خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 163
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که استارت زدم ... فعلا منتظرم مشاورم انتخاب رشته اش تموم بشه برم ازش یه برنامه ی منسجم واسه تابستون بگیرم ...

کلاس فیزیک و عربی هم طی چن روز آینده اوکی میشه !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      من رسما از 15 مرداد شروع میکنم.تا اول مهر ماه میخوام ریاضی فیزیک پایه رو کامل بخونم و خداتا تست کار کنم به نظر من سرمایه گذاری رو این دوتا درس بیشتر از زیست جواب میده البته نباید
      از تاثیر زیست غافل شد.کاری که امسال خیلی ضروری میبینم مدیریت زمانه که بدجور در طول سال باید بهش توجه کرد کنکور امسالم قربونش برم خیلی وقتگیر بود.
      من پارسال از اوخر آذر شروع کردم به خوندن ام یعنی 6 ماه خوندم امسال تقریبا 10 ماه نیم وقت دارم به نظرم فرصت خوبیه واسه آوردن یه رتبه ی خوب.
      پارسال کلاس نرفتم امسال میخوام برم.خدا رو شکر خوانوادم حمایت خوبی ازم میکنن در کل باید بگم که خاک پاشونم انشاا... خدا فرصت زندگی بده تا بتونم حماتاشونو جبران کنم.
      یه چیزی هم هست اینه که خیلی از بچه هایی که میمونن رتبه ی پارسالیشون رو نمیتونن بیارن یعنی خیلی بدتر میشه رتبشون و صد البته اینو هم باید بگم خیلی ها هم موندن ونتیجه عالی گرفتن
      نمونش همین رستگار رحمانی عزیز که سال 88 ترکوند!!!
      امیدوارم که با یه سال موندن پشت کنکور به هدفمون برسیم و از این بلاتکلیفی در بیایم.
      حاجی فک نکنی چون بعضی از مطالبا رو بلدی کنار بزاریا ... باید از صفر صفر شروع کنی ... مثله یه کسی که تازه میخواد شروع کنه ولی با عزم محکم ... حواست باشه !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      man ham mikham sale dge emtehan bedam age fahmidi ke ketabha taghir karde lotfan man ro ham dar jaryan bezarid.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه پشت کنکوریای عزیز.با اجازه 92 ای هایی که میخوان 93 کنکور بدن در این قسمت پست زدم!.به لطف خدا برای کنکور میخونم،اما دانشجوی پرستاری هستم و رتبه ام 5 هزار بود.به امید خدا امسال لیسانس میگیرم.اما تصمیم دارم که دوباره کنکور بدم.وضع من از شماها سخت تره،تا اواسط تیر کارآموزی داشتم و از اول مهر هم تا دی ماه کارآموز هستم.حتما برنامه ریزی کنید و با برنامه پیش برید.هیچوقت ناامید نشید و افرادی که بدتر از خودتون هستن رو هم ببینین و قدر شرایط خودتون رو بدونید. (منم تجربه پشت کنکور بودن رو دارم،رتبه ام 7 هزار شد و مردود شدم و موندم برای سال بعد..)
      هر چند وقت یکبار خودت رو از خودت طلب کن . شاید گم شده باشی..
      ویرایش توسط N A F A S : 13 مرداد 1392 در ساعت 19:04

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اميدوارم كه براي سال بعد همه موفق بشيم!بچه ها لطفا برنامه هاتونو بگيد تا همه استفاده كنيم.:yahoo (3):
      من دندون پزشكي قبول ميشم.پس بخاطرش ميجنگم!!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها کلاس رفتن فايده داره يا وقت تلف کردنه ?
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      بچه ها کلاس رفتن فايده داره يا وقت تلف کردنه ?
      اگه تو درسی ضعیف هستی قطعا فایده داره.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا وایسا منم هستم..آخ...دستم لای در گیر کرد...!!!...
      منم 92 رتبه ای که باید میوردم نیوردم ... رو من هم حساب کنید...
      برنامه دارم برا جمعه یا شنبه آینده که استارت بزنم ایشالا ...
      از 4 تا عمومی ها دین و زندگی + زبان +عربی رو تابستون تموم میکنم . ادبیات هم تاریخ + لغات + املا + درآمدها رو میخونم ...
      اختصاصی ها هم پایه رو قوی میکنم
      چون در طول سال آزمون های آزمایشی تو پیش کند حرکت میکنن بهشون میرسم...
      شاد باشین...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا من در اصل کنکور سوم هستما

ولی 91 به دلایلی نتونستم بدم
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      من رسما از 15 مرداد شروع میکنم.تا اول مهر ماه میخوام ریاضی فیزیک پایه رو کامل بخونم و خداتا تست کار کنم به نظر من سرمایه گذاری رو این دوتا درس بیشتر از زیست جواب میده البته نباید
      از تاثیر زیست غافل شد.کاری که امسال خیلی ضروری میبینم مدیریت زمانه که بدجور در طول سال باید بهش توجه کرد کنکور امسالم قربونش برم خیلی وقتگیر بود.
      من پارسال از اوخر آذر شروع کردم به خوندن ام یعنی 6 ماه خوندم امسال تقریبا 10 ماه نیم وقت دارم به نظرم فرصت خوبیه واسه آوردن یه رتبه ی خوب.
      پارسال کلاس نرفتم امسال میخوام برم.خدا رو شکر خوانوادم حمایت خوبی ازم میکنن در کل باید بگم که خاک پاشونم انشاا... خدا فرصت زندگی بده تا بتونم حماتاشونو جبران کنم.
      یه چیزی هم هست اینه که خیلی از بچه هایی که میمونن رتبه ی پارسالیشون رو نمیتونن بیارن یعنی خیلی بدتر میشه رتبشون و صد البته اینو هم باید بگم خیلی ها هم موندن ونتیجه عالی گرفتن
      نمونش همین رستگار رحمانی عزیز که سال 88 ترکوند!!!
      امیدوارم که با یه سال موندن پشت کنکور به هدفمون برسیم و از این بلاتکلیفی در بیایم.
      خونواده من که چاره ای ندارن جز اینکه بندازنم بیرون اصلا حمایتم نمیکنن یعنی میگن نمیکنن واسه همین ممکنه برم غیر انتفاعی که سال بعد بتونم کنکور بدم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط madi نمایش پست ها
      man ham mikham sale dge emtehan bedam age fahmidi ke ketabha taghir karde lotfan man ro ham dar jaryan bezarid.
      دوست عزیز لطفا فارسی بنویسید
      زمین شناسی سم حذفیات داشته بعی فصل ها تغییر کرده
      زیست سوم کاپولا حذف شده
      زیست پیش بدون تغییر خواهد بود

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N A F A S نمایش پست ها
      سلام به همه پشت کنکوریای عزیز.با اجازه 92 ای هایی که میخوان 93 کنکور بدن در این قسمت پست زدم!.به لطف خدا برای کنکور میخونم،اما دانشجوی پرستاری هستم و رتبه ام 5 هزار بود.به امید خدا امسال لیسانس میگیرم.اما تصمیم دارم که دوباره کنکور بدم.وضع من از شماها سخت تره،تا اواسط تیر کارآموزی داشتم و از اول مهر هم تا دی ماه کارآموز هستم.حتما برنامه ریزی کنید و با برنامه پیش برید.هیچوقت ناامید نشید و افرادی که بدتر از خودتون هستن رو هم ببینین و قدر شرایط خودتون رو بدونید. (منم تجربه پشت کنکور بودن رو دارم،رتبه ام 7 هزار شد و مردود شدم و موندم برای سال بعد..)
      سلام اتفاقا جای خوبی گفتید ان شاالله با هم به هدفامون برسیم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_73 نمایش پست ها
      اميدوارم كه براي سال بعد همه موفق بشيم!بچه ها لطفا برنامه هاتونو بگيد تا همه استفاده كنيم.:yahoo (3):
      اره منم نمیدونم چه چیزایی باید بخونم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط madi نمایش پست ها
      فارسی تایپ کن

مرسی!!

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام
      یه مدت خیلی کم میومدم به خاطر یه سری مشکلاتی که برام پیش اومد
      وقتی رتبه کنکورمو گرفتم میخواستم کلی کار انجام بدم اما پشیمون شدمو میخوام بمونمو یه سال بخونم
      اینجا هستن کسیانی که میخوان بمونن؟
      بهم بگین چه برنامه هایی واسه امسال دارید؟که منو بقیه دوستامونم بتونن استفاده کنن
      منتقل شد به بخش مناسب

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)