خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb ثبت نام در دانشگاه آزاد و مرخصی برای کنکور دادن سال بعد

سلام ببخشید سوالم اینه که من اگر دانشگاه آزاد ثبت نام کنم میتونم کنکور بدم دوباره و بعد از اعلام نتایج انصراف بدم یا نه چون امسال که کنکور میدم معافیت تحصیلیم تا دی ماهه و نمیتونم سال بعد هم وایستم

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouriajr121 نمایش پست ها
      سلام ببخشید سوالم اینه که من اگر دانشگاه آزاد ثبت نام کنم میتونم کنکور بدم دوباره و بعد از اعلام نتایج انصراف بدم یا نه چون امسال که کنکور میدم معافیت تحصیلیم تا دی ماهه و نمیتونم سال بعد هم وایستم
      منم مثل توام ولی پیام نورم خواهشااگه کسی تجربه داره بگه چطوری بایدترم اول رومرخصی گرفت وفقط پول شهریه ثابت داد وپول شهریه متغیرندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بهترین کار اینه ک دانشگاه پیام نور ثبت نام کنی.از هر نظر ک توبگی بهتره.ترم اول مرخصی میدن اگه هم ندادن انتخاب واحد کن و دیگه دانشگاه نرو و امتحان هم غیبت کن تا درسات حذف بشه بعد ترم دوم هم مرخصی بگیر و کنکور و انصراف

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام بهترین کار اینه ک دانشگاه پیام نور ثبت نام کنی.از هر نظر ک توبگی بهتره.ترم اول مرخصی میدن اگه هم ندادن انتخاب واحد کن و دیگه دانشگاه نرو و امتحان هم غیبت کن تا درسات حذف بشه بعد ترم دوم هم مرخصی بگیر و کنکور و انصراف
      ​مشکل همون ترم اوله چون اگه ندن بایدشهریه متغیربراساس تعدادواحدبهشون بدی ودیگه پس نمیدن یه راهی نیست که ترم اول هم مرخصی بدن؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی مطمِنم دانشگاه آزاد مرخصی میده چون دوستم واسه دام این کار رو کرد البته واسه دی دیگه برید ترجیح داد همونو بره من دیدم پارسال مشهد آزاد چنتا رشته مثل کامپیوتر و مدیریت بدون کنکور میگیره همونو مرخصی میگیرم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خیلی خوشحالم که اولین حضورم در انجمن رو در این تایپیک تجربه میکنم نکته ا ای باید ذکر کنم اینه که میتونید در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنید و به راحتی تا 3 نیم سال تحصیلی مرخصی بگیرید و هر ترم فقط 120هزار تومن بپردازید حتی الان بعضی دانشگاه پیام نور ها که بستکی به شهرتون داره نیاز به پرداخت شهریه ثابت ترم اول هم نیست که بعد از قبولی به دانشگاه پیام نوری که قبول شدید مراجعه بفرمایید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouriajr121 نمایش پست ها
      درود

راجب معافیت تحصیلیتون بهتره برید نظام وظیفه و تاریخ تولدتون رو بگین تا وضعیت مشمولی شما مشخص شه

اما اگه دیدید مشمول هستید خب چه کاریه برید آزاد؟ همین پیام نور هست خیلی هم هزینه ی کمتری میشه و ترم اولم مرخصی میده تا سه ترم حتی

این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن