خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55

موضوع: سوال ریاضی

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها
      معکوس کردن یه معادله به علامت بستگی نداره :4=4 یا 1/4=1/4اما معکوس کردن نامعادله باعث عوض شدن علامت میشه: 2<4 : 1/2>1/4
      ممنونم دوست عزیز . رفتم کتاب تستم رو دیدم این نکته رو پیدا کردم پس بهتره اول درسنامه رو بخونم بعد تست بزنم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      خب اخه این معلومات رو از کجا بیارم؟ باید تست بزنم که نکته هاشو دربیارم دیگه
      یه کتابی بهتون معرفی میکنم که با تسلط براون تمام تست های ریاضی را جواب میدهید کتاب ریاضی عمومی 1 و 2 پارسه کارشناسی ارشد شامل تشریح کامل مسائل که هم آموزش کامل داره هم تست زیاد منم برای ارشد دارم میخونم ولی برای کنکور سراسری فوق العادس.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنونم دوست عزیز . رفتم کتاب تستم رو دیدم این نکته رو پیدا کردم پس بهتره اول درسنامه رو بخونم بعد تست بزنم
      هر کتاب به درد بخور کنکوری تا کید میکنم هر کتاب به درد بخوری این مطالبو داره. شما که رفتی گشتی دیدیش. ÷س اول بشین درسو یاد بگیر بعد تست بزن.

یه کتابی بهتون معرفی میکنم که با تسلط براون تمام تست های ریاضی را جواب میدهید کتاب ریاضی عمومی 1 و 2 پارسه کارشناسی ارشد شامل تشریح کامل مسائل که هم آموزش کامل داره هم تست زیاد منم برای ارشد دارم میخونم ولی برای کنکور سراسری فوق العادس.
      جسارتا توصیه بسیار نامناسبیه!
      شما توصیه میکنی یه دانش آموز دبیرستانی بره کتاب آمزشی ارد رو بخونه. حتی اگر آموزش مناسبی داشته باشه (که نداره) قطعا سوالاتش مناسب نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

هر کتاب به درد بخور کنکوری تا کید میکنم هر کتاب به درد بخوری این مطالبو داره. شما که رفتی گشتی دیدیش. ÷س اول بشین درسو یاد بگیر بعد تست بزن.

جسارتا توصیه بسیار نامناسبیه!
      شما توصیه میکنی یه دانش آموز دبیرستانی بره کتاب آمزشی ارد رو بخونه. حتی اگر آموزش مناسبی داشته باشه (که نداره) قطعا سوالاتش مناسب نیست
      بله همین تصمیمو دارم که اول بخونم بعد تست بزنم .
      منم قبول دارم فکر نمی کنم اونقدرا دیگه کنکور سخت باشه کخ بخوان از این کتابا طرح کنن الان برای ریاضی من دو تا منبع دارم که به نظرم خیلی خوبه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه دوست عزیز فک نمیکنم برای سطح کنکور مناسب باشه . کنکور اونقدرا هم سخت نیست

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اخه دوست عزیز فک نمیکنم برای سطح کنکور مناسب باشه . کنکور اونقدرا هم سخت نیست
      با توجه به اینکه رشتت تجربیه منم توصیه نمیکنم اونو اما بهرحال هیچ منبعی بهتر ازاون نمیتونی پیدا کنی همه این کتابای خط زرشکی و یکم سبز و قرمه سبزیو و مهروخورشیدو چه میدونم هرکی پاشده یچیزی کپی کرده مطالبو یکیو ناشر شده.
      شیمی هم مبتکران و گاج ازقلم ننداز
      رتبه کنکورتم یادت نره بگی خخخخخ موفق باشی...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه رشتت تجربیه منم توصیه نمیکنم اونو اما بهرحال هیچ منبعی بهتر ازاون نمیتونی پیدا کنی همه این کتابای خط زرشکی و یکم سبز و قرمه سبزیو و مهروخورشیدو چه میدونم هرکی پاشده یچیزی کپی کرده مطالبو یکیو ناشر شده.
      شیمی هم مبتکران و گاج ازقلم ننداز
      رتبه کنکورتم یادت نره بگی خخخخخ موفق باشی...
      ممنونم ان شاالله ک رتبه خوبی بیارم . برای شیمی سال دوم و سوم مبتکران گرفتم .گاج هم برم بگیرم؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      ممنونم ان شاالله ک رتبه خوبی بیارم . برای شیمی سال دوم و سوم مبتکران گرفتم .گاج هم برم بگیرم؟
      نه دیگه یکیش کافیه گاج مختصر و مفید توضیح داره اما مبتکران خیلی توضیح داده بیش از حد و کامل و فراتر از کنکور...شیمی من 35 زده بودم که خیلی کم بود نسبت به تلاشم انشالله که رتبه خوبی بیاری منتظر خبر قبولیتم...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه دیگه یکیش کافیه گاج مختصر و مفید توضیح داره اما مبتکران خیلی توضیح داده بیش از حد و کامل و فراتر از کنکور...شیمی من 35 زده بودم که خیلی کم بود نسبت به تلاشم انشالله که رتبه خوبی بیاری منتظر خبر قبولیتم...
      خیلی ممنون ان شاالله . برای تست پس همون مبتکران خوبه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

خیلی ممنون ان شاالله . برای تست پس همون مبتکران خوبه
      برا تستم خوبه ولی گاج از نظر تست بهتره اما آموزش مبتکران یه چیز دیگس
      منم مبتکران خوندم...برا تست تستای 10 سال اخیرو حتما دانلود کن از اینجا بزن خواهر منم کنکور داره انسانیه ایشالا موفق بشید هردوتونفعلا بای

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان .در تستی دیدم که در حل یک نامعادله کسری .کسرها رو معکوس و در یک منفی ضرب کرده بود اما علامت نامعادله تغییری نکرد چرا؟؟
      ببین اگه ظرفین یک معادله رو در یک عدد منفی ضرب کنیم جهت علامت نا معادله تغعیر میکنه ولی در معکوس کردن دو حالت دارم=1اگه طرفین نا معادله هم علامت باشن با معکوس کردن جهت علامت نا معادله تغعیر میکنه2اگه هم علامت نباشن جهت علامت نا معادله تغعیر نمیکنه
      مثال1=سه بزرگ تر است از دو هالا معکوس کن یک دوم بزرگ تر است از دو(جهت علامت تغعیر کرد)
      مثال2=سه بزگ تر است از منفی دو حالا معکوسشون میکنیم یک سوم بزرگ تر است از منفی یک دوم(جهت علامت تغعیر نکرد)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ببین اگه ظرفین یک معادله رو در یک عدد منفی ضرب کنیم جهت علامت نا معادله تغعیر میکنه ولی در معکوس کردن دو حالت دارم=1اگه طرفین نا معادله هم علامت باشن با معکوس کردن جهت علامت نا معادله تغعیر میکنه2اگه هم علامت نباشن جهت علامت نا معادله تغعیر نمیکنه
      مثال1=سه بزرگ تر است از دو هالا معکوس کن یک دوم بزرگ تر است از دو(جهت علامت تغعیر کرد)
      مثال2=سه بزگ تر است از منفی دو حالا معکوسشون میکنیم یک سوم بزرگ تر است از منفی یک دوم(جهت علامت تغعیر نکرد)
      تو مثال 1یک دوم بزرگ تر است از یک سوم
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سال دیگه کنکور دارید؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سال دیگه کنکور دارید؟
      بله

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بله
      تو تابستون پایه ریاضیتو قوی کن. در مورد شیمی هم به جای مبتکران از فار استفارده کن تو تابستون تمرکزت تو شیمی بیشتر رو حفظ فرمولای شیمی و مساعلش باشه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن