خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

واقعا گیج شدم ، دوست عزیزمون Alireza.arvin هم درمورد گاج در پست 183# گفتن که :
      زیستش خیلی از کانون سخت تر بود و البته غیر استاندارد . هر آزمون نزدیک به17-18 تا سوال شمارشی داشت تو درس ریاضی تقریبا هم سطح با کانون بود و سوالات خوبی داشت . توی فیزیک به نظر من سوالاتش خیلی از کانون بهتر بود . و توی شیمی خیلی خیلی فراتر از کنکور بود به نظر من و تا حدی غیر استاندارد . شیمی کانون رو ترجیح می دادم . تو دروس عمومی کاملا به نظرم گاج بهتر بود. ولی خب در مجموع با توجه به جامعه آماری هم به نظرم قلمچی بهتره
      از طرفی من برای کنکور 95 ، آزمون های قلمچی میدادم نه از پس برنامه ش بر اومدم، نه سوالات بِدرد بخوری برای من داشت ، گزینه 2 که گفتن کلا پَرتِه!! .نمی دونم کدوم آزمون شرکت کنم ، بعد من هرچی می بینم دوستانی که برای بار دوم می خوان کنکور بدن به طرف سنجش نمیرن . کلا برنامم بهم ریخته ، لطفا کسی تجربه ی بیشتری ، از گاج داره در مورد اختصاصی هاش نسبت به قلم چی توضیح بده(ممنون)
      ویرایش توسط viot123 : 25 مرداد 1395 در ساعت 12:37

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمان ما گزینه دو سوالاش عالی بود یعنی کسی که میتونست تراز خوبی بیاره کنکور حداقل رشته های پر کار و پر درامدو میاورد

زمان ما قلمچی سوالای کنکورو برمیداشت گزینه هاشو جابجا میکرد و بهش میگفت سوالای استاندارد
      زمان ما وقتی آزمون های گاج و میدیدیم از خنده روده بر میشیدم چون خیلی ساده زیاد داشت اما خیلی سختم داشت که هیچکی نمیزد حتی خود جوکار

آری فرزندم زمان ما اینگونه بود خخخخخخخ

حالا میگن عوض شده

خیر از جوونیت ببینی
      عاشقم عاشق دموکراسی دیونه ی سیاست

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viot123 نمایش پست ها
      سلام

از طرفی من برای کنکور 95 ، آزمون های قلمچی میدادم نه از پس برنامه ش بر اومدم، نه سوالات بِدرد بخوری برای من داشت ، گزینه 2 که گفتن کلا پَرتِه!! .نمی دونم کدوم آزمون شرکت کنم ، بعد من هرچی می بینم دوستانی که برای بار دوم می خوان کنکور بدن به طرف سنجش نمیرن . کلا برنامم بهم ریخته ، لطفا کسی تجربه ی بیشتری ، از گاج داره در مورد اختصاصی هاش نسبت به قلم چی توضیح بده(ممنون)
      منم وضعیتم همینه ولی میرم گاج . از عمومی هاش که خیالم راحته . شیمی و فیزیک و ریاضیش هم مشکلی نداره . فقط میمونه همین زیست که خر خونی میکنم ف چاره ای نیست ...
      برا اینکه درصد واقعی زیست هم دستم بیاد گزینه دو رو میگیرم میزنم بعد با زیست گاج میانگین میگیرم !
      مشکل حل شد !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

منم وضعیتم همینه ولی میرم گاج . از عمومی هاش که خیالم راحته . شیمی و فیزیک و ریاضیش هم مشکلی نداره . فقط میمونه همین زیست که خر خونی میکنم ف چاره ای نیست ...
      برا اینکه درصد واقعی زیست هم دستم بیاد گزینه دو رو میگیرم میزنم بعد با زیست گاج میانگین میگیرم !
      مشکل حل شد !
      شما جامعه آماری رو چیکارش میکنید؟صرفا فقط محک زدنه؟

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما جامعه آماری رو چیکارش میکنید؟صرفا فقط محک زدنه؟
      فروردین -اردیبهشت میرم کانون ! تا اون موقع خودم رو با خودم مقایسه میکنم !

There is enough light
      for one who wants to see

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.کسی برنامه مهر به بعدشو داره؟
      من رفتم نمایندگیشون
      تموم کرده بودن(1صفحه اختصاصی از بهمن به بعدشو داشت!!!)
      گفت 2هفته دیگه میاریم باید سفارش بدیم!

کسی میتونه از نمایندگی بگیره عکسشو بزاره؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      سلام.کسی برنامه مهر به بعدشو داره؟
      من رفتم نمایندگیشون
      تموم کرده بودن(1صفحه اختصاصی از بهمن به بعدشو داشت!!!)
      گفت 2هفته دیگه میاریم باید سفارش بدیم!

کسی میتونه از نمایندگی بگیره عکسشو بزاره؟
      زنگ زدم تهران گفتن هنوز برنامش نیومده .
      زنگ زدم نمایندگی شماره گرفت قراره خبر بده

There is enough light
      for one who wants to see

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گاج حیف جامعه آماری پایینی داره ! و گرنه از قلم چی خیلی بهتر ! حداقل سبک کنکور ک هست !

ن ک قلم چی میاد 20 تا سوال عمومی واس هر درس میده ! و وقتو کم زیاد میکنه !

موردم داشتتیم طرف سر جلسه کنکور ب هوای تایم قلم چی بوده و سوالاتو پاسخ میداد از روی گمان 20 تست در هر درس عمومی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      سلام دوستان کنکوری خسته نباشید..من همین ازمون 22مرداد گاجو برای اولین بار شرکت کردم و میخاستم که تا اخر سال با گاج که امسال برنامش دوهفته ای شده پیش برم...اتفاقا توی این ازمون هم رتبم 19کشور شد(از بین 8614نفر)...ولی خانواده خییییلی اصرار دارن که حتما باید برم قلمچی تا ببینم واقعا در چه وضعی هستم...راستش پارسال(سوم تجربی) هم ازمونای کانون بودم و میانگین ترازمم 7200بود ولی از وقتی متوجه تقلب ها و کیفیت بد طراحی سوالات قلمچی شدم تصمیم گرفتم امسال نرم...میخاستم بدونم نظر شما چیه ؟ایا واقعا الان من 19گاج شدم خیییلی ضایعس یا باید برم قلمچی؟
      انصافا گاج عالیه.جامعه آماری خیلی مهم نیس.کیفیت سوالا مهمه که عالیه.پاسخ تشریحی عالی برعکس قلمچی.آزمون هم منظم تر برگزار میشه.مشاور و کتاب اختیاریه.البته کتابا کتاباش هم عالیه.من امسال کنکور ریاضی دادم منطقه 3 رتبم 500 شده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رسول77 نمایش پست ها
      انصافا گاج عالیه.جامعه آماری خیلی مهم نیس.کیفیت سوالا مهمه که عالیه.پاسخ تشریحی عالی برعکس قلمچی.آزمون هم منظم تر برگزار میشه.مشاور و کتاب اختیاریه.البته کتابا کتاباش هم عالیه.من امسال کنکور ریاضی دادم منطقه 3 رتبم 500 شده
      اگه جامعه آماری زیاد نباشه ،نمیشه پیشرفت یا پسرفت کلی رو مشخص کرد ، اون وقت چی؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

زنگ زدم تهران گفتن هنوز برنامش نیومده .
      زنگ زدم نمایندگی شماره گرفت قراره خبر بده
      چرا نمایندگی شهر ما داشت
      البته به صورت پرینت بود
      بالاشم زده بود پیش نویس

ولی تموم کرده بودن متاسفانه
      فقط1برگش بود اونم اختصاصی از بهمن به بعد

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا این چند روز که طول کشید داشتم سوالات زیستو بررسی میکردم...گفته بودم پنج تا سوالاش غلط بود ولی با معلمم که چک کردیم دوتا سوالش مشکل دار بود(درواقع دوتا سوال چند موردی داشت که هرکدوم یکی از مواردش غلط بودن).بعضی بچه ها میگن شیمیش خیییلی سخته ولی من خودم دوتا تست پیدا کردم که واقعا سنگین بووودن...مثلا یه تست ترکیبی شیمی استوکیومتری داشت و فصل 6 فیزیک دوم قانون بویل ماریوت!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام.من فقط یدونه جامع گاج شرکت کردم.خیلی رفته بودن تو حاشیه.سوالاتش تقریبا هیچکدوم از درساش استاندارد نبود.الکی سخت کرده بودن میخواستن بگن ماهم بلدیم.الان میفهمم برای چی جامعه آماری گاج کمه!
      ولی سوالاتشو گیر بیارید خودتون یبار حل کنید خوبه.حالا شاید این یه آزمونی که من دادم اینجوری بود.

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      اقا این چند روز که طول کشید داشتم سوالات زیستو بررسی میکردم...گفته بودم پنج تا سوالاش غلط بود ولی با معلمم که چک کردیم دوتا سوالش مشکل دار بود(درواقع دوتا سوال چند موردی داشت که هرکدوم یکی از مواردش غلط بودن).بعضی بچه ها میگن شیمیش خیییلی سخته ولی من خودم دوتا تست پیدا کردم که واقعا سنگین بووودن...مثلا یه تست ترکیبی شیمی استوکیومتری داشت و فصل 6 فیزیک دوم قانون بویل ماریوت!
      اگه امکانش هست اون تستای زیست ک میگید غلطه رو بذارید

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امروزرفتم کانون شهرمون گفت 15مرحله ازمونه میشه760تومن
      یعنی حدودا ازمونی 50.500تومن!!
      چه خبرههههه؟
      همون گاج برم بهتره!
      گفت 17مرحله ازمون 595!از 23مهر به بعد!

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن