خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 222
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb چگونه زیست شناسی را برای کنکور 93 بخوانیم

سلام خدمت دوستان کنکوری سال 93

با توجه به اینکه دوستان زیادی پیام خصوصی داده بودند و سوالات مشابهی در مورد منابع ، دبیران مطرح ، روش خواندن زیست داشتند لازم دانستم نکاتی کلی مطرح کنم
      مطمئنا سوالات زیست کنکور 92 را دیده اید
      هر سال سخت تر و مفهوم بیشتری را در گزینه های تست مشاهده می کنید و به نظر بنده کسی در زیست و بقیه دروس می تواند موفق شود و درصد قابل قبولی کسب کند که از چندین فاکتور اصلی و فرعی متفاوت استفاده کند
      اولین مرحله برای خواندن زیست شناسی تسلط خط به خط به کتاب درسی است
      2.توجه به اشکال 3.توجه به قید ها 4.ارتباط بین فصول و کتب مختلف5.جمع بندی نکات جانوارن از کتب مختلف دبیرستان (مثلا مورچه حشره است گردش خون باز دارد اوریک اسید دفع می کند و ........6. سوال سازی از متن کتاب درسی و طرح تست 7. مقایسه ای خواندن و شباهت ها و تفاوت ها را جدول بندی کردن که در کنکور سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است 7.زدن تست به سبک کنکور سال اخیر که متاسفانه در بازار موجود نیست و همه تست ها تک گزینه و تک کلمه ای هستند و تست به صورت عبارت موجود نیست 8. نکته ای که به بچه های که برای اولین بار می خواهند کنکور بدهند این است که حتما سوالات کنکور را ببینند و به آن سبک درس بخوانند و راه حل هر نوع سبک تست را یاد بگیرند .
      منبع : در درجه اول کتاب درسی ، همه کتاب های تو بازار خوب هستند و می تواند اولویت های متفاوتی برای انها شامل شده مثلا کتاب خیلی سبز ، کتاب 8000 تست گاج ، همگامان، تخته سیاه ، مهر و ماه ، نشر الگو ، نشر دریافت ولی ایراد همه این کتاب ها این است که در بالا بهش اشاره کردم مثلا نکات چند تست خیلی سبز در کنکور سال های اخیر در یک گزینه مطرح می شود
      به دوستانی که برای اولین بار می خواهند کنکور بدهند پیشنهاد میکنم با توجه به تست های زیست کتکور 92 حتما از کلاس کنکور و یا سیدی اموزشی خوب استفاده کنند و بتوانند خلا اموزشی خودشان را برطرف کنند و بعد از یک سال درس خواند سر جلسه کنکور شوک زده نشوند که نمی توانند تست ها را حل کنند و درصد کمی کسب کنند که امسال همه بچه های قوی هم شوک زده شده بودند و وقت کافی برای پاسخگویی نداشتند
      طراحان با سوالات مفهومی غربالگیری خوبی از بچه ها می کنند که بچه های وارد رشته ای دکترا و تاپ شوند که قدت تحلیل ترکیب و انالیز مطالب را داشته باشند
      و صرفا با خواندن کتاب به صورت سطحی و زدن تست زیاد نمی توانند درصد قابل قبولی کسب کنند
      توصیه اخر اینکه فقط به زیست و شیمی بها ندهید و به دروس دیگر هم به صورت یکسان بپردازید تا بتوانید جبران مافات کیند اگر نتوانستید درصد خوبی در این دو درس کسب کنید.
      توصیه به تغییر رشته ای ها : بچه هایی که تغییر رشته ای هستند و از ریاضی به تجربی می ایند توصیه اکید دارم که از سیدی اموزشی یا کلاس کنکور خوب استفاده ببرید زیست خیلی سخت و مفهومی شده و یک سال وقت هم براش کم شده
      تست های مختلف را به بچه ها گوشزد می کنیم کاری که بقیه نمی کنند و به خود بچه ها این کارها را وا می گذارند

موفق باشید
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir
      ویرایش توسط biology : 08 مرداد 1392 در ساعت 18:17

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم هر کی هر روش مفیدی واسه خودش پیدا کرده و واقعا پیشرفت زیادی تو کارش دیده بیاد تو همین تاپیک مطرح کنه و این تاپیک تا کنکور93 پیش بره .دوستان من یه بار این روشمو گفته بودم اما تو تاپیک مناسبی نبوده .با این روش خودم درصد ایده المو زدم تو کنکور و واقعا اگه این روشو از الان اجرا کنین حداقل هفتاد رو میزنین .

به نظر من تست زدن تو زیست وقتی میتونه تاثیر مثبیت داشته باشه که بدونی کامل کامل به نکات و جزئیات هر درس تسلط داری-یه سری رتبه های زیر 500 تو جلسه مدرسمون گفتن زیست زیاد تست نزدن مثلا یکیشون 82 زده بود گفت کتاب و چندین دور خوند و فقط تو ازمون های قلم چی هر دوهفته یه بار تست میزده البته این دلیل نمیشه که اصن به تست نیاز نداشته باشیم. اما این روش من بوده برای زیست خوندن .فک کنم بدرد شما هم بخور.
      1.اول درس رو روزنامه وار بخونین تا مفهومش دستتون بیاد .
      2.بعدش برید سراغ در اوردن نکات بدون استفاده از هیچ کتابی(شاید اولاش سخت باشه ولی بعد از چند بار تمرین و دیدن نمونه تست نکور خودتون حرفه ای میشید ) .زیر نکات مهم رو با ابی خط بکشید زیر قید ها با خودکار قرمز ((( البته اگه زیست سال دوم رو میخواید بخونید قبل مرحله دو درس نامه خیلی سبز رو بخونید )
      3.برید سراغ زیست تصویری قلم +همایش دکتر عمارلو و نکات دیگه ای غیر ازنکات دیگه ای که خودتون پیدا کردینو بنویسین
      4.بعد از اتمام هر بخش مثلا بخش امیب توی اغازیان از روی تست های خط به خط( تاکید میکنم فقط خط به خط-تست های مفهومی خیلی سبز بدرد کنکور نمیخوره ابدا ) بزنید و ببینید اونجا هم نکات جدید پیدا میکنید یا نه -همه نکا ت رو روی یه کاغد بنویسیدو بچسبونید به کتاب.
      5.خب بعد از همه این کارا یه دور کامل همه نکاتو بخویند ونکات حفظی رو به خاطر بسپرید و بعد برید سراغ کتاب جمع بندی مهروماه و یه دور قیدها رو بخونید
      6بعد مستقیم برید سوالای کنکورو از تخته سیاه بزنید .اگه فرصت شد هم تست های تالیفی که سبکش شبیه کنکوره.
      باز هم میگم مهم ترییییینننننننن چیز تو زیست چیزی نیست جز تکرار و تکرار و تکرار---و بعد تسلط رو متن کتاب و شکل ها --زدن تست شاید یه چند تا نکته قصار بت بگه اما از این نکات قصار چیزی بیشتر از 20 درصد تو کنکور نمیاد و شما اول باید رو اون هشتاد درصد که از متن کتاب میاد تسلط عالی پیدا کنی-شاید تست های خیلی سبز برای کنکور های قبل 87 88 جواب میداد اما پاسخ گویی به این سبک جدید سوالای زیست فقط مستلزم تسلط رو کتابه نه دونستن نکات عجیب و غریب-در اخر هم به شدت زیست ازمونای قلم چی رو بهتون توصیه میکنم حداقل زیستشو گیر بیارید و بزنید برای هر دوهفته یه بار- خیلی خیلی سبک سوالای امسال شبیه قلم چی بود .بر خلاف پارسال .

موفق باشید

ویرایش توسط mehrdadlord : 10 تیر 1392 در ساعت 02:25

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      امیدوارم هر کی هر روش مفیدی واسه خودش پیدا کرده و واقعا پیشرفت زیادی تو کارش دیده بیاد تو همین تاپیک مطرح کنه و این تاپیک تا کنکور93 پیش بره .دوستان من یه بار این روشمو گفته بودم اما تو تاپیک مناسبی نبوده .با این روش خودم درصد ایده المو زدم تو کنکور و واقعا اگه این روشو از الان اجرا کنین حداقل هفتاد رو میزنین .

به نظر من تست زدن تو زیست وقتی میتونه تاثیر مثبیت داشته باشه که بدونی کامل کامل به نکات و جزئیات هر درس تسلط داری-یه سری رتبه های زیر 500 تو جلسه مدرسمون گفتن زیست زیاد تست نزدن مثلا یکیشون 82 زده بود گفت کتاب و چندین دور خوند و فقط تو ازمون های قلم چی هر دوهفته یه بار تست میزده البته این دلیل نمیشه که اصن به تست نیاز نداشته باشیم. اما این روش من بوده برای زیست خوندن .فک کنم بدرد شما هم بخور.
      2.بعدش برید سراغ در اوردن نکات بدون استفاده از هیچ کتابی(شاید اولاش سخت باشه ولی بعد از چند بار تمرین و دیدن نمونه تست نکور خودتون حرفه ای میشید ) .زیر نکات مهم رو با ابی خط بکشید زیر قید ها با خودکار قرمز ((( البته اگه زیست سال دوم رو میخواید بخونید قبل مرحله دو درس نامه خیلی سبز رو بخونید )
      3.برید سراغ زیست تصویری قلم +همایش دکتر عمارلو و نکات دیگه ای غیر ازنکات دیگه ای که خودتون پیدا کردینو بنویسین
      4.بعد از اتمام هر بخش مثلا بخش امیب توی اغازیان از روی تست های خط به خط( تاکید میکنم فقط خط به خط-تست های مفهومی خیلی سبز بدرد کنکور نمیخوره ابدا ) بزنید و ببینید اونجا هم نکات جدید پیدا میکنید یا نه -همه نکا ت رو روی یه کاغد بنویسیدو بچسبونید به کتاب.
      5.خب بعد از همه این کارا یه دور کامل همه نکاتو بخویند ونکات حفظی رو به خاطر بسپرید و بعد برید سراغ کتاب جمع بندی مهروماه و یه دور قیدها رو بخونید
      6بعد مستقیم برید سوالای کنکورو از تخته سیاه بزنید .اگه فرصت شد هم تست های تالیفی که سبکش شبیه کنکوره.
      باز هم میگم مهم ترییییینننننننن چیز تو زیست چیزی نیست جز تکرار و تکرار و تکرار---و بعد تسلط رو متن کتاب و شکل ها --زدن تست شاید یه چند تا نکته قصار بت بگه اما از این نکات قصار چیزی بیشتر از 20 درصد تو کنکور نمیاد و شما اول باید رو اون هشتاد درصد که از متن کتاب میاد تسلط عالی پیدا کنی-شاید تست های خیلی سبز برای کنکور های قبل 87 88 جواب میداد اما پاسخ گویی به این سبک جدید سوالای زیست فقط مستلزم تسلط رو کتابه نه دونستن نکات عجیب و غریب-در اخر هم به شدت زیست ازمونای قلم چی رو بهتون توصیه میکنم حداقل زیستشو گیر بیارید و بزنید برای هر دوهفته یه بار- خیلی خیلی سبک سوالای امسال شبیه قلم چی بود .بر خلاف پارسال .

موفق باشید

من سال دومی که میخوام کنکور بدم
      ببخشید این همه کتاب رو باید بگیریم؟
      من خیلی سبز 89 رو دارم کفایت میکنه یا نه جدید بگیرم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه به زیست بالای هشتاد فکر میکنین برای در طول سال تخته سیاه و زیست تصویری و برای بعد عید همایش دکتر عمارلو برای خرداد ماه جمع بندی مهروماهرو به شدت توصیه میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منظور از تخته سیاه همون تانک تسته؟
      تخته سیاه بهتر از خیلی سبزه؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      منظور از تخته سیاه همون تانک تسته؟
      تخته سیاه بهتر از خیلی سبزه؟
      اره همون تانک تست .اگه طبق روشی که بالا گفتم بخوای بری تانک بهتر کمک میکنه ولی اگه نه که خیلی سبز بهتره مخصوصا دومش.ولی درکل خیلی سبز دیگه پاسخگوی این سبک سوالای کنکور نیست

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی دوستان عزیز
      من سوم تجربی ام 93 کنکور دارم رتبه تک یا 2رقمی میخوام تیزهوشان میرم الانم به شدت سردرگمم و کلافه
      من مشهدم الان مدرسمون کلاس زیست نذاشته اکثر بچه ها میخوان برن پیش یه آدم معروف خارج مدرسه که هزینه بالایی رو میگیره الان مثلا از 80 نفر تجربی میتونم بگم 60 نفرشون این کلاس رو میرن به هر نحوی
      الان من خیلی گیج شدم
      نمیخوام این کلاس رو برم به نظرتون اشکالی نداره خودم بخونم؟
      میترسم عقب بمونم اگه نرم از طرفی هم مشاورمم نظر منو داشت و میگفت خودت بخون
      من میخوام تابستون دوم و سوم رو تموم کنم خیلی سبز و گاج رو هم دارم و تخته سیاه گیاهی و ژنتیک به نظرتون خوبه؟
      اگه کلاس نرم میتونم تک یا دو رقمی بشم؟
      تو روخدا کمکم کنین بچه ها داغونم
      :yahoo (19):
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاام..اینکه هدفتون اینه خیلی عالیه....افرین
      مطمینا همه نمیتونن از این کلاسا استفاده کنن...مثل شما که خودت نمیخوای! ولی این به این معنی نیست که نخوای و نتونی به هدفت برسی...اگه خودت بخوای و تلاش کنی هیچ چیزی نمیتونه مانع شما شه!! پس تو تابستون سعی کن خط به خط جملات زیست رو بفهمی و یاد بگیری! تست هم بزن تا جایی که میتونی...از کتابات نهایت استفاده رو بکن...موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها

موفق باشید

نميخام بچه ها نااميدتون كنم اما منم پارسال تابستان همين روش راپيش گرفتم اما آخراي تابستون كه شد بريدم!!!!!پيشم را خراب كردم الانم دوتا تك دارم!!!!!!
      ميخام برا93بخونم اما با شيوه ديگه .
      باتكرار كردن مطالب كاااااااااملا موافقم .
      نظر اصليم:مسلط شدن كامل روي متن كتاب درسي ودرك كامل مفهوم ودر مرحله بعد فقط تكرار وحل تست.
      دور وبرتون را خييييلي با كتاباي مختلف شلوغ نكنيد كه به هيچ كودومشون نميرسيد.
      بگرديد بين اين كتاباي معرفي شده بهترين را انتخاب كنيد راستي اول هدفتون را ازشركت در كنكور سراسري مشخص كنيد.اگه رتبه وتراز خاصي ميخايد بهش فكر كنيد.اول از همه يادتون نره تعيين هدف درپناه حق موفق ومويد باشيد...
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی دوستان عزیز
      من سوم تجربی ام 93 کنکور دارم رتبه تک یا 2رقمی میخوام تیزهوشان میرم الانم به شدت سردرگمم و کلافه
      من مشهدم الان مدرسمون کلاس زیست نذاشته اکثر بچه ها میخوان برن پیش یه آدم معروف خارج مدرسه که هزینه بالایی رو میگیره الان مثلا از 80 نفر تجربی میتونم بگم 60 نفرشون این کلاس رو میرن به هر نحوی
      الان من خیلی گیج شدم
      نمیخوام این کلاس رو برم به نظرتون اشکالی نداره خودم بخونم؟
      میترسم عقب بمونم اگه نرم از طرفی هم مشاورمم نظر منو داشت و میگفت خودت بخون
      من میخوام تابستون دوم و سوم رو تموم کنم خیلی سبز و گاج رو هم دارم و تخته سیاه گیاهی و ژنتیک به نظرتون خوبه؟
      اگه کلاس نرم میتونم تک یا دو رقمی بشم؟
      تو روخدا کمکم کنین بچه ها داغونم

اگه ازمون های ازماییشی میدی و خودت کتاب تست داری هیچ نییییییییییییییییییییازی به کلاس نیست -زیست فقط و فقط تلاش خودتو میطلبه . اگه به تلاش خودت ایمان داری نیازی به کلاس نیست - امیدوارم به هدف قشنگت برسی

نميخام بچه ها نااميدتون كنم اما منم پارسال تابستان همين روش راپيش گرفتم اما آخراي تابستون كه شد بريدم!!!!!پيشم را خراب كردم الانم دوتا تك دارم!!!!!!
      عجب !!! مطمئنا کسی که انگیزه بالایی داشته باشه از خوندن زیست شناسی خسته نمیشه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      کتاب تانک تخته سیاه رو توصیه میکنید ؟ از خیلی سبز بهتره ؟

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چگونه از پس زیست کنکور 93 براییم؟؟؟؟؟

با سلام به همه ی دانش پژوهان عزیز....
      اول از هر چیز می خوام براتون یه ارزیابی از کنکور 92 بذارم..
      کنکور امسال سوالای خیلی زیبایی داشت ..که با کسی شوخی نمی کرد..
      خلاف گفته یه بعضی از اساتید ...که می گن سوالا مفهومی بود ولی سخت نبود...
      باید بگم...همه سوالا بجز یکی دو تا که احتمال زیاد یا حذف می شوند یا پاسخشون تغییر میکنه.
      خیلی عالی طرح شده بودن.....و سخت نیز بودند
      واسه پاسخ گویی سوالا برای یک دانش پژوه متوسط به بالا 50-45 دقیقه وقت لازم بود

...درصد بالای 65 تو این آزمون تضمینی خواهد بود و می توانید مطمن باشید که درصد پایینی نداشتید

اما کنکوری های 93 به بعد
      اگه همه ساله از رتبه های شهرتون بپرسید به شما می گویند که فقط وفقط کتاب درسی...و لازم نیست زیاد تست بزنید...این موضوع تا سال پیش کاملا درست بود....اما امسال......سوالات علاوه بر معلومات
      هوش ،تمرکز و قدرت تحلیل شما را می سنجید ..پس لازم است که تست های مشابه را برسسی کنید...اولین کاری که باید انجام دهید این است که سولای 92 را جلوی خود بگذارید.و سعی کنید جواب آن ها را از کتاب پیدا کنید..تا به وضعیت خود پی ببرید..و با سوالات آشنا شوید...از کتاب های بازار..نیز البته کتاب ها هیچ کدام کامل نیستند(تا اون جایی که من می دونم)....اما ..چاره چیست... کتابه:: همایش نشر دریافت(دکتر عمارلو)...+آزمون های تدریجی اندیشه فایق(دکتر میوه چی)..+زیست گیاهی نشر برد(دکتر چلاجور)...+5 آزمون اندیشه فایق که سه تای آخریش خوبه..+ وسوالای تالیفی

نحوه تست زدن و مطالعه...: به خاطر طولانی نشد مطلب...در فرصتی دیگر برایتان شرح خواهم داد..
      شخصا امسال اگر خدا بخواهد....جزوات و سوالای تالیفی خود را به صورت رایگان در سایت کنکور خواهم گذاشت.....تا همه ی عزیزان از سراسر کشور از آن ها استفاده کنم...چون ....خدا رو شکر به پول این جزوات نیازی ندارم.........
      به امید موفقیت شما.....در تمام آزمون ها ی زندگیتان...
      لطفا ما را حمایت کنید...در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید مطرح کنید

با تشکر
      ویرایش توسط firsoT : 27 شهریور 1396 در ساعت 02:41

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم کاملا موافقم زیست اونقدرا که میگن سخت نبود من خودم یه سری مباحث رو حذف کرده بودم نتونستم بزنم وگرنه به نظرم کنکور 91 هیچکدوم از درساش سخت نبود بجز ریاضی که تیپ بعضی تستا مخصوصا احتمال جدید بود

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام....
      اول این که ببین کلاس زیست قراره چگونه بر گذار بشه ....آیا هفتگی یا ماهی یک بار ...
      اگه مثل خیلی از کلاسایی که ماهی یک با بر گذار میشه ...و فقط واسه پول در آوردنه ..و بازدهیه کمی داره ..
      بهتره ....نری
      اما واسه تابستون......پیشنهاد..من اینه که...زیست سال دوم+زیست گیاهی+ژنتیک ر.و با یک برنامه منظم روزانه بخونی....
      تا وقتی به اواخر شهریور رسیدی....خیالت راحت باشه..که مطالبه مهم رو جمع کردی...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در رابطه با نحوه مطالعه زیست..که قرار بود براتون بنویسم....
      در مرحله اول.....یعنی وقتی می خواهید یک درس را برای اولین با بخوانید سعی کنید فقط به کلیات توجه کنید....و با جزییات کاری نداشته باشید....در مراحل بعدی(این مراحل در افراد مختلف فرق می کند)..
      اکنون وارد جزییات شوید...و آن هارا با بقیه اطلاعاتی که از قبل داشتید...ارتباط دهید..بعد از این می توانید از
      جزوه یا کتابی که درس نامه دارد استفاده کنید....کتاب ها را در بالا معرفی نموده ام ....سعی کنید...تست هارا 50تایی و به مدت 25-35 بستگی به سختی تست ها جواب دهید.. تا در تنظیم وقت استاد شوید.. اگر سوالی دارید می توانم پاسخ دهم

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

...، ....، .....، ......، .......، ........، فیلم، فیزیک، قلمچی، قوانین مندل، كنكور، مفید، مهم، مهندسی، مهر و ماه، میکرو طبقه بندی گاج، مشکل، مطالعه، معادله، معدل، چهارم، چگونه زیست شناسی را برای کنکور 93 بخوانیم، نتيجه، نحوه تست زدن زیست شناسی، نحوه خواندن زیست شناسی، نرم افزار، همایش، هدف، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور سراسری، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کانون، کارشناسی، کتاب، کتاب جمع بندی، گوگل، گاج، گزینه 2، گزینه دو، پزشکی، آزمایشی، امتحان، انتقال، اساتید، اعتراض، اعداد، برنامه ریزی، تمرکز، تجربی، تست، تصویر سازی، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جزوه، حمایت، خلاصه، خیلی مهم، خیلی سبز، خانه زیست شناسی، دوره، دوران جمع بندی، دانش آموزان، دانشگاه، دانشجو، دختر، درس، درس به درس، دعا، روش مطالعه، ریاضی، راهنمایی، رایگان، رشته تجربی، زيست، زیبایی، زیست، زیست کنکور 93، زیست شناسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سوالات زیست، سوابق تحصیلی، ساحل، سراسری، شیمی، شیوه مطالعه، عمارلو

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن