خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور؟

رأی دهندگان
    339. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 1) موافق تاثیر قطعی 30 درصد

23 6.78%
    • 2) موافق تاثیر مثبت 30 درصد

183 53.98%
    • 3) مخالف تاثیر سوابق تحصیلی

133 39.23%
    صفحه 2 از 252 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 3767
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      اگر جای امام زمان بنویسی امام خمینی و وسط متن هم از فواید انقلاب اسلامی و اینکه نظر خامنه ای به کی نزدیکتر هست ، مطئننا تاثیر معدل به کل بر میدارن : ))
      مثلا تو متن بنویسید امام خمینی امیدش به تاثیر مثبت بود . یا خامنه ای نظرش به تاثیر کم نزدیک تر است
      اون خس و خاشاک هم تاثیر قطعیه : ))

پ.ن : کاملا جدی !

دمت گرم من دقیقا اینجوری نوشتم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان یه متن از پیش اماده شده نفرستین
      به قول سبطی تو این حالت فکر میکنن همه دارن از یه جایی خط میگیرن
      درد و دل خودتون رو بنویسین

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
      اگر جای امام زمان بنویسی امام خمینی و وسط متن هم از فواید انقلاب اسلامی و اینکه نظر خامنه ای به کی نزدیکتر هست ، مطئننا تاثیر معدل به کل بر میدارن : ))
      مثلا تو متن بنویسید امام خمینی امیدش به تاثیر مثبت بود . یا خامنه ای نظرش به تاثیر کم نزدیک تر است
      اون خس و خاشاک هم تاثیر قطعیه : ))

پ.ن : کاملا جدی !
      اصلا جمله ی پر مغز امام که میفرماید « طوری نکنید که طوری بشود که فکر کنند طوری شده است » بخاطره مبارزه با تاثیر قطعیه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      با عرض سلام و ادب خدمت دوستان و عزیزان
      به درخواست محمد عزیز و سایر دوستان که لطف داشتند ، بنده تصمیم گرفتم تاپیک این کمپین مهم و حیاتی رو که به کوشش جناب دکتر سبطی بزرگوار در کانال تلگرامشون به آدرس drsebti@ ایجاد شده رو در انجمن هم قرار میدم ، بیشتر نکات و اطلاعات این تاپیک برگرفته شده از کانال تلگرامی جناب دکتر سبطی می باشد

o
      لازم به ذکر میباشد که قرار است در مورخ یکشنبه 17 تیر 97 درباره سرنوشت تاثیر سوابق تحصیلی در جلسه شورای سنجش و پذیریش دانشجو تصمیم گیری نهایی شود

توجه مهم :
      1) ارسال اسپم اکیدا ممنوع
      2) جدال و کل کل کردن اکیدا ممنوع
      3) فقط به شماره های بالا پیامک ارسال کنید و فقط مخالف تاثیر قطعی معدل باشید

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شکایت هم بکنید کمپین هم بزنید هم کسی توجهی نمیکنه
      کنکور سال 87 که علنا اعلام شد قاضی مرتضوی دادستان کل کشور سوالاتشو فروخته چیکار کردند؟؟؟ دوباره کنکور برگزار کردند؟؟؟ اومدن خیلی راحتن تکذیب کردند ولی چند سال بعد رسوا شدند
      97 هم یه تاریخیه مثل 87 با این تفاوت که اونموقع قاضی مرتضوی برای ژن خوبا لو داد امسال خیلیا داشتن...
      98 هم هنوز نرسیده و آینده تیره و تاریکی داره که اگه بخوان ناعدالتی بکنن بدون توجه به نظر شما میکننن

بنظرم ذهنتونو خیلی درگیر نکنید بهتره برید کتابی رمانی چیزی بخونید
      پیشنهاد من به شما مجموعه دیموناتا اثر دارن شان

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه منو نمی کشید یه سوال بپرسم مگه تاثیر قطعی معنیش این نیس که مثلا اگه شیمی رو شدم 20 مثلا 30 درصد تاثیر قطعی داره انگار از قبل30 درصد زدم و هر چی بزنم به اون اضافه می شه ؟دیگه اینکه سبطی می گه انگار شده 2500 یعنی چی وقتی 2500 نفر ادم نمره 20گرفته باشن یعنی همشون 30 زدن منههای اونی که حالا می زنن پس این حرف چرته مگه اینکه طرف صفر بزنه که اگه بازم به نفعشه که
      یا اینکه می گه معدل 19 میشه 50000 که اصلا قابل درک نیس برای من

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تاثير ٣٠ درصد و به صورت مثبته حالا اين مشاورا هرچي ميخوان بگن

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 80561
      اينا ديگه كين خدا وكيلي!
      ویرایش توسط arshaa : 14 تیر 1397 در ساعت 13:06

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      اگه منو نمی کشید یه سوال بپرسم مگه تاثیر قطعی معنیش این نیس که مثلا اگه شیمی رو شدم 20 مثلا 30 درصد تاثیر قطعی داره انگار از قبل30 درصد زدم و هر چی بزنم به اون اضافه می شه ؟دیگه اینکه سبطی می گه انگار شده 2500 یعنی چی وقتی 2500 نفر ادم نمره 20گرفته باشن یعنی همشون 30 زدن منههای اونی که حالا می زنن پس این حرف چرته مگه اینکه طرف صفر بزنه که اگه بازم به نفعشه که
      نه اصلا معنیش این نیست که شما الان جلو جلو 30 درصد زدی.
      مشکلش اینجاست حتی همون 20 شما هم با 20 یک نفر دیگه فرق میکنه.
      مثلا شما خرداد 98 شیمی 20 میشی ، یکی دیگه خرداد 95 شیمی 20 شده. حالا اگر امتحان شما سخت تر بوده باشه ، تراز 20 شما بالاتر میشه به نفع شماست ، اگر امتحان شما اسونتر بوده ارزش 20 شما میاد پایینتر ، تراز 20 اون نفر دیگه از شما بهتر میشه و به ضرر شماست. پس با این که هر دو 20 شدین ، ولی تو کنکور تراز یکسانی بهتون نمیده ، نسبت به هم یکی سود میبره اون یکی دیگه ضرر میکنه.
      ویرایش توسط Janvaljan : 14 تیر 1397 در ساعت 13:11

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      فایل پیوست 80561
      اينا ديگه كين خدا وكيلي!
      این فایل چی هست؟ باز نمی شه که
      ویرایش توسط Dr.arash123 : 14 تیر 1397 در ساعت 13:26

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.arash123 نمایش پست ها
      این فایل چی هست؟ باز نمی شه که
      پاسخ سازمان سنجش به نحوه تاثير معدل در سال ٩٨

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها من تا جون داشتم ازهر راهی که بود پیامک به همشون دادم
      خلاصه تا جدشونم قسمشون دادم
      ........ نخونده پاک نکنن تا جایی که تونستیم انجام دادیم دیگه بقیش با خدایی و خدا ( من چشم و امیدم به خداییه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      مملکت تخ#می همین دیگ ! ینی قانون و تبصره میزارن برای ی بخش از. جامعه ولی اصن.شفاف سازی نمیکنن ! اصن توضیح نمیدن. ک این قانونی ک قرار اجرا بشه چی هس !!! فاتحه تک تکشونو خوندم !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا درستش همینه !
      با توجه به جمعیت بسیار زیاد داوطلبان رشته ی پزشکی باید تاثیر معدل یه جوری باشه که اصلا معدل زیر 19.8 نتونه به کنکور برای رشته ی پزشکی فکر کنه !!
      این می شه عدالت . نه اینکه طرف یه عمر تو فاز درس و کتاب نبوده با معدل 18 بیاد تو یه سال تمام زورشو بزنه بخواد پزشکی هم بیاره !! اگر تاثیر معدل قطعی بشه این جوری فشار کمتری هم رو بچه های خوش معدل و درس خون میاد و کارشون راحت تر می شه و مزد یه عمر درس خوندن خوبشون رو می گیرن نسبت به اونایی که یه عمر تو باغ نبودن !!

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان قرار نیست اینجا با هم کل کل کنیم بر هیچ کسی پوشیده نیست ضرری که تاثیر قطعی بهمون میرسونه ولی انگار بعضی دوستان نمیخوان قبول کنن تلاش خیلی مهمه ولی یه حواشی وقوانینی هست که اجازه نمیده به اندازه تلاشت نتیجه بگیری من واقعا تاثیر قطعی معدلو سال 93دیدم با درصداهایی که میشد سه رقمی شد رتبه 1600شد پیام بدید لطفا حداقل یه تلاشی کنیم ضرری نداره

صفحه 2 از 252 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن