خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 76
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      مرسي.چند وقت پيش سر زدم.حدود 300 بود كه بعد شد 500!!!!الان هم سايتش بلوك شده .در كل خيلي گرونه و اگر بگيرم و بد از كار در بياد خيلي بد ميشه .اما من پارسال ديدم بچه ها راحت دي وي دي گزينه دو رو ميخرند.گمونم از نمايندگيش بود.
      سایتش بازه هااااااا

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب به انتظارات بستگی داره من به ۵۰-۶۰ ریاضی راضیم...اما احتمالا شما ۸۰-۹۰ میخوای!

اوه اوه دوست خوب اصلا سر جلسه كنكور وقت نميشه 80 -90 زد!منظورم 50 بود.اگه شما ميتوني با اين كتاب 50 بزنيد البته در سر جلسه كنكور نه توي خونه و با فراغ بال كارتون عاليه.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه هدفت ۵۰...این کتابو چندبار بخونی کافیه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بی زحمت نمونه هاشو بذارید منم ببینم چون من مهروماه دوستم دستمه چیزی نخ**** هنوز اگه این بهتره اینو بخرم
      من ریاضی از پایه ضعیفه و نیاز به یه کتابی دارم که مو به مو توضیح داده باشه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      بی زحمت نمونه هاشو بذارید منم ببینم چون من مهروماه دوستم دستمه چیزی نخ**** هنوز اگه این بهتره اینو بخرم
      من ریاضی از پایه ضعیفه و نیاز به یه کتابی دارم که مو به مو توضیح داده باشه
      به زودی....)

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      من این کتابا ندیدم اما بین بقیه منابع بازار مهروماه ترکونده.واقعن فوق العادست.من قبل مهرماه جامع خیلی سبزم داشتم و قصد خوندن اونا داشتم ولی بهترین معلم ریاضی شهرمون که تو دانشگاهم درس میده .بهم این کتابا بهم توصیه کردکسای که به این کتاب ایراد میگیرن به پرداختن به بعضی موضوعاش میگن که کتاب درسی در مورد اونا نپرداخته مث برد تابع.ولی باور کنید این چیزا برا درصد بالای 80 لازمه.که خود مولف تو مقدمه گفته.من برا ریاضی 2 ِمبتکران و الگو وخیلی سبزرا خوندم(تعجب نکنید عاشق ریاضی فیزیکم).اما الان که دارم برا کنکور اینا میخونم میبینم کل نکات این کتابارا یکجا داره و نیاز به خوندن ای همه کتاب نبود.
      در یه جمله بخوام از خوبی های این کتاب بگم:با خوندن این کتاب تستای ریاضی کنکور واستون زنگ تفریح میشه!!
      امیدوارم کمکتون کرده باشم*
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشیدا ولی من دهنه خودمو سرویس کردم تا بگم ریاضی مبتکران فوق العاده هس ولی گوش کسی بدهکار نود

با عرض پوزش از همه ی دوستان !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب به انتظارات بستگی داره من به ۵۰-۶۰ ریاضی راضیم...اما احتمالا شما ۸۰-۹۰ میخوای!

اوه اوه دوست خوب اصلا سر جلسه كنكور وقت نميشه 80 -90 زد!منظورم 50 بود.اگه شما ميتوني با اين كتاب 50 بزنيد البته در سر جلسه كنكور نه توي خونه و با فراغ بال كارتون عاليه.
      بهتره این چیزایی و که واسه خودتون از کنکور توی مختون پرورش دادید بریزید دور ... بابا چرا تا یه چی میشه میاین میگین اوه اوه نمیشه ریاضی و فیزیک و بالای 50 تو کنکور زد مگه چه قدر وقته ! تا وقتی این توهمات از کنکور توی سرتون باشه چیزی نمیشه

بابا به مولا کنکور هیچی نیس والا هیچی نیس ... تنها ستختیش اینه که باید درسا رو به وقت و یسر موقع خودش مرور کنید ..

اینایی که واسه خودشون از کنکور غول ساختن و با استرس به درس خوندن مشغول میشن به جایی نمیرسن ... از ما گفتن بود !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      واسه ریاضی تجربی یه منبع خیلی توپ آوردم
      من اولش قصد داشتم یا خیلی سبز بخرم یا تخته سیاه ولی با دیدن این کتاب توی کتاب فروشی بعدشم که دیدم مبتکران گذاشته تستای ریاضی92 با این کتاب مطابقت خوبی داره تصمیم گرفتم اینو بخرم ونظرم به کلی عوض شد
      درسنامه هاش خیلی خوبن
      پاسخاش هم خیلی خوبه /قشنگ میفهمی چی به چیه

این لینک کتاب : کتاب بانک طلایی پرسش های چهارگزینه ای جامع ریاضی تجربی

اینم لینک مطابقتش با سوالای کنکور92:
      http://www.mobtakeran.com/Portals/0/mob/docs/1764.1925.pdf

اگه تستاش تیپ کنکوره که عالیه
      مهروماه هم یه کتاب مشابه داره ولی پاسخ نامش خیلی مبهمه
      بعضی سوالاش که اصلا جواب نداره!!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
      اگه تستاش تیپ کنکوره که عالیه
      مهروماه هم یه کتاب مشابه داره ولی پاسخ نامش خیلی مبهمه
      بعضی سوالاش که اصلا جواب نداره!!
      92 که خوب مشابه بود
      فایلشو گذاشتم
      خواستی دان کن!!!

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میشه برا من یه کتاب خوب و مفید کنکوری برا فیزیک پیشنهاد بدید؟؟؟؟ من فیزیکم ضعیفه دی وی دی های کنکور آسان است رو دارم ولی اول میخوام از رو کتاب خوب بخونم مفاهیم رو خوب و کنکوری یاد بگیرم
      ممنون میشم راهنماییم کنید

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بسته به سطحتون میتونید از مهروماه«گاج«نشرالگو استفاده کنید که نشر الگو از همه سنگینتر وگاج متوسط ومهروماه هم کتاب خوبیه و درسنامش از همه کتابا بهتره ولی چون تست تالیفی کم داره گذاشتم آخر(گزاشتم یا گذاشتم!!!!؟؟)

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tanhaei نمایش پست ها
      دوستان میشه برا من یه کتاب خوب و مفید کنکوری برا فیزیک پیشنهاد بدید؟؟؟؟ من فیزیکم ضعیفه دی وی دی های کنکور آسان است رو دارم ولی اول میخوام از رو کتاب خوب بخونم مفاهیم رو خوب و کنکوری یاد بگیرم
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      تنها منبع مناسب شما گاج هست چون آموزش خوبي داره .مخصوصا پيش دانشگاهي (گاج نقره اي پيش) با اون حتما كامل ياد ميگيري.اول هم درس نامه پاسخ نامه را بخوان بعد تست ها را شروع كن.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها مهر و ماه واقعا چيز خاصي نيست قديمي شده.البته من چاپ دوازدهم دارم(سال 89) دو حالت داره يا كلا عوض شده(كه بعيد مي دونم)!يا نه همونه كه بود، كه در اين صورت از انتخاب بچه ها تعجب مي كنم.بياين راجع به منابع داراي درس نامه درست و كامل (نه كنكوري) صحبت كنيم.حالا كه شروع دوباره هست بهتره اصولي بخونيم چون كتاب هاي جامع رياضي تجربي خيلي كوتاه ،ناقص،و بدون درس نامه كامل هستند.مثلا شيمي مبتكران عالي هست كتاب را كاملا مفهومي و پله پله آموزش داده .براي هر پايه هم يك كتاب با ارزش داره و ابدا جامع درست نكرده(چون خوب مي دونه كارش ناقص ميشه).و اما ....................
      سوال:شما كدام كتاب را براي آموزش رياضي(داراي درس نامه بسيار عالي)پيشنهاد ميكنيد؟چيزي كه براي صفر تا صد مناسب باشه.(كاري به جامع ها نداشته باشيد.)

موفق باشيد

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها مهر و ماه واقعا چيز خاصي نيست قديمي شده.البته من چاپ دوازدهم دارم(سال 89) دو حالت داره يا كلا عوض شده(كه بعيد مي دونم)!يا نه همونه كه بود، كه در اين صورت از انتخاب بچه ها تعجب مي كنم.بياين راجع به منابع داراي درس نامه درست و كامل (نه كنكوري) صحبت كنيم.حالا كه شروع دوباره هست بهتره اصولي بخونيم چون كتاب هاي جامع رياضي تجربي خيلي كوتاه ،ناقص،و بدون درس نامه كامل هستند.مثلا شيمي مبتكران عالي هست كتاب را كاملا مفهومي و پله پله آموزش داده .براي هر پايه هم يك كتاب با ارزش داره و ابدا جامع درست نكرده(چون خوب مي دونه كارش ناقص ميشه).و اما ....................
      سوال:شما كدام كتاب را براي آموزش رياضي(داراي درس نامه بسيار عالي)پيشنهاد ميكنيد؟چيزي كه براي صفر تا صد مناسب باشه.(كاري به جامع ها نداشته باشيد.)

موفق باشيد
      بهترین کتاب ریاضی تجربی = جامع خیلی سبز (ویرایش جدید که توو این ماه اومد) ، شک نکن مسلط باشی 100 میزنی ، درسته جامعه ولی اصلا خلاصه نیست خیلی عالیه

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن