خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 194
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      سوالات سخت مهمند ولی فقط کانون از این نظر وضعش بهتره که اونم دیگه برای من جواب نمیده(برام عادی شده)پس فقط دنبال آزمونی هستم که هدف کوتاه مدتم بشه اما گول زنک هم نباشه. گزینه دو سوالات غیر جامعش سخت تر نیست؟
      کلا سوالات گزینه 2 خیلی بهتره ازون دوتاس سخت داره سوال متوسطم داره یه چیز نرمال خلاصه عزیزم باز گزینه 2 هم به نظرم جامع هاش بهتراز غیرجامع هاشه

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      کلا سوالات گزینه 2 خیلی بهتره ازون دوتاس سخت داره سوال متوسطم داره یه چیز نرمال خلاصه عزیزم باز گزینه 2 هم به نظرم جامع هاش بهتراز غیرجامع هاشه
      مرسی پس شاید این ترکیب رو در نظر بگیرم گزینه دو+جامع سنجش

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها
      سلام،یعنی به نظر شما آزمونهای قلمچی تاثیری نداره؟من فکر میکنم هیچی نباشه ترغیبت میکنه درس رو دقیقتر و حرفه ای تر بخونز.این نظر شخصی منه...آدم باید فقط درس بخونه،مهم نیست چقدر هزینه داشته باشه یا اونها چه خدماتی میدن.مهم اینه هر دو هفته آزمونی بسیار حرفه ای در فضایی رقابتی شرکت میکنی و با امکانات بالای سایت و نمایندگیهای قلمچی میتونی تمام اشکالاتت رو رفع کنی.
      دوست عزیز اگه برداشت شما از پست من این بوده که آزمون آزمایشی تاثیر نداره یعنی وضعیت شما برای کنکور مناسب نیستا. مخصوصا اگه تجربی باشین که درکک کردن متن کتاب درسی برای زیست شناسی خیلی مهمه.
      فضای رقابت در آزمون های سنجش هم وجود داره با یک چهارم قیمت! پنج تا آزمون آخرش هم فضای رقابتش ده برابر قلمچیه.
      امکانات بالای سایت و نمایندگی هم احتمالا فقط شما دیده باشین چون من ندیدم کسی اشکالاتش رو رفع کرده باشه اونم تمام اشکالات!! تنها کاربرد نمایندگی قلمچی فروش محصولات هست و کمی هم تکرار بدیهیات مانند: وقتتون رو با نت هدر ندین و توی تخت خواب درسی نخونین و ...

این دوتا جمله که قرمز کردم دقیقا تله های ویزیتور هاشون در هنگام جذب دانش آموز برای موسسه ها هستن. باید مواظب این حرف ها بود. خیلی ها با این حرفا سرکیسه شدن و وقت و پولشون هدر رفته.

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      داداش خب تو لباسم بخوای بخری
      فروشنده 20 تومن بالاتر میگه قیمتو
      بعد 10 تومن تخفیف میده
      عینه چی هم کیف میکنی تخفیف گرفتی.
      ولی جدا بیا گزینه دو
      گاج تازه کاره اعتماد نکن.
      یا شیخ ، از وقتی من یادم میاد و نمیاد انتشارات گاج بوده!!! آزمون هاش هم چندین ساله که اومده و دیگه با این تعداد سال ، تازه کار محسوب نمی شه ، امسال هم که تبلیغات زیاد و گسترده ای داشت و داره!!!
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

5. Top | #170
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORBOY نمایش پست ها
      دوستان لطفا جو سازی نکنید و منطقی باشید... مگه قلمچی چه هیزم تری به شما فروخته. سطح آزموناش به نظر من امسال خیلی شبیه کنکور بود به جز شیمیش. از نظر فروش آزمون هم که همه آزمونها فروش میره ولی قلمچی چون متقاضی زیاد داره، بیشتر فروش میره. که این خود نشان از محبوبیتشه! وگرنه هیچ کسی که مجبور نیست کانونی بشه. درضمن کانون برای شما برنامه ویژ ه ای دارد به همین دلیل هرسال تعداد کثیری از رتبه ها از این کانون استخراج میشود. امیدوارم لحنم تند فلفلی نبوده باشه
      یکی از هیزم های تری که فروخته همین یوزر هایی هست که 72 ساعت نیست در فروم عضو شدن و فقط چندتا پست در ستایش عموکاظم و فریب دانش آموزان برای جذبشون ایجاد کرده. البته خودش که بعید میدونم بلد باشه از اینترنت استفاده کنه احتمالا از نوچه هاش دارن زحمت این کار رو میکشن.

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      من به عمرم دزد تر از قلم چی ندیدم.رفتم ثبت نام کنم گفتم تخفیف تابستونه چرا نمیدید؟گفت تخفیف تابستونه وقتیه که مال سال دیگت هم اسم بنویسی.منم نوشتم ولی به کنار خیلی خیلی دزدن.نسبت به پولی که میگیرن اصلا امکانات نمیدن.آخرشم میگن وقفه عامه.والله من راضی نیستم این پولا رو الکی ازم بگیرن بعد برن تو زاهدان کتابخونه بسازن؟!!!نه تهنا من بلکه خیلیا ناراضین.
      والا همین کتابخونه ساختن هم دروغ تبلیغاتیشونه. میان کتابخونه در مدرسه ای درست میکنن که مدیریت مدرسه رو متقاعد میکنن تا همه بچه ها رو اجباری در قلمچی ثبت نام کنه. یعنی مدرسه ای که 90% دانش آموزانش دارن شهریه قلمچی میدن و در طول چند سال نیم میلیارد تومن از آزمون و کتاب و سی دی و تبلیغات و ... بهشون پول رسیده میرن چهارتا تیکه چوب میخ میکنن به دیوار انبار مدرسشون و کتابهای برگشت خورده کانون رو انبار میکنن توش و از همونجا هم درآمد فروش کتاب کسب میکنن.

7. Top | #172
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

دوست عزیز اگه برداشت شما از پست من این بوده که آزمون آزمایشی تاثیر نداره یعنی وضعیت شما برای کنکور مناسب نیستا. مخصوصا اگه تجربی باشین که درکک کردن متن کتاب درسی برای زیست شناسی خیلی مهمه.
      فضای رقابت در آزمون های سنجش هم وجود داره با یک چهارم قیمت! پنج تا آزمون آخرش هم فضای رقابتش ده برابر قلمچیه.
      امکانات بالای سایت و نمایندگی هم احتمالا فقط شما دیده باشین چون من ندیدم کسی اشکالاتش رو رفع کرده باشه اونم تمام اشکالات!! تنها کاربرد نمایندگی قلمچی فروش محصولات هست و کمی هم تکرار بدیهیات مانند: وقتتون رو با نت هدر ندین و توی تخت خواب درسی نخونین و ...

این دوتا جمله که قرمز کردم دقیقا تله های ویزیتور هاشون در هنگام جذب دانش آموز برای موسسه ها هستن. باید مواظب این حرف ها بود. خیلی ها با این حرفا سرکیسه شدن و وقت و پولشون هدر رفته.
      خب درسته زیادی پول میگیرن.کسی که ازشون بدش میاد.باید بره ازمونا و نتیجه بگیره.منم ازشون بدم میاد چون صدها میلیارد دلار درامد دارن و همشم دست رنج زحمتکش ها هست و کلاهبردارن.ولی چاره ای ندارم.مجبورم برم.وقتی تلویزیونو با اگهیاش و برنامهاش تسخیر کرده با یه تاپیک چیزی حل نمیشه.خدا لعنتش کنه ولی مجبورم برم.همش میخوان پول بگیرن.خدا شاهده هر پنج دیقه یه بار که اگهیشو تبلیغ میکنه میگه وقف عام هر هر میخندم.برنامه و نظم آزمون و سختی سوالاش خوبه

8. Top | #173
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها
      یه چیزی بگم! من خودم هم از قلم چی متنفر شدم بعد از اینکه سال دوم ثبت نام کردم ازمونهاش رو!

ولی دارم فکر میکنم اگه خواستم یه سال پشت کنکور بمونم....
      برم قلمچی
      آخه خیلی بی برنامه درس میخوندم امسال!
      سنجش شرکت میکردم
      البته، سر کنکور که نشستم حس کردم شباهت خیلی زیادی به سنجش داشت، اما برنامه سنجش خوب نیست
      گزینه 2 و گاج هم ک هیچی. اصن جامعه آماری ندارن

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      chi shode?

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m10m نمایش پست ها
      یا شیخ ، از وقتی من یادم میاد و نمیاد انتشارات گاج بوده!!! آزمون هاش هم چندین ساله که اومده و دیگه با این تعداد سال ، تازه کار محسوب نمی شه ، امسال هم که تبلیغات زیاد و گسترده ای داشت و داره!!!
      فرزندم انتشارات گاج فسیلیه برا خودش
      ولی ازموناش جدیدالتاسیس ترین
      در ضمن ما قلم چی رو فقط حرام کردیم بین بقیه مختارید الاعلم فالاعلم

11. Top | #176
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      آیه های تمدن چجوریهههههههه ؟؟؟؟ کلاس رایگان ........ کتاب رایگان .......

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا من دلیل این همــــــــــه گارد گرفتن دوستان رو نمی فهمم

از نظر پشتیبانی که واقعا شانسیه،شانسِ منم تعطیله،اما در کل پولی که برای پشتیبانا در نظر گرفته میشه،حاضرم بریزم تو مخلوط کن 80 درصدشون مزخرفن و اصن پیگیر نیستن

البته دلیل عمده ش هم استثمار خود کاظمه.فرا تر از حقوقشون کار میخواد از اینا.ولی در کل پشتیبانا هم خوب سوء استفاده میکنن هیچ کارررری انجام نمیدن :/ مدیر گروه ها هم ایضا

از نظر سکوتِ حوزه،کرج که واااااافعا نابوووده.من سوم گزینه دو میرفتم،بچه ها جیک نمیزدن.مراقب واقعا مراقب بود.اما قلم اکثرا مراقب نداشتیم،99 درصد بچه ها به زور اومده بودن

همش حرف میزدن.البته برتر ها بعد یه مدت جدا کردن خدا رو شکر بردنمون یه جای ساکت.اما واقعا این یه معضل بود :/

اما خدا رو شکر،تو نمایندگی ما خبری از نحمیل زوریِ کتابای بیخودشون نبود.چون بعضی شهرها به زور پکیج کتاب غالب میکنن

در کل،برنامه ی قلمچی به جز بعد عید که صددددددددددد دفعه پیش دو دادیم،حالمون رو بهم زد،قبل عیدش عااااالی بود.من که فارغ بودم مو به مو با قلم پیش میرفتم و راضی بودم

من پارسال خیلی جبهه میگرفتم که بابا مگه قلم وحی منزله؟مگه نمیش یکی ترازش مثلا4800 باشه رتبه ش بشه زیر هزار؟ و کلی هم مثه همه ی شما با همه بحث میکردم

ولی بعد جوابا فهمیدم که تا درصد زیادی این حرف درسته:

اونی که میانگین ترازش (دقت کنین میانگین،نه که یه آزمون رو خراب کرده باشه صرفا) پایین باشه،احتمال اینکه کنکور

بترکونه،خیـــــــــــــــ ـلی کمه :/ باید معجزه شه.اما برعکسش آره هست.یکی که میانگین ترازش بالاس اما کنکور رو خوب نمیده.

میتونه به خاطر استرس باشه،شرایط جلسه،هرچی...

کلاهتون رو قاضی کنین مثلا با میانگین 4600 یعنی از مثلا 200 تا سوال 30 تا درست زده و کلی غلط داره،هرچقدم قلم غیراستاندارد و

سخت و بیخود باشه،ایا این فرد با توجه به اینکه سوالا از همون منابع قلمچی طرح میشه،میتونه مثلا 3 رقمی بیاره؟ کسی مثال با

کارنامه داره بسم الله.(شرایط نرمال رو گفتم نگید شاید واسه قلم نمیخونده واسه کنکور میخونده :///////)
      I KEEP DANCING ON MY OWN

13. Top | #178
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینجا کسی نمیگه قلمچی آزموناش از بقیه ضعیفتره همه دارند شرایط جانبیش رو میگن.مثلا من دوست دارم آزمون قلمچی بدم ولی آیا فقط میتونم آزمون بدم بدون زواید؟هرگز !چون سود اصلیش از همونهاست و من مجبورم بابت سی دی سر جلسه پول بدم (70 درصد شون خراب بودند و لپ تاپم باز نمیکرد اوونیم که باز میشد یک جمله میگفت بقیش رو ارجاع میداد به خرید لوح فشرده اردو)بابت پشتیبان به درد نخور پول بدم.به پشتیبانم یکبار (اردیبهشت)گفتم حالم خوب نیست نگرانم گفت چرااااا؟میخواستم بگم هیچی نگران وضع معیشت شما پشتیبانها بودم الان خیالم راحت شد.
      الان بحث سر گذشته نمیکنم خوشم نمیاد دنبال راه حلم.بحث سر اینه که سنجش و گزینه دو رو بررسی کنیم که کدوم بهتره.امکانات جانبی گزینه دو چیه ؟

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      اینجا کسی نمیگه قلمچی آزموناش از بقیه ضعیفتره همه دارند شرایط جانبیش رو میگن.مثلا من دوست دارم آزمون قلمچی بدم ولی آیا فقط میتونم آزمون بدم بدون زواید؟هرگز !چون سود اصلیش از همونهاست و من مجبورم بابت سی دی سر جلسه پول بدم (70 درصد شون خراب بودند و لپ تاپم باز نمیکرد اوونیم که باز میشد یک جمله میگفت بقیش رو ارجاع میداد به خرید لوح فشرده اردو)بابت پشتیبان به درد نخور پول بدم.به پشتیبانم یکبار (اردیبهشت)گفتم حالم خوب نیست نگرانم گفت چرااااا؟میخواستم بگم هیچی نگران وضع معیشت شما پشتیبانها بودم الان خیالم راحت شد.
      الان بحث سر گذشته نمیکنم خوشم نمیاد دنبال راه حلم.بحث سر اینه که سنجش و گزینه دو رو بررسی کنیم که کدوم بهتره.امکانات جانبی گزینه دو چیه ؟
      زواید قلمچی چیه؟پشتیبانش خب اجباریه و اینو نمیشه کاری کرد.اما دی وی دی ها و کتابای مسخره ش رو میشه نگرفت که.نمیشه؟ :/

گزینه دو با تصمیم خودت امکانات در اختیارت میذاره.یعنی اگه حوصله این چیز میزای قلم رو نداری،برو گزینه دو.فقط آزمون بده.دیگه جلسه و پیگیری و این زد و بندای قلم رو نداره

شنیدم گزینه دو اگه پشتیبان بخوای بهشون میگی.در اختیارت میذارن.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      زواید قلمچی چیه؟پشتیبانش خب اجباریه و اینو نمیشه کاری کرد.اما دی وی دی ها و کتابای مسخره ش رو میشه نگرفت که.نمیشه؟ :/

گزینه دو با تصمیم خودت امکانات در اختیارت میذاره.یعنی اگه حوصله این چیز میزای قلم رو نداری،برو گزینه دو.فقط آزمون بده.دیگه جلسه و پیگیری و این زد و بندای قلم رو نداره

شنیدم گزینه دو اگه پشتیبان بخوای بهشون میگی.در اختیارت میذارن.
      سطح سوالات گزینه دو چطوره در مقایسه باسنجش و قلمچی؟(منظورم غیر جامع هاست)

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن