خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 163
    1. Top | #31

نمایش مشخصات
      منم هستم تو روخدا یه برنامه خوب واس سال بعد بدید برنامه هاتونو بذارید خواهشا

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لبیک به شما منم میمونم واسه93 تا بتونم با اوردن یه رتبعه دو رقمی دهن همه رو ببندم
      برنامم اینه تا اول چاییز فقط خوندن کتاب درسی و منابع اموزشی و از اول پاییز تست و آزمون گزینه2 مطالع مستمر تا کنکور 7 دور همه کتابهارو میزنم بعد عید هم فقط تست

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N A F A S نمایش پست ها
      سلام به همه پشت کنکوریای عزیز.با اجازه 92 ای هایی که میخوان 93 کنکور بدن در این قسمت پست زدم!.به لطف خدا برای کنکور میخونم،اما دانشجوی پرستاری هستم و رتبه ام 5 هزار بود.به امید خدا امسال لیسانس میگیرم.اما تصمیم دارم که دوباره کنکور بدم.وضع من از شماها سخت تره،تا اواسط تیر کارآموزی داشتم و از اول مهر هم تا دی ماه کارآموز هستم.حتما برنامه ریزی کنید و با برنامه پیش برید.هیچوقت ناامید نشید و افرادی که بدتر از خودتون هستن رو هم ببینین و قدر شرایط خودتون رو بدونید. (منم تجربه پشت کنکور بودن رو دارم،رتبه ام 7 هزار شد و مردود شدم و موندم برای سال بعد..)
      یک سوال داشتم. کسی که روزانه خونده، میتونه دورباره توی رشته های روزانه درس بخونه؟؟

چون من شنیدم نمیشه.
      وبلاگ مطالب و نکات کنکوری : دانلود برنامه های فرصت برابر ، جزوه کنکوری و...

http://4konkur92.blogfa.com

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ نمایش پست ها
      منم هستم تو روخدا یه برنامه خوب واس سال بعد بدید برنامه هاتونو بذارید خواهشا
      عزیزم من احتمال99 درصد امسال میرم دانشگاه اما سال بعد کنکور میدم فقط امسال روزانه نمیزنم
      تا اخر تابستون برنامه هامون میشه مثل هم اگه پایه ای که یه برنامه بذارم طبقش بخونیم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 9000000000 نمایش پست ها
      لبیک به شما منم میمونم واسه93 تا بتونم با اوردن یه رتبعه دو رقمی دهن همه رو ببندم
      برنامم اینه تا اول چاییز فقط خوندن کتاب درسی و منابع اموزشی و از اول پاییز تست و آزمون گزینه2 مطالع مستمر تا کنکور 7 دور همه کتابهارو میزنم بعد عید هم فقط تست
      از پاییز به بعد میگه چجوریحساب کردید که میتونید هفت دور بخونید؟من هرچی حساب میکنم نمیشه که

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست دوم کسی ازش خبر نداره؟...
      به نظرتون کی کتابای تست بخرم ؟تابستون یا نزدیک پاییز؟..
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دوستان من از فردا شروع میکنم البته خیلی هم جدی بدون امروز فردا کردن.
      از فردا که 15 مرداد باشه تا اول مهر یک ماه و نیم وقت هست تو این فاصله میخوام فیزیک دوم+سوم+اگه رسیدم پیش 1 رو بخونم با زدن تست های فراوون
      واسه ریاضی هم مباحث مشتق و کاربرد+هندسه 1+احتمال+توابع و معادلات+مثلثات+حد رو میخوام بخونم در کل باید بگم تو این فرصت تمرکزم بیشتر روی این دوتا درس هست.
      زیست هم که پایه رو تسلط نسبی دارم میخوام کتاب زیست همایش دریافت رو کار کنم آخه خیلی کتاب خوبیه.
      شیمی هم که فقط سوم+پیش 1 رو میخوام کار کنم.زمین رو هم که در طول سال میخونم فعلا روش وقت نمیذارم.
      تو عمومی ها هم عربی و زبان رو بیشتر تمرکز میکنم.ادبیات رو فقط زبان فارسی رو میخوام بخونم.دین و زنگی رو هم بیخیال فعلا.
      از مهر هم که میخوام برم کانون
      امیدوارم بتونم با یاری خدا به این برنامه ریزیم عمل کنم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      من خودم دیروز رفتم کتابهایی رو که میخواستم گرفتم.تابستون بخری کار کنی خیلی به نفعته

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      دوستان من از فردا شروع میکنم البته خیلی هم جدی بدون امروز فردا کردن.
      از فردا که 15 مرداد باشه تا اول مهر یک ماه و نیم وقت هست تو این فاصله میخوام فیزیک دوم+سوم+اگه رسیدم پیش 1 رو بخونم با زدن تست های فراوون
      واسه ریاضی هم مباحث مشتق و کاربرد+هندسه 1+احتمال+توابع و معادلات+مثلثات+حد رو میخوام بخونم در کل باید بگم تو این فرصت تمرکزم بیشتر روی این دوتا درس هست.
      زیست هم که پایه رو تسلط نسبی دارم میخوام کتاب زیست همایش دریافت رو کار کنم آخه خیلی کتاب خوبیه.
      شیمی هم که فقط سوم+پیش 1 رو میخوام کار کنم.زمین رو هم که در طول سال میخونم فعلا روش وقت نمیذارم.
      تو عمومی ها هم عربی و زبان رو بیشتر تمرکز میکنم.ادبیات رو فقط زبان فارسی رو میخوام بخونم.دین و زنگی رو هم بیخیال فعلا.
      از مهر هم که میخوام برم کانون
      امیدوارم بتونم با یاری خدا به این برنامه ریزیم عمل کنم
      منم دوست دارم همینکارو کنم
      یه برنامه میریزم واسه خودمو مینویسمش ببینین چطوره

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      فکر نمیکنم عوض شده باشه
      اگه کتاب تست 92 داری نیاز نیس جدید بخری

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .منم پشت کنکوری هستم.واسه خودم یه برنامه نوشتم نمیدونم تا چه حد درسته.از 19 مرداد شروع میکنم.کلیات برنامه رو میگم اگه نظری انتقادی پیشنهادی چیزی دارید هم اینجا هم میتونید تو وبلاگم بگید meysam93.blogfa.com البته این وبلاگ کنکوری نیست ولی میتونید نظراتتون رو بگید.13 روز از مرداد +شهریور+مهر+آبان این سه ماهو اختصاص دادم به پایه آذر+دی +بهمن+اسفند این چهار ماه کل پیش +مرور پایه.فروردین واردیبهشت جمع بندیه اولیه ینی ترکیبی خوندن تست مرور و خرداد جمع بندیه نهایی .خوشحال میشم ایرادات برنامه رو بگید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی به من بگه تابستون چیارو بخونم؟
      ریاضیم در حدصفر
      فیزیکم تا حدودی خوبه کلا بهش علاقه دارم
      خودم فک میکنم ریاضی+فیزیک+شیمی+زیست
      و از عمومی ها هم عربی و تاریخ ادبیات
      ولی نمیدونم توی یک ماهو نیم میشه خوند یا نه؟
      شرایط منم با همه شما فرق میکنه چون باید برم دانسگاه (ورودی همین امسال)
      پس باید هرکاری میکنم همین تابستون انجام بدم
      یکی کمک کنه بگه ریاضی و فیزیک چیارو بخونم؟
      زیست همه شو میخونم
      میگن شیمی پیش میخواد عوض بشه اینو فقط پایه میخونم
      پس اینا میشه:
      زیست دوم سوم پیش
      شیمی : دوم سوم
      فیزیک : اول دوم سوم
      ریاضی: نمیدونم کدوم مباحث؟!(کمک کنید پلیز)
      ------
      عمومی ها اولویت دوممه که کامل هم خونده نشد عیب نداره اما خب بخونم خیلییییییییییی بهتره
      عربی: ترجمه+منصوبات (منادا مفعول فیه.مفعول مطلق و...)
      ادبیات : تاریخ ادبیات (املا و لغتم نمیدونم بخونم یا نه؟)
      زبان هم روزی 20تا لغت حفظ میکنم
      نظرتون چیه؟
      کمک کنید لدفن

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مهسا خانوم اگه میخوای پشت کنکور بمونی پس اون دانشگاه دیگه چیه؟؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      سلام .منم پشت کنکوری هستم.واسه خودم یه برنامه نوشتم نمیدونم تا چه حد درسته.از 19 مرداد شروع میکنم.کلیات برنامه رو میگم اگه نظری انتقادی پیشنهادی چیزی دارید هم اینجا هم میتونید تو وبلاگم بگید meysam93.blogfa.com البته این وبلاگ کنکوری نیست ولی میتونید نظراتتون رو بگید.13 روز از مرداد +شهریور+مهر+آبان این سه ماهو اختصاص دادم به پایه آذر+دی +بهمن+اسفند این چهار ماه کل پیش +مرور پایه.فروردین واردیبهشت جمع بندیه اولیه ینی ترکیبی خوندن تست مرور و خرداد جمع بندیه نهایی .خوشحال میشم ایرادات برنامه رو بگید
      دوست عزیز.برنامت جالب نیست توش صرفه نظر کن.
      پیشنهادم اینه که تا اول مهر پایه رو کار کنی و از اول مهر پابه پای پایه پیش رو هم بخونی دروس پیش سنگینه اگه بخوای از آذر شروع کنی وقت زیادی واسه خوندن پیش نداری.
      موفق باشی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      سلام مهسا خانوم اگه میخوای پشت کنکور بمونی پس اون دانشگاه دیگه چیه؟؟
      میخواستم بمونم اما دیدم رشته ای که دوست دارم قبول میشم میرم غیر انتفاعی که سال بعد کنکو بدم بهترش رو بیارم ضمنا من منطقه سه بودم میتونم برم منطقه دو و از اساتید اونا هم استفاده کنم

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)