خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      برای زیست برو سراغ میکرو.خ سبز هم خوبه اما خب به کیفیت میکرو نمیرسه.میکرو هم اموزش خوبی داره.توی زیست درسنامه خیلی به کارت نمیاد.
      شیمی سلیقه ایه همشون خوبن باید بری کتاب فروشی باز کنی هر کدومو ببینی کدومو دوس داری(نشر الگو اولویت اخرت باشه).بین مبتکران و گاج و خ سبز انتخاب کن.
      ریاضی اگه سطحت خوبه برو سراغ ای کیو اگر سطح متوسطه برو یراغ مهروماه.چون هم درسنامش خوبه و هم تعداد تست زیادی داره.خ سبز هم بعصی جاها خفن کار کرده یعصی جاها ن.
      برای ادبیات سیرتاپیازو بگیر متن رو کامل داره و محشره.برای تست نگشتم ببینم چی خوبه.اما سیرتاپیازم تست داره.
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام
      برای زیست برو سراغ میکرو.خ سبز هم خوبه اما خب به کیفیت میکرو نمیرسه.میکرو هم اموزش خوبی داره.توی زیست درسنامه خیلی به کارت نمیاد.
      شیمی سلیقه ایه همشون خوبن باید بری کتاب فروشی باز کنی هر کدومو ببینی کدومو دوس داری(نشر الگو اولویت اخرت باشه).بین مبتکران و گاج و خ سبز انتخاب کن.
      ریاضی اگه سطحت خوبه برو سراغ ای کیو اگر سطح متوسطه برو یراغ مهروماه.چون هم درسنامش خوبه و هم تعداد تست زیادی داره.خ سبز هم بعصی جاها خفن کار کرده یعصی جاها ن.
      برای ادبیات سیرتاپیازو بگیر متن رو کامل داره و محشره.برای تست نگشتم ببینم چی خوبه.اما سیرتاپیازم تست داره.
      فیزیک نظری نداری؟

3. Top | #33
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فارسی پایه خیلی سبز هم متن کتاب داره
      سلام

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      فیزیک نظری نداری؟
      سه تا منبع رو نگاه کردم تستا تقریبا همون نظام قدیمیا هستن.
      خیلی سبز و گاج تقریبا تو یک سطح هستن و برای دانش اموزا از صفر تا ۱۰۰ مناسبه .
      بستگی به سلیقتون داره مطمعن باش هر کدومو بگیری خوب بخونی یه نتیجه میگیری.
      هر چی نگاه کردم فرق خاصی بینشون ندیدم.درسنامه سطح تست و پاسخ جفتشون مناسبه.
      منبع سوم نشر الگوعه.برای اونایی ک سطحشون بالای متوسطه و از فیزیک خیلی خوششون میاد حتما این کتابو بخونن.با اون دوتا منبع هم میشه به درصدای کاملی رسید اما اگه چالش میخوای و... کتاب خوبیه.اگر قوی نیستید توی فیزیک خیلی پیشنهاد نمیشه.
      موفق باشید

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منبع سوم نشر الگوعه.برای اونایی ک سطحشون بالای متوسطه و از فیزیک خیلی خوششون میاد حتما این کتابو بخونن.با اون دوتا منبع هم میشه به درصدای کاملی رسید اما اگه چالش میخوای و... کتاب خوبیه.اگر قوی نیستید توی فیزیک خیلی پیشنهاد نمیشه.
      موفق باشید
      خیلی ممنون.دقیقا برای ریاضی و فیزیک منبع صفر تا صد مد نظرمه.مثلا همین میکرو فیزیک گاج دقیقا صفر تا صده.هیچی بلد نباشی خوب یاد میگیری و هم درصد بالا بخوای بازم همین کتاب کاربرد داره.خیلیا با میکرو گاج 100 زدن.فقط برای ریاضی هنوز در مورد کتابی به یقین نرسیدم.کتابی میخوام که مثل فیزیک میکرو صفر تا صد باشه.مثلا ایکیو تستاش قوی و برای درصد بالا خوبه ولی برای افراد ضعیف مناسب نیست.مهر و ماه هم که گفتی برای افراد ضعیف خوبه و برای درصد بالا مناسب نیست.واسه ریاضی منبعی سراغ نداری که مث میکرو فیزیک گاج صفر تا صد باشه؟هم برای افراد ضعیف و هم برای درصد بالا کاربرد داشته باشه؟
      ببخشید که زیاد ازت سوال میپرسم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      موفق باشید
      البته اینم بگم که سطح ریاضیم بدک نیس.رشته اصلیم ریاضی بوده.درسنامه هارو غالبا از خط ویژه میخوندم.ایکیو جامع داشتم منتهی برای نظام جدید شک دارم که کتاب ایکیو به تنهایی جواب میده یا بهتره به عنوان مکمل استفاده کنم؟یا اصن یه کتابی پیدا کنم که ترکیبی از هر دو باشه(همون صفر تا صد)
      ا

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال درباره زیست...من زیستو توی تابستون میخوام فول شم حالا بعدش که پایه دوازدهم شروع میشه برای مرور زیست دهم یازدهم فقط کتاب با درسنامه میکروزیست بخونم یا تست هم بزنم؟کلا میتونی یه تایپینگ بزنی که نحوه ی مرور دروس پایه رو تو سال تحصیلی دوازدهم یاد بگیریم؟مرور بقیه دروس هم بگید اگه میتونید
      موفق باشید

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این سوالاتی که تو داری نیاز به یه مشاور داره که بهتره دانشجوی پزشکی باشه
      کلا سوالات مشاوره ای و انتخاب منبع رو اینجا نپرس
      من خودم مشاور داشتم و همه چی رو ازش پرسیدم علاوه بر اون توی هزار تا سایت و کانال مشاوره ای بودم و هزاران مطلب رو خوندم. جواب سوالات شما رو هم میدونم ولی میدونی چرا نمیگم؟؟؟ چون یه عده ی .............. میان و نظرات سرشار از ............... رو میدن و اعصاب آدم رو خراب میکنن. مثلا توی انتخاب منابع نظام قدیمی ها میان نظر میدن درحالی که کتاب همون قبلی ها نیست و بسیاری از مولفان تغییر کرده. مثلا مولفان سری میکرو و آی کیو توی بعضی دروس تغییر کرده. خیلی سبز بیشتر تغییر کرده.
      با تشکر

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      من خودم مشاور داشتم و همه چی رو ازش پرسیدم علاوه بر اون توی هزار تا سایت و کانال مشاوره ای بودم و هزاران مطلب رو خوندم. جواب سوالات شما رو هم میدونم ولی میدونی چرا نمیگم؟؟؟ چون یه عده ی .............. میان و نظرات سرشار از ............... رو میدن و اعصاب آدم رو خراب میکنن. مثلا توی انتخاب منابع نظام قدیمی ها میان نظر میدن درحالی که کتاب همون قبلی ها نیست و بسیاری از مولفان تغییر کرده. مثلا مولفان سری میکرو و آی کیو توی بعضی دروس تغییر کرده. خیلی سبز بیشتر تغییر کرده.
      با تشکر
      حالا ایندفعه رو بگو

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      البته اینم بگم که سطح ریاضیم بدک نیس.رشته اصلیم ریاضی بوده.درسنامه هارو غالبا از خط ویژه میخوندم.ایکیو جامع داشتم منتهی برای نظام جدید شک دارم که کتاب ایکیو به تنهایی جواب میده یا بهتره به عنوان مکمل استفاده کنم؟یا اصن یه کتابی پیدا کنم که ترکیبی از هر دو باشه(همون صفر تا صد)
      ا
      ببین گفتم بهت این طراحا نمیان بشینن دوباره تست طرح کنن که ،مطالب هم همون قبلیاس.اومدن تستای کتاب های نطام قدیمو گذاشتن
      مهر و ماه معروف بود به تست زیاد و درسنامه ی خوب،برای همین فک کنم این کتاب دقیقا بهترین کتاب برای ۰ تا ۱۰۰ه.البته بگم اینو من ندیدم اما ادمای خیلی موثقی گفتن اینطوره.
      ولی این تضمینو میدم اگه خوب بخونی این کتابو حتما به اون بالا بالا ها میرسی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      یه سوال درباره زیست...من زیستو توی تابستون میخوام فول شم حالا بعدش که پایه دوازدهم شروع میشه برای مرور زیست دهم یازدهم فقط کتاب با درسنامه میکروزیست بخونم یا تست هم بزنم؟کلا میتونی یه تایپینگ بزنی که نحوه ی مرور دروس پایه رو تو سال تحصیلی دوازدهم یاد بگیریم؟مرور بقیه دروس هم بگید اگه میتونید
      ببین درسنامه برای شروعه،اصن معنی نداره بعد تست و اینا بری سراغ درسنامه من خودم فقط برای ژنتیک خوندم.بقیشو با تست یاد گرفتم.میخوای زیستو فول شی میکرو زیست اقای زارع رو با کتاب درسی بجو.یه جالبی که این کتاب داره اینه که تستو ک میزنی فردا نگاش کنی حس میکنی جدیده
      میتونی دوبار بزنی این کتابو ک دی،ه فول میشی.

13. Top | #43
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو نظرتو بده کار بقیه نداشته باش
      نقل قول نوشته اصلی توسط saleh120 نمایش پست ها
      با تشکر

14. Top | #44
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنماییت ولی کلا نحوه خوندن هردرس رو تو یه تایپینگ بگو برا بچه های نظام جدید ما نظام جدیدا چیزی درباره کنکور نمیدونیم راستی درباره مرور دروس پایه در سال تحصیلی هم راهنمایی کن
      ببین درسنامه برای شروعه،اصن معنی نداره بعد تست و اینا بری سراغ درسنامه من خودم فقط برای ژنتیک خوندم.بقیشو با تست یاد گرفتم.میخوای زیستو فول شی میکرو زیست اقای زارع رو با کتاب درسی بجو.یه جالبی که این کتاب داره اینه که تستو ک میزنی فردا نگاش کنی حس میکنی جدیده

15. Top | #45
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میکروزیست جلد تست یا درسنامه؟

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن