خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47

موضوع: اراده ندارم

1. Top | #1

Mamoli
      نمایش مشخصات

اراده ندارم

سلام من یه پشت کنکوریم میشه کمکم کنید بچه ها هدف دارم ولی نمیدونم چراحوصله ی درس خوندنو ندارم اون اراده ی قوی بعضی وقت هس بعضی وقتا نیس

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اصلا به امضایی که گذاشتید نمیخوره یه ادم بی اراده ای باشید
      اگه شما هدف دارید پس باید براش تلاش کنید --پس هدفی ندارید که تلاشیم براش نمیکنید
      شما نباید تو رویا سیر کنید این چیزی که میگید من هدف دارم این یه رویایی بیش نیست چون اگه واقعا هدف بود شب روزتو براش میذاشتی و از هیچ تلاشی روی گردون نبودی
      اگر هدف داری باید به خودت ثابت کنی که میتونی و باید بهش برسی پس از الان شروع کن به خوندنو از خوندنت خسته نشو و با اراده قوی یه بسم الله بگو و شروع کن
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من تقریبا این اطمینانو بهت میدم که اینجا به هیچ نتیجه ای نمیرسی.

چیزایی که تو انجمن بهت پیشنهاد میدن

1- یکم که درس خوندی به خودت جایزه بده (بی تاثیره)

2- دو ساعت بخون، یه ربع استراحت کنی (بی تاثیره) آدم که ربات نیست، هزار تا مشکل پیش میاد، بعضی وقتا حسش نمیاد

3- گروهی بخون (مسخره بازیه، شانس بیاری وضعت بدتر نشه)

4- به آینده فکر کن، رویا پردازی کن، که دیگران کف کنن، ماشین داری خونه داری، فلان و ... (حرف آدمای عقده ای و تازه به دوران رسیده)

5- ...

غیر از اینا که انتظار نداری بشنوی...

همش خودتی همین.

انگیزه و این داستانا فقط بازی با کلماته

خواستی بخون ، نخواستی نخون ، هر گلی زدی به سر خودت زدی

فکر نکنی من بچه درسخونم و فازتو نمیفهمم. من کسیم که یه سال کامل خوش گذروندم، نخونده رفتم سرجلسه کنکور، قسم میخورم از دفترچه اختصاصی یه سوال زدم، به بقیه اصلا نگاه نکردم، یعنی حتی به خودم زحمت ندادم متنشم بخونم.
      عمرا اگه حسرت دیروزو بخورم. اتفاقا با افتخار میگم هیچی نخوندم رفتم رفتم سر کنکور. یه سال خیلی خوش گذشت ولی تهش هیچی نبود.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب ببین عزیزم. هرکاری اولش سخته ،مخصوصا اینطور کارایی که توی درتز مدت نتیجشو میبینی....ولی خب من بهت پیشنهاد میکنم گوشی واینترنت رو بزار کنار ، نه کش میز تحریزت :/ بتت قول میدم توی یک هفته اول هیلب تغییر چشپگیری میکنی دوما اینکه مثلا داری تست فیزیک میزنی 12 تا زدی حوصبله نداری بی قراری مسکنی حاضری ساعت ها زل بزی به دیوار ولی درس نخونی توی این موقعیت اصلا نباید عقب بکشی چون ذهنت عادت میکنه به تنبلی....اگه یک ماه با این شرایط خودتو مجبور کنی مطمن باش بعده یک ماه خیلی عادی درس میخونی....تابستون بوده تفریح بوده معلومه اولش سخته....اگه مواقع سخت طاقت بیاری تا اخرش جلو میری

ی پیشنهاد دیگه ام اینکه ی برگه بطار کنار دستت هر وقت حواست ثرت میشه یه ضرب در بزن بعد هی خودتو مجاب کن که باید ضربدرهاتو کم کنی

موفق باشی
      ای که مرا خوانده‌ایی
      راه نشانم بده...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط H03ein نمایش پست ها
      من تقریبا این اطمینانو بهت میدم که اینجا به هیچ نتیجه ای نمیرسی.

چیزایی که تو انجمن بهت پیشنهاد میدن

1- یکم که درس خوندی به خودت جایزه بده (بی تاثیره)

2- دو ساعت بخون، یه ربع استراحت کنی (بی تاثیره) آدم که ربات نیست، هزار تا مشکل پیش میاد، بعضی وقتا حسش نمیاد

3- گروهی بخون (مسخره بازیه، شانس بیاری وضعت بدتر نشه)

4- به آینده فکر کن، رویا پردازی کن، که دیگران کف کنن، ماشین داری خونه داری، فلان و ... (حرف آدمای عقده ای و تازه به دوران رسیده)

5- ...

غیر از اینا که انتظار نداری بشنوی...

همش خودتی همین.

انگیزه و این داستانا فقط بازی با کلماته

خواستی بخون ، نخواستی نخون ، هر گلی زدی به سر خودت زدی

فکر نکنی من بچه درسخونم و فازتو نمیفهمم. من کسیم که یه سال کامل خوش گذروندم، نخونده رفتم سرجلسه کنکور، قسم میخورم از دفترچه اختصاصی یه سوال زدم، به بقیه اصلا نگاه نکردم، یعنی حتی به خودم زحمت ندادم متنشم بخونم.
      عمرا اگه حسرت دیروزو بخورم. اتفاقا با افتخار میگم هیچی نخوندم رفتم رفتم سر کنکور. یه سال خیلی خوش گذشت ولی تهش هیچی نبود.
      what the faz??
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه سال دوم قبول بشی میشی نماد استقامت در فامیلات

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOLFA نمایش پست ها
      خب ببین عزیزم. هرکاری اولش سخته ،مخصوصا اینطور کارایی که توی درتز مدت نتیجشو میبینی....ولی خب من بهت پیشنهاد میکنم گوشی واینترنت رو بزار کنار ، نه کش میز تحریزت :/ بتت قول میدم توی یک هفته اول هیلب تغییر چشپگیری میکنی دوما اینکه مثلا داری تست فیزیک میزنی 12 تا زدی حوصبله نداری بی قراری مسکنی حاضری ساعت ها زل بزی به دیوار ولی درس نخونی توی این موقعیت اصلا نباید عقب بکشی چون ذهنت عادت میکنه به تنبلی....اگه یک ماه با این شرایط خودتو مجبور کنی مطمن باش بعده یک ماه خیلی عادی درس میخونی....تابستون بوده تفریح بوده معلومه اولش سخته....اگه مواقع سخت طاقت بیاری تا اخرش جلو میری

ی پیشنهاد دیگه ام اینکه ی برگه بطار کنار دستت هر وقت حواست ثرت میشه یه ضرب در بزن بعد هی خودتو مجاب کن که باید ضربدرهاتو کم کنی

موفق باشی
      حرفاتون عالی بودن انگیزه شد برام درس خوندن به خصوص راهکار ضربدر موفق باشید☺

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اراده ندارید؟خیلی سادست،به جایی هم نمیرسید
      از گردونه رقابت به سادگی حذف میشید تا افراد با اراده تر( و حتی ضعیف تر و با بهره هوشی خیلی پایین تر از شما) بیان و پزشکی یا مهندسی مدنظر شمارو بگیرن.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      برای به دست آوردن اراده باید به خودت سختی بدی.سعی کن نفست رو بشکنی.صبحا واسه نماز صبح بیدار شو.اینطوری هم تنبلیت از بین میره هم وقت زیادی برای درس خوندن داری.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما باید بری و تفاوتها رو ببینی...خیلی سادس، برو تو جامعه و شغلها رو ببین و با افرادش صحبت کن ببین واقعن دوست داری چه نقشی رو بپذیری در آینده...

بی انگیزگی ناشی از هدفهاییه که بهش یقین نداری...هدفهای سرسری ناشی از تلقین دیگران! باید به یقین برسی...باید عاشق شخصیت و جایگاهی بشی که دوست داری از خودت بسازی پس هربار که میخوای دست از تلاش بکشی یادت میفته که داری از عشقت فاصله میگیری!

تلاش/حسرت؟ قوی/ضعیف؟ سربلند/خودباخته؟ پیروز/تسلیم؟ درخشان/کم فروغ؟...تصمیم بگیر، سرگرمیها و عادی بودنها رو بذار کنار تا به خاص بودنت برسی... هیچوقت خودت رو دست کم نگیر چون هیجوقت نباید ظاهر دیگران رو با باطن خودت قیاس کنی...

اینارو گفتم که بدونی فقط خود تویی که میدونی چقدر وجودت ارزشمنده و لایق ستاره شدنه نه هیج کس دیگه...هیج کس جز خودت!
      ویرایش توسط behboy : 10 شهریور 1395 در ساعت 22:19

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho1377 نمایش پست ها
      برای به دست آوردن اراده باید به خودت سختی بدی.سعی کن نفست رو بشکنی.صبحا واسه نماز صبح بیدار شو.اینطوری هم تنبلیت از بین میره هم وقت زیادی برای درس خوندن داری.
      آره من دقت کردم ، آدمای با اراده معمولا تو همه کار ها با اراده هستن ، اصلا فلسفه نماز سر وقت همین تقویت ارادست ، هرکسی نمازشو بتونه سر وقت بخونه قطعا توانایی این رو هم داره در تایمی که از قبل تعیین کرده درس هم بخونه

نقل قول نوشته اصلی توسط APHRODITEVAFA نمایش پست ها
      سلام من یه پشت کنکوریم میشه کمکم کنید بچه ها هدف دارم ولی نمیدونم چراحوصله ی درس خوندنو ندارم اون اراده ی قوی بعضی وقت هس بعضی وقتا نیس
      ببینید تو ماجرای کربلا همه کوفی جماعت میدونستن چی درسته چی غلط ، چرا پس 72 نفر رفتن فقط؟
      مثالام امروز فلسفی-مذهبی شده
      تمام یک میلیون شرکت کننده میدونن درس خواندن خوب است اما چرا فقط یه درصد اندک موفق میشن؟

اینایی که میگن میدونم درس خوبه اما نمیتونم ته دلشون تنبلی رو بیشتر دوست دارن اما فقط در ظاهر شعار میدن ، بعضیاشون هم اینقدر مهارت دارن که علاوه بر بقیه خودشون رو هم گول میزنن
      اولین قدم اینه که با خودتون رو راست باشید ، وقتی درک درستی داشته باشید و دیتای غلط به مغزتون ندید ، بین درس خواندن و نخواندن به راحتی یکی رو انتخاب میکنید.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انگیزه باید درونی باشه.هرکسی بیاد بهترین حرفهارو هم بزنه.اولش شعله کبریته.بعد زودخاموش میشه .خیلیا بودن رفتن مشاوره.شدن بمب انگیزه شدند بعد دو سه روز همون ادم قبلی شدند.
      آدمی که هدف داشته باشه صد بار هم زمین بخوره باز بلند میشه
      یه مثل کره ای هست میگه از راه رفتن خسته شدی بدو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببین با خودت چند چندی؟؟ اصلا از زندگیت چی میخوای ؟
      اگه واقعا هدفتو دوس داشته باشی میری سر درس و تنبلی رو کنار میزاری
      یه چیز دیگه اینکه سعی کن از درس خوندن لذت ببری

14. Top | #14

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خیلی ممنون خیییییییییلی ممنون حرفاتون خیلی خوب بود من مشکل زیاد دارم به این خاطر یه کم فکروخیالم زیاده میخوام بهتربشم این امضا هم عضوجمله هایی که باخودم هی تکرار میکنم که یادم نره واراده ام ضعیف نشه به علاوه نوشتم شماهم یادتون نره بچه ها یه برنامه هس به نام اینده موفق توشبکه پنج سیما که ساعت 4.30 ازشنبه تا چهارشنبه پخش میشه خیلی خوب تدریس میکنن ومیگن که مشاوره وپشتیبانیش رایگانه من تماس گرفتم گفتن بله اینطوره مشاوره هم دادن فقط پشتیبانم میگه دی وی دی بخر خخخخخخخخخخ اخه من دارم چیوبخرم؟بذارین تحقیقاتم تموم شه اطلاع رسانی میکنم مممممممممممممنون

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط APHRODITEVAFA نمایش پست ها
      سلام بچه ها خیلی ممنون خیییییییییلی ممنون حرفاتون خیلی خوب بود من مشکل زیاد دارم به این خاطر یه کم فکروخیالم زیاده میخوام بهتربشم این امضا هم عضوجمله هایی که باخودم هی تکرار میکنم که یادم نره واراده ام ضعیف نشه به علاوه نوشتم شماهم یادتون نره بچه ها یه برنامه هس به نام اینده موفق توشبکه پنج سیما که ساعت 4.30 ازشنبه تا چهارشنبه پخش میشه خیلی خوب تدریس میکنن ومیگن که مشاوره وپشتیبانیش رایگانه من تماس گرفتم گفتن بله اینطوره مشاوره هم دادن فقط پشتیبانم میگه دی وی دی بخر خخخخخخخخخخ اخه من دارم چیوبخرم؟بذارین تحقیقاتم تموم شه اطلاع رسانی میکنم مممممممممممممنون
      ببخشیدااا اما این پشتیبانی که فکر میکنید رایگانه با قالب کردن دی وی دیا سودشو میگیره
      پ.ن:لطفا گول موسسات را نخورید
      پ.نن:لطفا دی وی دی نخرید

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن