خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 65
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2503 نمایش پست ها
      شما که 6 تومن درامدته ، خیلیه 1 تومن بدی کتاب ؟
      ادم میشناسم حاضره 200 میلیون هزینه کنه واسه پزشکی
      دویست میلیون اغراق نیست ؟ کسی کع دویست میلیون میخواد,هزیته کنه از پول باباش میخواد هزینه کنه . پولو حودش بدست نیورده که قدرشو بدونه .

فرستاده شده از SM-A300Hِ من با Tapatalk

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z a h r a نمایش پست ها
      چرا عوض شده زیست تغییرات کوچیکش هم مهمه زیست دوم و سوم عوض شده
      فقط زیست ها رو کتاب درسی بگیرین
      ممنون زهرا خانوم .

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminb12 نمایش پست ها
      دوست گرامی اگه دقت کرده باشس گفتم میخوام بیام شهرستان یک جا کار کنم . ضمنا من از تغییرات کنکور بی خبرم . از شرط,معدل و تاثیرش . واسه همین بهتره قبل از هر کاری مشورت کرد

ولی به نظرم طرز تفکر و دیدت رو عوض کن ... اینجوری موفقیت حاصل نمیشود . . .

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه بابا ...... اوههههه . خب یهو بگید یه تومنی لازمه

آره دیگه حدوداً کتابات یه تومنی میشه
      بایستی یکم خرج کنی!
      اگه بری آزاد/ پردیسی چیزی باید 15/5 برابر اینا همون ترم اول خرج کنی!
      کلاً باید خرج کنی حالا زیاد بش فکر نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

کاملاً موافقم...

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه چن نکته رو عرض کنم البته اگه جسارت نباشه و ادم انتقاد پذیری باشی ....
      " همونطور که میدونید منابع ارشد بسیار حجیم هست طوری که اگه فیزیولوژِی گایتون رو ببینید دیگه به کتاب های نشر دریافت و ادبیات موضوعی نمیگید حجیم" !!!!
      باید خدمتتون عرض کنم که منابع ارشد در مقایسه با منابع کنکور انچنان حجیم نیستن ... به عنوان مثال همون رشته ی تغذیه ای که شما 100 شدی توش ، برا زبانش لزگی برا فیزیو یه چکیده گایتون برا بیوشیمی هم یه هارپر و برا تغذیه ام یه جزوه ی طریقت یا خلیلی کافیه + چن تا کتاب iqb که این منابع در مقایسه با منابع کنکور عددی به شمار نمیاد.
      " منبع چی خوندن از نظر من زیاد مهم نیست . چگونه خوندن مهمه "
      " قلم چی و این چرت و پرت بازی ها هم شرکت کنم بدم میاد قلم چی فقط خوبیش برای بچه های 18 ساله ی کنکوریه "
      " من فک نمیکنم اصلا دروس عمومی تغییر کرده باشع "
      " نیازی هم به کتاب درسی ندارم "

خب شما که انقد قاطعانه سخن می گویید ایا نیازی به مطرح کردن موضوع خودتون و مشورت کردن بود ؟؟؟
      " اونقدر مصمم هستم برای قبولی که خنده داره برام این مسایل "
      " نه من خوندنم استقامتیه . روزی ده ساعت مفید,فیکس میخونم که از سرشم زیاده . چون میخوام کار هم بکنم شرایطم یه خورده با شماها متفاوته "
      " نه ببین من دیگه یه پسر هجده نوزده ساله نیستم لحظه به لحظه ی عمرم برام مهمه "
      " امسال میتونم برم تهران دو سه جا کار کنم ماهانه شیش تا هشت میلیون درامد داشته باشم اما میخوام بمونم شهرستان با ماهی سه تومن "

این جملات هم نمونه ی بارز جوگیری میباشد ... هم تو تهران درس خوندیم هم با محیط دانشگا های علوم پزشکی اشنا هستیم هم با شرایط کاریشم اشنا هستیم ماهی 7-8 تومن یکم سخته هضمش برا دانشجو ... اینش برام جالبه که شما دو جا کار داری و درامد 6 تومن و تونستی 2 تا رتبه ی 100 و 22 رو کسب کنی ؟؟؟
      برادرم میخای 3 جا کار کنی برا کنکورم روزی 10 ساعت مفید بخونی ؟؟؟؟ انشتین با اون پشتکار و ضریب هوشی از پس همچین کاری بر نمی اومد ...
      در پایان باید عرض کنم که معقولانه قدم بردار ... بهتر از من میدونی که رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود ... احتمالا حس میکنی میکنی که فیزیو خوندی و دیگه زیست برات اب خوردنه و تو دانشگا شیمی پاس کردی و دیگه شیمی کنکور برات مثه اب خوردنه و ... بیا تو گود تا ببینی شیمی و زیست کنکور چیه ...
      ان شاءالله موفق باشی
      اولا من کامل نخونزم حرفاتو اما میخوام کامل جوابتو بدم حالا که اینطور میگی . اولا من کی گفتم دانشجو هستم ؟؟؟ من فارغ التحصیلم . دوما شما باور کنی یا باور نکنی درامد من اینه چیزی به من نمیخوای بدی اگه دروغ گفتت باشم . سوما منابع تغذیه چهار جلد کراوس و یک جلد مادرن . دو جلد گابتون و بیوشیمی عمومی لنینجر . خیلی بدم اومد که اینطور قضاوت کردی . اگه توام راست میگی برو اون منابع رو بخون من برای ارشد با اینکه اون موقع دانشجو بودم روزی 18 ساعت درس خوندم . نمیدونم چرا بعضیا دوس دارن فقط مخالفت کنن .

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      این چه کاریه که کتابا رو بخرید.. یه روز برید علوم پزشکی از دانشجوهای جدید الورودش پرس و جو کنید اونا که دیگه نمی خوان.. بهتون می دن.. یا این که برید کتابخونه با تازه کنکور داده ها دوست شید کتاباشونو امانت بگیرید منم همین کارو کردم
      شما هم کنکور مجدد هستید ؟؟؟؟

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

طرز فکر من کاملا درسته لطفا سعی نکن بگی اشتباه میکنم . برای من شیمی و زیست مسخره هستن . واقعا به معنای واقعی کلمه مسخره هستن . فقط توی ریاضی مشکل داشتم چ فیزیک که اونا هم مطمئنم بچه بازس بودن و من بخاطر اینکه منطقه محروم بودم و معلمام بیخود بودن و پول نداشتم نمیتونستم بخونمشون اما الان دیگه قضیه فرق کرده .

8. Top | #53
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اولا من کامل نخونزم حرفاتو اما میخوام کامل جوابتو بدم حالا که اینطور میگی . اولا من کی گفتم دانشجو هستم ؟؟؟ من فارغ التحصیلم . دوما شما باور کنی یا باور نکنی درامد من اینه چیزی به من نمیخوای بدی اگه دروغ گفتت باشم . سوما منابع تغذیه چهار جلد کراوس و یک جلد مادرن . دو جلد گابتون و بیوشیمی عمومی لنینجر . خیلی بدم اومد که اینطور قضاوت کردی . اگه توام راست میگی برو اون منابع رو بخون من برای ارشد با اینکه اون موقع دانشجو بودم روزی 18 ساعت درس خوندم . نمیدونم چرا بعضیا دوس دارن فقط مخالفت کنن .

برا منی که 4 سال تو بهترین دانشگا ایران تغذیه خوندم داری منابع کنکور ارشد تغذیه رو معرفی میکنی ؟ حرفی ندارم والا ....

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      طرز فکر من کاملا درسته لطفا سعی نکن بگی اشتباه میکنم . برای من شیمی و زیست مسخره هستن . واقعا به معنای واقعی کلمه مسخره هستن . فقط توی ریاضی مشکل داشتم چ فیزیک که اونا هم مطمئنم بچه بازس بودن و من بخاطر اینکه منطقه محروم بودم و معلمام بیخود بودن و پول نداشتم نمیتونستم بخونمشون اما الان دیگه قضیه فرق کرده .

موفق و موید باشی ... انشالا تا سال دیگه هم همین استقامتت و اعتماد به نفست پابرجا بمونه ... خوشحال میشیم هموطن هامون رو موفق ببینیم

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جناب اشتباه متوجه نشی منظورم از اینکه گفتم موافقم,این بود که" نباید تو همه چیز مشورت گرفت و حرف هرکس رو قبول کرد" شما هم به خرف یکی دونفر اکتفا نکن و تو هرچیزی هم با اونا وارد بحث نشو
      همین

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

برا منی که 4 سال تو بهترین دانشگا ایران تغذیه خوندم داری منابع کنکور ارشد تغذیه رو معرفی میکنی ؟ حرفی ندارم والا ....
      برای من مهم نیست شما کجا درس خوندی دوست عزیز . چون دانشگاه تیپ یک درس خوندی دلیل نمیشه که حرفات درست باشه . شما هم ارشد تغذیه شرکت کن ببینم رتبه من رو خواهی اورد . با این تفاوت که من بیسم تغذیه نبود . منابع ارشد بیوشیمی از کتاب پروین پاسالار استفاده کردم و ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی . هارپر بع کار نیومد . از خانوم دکتر نیره اسماعیل کابلی دانشجوی دکترای تغذیه تهران مشورت گرفتم تو کی هستی مگه که اینقدر خودتو بالا فرض میکنی . ضمنا من تافل دارم و زبان لزگی نخوندم برام زبان اسون بود .

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

به نظر من شما به جای این کارا به دنبال کار کردن باش . سوادی هم که داری در خصوص کراوس که مطعنم رفرنس نخوندی حتی یک کتاب و همش جزوه خوندی رو بزار برای خودت چون قراره بیای توی اشپزخونه کار کنی و رژیم غذایی ها رو از ما پرستارا بپرسی . خوبه دارم میبینم کار تغذیه چیه . اون موقع من فک کردم تغذیع رشته خوبیه چون دانشجر بودم و نرفته بودم از نزدیک ببینم . اما الان که میبیمم تغذیه سراشپزه بیمارستان حتی انتختب رشته هم نکردم . خوش باشی

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظر من شما به جای این کارا به دنبال کار کردن باش . سوادی هم که داری در خصوص کراوس که مطعنم رفرنس نخوندی حتی یک کتاب و همش جزوه خوندی رو بزار برای خودت چون قراره بیای توی اشپزخونه کار کنی و رژیم غذایی ها رو از ما پرستارا بپرسی . خوبه دارم میبینم کار تغذیه چیه . اون موقع من فک کردم تغذیع رشته خوبیه چون دانشجر بودم و نرفته بودم از نزدیک ببینم . اما الان که میبیمم تغذیه سراشپزه بیمارستان حتی انتختب رشته هم نکردم . خوش باشی

خخخخخخ دمت گرم باعث شدی جو عوض شه شاد شدیم ... خدا روحت را شاد بگرداند
      داداش 24 سالته مثه بچه ها چرا رفتار میکنی ... یکم انتقاد پذیر باش ...

14. Top | #59
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راستی همه حرفاتو جمع کن یبار بگو ... انقده نقل قول میگیری خسته میشیا ...

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستی همه حرفاتو جمع کن یبار بگو ... انقده نقل قول میگیری خسته میشیا ...
      باور کن حوصله ی کل کل ندارم . خدانگهدارت

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)