خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صدها فرشته بر آن دست بوسه ميزنند / كز كار خلق يك گره بسته باز كند
      شاعر چيزي در مورد بستن كار خلق و زير آب زني و حق و نا حق كردن نگفته
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام از ادمین محترم تقاضا دارم بیشترازاینکه بچها به حاشیه کشیده نشن و اینجا جز دعوای مرغ و خروس فایده ای نداره خواهشا این تایپکو حذف کنن تااحترام ها وحریم وابرو اشخاص حفظ بشه باتشکر..

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این قدر وضاع سهمیه 95 و 94 خراب بود که همه ن تشویق شدن به سمت کنکور
      من اهوازی ام و کلی فامیل جانباز دارم. 8 تا خانواده جانباز 25 به بالان میشناسم که هر کدوم حداقل دو تا بچه بزرگ رو دارن و الان از بیکاری میخوان برن دندون پزشکی بخونن. مثلا طرف 30 سالشه بعد از گرفتن دکترای حسابداری دیدن اوضاع برا کار خوب نیست و قبول شدن هم مفته رفته برا کنکور 96 تجربی اسم نوشته. هدفشم دندونه چون هم دوره تحصیلش کمه و هم راحت تره. یا مثلا یکی داره برق شهید چمران میخونه دوره کارشناسی امسال انصراف داد و. اسم نوشت برا تجربی 96!
      سال دیگه همین موقع تعداد دندون پزشکا تو فامیل ما به 20 الی 30 نفر میرسه!
      خیلی سهمیه مفته خیلی
      باید حتما زیر 25 هام بیان تا یکم کنترل بشه
      همین جور ادامه پیدا کنه تا تا 20 سال بعد تعداد پزشکا و دندونای بیسواد و سهمیه ای از باسواد و غیر سهمیه ای بیشتر میشه و اون وقت که فاجعه های عظیم تری در این مورد حساس در کشور رخ میده
      ویرایش توسط ahmad 77854 : 06 اسفند 1395 در ساعت 16:46

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 77854 نمایش پست ها
      من اهوازی ام و کلی فامیل جانباز دارم. 8 تا خانواده جانباز 25 به بالان میشناسم که هر کدوم حداقل دو تا بچه بزرگ رو دارن و الان از بیکاری میخوان برن دندون پزشکی بخونن. مثلا طرف 30 سالشه بعد از گرفتن دکترای حسابداری دیدن اوضاع برا کار خوب نیست و قبول شدن هم مفته رفته برا کنکور 96 تجربی اسم نوشته. هدفشم دندونه چون هم دوره تحصیلش کمه و هم راحت تره. یا مثلا یکی داره برق شهید چمران میخونه دوره کارشناسی امسال انصراف داد و. اسم نوشت برا تجربی 96!
      خیلی سهمیه مفته خیلی
      همین جور ادامه پیدا کنه تا تا 20 سال بعد تعداد پزشکا و دندونای بیسواد و سهمیه ای از باسواد و غیر سهمیه ای بیشتر میشه و اون وقت که فاجعه های عظیم تری در این مورد حساس در کشور رخ میده
      کی گفته اونایی که با سمیه قبول میشن بی سوادن برو ببین چند نفر از رتبه های تک رقمی امسال با درصدای فوق العاده جزو سهمیه ایثارگران هستن پارسال هم همین طور در خصوص بیسوادی حرفت شبیه یه جوک تلخ بود بیسواد یعنی کسی که خوندن و نوشتن هم بلد نیس پس چطور کسی که بیسواده دیپلم گرفته و پایه ها رو پاس کرده میهن پرستان واقعی و فرزندان اونا فاجعه عظیم نیستند امثال شما فاجعه هستند با این نظریات عجیب .. سهمیه خیلی مفته یا جون ادما ..شما حق نداری به کسی که پدرش برا این ملت جانفشانی کرده خون داده چشم داده به عنوان فاجعه یاد کنی فرزندان شاهد مثل خانواده هاشون هستند فداکار و دلسوز و با مرام

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 77854 نمایش پست ها
      خیلی سهمیه مفته خیلی
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      اره دقيقا تا پارسال كه همين سهميه بالاي ٢٥ درصديا اينقدر كه ضعيف بينشون زياد بود هيچ وقت ظرفيتشون پر نميشد
      امسال اينقدر كه بالاي ٢٥ درصديا از اول سال تمام فكر و ذكرشون سهميه زير ٢٥ درصديا شده و لاي كتابو باز نكردن فكر نكنم حتي ٣ درصد هم ظرفيتشون پر شه .
      مشخصه كه از چي اينقدر استرس دارن چون ميدونن خودشون ١٢ سال پشتشون به سهميه گرم بوده و پايه درسي داغون
      و ميدونن زير ٢٥ ايها چون سهميه نداشتن حسابي خوندن و اگه قرار باشه بيان له ميكنن اونا رو
      البته تعدادي بالاي ٢٥ درصد زرنگ هم هستن كه از اين قاعده مستثني هستن ولي اونا اينجور درگير حواشي نيستن و تمام شب و روزشون پيگيري سهميه نيست چون از خودشون مطمعنن
      شما هم تمام دل خوشیت اینه این جا بیای و تک روی کنی و از الفاظی مثل له میکنن و داغون استفاده کنی در ضمن پشت فرزندان شاهد فقط به خدا و خانوداشون گرمه یعنی واقعا کسی توانایی له کردن اونا رو داره هرگز این تخیلی بیش نیس ..

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

***مهم***دوستان اخرش تکلیف سهمیه ایثارگران در کنکور 96 چه شد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lightningaa نمایش پست ها
      خواهشا الکی ازخودت حرف درنیار هحچین چیزی نیس وفقط بالا 25 سهمیه دارن الکی اسم کسی رو نبر خواهشا مدیران این پستو حذف کنن
      چرا حذف كنن؟ چرا ترسيدي؟ اگه حرف من اشتباهه كه ترسي وجود نداره، چرا ميخواي همه از كاراي آقاي مولايي بي اطلاع باشن؟ بذار همه مطلع باشن اطرافشون چه خبره، نميشه كه يك ماه قبل از كنكور بهشون فقط شوك وارد شه و برنامه هاشون به هم بريزه،شايد بخوان از الان تلاششون رو بيشتر كنن واسه قبولي و بيشتر بخونن

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mary1234 نمایش پست ها
      چرا حذف كنن؟ چرا ترسيدي؟ اگه حرف من اشتباهه كه ترسي وجود نداره، چرا ميخواي همه از كاراي آقاي مولايي بي اطلاع باشن؟ بذار همه مطلع باشن اطرافشون چه خبره، نميشه كه يك ماه قبل از كنكور بهشون فقط شوك وارد شه و برنامه هاشون به هم بريزه،شايد بخوان از الان تلاششون رو بيشتر كنن واسه قبولي و بيشتر بخونن

Sent from my iPhone using Tapatalk
      شمامی تونی برو جلوگیری کن داد بزن ای دارن به زیر 25 سهمیه می دن غصه نخور پسته بخور عزیزم ترس خخخ ما چندماهه پی گیریم و این ناعدالتی روازبین می بریم مطمئن باش درضمن اقای ملایی نماینده ازطرف زیر 25 هس و فقط پی گیر سهمیه نیس بلکه سربازی کمک معیشت و غیره چیزی که 30 سال این قشر محروم بودن. من ازشما که بیطرفید می پرسم ایا گرفتن حق ترس داره ؟ شما به غیر از توحاشیه رفتن برنامه دیگه ایی دارید؟
      ویرایش توسط lightningaa : 06 اسفند 1395 در ساعت 17:43

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)