خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نوشابه گازداز اگه سر جلسه سرازیر تو پاسخنامه.....

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      سر جلسه کنکور با ساپورت رفتم
      خیلی راحت بودم
      خخخخخ به به

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3175 نمایش پست ها
      خخخخخ واقعا تاحالافکر نکردم ولی اگه کسی خونده باشه فک کنم خودکشی کنه
      وی یکی مث ما که زیاد نخوندیم از خودامونه سال بعدش بریم
      بلند میشی...ساعتو میبینی 8:15...ساعتو میذاری اونور...حالت خوابو عوض میکنی...و ب بقیه خاب میرسی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط attila نمایش پست ها
      یه موردی که من میتونم بگم و بسی شایع هست اینکه
      بابا جان روز قبل و خود روز کنکور چیز جدیدی که قبلا امتحان نکردید برای افزایش بهره وری استفاده نکنید
      نوشابه انرژی زا و حتی دارویی که فوق تخصص براتون تجویز کرده رو ازمایش نکنید .کنکور جای این ریسک بازی ها نیست

فقط در مورد اهنگ شما گفتی یه روز من میگم یه هفته!چون میخوام شدیدا روش تاکید کنم
      صبح روز قبل کنکور بخاطر ملایم کردن اوضاع یه اهنگ شاد به اسم زنده باد عشق اثر استاد حسن شماعی زاده دانلود کردم سر ازمون
      دقیقا افتاده بود تو ذهنم و با همون ریتم و حتی همون صدای استاد داشتم زمزمه میکردم که خب مسلما کمکی نکرد
      فقط تو یه سوال حرکت شناسی که خونده بودم و فراموش کرده بودم

با خوندن این قطعه از اهنگ برای سوال
      >>خیلی وقته که دیگه دلت واسم تنگ نمی شه گل ابریشم من گل که دلش سنگ نمی شه<< فرمول به یادم اومد
      ولی تو بقیه موارد با ترغیب من به رقص بابا کرم ،رقص گردن و در نهایت با کمال تعجب بریک دنس باعث کاهش تمرکزم شد
      http://dl2.khorshidmusic.ir/music/13...gh%20(128).mp3
      وااایمنم معمولن آهنگای شماعی زاده تو مخم پلی میشه مخصوصن اونی که میگه هرچی ما میریم پیش تر و پیش تر من دوست دارم بیشتر و بیشتر
      واقعن چیکار کنیم صبح کنکور دوتا لقمه غذا از گلومون پایین بره؟
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      وااایمنم معمولن آهنگای شماعی زاده تو مخم پلی میشه مخصوصن اونی که میگه هرچی ما میریم پیش تر و پیش تر من دوست دارم بیشتر و بیشتر
      واقعن چیکار کنیم صبح کنکور دوتا لقمه غذا از گلومون پایین بره؟
      سعی کن برای صبحانه چیزایی که خیلی وقته نخوری بخوری تا اشتهات باز شه و بخوری

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه سوال .. مگه میزارن انرژی زا ببریم سر جلسه؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سوال اول:کارت ورود به جلسه رو کی میدن وتا کی وقت دارم پرینت بگیریم؟؟یعنی تا اخرین روز مونده به کنکورم میشه گرفت؟
      سوال2:بالاخره ما که پیش دانشگاهی هستیم باید نمران نهایی پیش رو تو سامانه دیپ کد تایید کنیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یکی میگه اره یکی میگه نه )

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام بردوستان عزیز امروز اخرین جلسه مشاورمون بود و یک سری نکات رو راجع به روز کنکور گفت که من خیلی خوشم اومد ..میگم شماهم فیض ببرید
      دمت گرم؛ واقعا مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

راجع به دوری از فرد انرژی زا و نوشابه استرس زا -برعکس شد!- هم بگم؛
      کلاس ما که پارسال همه تو یه حوزه با هم بودیم جوری تو حیاط میگفتیم میخندیدم قبل آزمون که انگاری وسط میخانه نشستیم و ساقی هی جام میده
      پس با رفقای فان تون جمع شید یگوشه بشینید و دمی به شادمانی گذرانید اصن =)))
      اون نوشابه هام یکی از دوستان میگف باعث استمرار اجابت مزاج میشه :/
      یعنی ترشح هورمون ADH رو کم میکنه، من که خودم استفاده نمیکنم به نظرم سر کنکور اگه خوابم کافی باشه انقد برام مهم خواهد بود که اصن نفهمم چهار ساعت چطور گذشت! (ده دقیقه آخرشو میفهمم )
      Hope for a fine fin...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستی اگه بخوام یکم استرس بدم بهتون بگم که منتظر هر چیزی باشید!
      اینکه ساعت ۸:۱۵ از خواب پاشی که چیزی نیس،
      حتی در مواردی دیده شده که اول آزمون ۵ دقیقه از وقت عمومیا کم میکنن و اخر آزمون میدن به اختصاصیا! که ممکنه تو که متن عربی رو خوندی نرسی سوالاشو بزنی

دیدم که میگما! اصن این مورد به عین شخص شخیص خودم دیده و سر کنکور خودم برای خودم اتفاق افتاد ^___^

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjesfrb نمایش پست ها
      یه سوال .. مگه میزارن انرژی زا ببریم سر جلسه؟؟
      اونا که نمیدونن انرزی زاست
      شما میریزی تو یک بطری اب معدنی و فکر میکنن شربته
      تازه اصن بدوننم انرزی زاست چیزی نمیگن

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi98 نمایش پست ها
      دمت گرم؛ واقعا مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

راجع به دوری از فرد انرژی زا و نوشابه استرس زا -برعکس شد!- هم بگم؛
      کلاس ما که پارسال همه تو یه حوزه با هم بودیم جوری تو حیاط میگفتیم میخندیدم قبل آزمون که انگاری وسط میخانه نشستیم و ساقی هی جام میده
      پس با رفقای فان تون جمع شید یگوشه بشینید و دمی به شادمانی گذرانید اصن =)))
      اون نوشابه هام یکی از دوستان میگف باعث استمرار اجابت مزاج میشه :/
      یعنی ترشح هورمون ADH رو کم میکنه، من که خودم استفاده نمیکنم به نظرم سر کنکور اگه خوابم کافی باشه انقد برام مهم خواهد بود که اصن نفهمم چهار ساعت چطور گذشت! (ده دقیقه آخرشو میفهمم )
      Hope for a fine fin...
      خخخ خوشبحالت دوستای پایه ای داری
      تو مدرسه ما سایه همو باتیر میزنن ..طرف مث سگ خونده بعد اخرشم میاد میگه من هیچی نخوندم بعد میبینی ترازش شد هفت هزار
      یا طرف میبینی معدلش به 15هم نمیرسه میاد میگه بچه ها من امروز میترکونم بعد اخرشم میبینی ترازش 4500هم نشد
      برای همین تصمیم گرفتم برم یه گوشه ای گوم و گور بشم کسی نبینم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونا که نمیدونن انرزی زاست
      شما میریزی تو یک بطری اب معدنی و فکر میکنن شربته
      تازه اصن بدوننم انرزی زاست چیزی نمیگن
      دوستان گیر میدن مال ما میدیدن که رنگ اب متفاوته بو میکردن و مینداختن اونور دو سه تا بچها ازشون گرفتن خودشون خوردن

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedram52 نمایش پست ها
      دوستان گیر میدن مال ما میدیدن که رنگ اب متفاوته بو میکردن و مینداختن اونور دو سه تا بچها ازشون گرفتن خودشون خوردن
      خخخ حتما فک کردن اب شنگولی بوه یا دوپینگ البته خوب به حوزه ها بستگی داره دیگه
      پارسال یکی از بچه ها بهش میگفتیم ممد ساندیس {چون زیاد ساندیس میخورد}سر جلسه دلستر برده بود به همین زمان قسم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه فرد استرسی هستین و شب کنکور میدونین خوابتون نمیبره حتما یه فکری بکنین من پارسال به زور تونستم یه ساعت بخوابم...سعی کنین روز قبلش خیلی کم بخوابین تا شب کنکور زود خوابتون ببره و شب هم از ماست و اینا استفاده کنین که خواب آوره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی هم سعی کنین خوراکی هایی که سر جلسه میبرین مختصر و مفید باشه چون معمولا سر جلسه اینقدر مشغول هستین که فرصت برای تغذیه کمه من بعضی ها رو می دیدم کلی خوراکی اورده بودن مثل اینکه داشتن پیک نیک میومدنمن خودم آب معدنی و چند تا خرما و شکلات بردم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن