خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

آفبا واسه ریاضی و فیزیک؟؟؟

اولا سلامی کنم به تمامی دوستان کنکوری
      خواستم طبق تجربه هایی که داشتید بهم در رابطه با انتخاب دی وی دی مناسب (آفبا،یا چیز دیگه مد نظرتونه بگید)
      ریاضی و فیزیک من داغونه و با کتاب های کمک آموزشی نمیتونم بخونم و اصلا نمفهمم فقط بیخودی وقتم حروم میشه و سردرد و در آخر ازدرس خوندن سرد میشم
      و اینم بگم نظام قدیم هستم و با گندی که تو این دوتا درس زدم چیزی که خواستم نرسیدم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با dvd هم بهتر نمیشی
      هر چی نکته بوده تو کتابای اموزشیه
      همه ی این موسسات دزدن مخصوصا حرف اخر که امسال دینی جامع رو سفارش دادم , دینی ظبط 94 رو دادن

در یک کلام تمامی رتبه های برتر با بدبختی و زجر به اینجا رسیدن
      هیچ اسانسوری وجود نداره تو مسیر کنکور باید خودت تک تک پله هارو بالا بری
      ویرایش توسط MehranWilson : 21 آبان 1397 در ساعت 20:12

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از الان تا اسفند این مطالب رو میتونم فول بخونم؟(الگو دنباله.تابع نمایی.لگاریتمی یک به یک وارون تابع مثلثات.معادله و تابع درجه2.امار.حل معادلات و نامعادلات)...محض اطلاع من همونم که درباره ریاضی حرف اخر حرف میزدم اومدی زردم کردی....الانم دی وی دی ول کردم خیلی سبز میخونم اگه تا عید دیدم یه مبحثی یاد نمیگیرم شاید اون موقع اون مبحثو رو سی دی دیدم....مشتق.حد پیوستگی.مقاطع مخروطی و هندسه هم امسال میخونم مدرسه میرم اونا که گفتم پایه بود....در ضمن برا یه ادم صفر حساب کن ببین چقدر میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      با dvd هم بهتر نمیشی
      هر چی نکته بوده تو کتابای اموزشیه
      همه ی این موسسات دزدن مخصوصا حرف اخر که امسال دینی جامع رو سفارش دادم , دینی ظبط 94 رو دادن

در یک کلام تمامی رتبه های برتر با بدبختی و زجر به اینجا رسیدن
      هیچ اسانسوری وجود نداره تو مسیر کنکور باید خودت تک تک پله هارو بالا بری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      از الان تا اسفند این مطالب رو میتونم فول بخونم؟(الگو دنباله.تابع نمایی.لگاریتمی یک به یک وارون تابع مثلثات.معادله و تابع درجه2.امار.حل معادلات و نامعادلات)...محض اطلاع من همونم که درباره ریاضی حرف اخر حرف میزدم اومدی زردم کردی....الانم دی وی دی ول کردم خیلی سبز میخونم اگه تا عید دیدم یه مبحثی یاد نمیگیرم شاید اون موقع اون مبحثو رو سی دی دیدم....مشتق.حد پیوستگی.مقاطع مخروطی و هندسه هم امسال میخونم مدرسه میرم اونا که گفتم پایه بود....در ضمن برا یه ادم صفر حساب کن ببین چقدر میشه
      میکروروبخرهرروز50تاتست بزن فول میشی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونم بخونم تست بزنم فول میشم زمانشو میخوام بدونم چقدر میشه باید تا اسفند تموم بشهامان از این ریاضی که مارو جر داد
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      میکروروبخرهرروز50تاتست بزن فول میشی.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad00jj49 نمایش پست ها
      خواستم طبق تجربه هایی که داشتید بهم در رابطه با انتخاب دی وی دی مناسب (آفبا،یا چیز دیگه مد نظرتونه بگید)
      ریاضی و فیزیک من داغونه و با کتاب های کمک آموزشی نمیتونم بخونم و اصلا نمفهمم فقط بیخودی وقتم حروم میشه و سردرد و در آخر ازدرس خوندن سرد میشم
      و اینم بگم نظام قدیم هستم و با گندی که تو این دوتا درس زدم چیزی که خواستم نرسیدم

سلام..شما نمیخواد فیلم بگیرید..برای هردوتا جمع بندی بگیرید دو س دور بخونید اگ وقت اوردی ی کتاب تستم کنارشون بگیر///ولی فیلم نگیر همش نقشه پوله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad00jj49 نمایش پست ها

سلام..ریاضیش خوبه ولی در مورد فیزیک بهتر از اون هم در بازار هست مثلا یحیوی-نادری نژاد و...
      کلاسینو هم هست که دبیراش بخصوص در فیزیک خیلی بهتر از دی وی دیا هست..قیمت کلاساش هم کمتر از دی وی دی هست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنظر من دی وی دی وقت رو زیاد تلف میکنه. قراره آفبا با مهندس صفری برای فیزیک ویدیو پر کنن اگه اومد توصیه میکنم بهت ولی اگه عجله داری بهتره وقتت رو تلف نکنی.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین بستگی به نوع خوندنت داره.من نمیتونم بگم چجوری بخون که اسفند تموم کنی ولی خب مباحثی که گفتی انچنان سنگین نیستن که نشه تمومشون نکرد . دیگه بستگی به سعی خودت داره
      ببین تو اینجوری حساب کن حدود 30 - 33 هفته دیگه تا کنکور هست حتی اگه هفته ای یک فصل بخونی مثلا فک کنم واسه ماتریس یه هفته بزاری هم تموم میشه
      ولی وای به حالی که یک ماه قبل از کنکور بیای بگی از الان شروع کنم میشه ...
      تا دیر نشده بجنب
      حتی زیست هم بخوای هر هفته یه فصل بخونی تمومه ..

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جزوه امینی راد الا هم هست ..
      اونم هم درسنامه داره هم تست
      بنظرم اول فیلمای 96-97 رو ببین بعد برو از جزوش بخون
      100 جلسه ناقابل

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین اگه خودت بخای میتونی بخونی من تا الان این مباحث ریاضیو خوندم ماتریس/آمار/آنالیز/احتمال/انتگرال/لگاریتم/حد و پیوستگی/مشتق/مثلثات/دنباله/دنباله ی حسابی و هندسی/مجانب/ خیلی مبحث دیگه ای نمونده تا کل ریاضی تموم شه
      خواستم اینو بگم من تا الان اینا رو فول خوندم تو تا اسفند نمیتونی یعنی اون مباحثی که گفتی روفول بخونیهمه چی دست خود آدمه بخای بخونی میرسی نخای بخونی نمیرسی تمام

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید تو حالت جمعبندی خوندی که تو یه ماه اینارو خوندی...من نظام جدیدم انتگرال ماتریس ندارم
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      ببین اگه خودت بخای میتونی بخونی من تا الان این مباحث ریاضیو خوندم ماتریس/آمار/آنالیز/احتمال/انتگرال/لگاریتم/حد و پیوستگی/مشتق/مثلثات/دنباله/دنباله ی حسابی و هندسی/مجانب/ خیلی مبحث دیگه ای نمونده تا کل ریاضی تموم شه
      خواستم اینو بگم من تا الان اینا رو فول خوندم تو تا اسفند نمیتونی یعنی اون مباحثی که گفتی روفول بخونیهمه چی دست خود آدمه بخای بخونی میرسی نخای بخونی نمیرسی تمام

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدارو شکر تو زیست مشکل ندارم...فقط ریاضی و زبان بی صاحب شده
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      ببین بستگی به نوع خوندنت داره.من نمیتونم بگم چجوری بخون که اسفند تموم کنی ولی خب مباحثی که گفتی انچنان سنگین نیستن که نشه تمومشون نکرد . دیگه بستگی به سعی خودت داره
      ببین تو اینجوری حساب کن حدود 30 - 33 هفته دیگه تا کنکور هست حتی اگه هفته ای یک فصل بخونی مثلا فک کنم واسه ماتریس یه هفته بزاری هم تموم میشه
      ولی وای به حالی که یک ماه قبل از کنکور بیای بگی از الان شروع کنم میشه ...
      تا دیر نشده بجنب
      حتی زیست هم بخوای هر هفته یه فصل بخونی تمومه ..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدارو شکر تو زیست مشکل ندارم...فقط ریاضی و زبان بی صاحب شده
      زبانو که n بار تا کنکور میشه دوره کرد

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شاید تو حالت جمعبندی خوندی که تو یه ماه اینارو خوندی...من نظام جدیدم انتگرال ماتریس ندارم
      اصلا تو اسمشو بزار جمع بندی یا هر چی چرا خیلیا نمیتونن جمع بندیشم تو یه ماه همین مباحثو بخونناره خب اونقد کامل نخوندم یعنی مباحثا رو خوندم تموم شده ولی همه ی تستاشو نزدم که دیگه واسه ادامه سال تست نداشته باشم واسه زدن ولی‌حداقلش مهم اینه که یه دور خوندم این خودش باعث میشه استرست کمتر شه و با خیال راحت تر اون درسو جلو ببری.
      نظام جدیدی پس‌ خیلی کارت راحت تره

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)