خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من دیگه از امروز عصر برای کنکور 97 استارت میزنم + مرسی از همه گل ها

سلام و عرض ادب به همه بچه های کنکور
      من میخوام برم سال چهارم تجربی . علاقه به پزشکی خیلی داشتم و دارم ولی دریغ از تلاش .... (تاپیک قبلیم همه چی مشخص شد - دم همتون گرم)
      هر روز با خودم کلنجار میرفتم که میشه یا نه . تا اینکه به این نتایج خوب رسیدم

- خیلی ها چشم دیدن موفقیت من (ما رو) ندارند
      - خیلی ها میخوان بعد رسیدن نتیجه کنکور بهمون بخندن
      - خیلی میخوام ما هم مثل اونا بد بخت شیم و ...
      - خیلی ها میخوان از راه رسیدن به هدفت دورت کنند
      - خیلی ها میخوان بگن هیچی نیستیم ولی....
      - خیلی ها خواهند کوبید ما رو
      - خیلی ها دوست دارند بعد اومدن نتیجه کنکور ما رو مسخره کنند و به پدر و مادرمون بگن این پسره .....

ولی موقع بیدار شدنم فرا رسیده

- بذار وقتی نتایج کنکور اومد همه فک کنند که دروغ گفتی که اون رتبه رو آوردی
      - بذار پدر مادرت یه عمر با لذت اینکه پسرش داره پزشکی میخونه خوشحال باشه
      - بذار دوستات شاد بشن و دشمنات ذلیل
      - به دنیا اثبات میکنیم که کی بودیم

+ خلاصه من توی کل زندگیم فقط یه عشق پزشکی دارم و یه مادر و پدر که منتظر هستن ببینند میتونم من به هدفم میرسم یا نه ، مادر و پدرمو در حسرت نمیذارم والله کاری میکنم که مادر پدرم یک عمر راضی باشند از من + بچه ها من هدفم رو پیدا کردم + هر وقت نا امید که میشم فقط به این لبخند یا ناراحتی پدرم یا مادرم فکر خواهم کرد و مطمئن هستم ، هیچ کس مادر و هیچ کس پدر خود آدم نمیشه پس نباید توی حسرت پزشک دیدن من باشند + توی این راه هیچ دوستی ندارم (به جز پدر و مادر) - همه دارند تیکه میندازند ولی مطمئن باشند بعد دیدن رتبه کنکور من تیکه تیکه میشند از حسادت + میخوام فعل خواستن رو صرف کنم و انشالله از تراز 4200 قلمچی شروع کردم ولی قول میدم 2 رقمی میشم یا نهایتا در کنکور حدکثر پایین 1000 کشوری خواهم بود .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نتو ترک کنی تک رقمی هم میتونی بشی
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشی
      من دیگه هدفم رو شناختم ایشالله دیگه امروز دیگه از انجمن میرم و سال بعد با نتیجه کنکورم میام

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      نتو ترک کنی تک رقمی هم میتونی بشی
      کلی فکر کردم روی همچین چیزایی + با نت هم میشه فقط برنامه میخواد که ما نداریمش و باید داشته باشیم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نت بده چ بابرنامه چ بی برنامه وقتتومیگیره
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی انجمن هر کی اومد راهنمایی کرد ولی آخرش به این رسیدم که هیچ کسی دلش برای خود آدم اندازه خودش دل نمیسوزونه + ( نتیجه مهم = راهنمایی گرفتن مهمه ولی عمل کردن بهش مهمتر هستش) - حالا خدا رو شکر من خیلی عقیده هام تغییر کرده و به سوی پزشکی خواهم رفت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      نت بده چ بابرنامه چ بی برنامه وقتتومیگیره
      حق با شما - انشالله به هدفتون برسید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه از امروز شروع کنی قطعا این موقع منتظر نتایج نهایی برای پزشکی تهران هستی
      فقط باید شروع کنی نه اینکه امروز بندازی فردا
      تو یه دکتر خوب میشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      اگه از امروز شروع کنی قطعا این موقع منتظر نتایج نهایی برای پزشکی تهران هستی
      فقط باید شروع کنی نه اینکه امروز بندازی فردا
      تو یه دکتر خوب میشی
      مطمئن باش من دیگه راهمو پیدا کردم و دیگه ولش نمیکنم تا بهش برسم چون فکر که میکنم میبینم زیست باید بخونم با اینکه 0 هستم و شیمی 0 هستم و ....
      بدون اینا نمیشه به پزشکی رسید پس باید عاشق زیست و شیمی و... شم تا برسم و من عاشق کتابای کمک آموزشی شدم به جای ...

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ان شاالله

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      موفق باشی
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محسن یگانه میگفت خواستم موزیک شروع کنم هرکی رسید گفت بابا توپشتوانه نداری اموزش ندیدی درس موسیقی نخوندی....حتی کلاس گیتار نرفتی...موسیقی نمیشناسی میخوای ی خواننده معروف و سوپراستار بشی؟خیلی جواب قشنگی داد گفت من اون روزا چشامو بستم رفتم تو دل سختی وبه عقب نگاه نکردم وامروز سن سی سالگی ب جایی رسیدم که همون ادما باید200تومن بدن بیان کنسرت منو ازنزدیک ببینن...ادم موفق تو قشری زندگیش خوندن داره محسن یگانه هم خیلی حرفای قشنگی میزد..کسی که حتی حق زدن گیتار نداشت بخاطر اینکه مادرش فرد مذهبی بود و زیرپله گیتار میزد تا بتونه پول دربیاره تهران بمونه برای پیشرفت....الان کجاا زندگی میکنه.....
      دوست خوبم موفق باشی وبدون تمرین کردن لذت بخش نباشه اما نتیجه ش لذت بخشه.....انشاااا پزشکی شهید بهشتی چون خودم شهید بهشتی رو دوسدارم....
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوش بحالت کاش زمان برمیگشت عقب و منم همون سال اول میترکوندم کاش حداقل امسال چیزی که میخوامو قبول شم مجبور نشم برم رشته دیگه به هر حال موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی بهت بگم اینکه آروم و آهسته جلو برو و پیشرفت تو آزمونا رو اولا ملاک نگیر ! یه چیز تصاعدیه که اولاش پیشرفتت کمه ولی بعدش خوب میشی : )

در حد افراطم به آمار و ارقام تست هایی که میزنی نباش مثل من :/ سعی کن از یه مشاور خوب یا دبیرای هر درست روش مطالعه درست رو بگیری و هر چی میگن عملیش کن
      مطمئن باش موفق میشی
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن