خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      یعنی اینجا ما طرفدار قلمچی هم داریم؟!!!
      آخرالزمون شده
      واقعا سر تا پای نظام آموزشی رو باید گل گرفت!!!!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

هر وقت این تبلیغه رو از تی وی میدیدم خندم می گرفت
      الکی الکی میگن همه چی خوبه

پارسال که قلمچی میدادم پر بود دایرکتم از پی امای فروشنده ها
      مجانی هم میدادن و من نمیگرفتم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قشنگ بود مخصوصا بخش کتاب فروشی زوری

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3175 نمایش پست ها
      عمو کاظم سوالاشو قبل ازمون میزاره توکانال تا ازاین طریقم درامد داشته باشه ....اخه اینم شد زندگی؟ خدارو شکر که عمو کاظم سوالارو شب قبل ازمون میزاره کانال تا بچه ها سوالارو قبل ازمو ن تمرین کنن و باامادگی برن سر ازمون

حوزه های ازمون یا خیلی سرده که یخ میبندی یا خیلی گرمه که ذوب میشی ...اخه اینم شد زندگی؟خدارو شکر که شرایط حوزه ها بده تا اگه کنکورم شرایطش بدبود ما امادگی داشته باشیم

شهریه عمو کاظم بالاست 700میگرن اخه چه خبره ... اینم شد زندگی ؟ خداروشکر عموکاظم زیاد پول میگیره تا بره مدرسه درست کنه

پشتیبانی که فرق لاکتوز بافروکتوزو نمیدونه روگذاشتن برامون با 100دانش اموز که هروقت میری کارنامه میگری زیر جمعیت له میشی یا تا بخوای از جمعیت بیای بیرون کارنامت له میشه اخه اینم شد زندگی؟ خداروشکر که عمو کاظم داره برای دانشجوها ی بیکار شغل ایجاد میکنه

به زور 100تومن کتاب و گفتن باید بخری اخه شاید نخوام کتابای کانونو ...اخه اینم شد زندگی ....خداروشکر که عمو کاظم به فکر سرانه مطالعه مردمه
      dog into your ghoast

ویرایش توسط jarvis : 23 خرداد 1396 در ساعت 08:08

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خوب بود خندیدیم ادامه ادامه....... ولی حواست باشه به حاشیه نری هاااا که واقعا ضربه بهت وارد میشه دیدم که میگم!
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      خوب بود خندیدیم ادامه ادامه....... ولی حواست باشه به حاشیه نری هاااا که واقعا ضربه بهت وارد میشه دیدم که میگم!
      موفق باشی
      میکننش تو گونی ؟

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

dog into your goast
      سگ توروحت ...خخخخخخخخخخ

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      موفق باشی
      باشه حواسم هست
      شهیددر راه کانون

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsolo نمایش پست ها
      میکننش تو گونی ؟
      یه هو دیدی از نظام اموزشی انداختنم بیرون

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه دیگهههه!اگه قول بده پسر خوبی باشه دیگه کار به گونی نمیرسه!
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر خوبی؟ امسال کنکور داری؟ برای کنکور95 تاپیک میزدم جوابات خوب بود ولی من فکرم بچه گونه بود و بیخیال بودم. امسال هم موندم و الان هیچی نخوندم..خونوادم اجازه دادن یه سال دیگه بمونم ولی اینبار قلمچی برم و مستمر درس بخونم.من الان دارم زیست و شیمی رو تموم میکنم تا تو کنکور هم زیاد بد نزنم ولی میدونی که تمرین میخواد واسه همین هدفم 97 عه.سال پیش به کل کنکور یادم رفت هیچ آزمونی هم نمیرفتم و بماند که الان چقدر پشیمانم و درصدد جبران..از مدرسه و شهر ما کلا 5 یا 6 نفر پزشکی و...قبول شدن چون معلمها داغونن.یعنی سطح درسی ضعیفی دارم.همه شون کلاس کنکور میرفتن و سال قبل ئ یا 94 قبول شدن..یعنی کل کلاس پشت کنکور موندیم سه چهار سال..منم که نه کلاس کمکی رفتم نه حتی کلاس مدرسه رو..تو یکسال تا 97 میتونم سطحم رو بالا ببرم؟ 93 اولین کنکورم بود...روحیه ام خیلی خرابه هر لحظه غمگینم و گریه میکنم واقعا پشیمونم از نخوندن..امسال فقط به استمرار احتیاج دارم و کسب تجربه از تراز بالا ها و موفق ها..ترازت خوب میاد؟ منابعت چیه..دوستان لطفا همتون راهنمایی کنین..با حرف مردم چجوری کنار میاین؟ همش مسخره میکنن و نیش میزنن..طرف دخترش تیزهوشان شهری درس خونده که معلمای عادیش از معلمای شهر ما صد برابر بهترن شش ماه تو مدرسه نهایی کار کردن و معدلش 20 شد بعد با درصدای افتضاح فقط به لطف معدلش که اونم به لطف مدرسه و معلماش بوده که نهایی خوندن رو یادش دادن,از تعهد در اومد اونم شانس آورد سال کنکورش تعهد اضافه شد..کلا شانس میچکه ازش..بعد مامانش بهم میگه خب برو پردیس خودگردان..یعنی دختر من تعهد قبول شد تو اونم نشدی..اصلا من کاری با کسی ندارم ها...ولی مردم گیر دادن و ول نمیکنن...طرف بچه اش 2 سال از من کوچیکتره متاسفانه من 96 با اون افتادم...یعنی هر دو کنکوری..اون کنکور اولشه پر انرژی,مدرسه میره و ذهنش تو حیطه کنکوره و کسی باهاش کاری نداره اصلاااا..باباش هر وقت منو میبینه هی میگه تراز 7000 میاره فلانه و...درحالی که ترازش 6500عه..اینا مهم نیس چون اون منطقه 2عه و حداقل از پردیس در میاد...شما با اینجور آدما چجوری برخورد میکنید؟ روحیه تون رو چجوری حفظ میکنید؟واقعا اعصابم خورده..من تو منطقه 3 که ظرفیتها کمه,آموزش افتضاحه,معدلهای نهایی کمه,مدرسه هم یکسال و نیم آخر رو ؛غیرحضوری خوندم,چهارساله دارم با آدمایی مقایسه میشم که دقیقا نقطه مقابل منه وضعیتشون...یکسال به حال خودم ولم نمیکنن درسمو بخونم همش نیش کنایه..طرف مدرکش فوق دیپلمه به من درس زندگی میدهما دو روز مونده به امتحانای نهایی هنوز نصف فیزیکمون مونده بود و معلم درس نداده بود..تو خیلی از درسها حقمون 20 بود ولی یه ,, و ,, رو کم مینوشتیم 1 نمره مون میرفت..معلمای به درد نخورمون نهایی نوشتن رو یادمون نداده بودن..با اطلاعات و سواد یکسان معدل ما خیلی کمتر از منطقه 1 و 2 یی ها شد..حالا من دارم چوب بیسوادی و آپدیت نبودن و بیخیالی معلممونو میخورم و دیگران با درصدای افتضاح و معدل 20 و ظرفیت قبولی بیشتر منطقه 1 و 2 قبول میشن ...شما با این اوضاع چجوری کنار میاین و به نظرتون من باید روزانه چند ساعت بخونم و برای قلمچی و کنکوری چجوری بخونم؟ بهترین منابع هر درس چیه؟ لطفا راهنمایی کنید همگی...
      سلام علیکم
      من ۹۵ کنکور مو دادم عزیز
      والا من میتونم بگم ی دنیا به غیر خانوادم امید نداشتن که قبول شم اونم دندان پزشکی فقط خانوادم و خودم میدونستم میارم ولی فک و فامیل خب گه گاه تیکه مینداختن که این همه میخونه هیچ مهمونیم نمیاد اخرش حالا میاره؟اینجور طعنه ها هست همیشه کم و بیش فقط نظر من میدونید چی بود؟
      اینکه فلانی نظرت محترم ولی مهم نیست
      به همین راحتی .....حرف بقیه باد هواست فقط منابعم اینا بود روش درس خوندنمم میارم اینجا ولی اطلاعات بیشتر خواستید به این تاپیک برید....منم مدرسم فقط در حوزه امتحانات نهایی خوب بود کنکور که اصن تو فازش نبود خیلی سطح پایین تدریس داشتن خیلی
      ادبیات کتاب اخر مهرو ماه +گاج تقره ای +تاریخ ادبیات الگو+گاج سبز
      عربی گاج سفید
      دینی گاج نقره ای + زیپ جمع بندی
      زبان مبتکران و شبقره
      زیست خیلی سبز +الگو+گاج نقره ای +سه سطحی قلم چی+ازمونای ماز
      فیزیک گاج نقره ای
      ریاضی خیلی سبز
      شیمی مبتکران+فار+فیل مبتکران
      زبان فارسی هفت خوان خیلی سبز

این منابعم بود روش خوندن دروسم همین این پایین میذارم
      زیست شناسی:زیستو اول ی دور سطحی متنو میخوندم بعد باردوم نکته های فعالیتا و شکلا رو سطحی میخوندم بار سوم متن کتابو عمیق میخوندم بار چهارم درسنامه های خیلی سبزو میخوندم و هرچی نکته باحال توش بود با خودکار تو همون کتاب وارد میکردم (نکته هایی که خودتون در میارید خیلی خیلی خیلی مهمن من اگه نکته هامو جمع کنم فکر کنم دو تا کتاب شه خودش)بار پنجم ی بار دیگه کل متنو به همراه تمام نکاتای خودم میخوندم بعدم تا دلت بخاد تست میزدم وقتی دیگه به این مرحله رسیدم که حس کردم دیگه خیلی بلدم میرفتم سراغ فصل بعد اما قبل شرو فصل بعد ی بار دیگه فصل قبلو فقط نکاتیکه خودم نوشته بودمو میخوندم و بعد میرفتم فصل بعد

کلا تو زیست دو تا چیز خیلی مهمه مرور بیش از حد ینی به این حد برسی که دیگه حالت بهم بخوره من تا خود کنکور حتی شب کنکور هم هر روز زیستو شیمی رو میخوندم
      یکی دیگه هم نکات ازمونا بود که اونارو هم مینوشتم و مرور زیاد داشتم
      شیمی:

اول ی بار کتابو متنشو میخوندم اماا زونجا که چیز زیادی به ادم یاد نمیده
      باید ی کتاب حتما داشت که همه چیزو موشکافانه تجزیه تحلیل کرده باشه و واقعا مبتکران همه نکاتو پوشش داده...حالا روش خوندن مبتکرانم اینطوری بود که بعد از متن کتاب همه ایستگاها رو میخوندم و نکات با حال و مهم رو هایلایت میکردم و بعد میرفتم سر تستاش ..بعد اینکه تستاش تموم شد بار ها و بارها اون نکات هایلایتو تکرار و مرور میکردم مث زیست شیمی هم تکرار میخاد مثلا انقدر باید تکرار کنید که عینا فرمول گلوکز اسپیرین ایبو بروفن منتول و .....تا کنکور عینا تو ذهنتون حک بشه ....وقتی انقدر مرور هام زیاد میشد که دیگه حس میکردم مغزم پر اطلاعات شده و اشباع شده برا اینکه بتونم شیمی رو تو تایم بزنم میرفتم سراغ فار...و تو تایم به صورت ازمون میزدم و بعدش هم غلطام یا نزده هام رو بررسی میکردم اگه نکته یا فرمول جدیدی داشت وارد کتاب شیمی میکردم که به همراه نکات هایلایت خودم بازم مرورشون کنم

ریاضی و فیزیک:اول خوندن درسنامه و پر رنگ کردن نکات مهم و فرمول ها و بعد هم تست زیاد..تست زیاد میخواد
      ادبیات هم خیلی مرور میخواد و بعد از مرور زیاد تست از رو گاج زیاد میزدم..مرور زیاد به ویژه برا لعت املا تاریخ ادبیات
      عربی من خدارو شکر از دوران راهنمایی ذاتا خوب بود عربیم بنابراین فقط تست زدم
      دینی:چند سال اخیر سوالات طوری طرح شده که حتما باید متن کتابو مث درس زیست جوید و دقیق و مفهومی خوند خیلی تکرار هم میخاد درست مثل درس زیست من بیشتر خوندم تا تست...تستم اواخر میزدم اونم فقط کنکور سراسری 90 به بعد
      زبان هم مرور لغات

اینم منابع جمع بندیم بود +زرد عمومی

ادبیات کتاب اخر مهر و ماه
      عربی-
      هیچی
      معارف
      زیپ جمع بندی+کتاب درسی
      زبان
      لغات مبتکران
      ریاضی و فیزیک
      نکات هایلات خودم و تست های کنکور سراسری
      زیست
      کتاب درسی+نکاتی که خودم نوشته بودم
      شیمی
      فیل مبتکران+کتاب درسی و نکات هایلایت خودم

حرف اخرم:گور بابای حرف مردم

اطلاعات بیشتر.......http://forum.konkur.in/thread44179.html

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خو تو چیکار عمو کاظم داری؟؟بشی درست بخون

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      خو تو چیکار عمو کاظم داری؟؟بشی درست بخون
      باشه عمو چگورا

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      خخ

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)