خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      شما اگه اوضات خوب باشه سریع برو اونور.از لحاظ درسی منظورمه.
      خیلی خوب پیشرفت میکنی
      بله درسته واقعا خیلی تلاش میکنم هنوز امسال سال سومم و خیلی سخت درس میخونم ولی بعضی حرفا متاسفانه دلسردم میکنه دیگه
      بازم سپاس به خاطر جوابتون

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش شما الان دانشجویی ؟یکم باز کن

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.

3. Top | #18
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouryamorovati نمایش پست ها
      مرسی از جوابتون
      والا یکم امیدوار شدم. اخه متاسفانه یه جوی راه افتاده بین دوستان که میگن پزشکی خیلی خیلی درامد داره
      و مهندسی هم اصلا درامد نداره و این به نظرم به ضرر هردو گروه ریاضی و تجربیه...
      یه دنیا تشکر
      سلام دوست عزيز
      اينى كه ميگى يه جو نيست
      بلكه واقعيته
      از ٥٠ سال پيش چه ايران چه خارج ايران درآمد همه ى پزشكا و دندانپزشكا و تا حدى داروسازا بالا بوده و هستش و خواهد بود و اين يه بحث جديد نيستش
      اينكه الان درآمد پزشكاى عمومى كم شده هم اصلا به ظرفيت بالاى دانشگاها ربطى نداره و يه مسئله ى جهانيه كه تو هر زمينه اى نياز به متخصص رفته بالا
      درآمد مهندسا هم از قديم خوب بوده ولى به پزشكا نميرسيده چه ايران چه خارج ايران(البته در بعضى موارد اندك مهندسايى داريم كه اندازه دوتا پزشك درامد دارن و حتى در حال حاضرم تو ايران وجود خارجى دارن)
      هنوزم به همين صورته البته فقط در خارج ايران
      در حال حاضر به علت اينكه شغل در كشور ما بسيار كم شده براى بيشتر رشته هاى مهندسى متاسفانه كار نيستش و كاريشم نميشه كرد
      كسى كه در حال حاضر ميخاد رشته هاى مهندسى رو بخونه ٤ راه بيشتر نداره براى اينكه شاغل بشه و يه درامد خوب داشته باشه:
      ١.بند پ،٢.سرمايه ى شخصى مناسب براى تاسيس شركت،گارگاه و....
      ٣.فارغ التحصيل شدن از يك دانشگاه خوب(با حرف يكى از دوستان كه حتى براى فارغ التحصيلاى اميركبيرم كار خوب نيست كاملا موافقم و نمونش تو فاميلمون موجوده)كه به نظر من بهترين دانشگاه شريفه وكسى كه از اين دانشگاه فارغ التحصيل بشه و نتونه كار پيدا كنه مشكل از خودشه،٤.رفتن از ايران(كه اينم مستلزم رعايت كردن مورد ٣ هستش.
      در مورد اين جريانى كه راه افتاده و بچه هاى رياضى و حتى مهندسا و دانشجوهاى انصرافى ميان كه پزشكى بخونن واقعا نظرى ندارم،فقط اينو ميدونم تا وقتى علاقه وجود نداشته باشه نميشه تو هيچ شغلى موفق بود و بنظر من اينكه رتبه يك كنكور و امثال اون ميان ميگن كه ما عاشق خدمت به مردم و.... شديم عشق نيست و يه هيجان زود گذره.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش همه چی پوله هرچی پول باشه مردم به اون علاقه دارند

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان درامد رشته های مهندسی چه طوره؟ در داخل و خارج؟!!

مهندسی که از دانشگاه هایی مثل شریف و تهران فارغ بشه؟!!

مننظر جوابتونم
      برای رشته های مهندسی اگه پارتی داشته باشی درآمدش خیلی خوبه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      شما متخصص که باشی درآمد هم خواهی داشت ولی خب راه تخصص از دانشگاه نمیگذره به شریف و پیام نور کورعلی آباد هم خیلـی ربطی نداره

تخصص هم تنها عامل نیست، پارتی و موقعیت مکانی و زمانی و شانس و ... هم موثره، تو همه مشاغل و در تمام دنیا. تو پزشکی هم اونی که بیشتر همه درس خونده بیشتره همه پول در نمیاره الزاما

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان درامد رشته های مهندسی چه طوره؟ در داخل و خارج؟!!

مهندسی که از دانشگاه هایی مثل شریف و تهران فارغ بشه؟!!

مننظر جوابتونم
      همه پست های قبلی رو خوندم.
      ببین کار هست ولی درآمد افتضاح
      به فوق لیسانس مهندسی پزشکی میگن بیا ماهی 800 کار کن اونم چه کاری؟ بازاریابی تجهیزات پزشکی که یه کسی که سواد خواندن نوشتنم داره میتونه انجام بده.
      به اینم فکر نکن که از فلان دانشگاه فارغ شم دیگه حله، برای بورسیه گرفتن تحصیلی شریف عالیه وگرنه باید کار بلد باشی و جالب اینجاست که تو دانشگاه ها اصلا کار یادنمیگیری چون ارتباطی بین دانشگاه و صنعت تو ایران نیست ولی دانشجوی دندانپزشکی مریض میدن زیر دستش تا کار یادبگیره.
      اگه به مهندسی علاقه داری و حاضری زیر خط فقر زندگی کنی تو ایران میشه بهش رسید اگر به زیر خط فقر راضی نیستی قطعا از ایران برو.
      اگه علاقه به درس نداری و فقط پول برات مهمه مستقیم برو بازار به رایگان شاگردی یه بازاریو کن تا اصول کار بیاد دستت.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهندسی فقط باید عرزه داشته باشی!
      برادر خودم رانشگاه ازاد خونده شاید توی سال بالای 200 تومن درامدش هست ، از دوستاش عمران تهران خوندن دارن با درامد کارمندی ماهی 1.5 کار میکنن
      اگه واقعا نتونی هیچکس دلش به حالت نمیسوزه ولی اگه بتونی خودتو هفت جدتو تامین میکنی ، البته از راه درست منظورم هست وگرنه دزد جماعت هم میتونه هفت جدشو تامین کنه .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش من الان پروانه نظام عمران دارم هرساله ۳۰۰۰ متر که میشه حدود ۱۵میلیون ازدست میره سهمیه ام میسوزه چون اشنا ندارم بازار هم رکوده ولی بحث اینه که پزشکی را از ازاد هم بگیری نونت تو روغنه ولی سایر رشته ها نه.ولی ایران به سایر رشته ها ارزش نمیده و فقط به پزشکی اهمیت میده

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عالی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      داداش من الان پروانه نظام عمران دارم هرساله ۳۰۰۰ متر که میشه حدود ۱۵میلیون ازدست میره سهمیه ام میسوزه چون اشنا ندارم بازار هم رکوده ولی بحث اینه که پزشکی را از ازاد هم بگیری نونت تو روغنه ولی سایر رشته ها نه.ولی ایران به سایر رشته ها ارزش نمیده و فقط به پزشکی اهمیت میده

عزیز من خیلی هارو سراغ دارم که موفقن!
      یکی از اشناها غیر از نظام مهندسی که سالی فلان متر زمین میده ، با مدرکش استاد دانشگاه هست ، کارمند شهرداری هست ، توی سایتش فقط ماهی حدود 6 تومن فیلمای اموشی مربوط به نرم افزار هایی مثل اتوکد و اینا رو میفروشه و ...
      همه چیز برمیگرده به زحمت ادم توی مهندسی ، هرجقدر بیشتر بدویی بیشتر میرسه بهت .
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

12. Top | #27
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درامد برا استارتر این تاپیک یقینن صفر خواهد بود

این از این .

و ای کسی که میگی کار نیست هست خوبم هست
      بی علاقه رفتی دنبال رشته حالا بگو نه (از ما گفتن)

و ای کسانی که می خواهید مهندس بشید
      و ای کسانی که می خواهید دکتر شوید
      و ای کسانی که میخواهید قاضی و وکیل شوید

اما هیچ علاقه ای به رشتتون ندارید
      خواهشا وارد رشته نشید

اگه وارد رشتتون بشید از اول تا اخرین روز اخرین ترمتون می نالید همینو بس
      و وقتی وارد کار میشید هیچ به هیچ
      دوسر باخت میمونه رو دستتون

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باید پول داشته باشی تا بتونی کار کنی اون مورد هم باید زحمت کشید ولی من میگم پزشکی مشکل فقط ورود هست وارد شدی دیگه حله و مهندس و سایر رشته ها باید همیشه بروز باشی و بدوی این در ایران هست

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      درست میفرمایید

بازم ممنون بابت نظراتتون

دوستان به نظرتون حالا ایندهی پزشکی چطوره از نظر درامد و ...

و اینکه اگه اپلای کنیم خارج درامد یه برنامه نویس درماه درچه حدود هست؟ نظرتون یا حدس یا اگه تو اشنا هاتون بود بفرمایید
      ممنون

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      تمامی نظرات را خواندم. متاسفانه کسانی که خودشان مسیر مهندسی را نپیموده اند تصوراتی دور از واقعیت دارند حتی کسانی که برادرشان مهندس هست. متاسفانه تصور می شود هر کس در مهندسی موفق نبوده لابد علاقه نداشته. مسلما علاقه شرط لازم برای موفقیت در هر کاری هست ولی کافی نیست. یک پیشنهاد دارم برای پی بردن به درآمد واقعی هر رشته. در اینترنت آگهی های استخدام را جستجو کنید و به چندتای آنها زنگ بزنید. مثلا یه مهندس و یه دندانپزشک یا پزشک. به راحتی متوجه تفاوت درآمد خواهید شد. بقیه اش فقط ادعاست. استثنائات هم معیار ما نیست.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)