خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

هفته‌ی آخر، روز آخر و روز کنکور با رتبه‌ی 1 تجربی کشور

هفته‌ی آخر، روز آخر و روز کنکور با رتبه‌ی 1 تجربی کشور

بازديد : 630 زمان مطالعه 2 دقیقه چاپ

هفته‌ی آخر را چگونه پشت سر گذاشتید؟
      هفته‌‌ی آخر آزمون 93 را که هنوز باقی مانده بود برگزار کردم. آزمون‌های جامع سال‌های گذشته‌ی کانون را هم از سایت دریافت کردم و دوباره حل کردم و کتاب‌ها را تورق سریع کردم. در طول دوران جمع‌بندی هر روز دو ساعت زیست را می‌خواندم که در هفته‌ی آخر هم به همین روال ادامه دادم. در هفته‌ی آخر ادبیات را به صورت موضوعی خواندم اما دین و زندگی را کامل خواندم. برای ریاضی و فیزیک نیز فرمول‌ها و نکات آزمون‌ها را مرور کردم. بیش‌تر سعی می‌کردم آزمون بدهم تا این‌که بخوانم؛ یعنی بازیابی را ترجیح می‌دادم. در آزمون آخر هم مشکل خاصی نداشتم.

روز قبل از کنکور را چگونه گذراندید؟
      روز آخر درس زیست را به صورت تورق سریع خواندم. سؤالات ریاضی که آمد شیمی و عمومی‌ها را حل کردم و به سؤالات ریاضی و فیزیک هم نگاه کردم. من تا ساعت 7 کارم را تمام کردم. من هر شب فیلم هم می‌دیدم. شب کنکور هم فیلم دیدم. ساعت 10:30 خوابیدم اما تا صبح نیمه‌هوشیار بودم.

روز کنکور را چگونه آغاز کردید و در جلسه‌ی کنکور چه گذشت؟
      ساعت 6 صبح صبحانه خوردم. به حوزه که رفتم بیش‌تر دوستانم را دیدم و شرایط همانی بود که می‌خواستم. تنها مشکلی که وجود داشت این بود که پای مراقب به میز می‌خورد و صدا می‌داد و با تذکری که دادم ایشان هم رعایت کرد. من عادت داشتم سؤالی را نزده نگذارم و سؤالاتی را که شک داشتم دور آن‌ها خط می‌کشیدم تا دوباره به آن‌ها برگردم. دین و زندگی را خیلی زود پاسخ دادم و 45 دقیقه‌ی وقت اضافه را به ادبیات و عربی برگشتم. عمومی را درکل خوب دادم. برای اختصاصی‌ها همیشه طبق دفترچه پیش می‌رفتم. من زمین‌شناسی را هم مثل زیست به صورت نکته‌ای خوانده بودم و به‌سرعت توانستم آن را جواب بدهم. در ریاضی هم یک سؤال برایم سخت بود و ایده‌اش به ذهنم نمی‌رسید. آن را رها کردم و برای بازگشت گذاشتم. زیست خیلی سخت بود و چیزی که به نظرم درست می‌آمد انتخاب می‌کردم. فقط یکی از دو سؤال نزده را برای بار دوم گذاشتم. می‌خواستم فیزیک را با سرعت جواب بدهم تا وقت بیش‌تری برای برگشتن به زیست داشته باشم اما باعث شد صورت سؤال را بی‌دقت می‌خواندم و غلط زیاد داشتم. در شیمی هم مشکلی نداشتم و طبق زمان همیشگی‌ جواب دادم. در وقت اضافه سؤالاتی را که بی‌دقتی کرده بودم بررسی کردم و پاسخ آن‌ها را عوض کردم. بیش‌تر غلط‌های کنکورم به دلیل بی‌دقتی بود. بعد از کنکور خیالم راحت بود و آرامش داشتم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هفته اخر کنکور
      یه روز مونده به کنکور
      موقع کنکور
      شب بعد از کنکور
      بعد از ظهر بعد از کنکور
      یه روز بعد از کنکور
      یه شب بعد از کنکور
      یه هفته بعد از کنکور
      یه ماه بعد از کنکور
      .
      .
      .
      .
      کی سرمون میخواد به سنگ بخوره؟

=======

ممنون از زننده تاپیک
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ار جمله مزخرف ترین تایپک هایی هستش که همیشه قبل از کنکور تو انجمن وجود داشته

البته با عذر خواهی فراوان از ایجاد کننده تایپک

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن