خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58

موضوع: انتخاب رشته

1. Top | #46
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
      سلام..به نظر شما واسه انتخاب رشته حداقل چن رشته انتخاب کنم؟....برا موفقیتم بیشتر انتخاب رشته کنم یا کمتر ؟ مثلا من 15رشته رو مد نظر دارم.خوبه؟

سلام . بهتره بیشتر انتخاب کنید . 15 تا اشتباه هست . مگر اینکه رتبه زیر 200 باشه . سقف و ایده آل . متوسط و واقع بینانه . کف و بدبینانه
      از هر سه قسم باید انتخاب کنید

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #47
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein نمایش پست ها
      سلام به دکتر افشار

سوال من اینه که اگه من امسال در رشته مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور پذیرفته بشم میتونم ثبت نام نکنم و سال اینده همین رشته رو در دانشگاه های بهتر بخونم وایا در اینصورت انصرافی محسوب نمیشم ؟ با توجه به اینکه اگر کسی از رشته ای انصراف بده حق بازگشت به رشته قبلی رو نداره
      سلام .
      میتونید قبول بشید ولی نرید و دوباره کنکور بدین و بهترش کنید . مشکلی نیست

www.alirezael.ir

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها

سلام . تغییر رشته هیچ گاه گزینه مطمئنی نیست و از اول نباید روزه شک دار گرفت و با آینده با فرض و احتمالات بازی کرد
      ببخشید ولی من بابت انتقالی پرسیدم و فقط میخوام بدونم این حرف سازمان سنجش شامل دندانپزشکی هم میشه.. خیلی ممنون میشم..

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام و خسته نباشيد ;

- لطفا درمورد تعهد خدمت كه در ابتداي دفترچه آمده كمي توضيح دهيد

- آيا دانشگاه هاي علو پزشكي اراكــ ، علوم پزشكي تهران ، دانشگاه كاشان ، علوم پزشكي كاشان و دانشگاه پرديس نسيبه تهران كه مخصوص داوطلبان بومي استان قم است خوابگاه دارند؟

-منظور از كارداني چيست؟ و آيا رشته اتاق عمل و هوشبري كارداني هستند؟ و كداميكـ بهتر است ؟

لطفا به سوالاتم جواب دهيد . با تشكر

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه جواب بدید لطفا........................

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی برای انتخاب رشته ی زبان

با سلام و با تشکر فراوان از وقتی که به ما اختصاص می دین!
      سوال من این بود که رشته هایی مثل زبان اسپانیایی یا ایتالیایی که وجود داره تو دانشگاه از نقطه ی صفر یعنی از همون سطح مقدماتیش تدریس می شه یا نه و مثل زبان انگلیسی باید شخصی که قبول می شه تا سطح بالایی بلد باشه. با تشکر.

7. Top | #52
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sar200 نمایش پست ها
      با سلام و با تشکر فراوان از وقتی که به ما اختصاص می دین!
      سوال من این بود که رشته هایی مثل زبان اسپانیایی یا ایتالیایی که وجود داره تو دانشگاه از نقطه ی صفر یعنی از همون سطح مقدماتیش تدریس می شه یا نه و مثل زبان انگلیسی باید شخصی که قبول می شه تا سطح بالایی بلد باشه. با تشکر.

سلام . مسلما پیش زمینه خیلی کمک میکنه و بدون اون کار سخت هست . در صورتی موفقیت در این رشته ها بدست میاد که رشته زبان خارجه خودتون غیرانگلیسی بوده و مایل هستین در اون زبان تحصیلات مقدماتی خودتون رو تکمیل کنید

www.alirezael.ir

8. Top | #53
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
      میشه جواب بدید لطفا........................
      خوب اونجا فقط نوشته پزشکی . ننوشته دکترای حرفه ای . پس شامل دندادن نمیشه

www.alirezael.ir

9. Top | #54
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RrEeZzAa نمایش پست ها

سلام و خسته نباشيد ;

- لطفا درمورد تعهد خدمت كه در ابتداي دفترچه آمده كمي توضيح دهيد

- آيا دانشگاه هاي علو پزشكي اراكــ ، علوم پزشكي تهران ، دانشگاه كاشان ، علوم پزشكي كاشان و دانشگاه پرديس نسيبه تهران كه مخصوص داوطلبان بومي استان قم است خوابگاه دارند؟

-منظور از كارداني چيست؟ و آيا رشته اتاق عمل و هوشبري كارداني هستند؟ و كداميكـ بهتر است ؟

لطفا به سوالاتم جواب دهيد . با تشكر
      سلام . تعهد خدمت یعنی اینکه به ازای تحصیلات رایگان در دانشگاه های دولتی کشور پس از اتمام تحصیل باید آماده گذراندن دوره یا دوره هایی برای آزاد شدن مدرک خود باشید . این دوره ها در جهت کسب تجربه شما در محیط کاری میتونه مفید باشه . وقتی قید میشه مخصوص فلان شهر اگر شهر قید شده همان شهری باشه که دانشگاه مورد نظر در اونجا واقع شده که عملا خوابگاه بی معنی هست ولی اگر دانشگاه مورد نظر در محل دیگه ای باشه خوابگاه میدن
      کاردانی همان فوق دیپلم هست که برای برخی رشته ها دانشگاه ها تدارک دیدن تا در صورت عدم قبولی در کارشناسی توسط داوطلبان علاقه مند انتخاب بشه

www.alirezael.ir

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازار کار مهندسی شیمی بهتره یا مهندسی صنایع ؟
      ممنو
      لطفا اگه میشه سریع جواب بدین

11. Top | #56
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akbar نمایش پست ها
      بازار کار مهندسی شیمی بهتره یا مهندسی صنایع ؟
      ممنو
      لطفا اگه میشه سریع جواب بدین
      سلام . اگز رشته رو بشناسین دقیق متوجه میشین که هر دو زمینه کاری خوبی دارن . اما صنایع بیشتر . میشه گفت صنایع پل اتصال و ارتباطی مهندسی های مختلف هست و مثلا وجودش در یک کارخانه که افراد با تخصص های مختلف هستن الزامی هست . ولی رشته ای نیست که پایه و بیس علمی اون به جای ثابتی بگرده و از این نظر با شیمی اختلاف داره
      اما بازهم علاقه

www.alirezael.ir

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام وخسته نباشيد از شما خواهش ميكنم به دو سوال من جواب دهيد

نام من در بين اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت دانشگاه فرهنگيان است ميخواستم بدانم كه اگر در مراحل مصاحبه و بقيه ي مراحل شركت نكنم و يا درصورت شركت كردن قبول نشوم شانس قبولي در رشته هاي ديگر را كه آنها را بعد از كد رشته هاي دانشگاه فرهنگيان قرار داده ام را از دست مي دهم يا نه ميتوانم در آنها قبول شوم؟

درصورت استخدام شدن آيا درشهر بومي خودم استخدام مي شوم يا جاي ديگري بايد استخدام شوم؟

با تشكر

13. Top | #58
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RrEeZzAa نمایش پست ها
      با سلام وخسته نباشيد از شما خواهش ميكنم به دو سوال من جواب دهيد

نام من در بين اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت دانشگاه فرهنگيان است ميخواستم بدانم كه اگر در مراحل مصاحبه و بقيه ي مراحل شركت نكنم و يا درصورت شركت كردن قبول نشوم شانس قبولي در رشته هاي ديگر را كه آنها را بعد از كد رشته هاي دانشگاه فرهنگيان قرار داده ام را از دست مي دهم يا نه ميتوانم در آنها قبول شوم؟

درصورت استخدام شدن آيا درشهر بومي خودم استخدام مي شوم يا جاي ديگري بايد استخدام شوم؟

با تشكر
      سلام . شانس قبولی کدرشته های بعد از فرهنگیان برای شما همچنان وجود داره . فرهنگیان از بوم استان میگیره و در همون جا باید کار کنید . مگر انتقالی بگیرین برای جای دیگه

www.alirezael.ir

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن