خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم ازمون از نظر سوالات به طور کلی برتری دارد؟

رأی دهندگان
    86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

14 16.28%
    • سنجش

14 16.28%
    • قلم چی

34 39.53%
    • گزینه دو

24 27.91%
    صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 86
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گزینه 2
      اول کتاب اگه نشد DVd اگه نشد کلاس !
      برای DVD هم فیلم های الا!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو هر درس تو دی وی دی یکیشون بهترهخ

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AB-TRL نمایش پست ها
      عنوان تاپیک مشخصه....
      ملاک مقایسه و نظرسنجی هم صرفا کیفیت و شباهت سوالات به کنکور هست.....

یک بار دیگه ام میگم فقط سوالات و عواملی مثل جامعه اماریو و پشتیبان و.. رو. تو این مقایسه در نظر نگیرید...

ملاک بهتر بودن سوالات هم این چند تا،مورد هست،،،،،،شباهت به کنکور+مفهومی و سخت بودن(اما نه خارج از بحث کنکور)+قوی بودن و داشتن بار علمی بالا....
      اگه هفته پيش پرسيده بودي بهت ميگفتم گزينه ٢
      اما سوالاي كنكور امسال از مسير كنكوراي قبلي فاصله گرفته بود پس شايد سوالاي به قول به بعضيا غير استاندارد قلمچي ديگه خيلي هم غير استاندارد نباشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چیزی که من به عنوان دو سال پشت کنکور بودن و تجربه کردن هردو ازمون گزینه ۲ و قلمچی.به این نتیجه رسیدم عمومی قلم چی اختصاصی گزینه دو

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر کدومشون تو یکی دوتا درس خوب و تو یکی دوتا درس هم ضعیفن.
      مثلا شیمی کانون اصلن پرته پرته. گیر میده به چیزیایی که خیلی وقته تو کنکور منسوخ شده. اما بجاش تستای زیست خوبی داره. ریاضی و فیزیکشم از گزینه دو بهتره.
      گزینه دو شیمیش شبیه ترین به کنکوره. زیست نسبتا خوبی داره اما تستای فیزیک و ریاضیش اکثرا تکراری هستن.
      سنجش هم فقط آزمونای جامعش خوبه.
      اما در کنار سطح تستا مهم ترین چیز برنامه هدف دار و منسجمه که قلم چی با اختلاف بهتر از بقیه س.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      هر کدومشون تو یکی دوتا درس خوب و تو یکی دوتا درس هم ضعیفن.
      مثلا شیمی کانون اصلن پرته پرته. گیر میده به چیزیایی که خیلی وقته تو کنکور منسوخ شده. اما بجاش تستای زیست خوبی داره. ریاضی و فیزیکشم از گزینه دو بهتره.
      گزینه دو شیمیش شبیه ترین به کنکوره. زیست نسبتا خوبی داره اما تستای فیزیک و ریاضیش اکثرا تکراری هستن.
      سنجش هم فقط آزمونای جامعش خوبه.
      اما در کنار سطح تستا مهم ترین چیز برنامه هدف دار و منسجمه که قلم چی با اختلاف بهتر از بقیه س.
      ریاضی فیزیک قلم چی از گزینه دو بهتره؟!!
      من نظام جدیدم رشته ریاضی،بچه های قلم چی حتی تجربی هاش میگن ریاضی فیزیک گزینه بهتره ها
      میشه یه توضیح بدی مبنات رو ؛ممنون میشم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی میاد میگه مثلا گزینه ۲ بهتره.
      دقیقا این بهتر از کجا میاد؟
      اگه دقت کنی به این افراد مثلا طرف دوت ازمون رو شرکت کرده،بعد دیده مثلا کانون رو زده ۴۰ گزینه ۲ رو زده ۸۰!بعد میاد میگه گزینه دو استاندارد تره:/اگه ب درصد بالاعه که کنکور که اصل کاره از همه غیراستاندارد تره.
      بین سنجش و قلم چی اصن سطح سوالات رو به کنار،فاصله ی ازمونای سنجش غیراستاندارده.
      برید بشمارید از ۱۰۰۰۰ نفر اول بیشترین کجا بودن.خب برید شماهم اوننا دیگه.
      وقتی اکثرا کانون بودن،خب یعنی یه نکته ی مثبتی داره نسبت ب بقیه
      نمیگم ایراد نداره،اما شما با برنامش پیش برو و ازموناشو بده کم زدی هم سر ازمون نق نزن سر خودت نق بزن و بگو پس چطور فلانی بیشتر زده پس منم میتونم...
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      این همه مصاحبه از نفرات برتر تو انجمن هست , تقریبا همشون قلمچی آزمون میدادن , اینم که میگن سوالاش استاندارد نیست حرف چرتیه , سوالای خود کنکور خیلی استاندارده لابد ؟

تمام آزمون ها یه سری نقاط قوت و یه سری نقاط ضعف دارن اما در کل با توجه به جامعه آماری و برنامه خوب و کیفیت سوال ها و از همه مهمتر حضور رتبه برترها میشه گفت قلمچی از بقیه بهتره
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      یکی میاد میگه مثلا گزینه ۲ بهتره.
      دقیقا این بهتر از کجا میاد؟
      اگه دقت کنی به این افراد مثلا طرف دوت ازمون رو شرکت کرده،بعد دیده مثلا کانون رو زده ۴۰ گزینه ۲ رو زده ۸۰!بعد میاد میگه گزینه دو استاندارد تره:/اگه ب درصد بالاعه که کنکور که اصل کاره از همه غیراستاندارد تره.
      بین سنجش و قلم چی اصن سطح سوالات رو به کنار،فاصله ی ازمونای سنجش غیراستاندارده.
      برید بشمارید از ۱۰۰۰۰ نفر اول بیشترین کجا بودن.خب برید شماهم اوننا دیگه.
      وقتی اکثرا کانون بودن،خب یعنی یه نکته ی مثبتی داره نسبت ب بقیه
      نمیگم ایراد نداره،اما شما با برنامش پیش برو و ازموناشو بده کم زدی هم سر ازمون نق نزن سر خودت نق بزن و بگو پس چطور فلانی بیشتر زده پس منم میتونم...
      تابستون برنامه گزینه دو بهتره برا من(چون دروس رو تو پایه نخوندم با این برنامه تطابق بیشتری دارم)
      از مهر قلم چی تابستون گزینه ٢ مورد نداره که؟!

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      ریاضی فیزیک قلم چی از گزینه دو بهتره؟!!
      من نظام جدیدم رشته ریاضی،بچه های قلم چی حتی تجربی هاش میگن ریاضی فیزیک گزینه بهتره ها
      میشه یه توضیح بدی مبنات رو ؛ممنون میشم
      هر کسی یه نظری داره. و البته من فقط دوتا از آزمونای گزینه دو رو از نزدیک زیارت کردم و برداشتم از آزموناش برآیند همین دو آزمونه!
      به نظرم تستای ریاضی و فیزیک گزینه دو نمی تونه ملاک خوبی واسه سنجیدن میزان یادگیریتون از یه مبحث باشه چون معمولا گزینه دو میاد تستای کنکورهای گذشته رو با کمی دستکاری تو آزموناش میده و چون بچه ها تستای کنکور رو کار کردن معمولا هم درصدای بهتری میارن. بجاش قلم چی سعی میکنه بیشتر سوال چالشی با ایده ی نو رو تو آزموناش بیاره و تستای کنکور رو هم به صورت آزمون شاهد ارائه میده.

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سال گذشته سنجش میرفتم فچر میکردم اگه امسال گزینه دو برم همه چی حل میشه بعدا فهمیدم مشکل از آزمونا نیس مشکل از ماست درست نمیخونیم میگیم فلان آزمون بده یرنامه بدی داره سوالاش استاندارد نیس
      یعنی یه جورایی بهانه تولید میکنیم واسه درست درس نخوندنمون
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان میگن هر دو آزمون گزینه ۲ و قلم خوبی ها و بدی هایی دارن که واقعا درسته
      اما خب نتیجه چیه؟؟؟
      بریم؟ گزینه ۲ یا قلم چی
      یا اصلا سنجش بریم؟؟؟؟؟؟؟؟
      نمیشه که هر دو آزمون شرکت کنیم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تابستون برنامه گزینه دو بهتره برا من(چون دروس رو تو پایه نخوندم با این برنامه تطابق بیشتری دارم)
      از مهر قلم چی تابستون گزینه ٢ مورد نداره که؟!
      تابستون کلا ازمونا خوب نیستن اما یادمل میخواستم تابستون برم میگفتن که گزینه ۲ بهتره اما درطول سال از پاییز فقط قلم چی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      تابستون کلا ازمونا خوب نیستن اما یادمل میخواستم تابستون برم میگفتن که گزینه ۲ بهتره اما درطول سال از پاییز فقط قلم چی
      صحیح
      فقط یه چیزی الان چند وقته درگیرم کرده به جواب نمیرسم:میخوام کل برنامه روزانه ریاضی و فیزیک رو صبح بخونم ولی نمیشه! ٢ ساعت ریاضی میخونم دیگه انرژی م تحلیل میره ؛ شب حدود ١١/١٢ میخوابم صبح ٧ بیدار میشم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صحیح
      فقط یه چیزی الان چند وقته درگیرم کرده به جواب نمیرسم:میخوام کل برنامه روزانه ریاضی و فیزیک رو صبح بخونم ولی نمیشه! ٢ ساعت ریاضی میخونم دیگه انرژی م تحلیل میره ؛ شب حدود ١١/١٢ میخوابم صبح ٧ بیدار میشم
      رشته ریاضی ای؟
      ببین باید ترکیب های متفاوت رو تست کنی تا ببینی با کدوم راحت تری
      مثلا من فیزیک باید همیشه پشتش عربی میومد:/

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن