خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
    نمایش نتایج: از 226 به 240 از 240
    1. Top | #226
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      بابا ممد تو معدلت 19.68 هست.تازه چون تغییر رشته یی هستی،تاثیر 18 درصد بیشتر برات حساب نمیشه.

بخدا یه عده یی هستن که الان دو ساله که فقط بخاطر همین معدل نمیتونن برن پزشکیو دندون.میشناسم که میگم
      داداش توتجربی هرچی بخوای بالاتربری تاثیرمعدل بیش ترمیشه ووقتی بالای6000نفربیستن توحساب کن کلاچن تا معدل بالاداریم وبرامن که تغییررشته ایم زیست 100درصدکنکورحساب میشه آخه سوالای زیست کنکوربانهایی یکیه درکل خداکنه تاثیرمثبت شه ولی من میگم الکی به خودتون امیدندین که بعداضدحال بخورین ویه وقت کوچیکی روهرشب به نهایی اختصاص بدین ودی امتحان بدین

2. Top | #227
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

علی خودت هم شاهد بودی زمانی که اینا توی تاپیک اون خبر داشتن شادی میکردن که تاثیر معدل حذف شد من بهشون میگفتم باید زنگ بزنیم نماینده های مجلس ولی اینا جدی نمیگرفتن و گرفتار خوش خیالی هاشون بودن...
      حالا هم الکی خوش خیالن در حالی که هیچ دلیلی برای مثبت شدن معدل دجود نداره و خودت هم میدونی همه چیز مثل سال 93 و 94 عه بعضی از همین خوش خیال ها میگن به احتمال بالا تاثیر مثبته ! من مشکلی با مثبت شدن ندارم و اگه معدلم خوب باشه باز هم تاثیر مثبت به ضرر من نیست ولی اون که هیچ کاری برای معدلش نکرده به امید اینکه تاثیر مثبته حقشه که هر اتفاقی افتاد بپذیره !!! مثل اینه که یه نفر نره ماشینش رو بیمه کنه به امید این که هیچ وقت تصادف نمیکنه ، همچین آدمی باید یه بار تصادف کنه تا آدم بشه ...
      دقیقاحرف منم همینه که آدم بایدخودش آماده کنه همینایی که میگن تاثیرمثبته بعداعلام تاثیرقطعی دادوهوارراه میندازن که دیگه وقت نداریم ترمیم کنیم ودی ماه دوران جمع بندیه ولی این آقای محسن یگانه الکی آدم متهم میکنه آخه معدلبالاکه شاهکارنیست برادر معدل بالاداریم که رتبش به سمت بی نهایت میل کنه ومعدل پایین هم مث اوجاقلوداریم که بهترین درصدارواورد چن تاسوال تشریحی مسخره میدن باچن ساعت وقت حالاتوزیست کنکورمقایسه کن که براهرسوالش چقدوقته باوجود سخت بودن سوالاش وباضریب وحشتناک زیست هرکی زیست نهایی 20نیاره به ضررش براهمین به نظرم کسایی که دیپلم ریاضی دارن حتمادیپ مجددبدن

3. Top | #228
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      دقیقاحرف منم همینه که آدم بایدخودش آماده کنه همینایی که میگن تاثیرمثبته بعداعلام تاثیرقطعی دادوهوارراه میندازن که دیگه وقت نداریم ترمیم کنیم ودی ماه دوران جمع بندیه ولی این آقای محسن یگانه الکی آدم متهم میکنه آخه معدلبالاکه شاهکارنیست برادر معدل بالاداریم که رتبش به سمت بی نهایت میل کنه ومعدل پایین هم مث اوجاقلوداریم که بهترین درصدارواورد چن تاسوال تشریحی مسخره میدن باچن ساعت وقت حالاتوزیست کنکورمقایسه کن که براهرسوالش چقدوقته باوجود سخت بودن سوالاش وباضریب وحشتناک زیست هرکی زیست نهایی 20نیاره به ضررش براهمین به نظرم کسایی که دیپلم ریاضی دارن حتمادیپ مجددبدن
      داداش منظورت اینه کسی دیپلم ریاضی داره و میخواد کنکور تجربی شرکت کنه دیپ مجدد تجربی بگیره؟؟؟؟!!!! یارو خودشو به در و دیوار میکوبه ک درصد تاثیر براش کمتر باشه اونوقت شما میگی دیپ مجدد تجربی!!! اینایی که دیپلم قبل 84 دارن حتی از معدل بیست ها هم جلوترن میدونی چرا چون تاثیر معدل ندارن دلیل این قضیه هم واضحه چون که تعداد حالت های نمره های امتحان نهایی خیلی کمتر از تنوع حالتای درصدد کنکوره و ترازهای امتحان نهایی خیلی نزدیک به هم میشه و باعث میشه تراز امتحان نهایی کم بشه و تراز کل رو کم میکنه ولی کسی فقط درصد کنکورش ملاکه با یه درصد خوب مثلا تو عربی یا ریاضی کلی ترازشو ارتقا میده البته این برای وقتیه که تاثیر قطعی باشه اگه تاثیر مثبت باشه حرف شما درسته

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
      ویرایش توسط mehdi69460 : 23 تیر 1395 در ساعت 11:46

4. Top | #229
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      داداش منظورت اینه کسی دیپلم ریاضی داره و میخواد کنکور تجربی شرکت کنه دیپ مجدد تجربی بگیره؟؟؟؟!!!! یارو خودشو به در و دیوار میکوبه ک درصد تاثیر براش کمتر باشه اونوقت شما میگی دیپ مجدد تجربی!!! اینایی که دیپلم قبل 84 دارن حتی از معدل بیست ها هم جلوترن میدونی چرا چون تاثیر معدل ندارن دلیل این قضیه هم واضحه چون که تعداد حالت های نمره های امتحان نهایی خیلی کمتر از تنوع حالتای درصدد کنکوره و ترازهای امتحان نهایی خیلی نزدیک به هم میشه و باعث میشه تراز امتحان نهایی کم بشه و تراز کل رو کم میکنه ولی کسی فقط درصد کنکورش ملاکه با یه درصد خوب مثلا تو عربی یا ریاضی کلی ترازشو ارتقا میده البته این برای وقتیه که تاثیر قطعی باشه اگه تاثیر مثبت باشه حرف شما درسته

این حالت براوقتی درسته که درصدای کنکورت بالاباشه خب درسی مث زیست توکنکورمن که دارم هرروزمیخونم به یه سال فک نکنم بالای 50برسم یعنی شما میگی اگه من همین 50درصدزیست بدون تاثیرمعدل یزنم بهترازاینه که باتاثیر75درصد ونهایی20بزنم؟اگه این طوره که ازدیپ مجددمنصرف شم وفقط ترمیم شرکت کنم ونمره هاموبه20برسونم والاازهرکی میپرسم یه چیزی میگه البته فک کنم استدلال شماهم میتونه منطقی باشه

5. Top | #230
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این حالت براوقتی درسته که درصدای کنکورت بالاباشه خب درسی مث زیست توکنکورمن که دارم هرروزمیخونم به یه سال فک نکنم بالای 50برسم یعنی شما میگی اگه من همین 50درصدزیست بدون تاثیرمعدل یزنم بهترازاینه که باتاثیر75درصد ونهایی20بزنم؟اگه این طوره که ازدیپ مجددمنصرف شم وفقط ترمیم شرکت کنم ونمره هاموبه20برسونم والاازهرکی میپرسم یه چیزی میگه البته فک کنم استدلال شماهم میتونه منطقی باشه
      ببین تو اشتباه متوجه شدی این طور نیست که 25 درصد امتحان نهایی رو اگه اون درسو بیست بگیری جمعش کنن با درصدد کنکورت اینا میان تراز امتحان نهاییتو حساب میکنند با تراز کنکورت جمع ش میشه تراز کل اون درس اگه تاثیر قطعی بشه ترمیم کن دیپلم ریاضیتو اگه مثبت شد دیپ مجدد که البته اگه تاثیر مثبت بشه چون تاثیر منفی نداره و تاثیرش جزییه و تو میتونی حتی با معدل ده هم رتبه یک بشی به شرط اینکه درصدای فوق العاده بزنی (رستگار رحمانی) عقلانی نیست که وقت و هزینه کنی از کنکورت بزنی واسه ترمیم

6. Top | #231
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین تو اشتباه متوجه شدی این طور نیست که 25 درصد امتحان نهایی رو اگه اون درسو بیست بگیری جمعش کنن با درصدد کنکورت اینا میان تراز امتحان نهاییتو حساب میکنند با تراز کنکورت جمع ش میشه تراز کل اون درس اگه تاثیر قطعی بشه ترمیم کن دیپلم ریاضیتو اگه مثبت شد دیپ مجدد که البته اگه تاثیر مثبت بشه چون تاثیر منفی نداره و تاثیرش جزییه و تو میتونی حتی با معدل ده هم رتبه یک بشی به شرط اینکه درصدای فوق العاده بزنی (رستگار رحمانی) عقلانی نیست که وقت و هزینه کنی از کنکورت بزنی واسه ترمیم

درست میگی اصلاپشیمون شدم دیپ مجددبگیرم اگه مثبت شدکه ترمیم هم نمیرم چه برسه به دیپ مجددولی اگه منفی شدترمیم میرم دردسرش هم کمتره که حتماتاثیرقطعیه پس دی ماه ترمیم میرم چون واقعابرااین دیپ مجددوقت گذاشتن حیفه چون زمین هم بایدامتحان داد ومیشه همون وقت بذاری چن تاتست بیشتربزنی ودردسردیپ مجددهم خیلیه درکل مرسی منصرفم کردی چون حتی افشارهم نتونست قانعم کنه وبابت تاثیرمعدل خیالم راحته که درهرصورت به ضررم نمیشه حیف وقتی که گذاشتم وبه این نماینده های مفت خورپیام دادم پیش دانشگاهی هم فکرکنم تاثیرش مثبت میشه اگه تاثیرش قطعی شه نمرات پیشم به نظرت زیادبه ضررم نمیشه ؟دیفرانسیل 17/75دینی 20 ادبیات19/25فیزیک 18/75

7. Top | #232
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو اگه درصد زیستت از صد حساب شه و زیست رو تو کنکور 50 بزنی به مراتب بهتر از اینه که نمره ی زیستت بیست باشه و درصد کنکورت 50 باشه تازه ریسک هم داره از کجا معلوم تو دیپ مجدد زیستت 20 بشه شاید 19 بشی

8. Top | #233
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو اگه درصد زیستت از صد حساب شه و زیست رو تو کنکور 50 بزنی به مراتب بهتر از اینه که نمره ی زیستت بیست باشه و درصد کنکورت 50 باشه تازه ریسک هم داره از کجا معلوم تو دیپ مجدد زیستت 20 بشه شاید 19 بشی

گفتم دیگه کلاپشیمون شدم ودیگه وقتم برای بحثای معدل الکی تلف نمیکنم

9. Top | #234
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درست میگی اصلاپشیمون شدم دیپ مجددبگیرم اگه مثبت شدکه ترمیم هم نمیرم چه برسه به دیپ مجددولی اگه منفی شدترمیم میرم دردسرش هم کمتره که حتماتاثیرقطعیه پس دی ماه ترمیم میرم چون واقعابرااین دیپ مجددوقت گذاشتن حیفه چون زمین هم بایدامتحان داد ومیشه همون وقت بذاری چن تاتست بیشتربزنی ودردسردیپ مجددهم خیلیه درکل مرسی منصرفم کردی چون حتی افشارهم نتونست قانعم کنه وبابت تاثیرمعدل خیالم راحته که درهرصورت به ضررم نمیشه حیف وقتی که گذاشتم وبه این نماینده های مفت خورپیام دادم پیش دانشگاهی هم فکرکنم تاثیرش مثبت میشه اگه تاثیرش قطعی شه نمرات پیشم به نظرت زیادبه ضررم نمیشه ؟دیفرانسیل 17/75دینی 20 ادبیات19/25فیزیک 18/75
      هنوز معلوم نیست تاثیر قطعیه یا مثبت اگه قطعیش کنن خودشونو بردن زیر سوال 50 50 ست که قطعی باشه یا مثبت سوالای امتحانات لو رفته این خودش میتونه تاثیر رو مثبت کنه معمولا وقتی یه قانونی تغییرش میدن یه چند سالی به همون صورت میمونه الان بصورت پیش فرض تاثیر مثبته چون برای 95 مثبت شده حالا طرفداری تاثیر قطعی کار بسیار سختی دارن که تاثیر رو قطعی کنن

10. Top | #235
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هنوز معلوم نیست تاثیر قطعیه یا مثبت اگه قطعیش کنن خودشونو بردن زیر سوال 50 50 ست که قطعی باشه یا مثبت سوالای امتحانات لو رفته این خودش میتونه تاثیر رو مثبت کنه معمولا وقتی یه قانونی تغییرش میدن یه چند سالی به همون صورت میمونه الان بصورت پیش فرض تاثیر مثبته چون برای 95 مثبت شده حالا طرفداری تاثیر قطعی کار بسیار سختی دارن که تاثیر رو قطعی کنن

آخه بعضی هافک میکنن معدلشون بالاباشه تاثیرخارق العاده ای براشون داره درصورتیکه خیلی هاهستن معدل بالارتبه نجومی اوردن آخه مگه چن تاسوال تشریحی مسخره چیه که پزشک جامعه رومعرفی کنه وقطعی هم بشه ترمیم کاری نداره چون موقعی که کسی کنکوری بخونه همه ی کتاب روهم بایدبجوه البته برابیش تردروس

11. Top | #236
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آخه بعضی هافک میکنن معدلشون بالاباشه تاثیرخارق العاده ای براشون داره درصورتیکه خیلی هاهستن معدل بالارتبه نجومی اوردن آخه مگه چن تاسوال تشریحی مسخره چیه که پزشک جامعه رومعرفی کنه وقطعی هم بشه ترمیم کاری نداره چون موقعی که کسی کنکوری بخونه همه ی کتاب روهم بایدبجوه البته برابیش تردروس
      ترمیم کاری نداره درسته اما برای اینکه صدرصد بیست بشی باید یه وقت نسبتا مناسبی رو صرف خوندن تشریحی و حفظ کردن و نمونه سوال امتحانی کنی که خب به کنکور لطمه میزنه. خوندن کنکوری با امتحان نهایی خیلی فرق میکنه

12. Top | #237
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمره بيست اوردن تو نهايي واقعا كار ساده اي نيست شما بايد كلا كنكورو بيخيال شي يه سه ماه وقت بزاري فقط نهايي بخوني تا بتوني بيست بياري ولي ١٧-١٨ راحت ميشه اورد

13. Top | #238
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخوام برای تاثیر قطعی یه حرکتی بزنم هرکی پایه هست بگه باهم کمپین بزنیم

14. Top | #239
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anti-Positive نمایش پست ها
      میخوام برای تاثیر قطعی یه حرکتی بزنم هرکی پایه هست بگه باهم کمپین بزنیم
      که تاثیر قطعی بشه؟
      خدا شفات بده.

Sent from my D6502 using Tapatalk

15. Top | #240
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط John4954 نمایش پست ها
      که تاثیر قطعی بشه؟
      خدا شفات بده.

Sent from my D6502 using Tapatalk
      بله دوست من
      ممنون انشالله شفا میده

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن