خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima2580 نمایش پست ها
      سلام من کمکت میکنم فقط کامل توضیح بده چه مشکلاتی داری وضع مالیت چطوره
      ببین من هیچ وقت ریاضیم بالای 16 نشده بود از کلاس پنجم به اینور اما دیروز امتحان ترمیم معدل حسابان رو خیلی عالی دادم منتظر 20 هستم
      بهت میگم چیکار کنی
      مشکل اصلی ایشون عدم اعتماد به نفسه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      مشکل اصلی ایشون عدم اعتماد به نفسه
      نه اینطور نیست ببینید شاید مشکل این باشه که روش خوندن رو بلد نباشن اگه وضع مالیشون خوب نباشه نمیتونم کمک کنم چون ریاضی نیاز به یاد گیری داره و کتاب مدرسه هم نمیتونه جواب گوی کنکور باشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تنها توصیه ی من به تو اینه که در لحظه زندگی کن

Mehdi Is Back

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نه اینطور نیست ببینید شاید مشکل این باشه که روش خوندن رو بلد نباشن اگه وضع مالیشون خوب نباشه نمیتونم کمک کنم چون ریاضی نیاز به یاد گیری داره و کتاب مدرسه هم نمیتونه جواب گوی کنکور باشه
      من نیومدم توصیه کنم اومدم مشکل رو رفع کنم فقط هم ماهی یه بار میام انجمن پس ازم استفاده کن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من رشته ام ریاضی بوده درسم هم خوب بود
      به نظرم ریاضی هیچ نیازی به این چیزها نداره
      فقط باید دوستش داشته باشی همین

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نیومدم توصیه کنم اومدم مشکل رو رفع کنم فقط هم ماهی یه بار میام انجمن پس ازم استفاده کن
      یعنی به شما پول بده و شما بهش راه حل بدید؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخخخخخخ اعتماد بنفست بالاس ها
      گفتش ک نمیتونه مشکلاتشو بگه
      بعدم اونایی ک توانایی مالی برای خرید فیلم و ...... ندارن هر چند کلا من مخالف این قضیه خرید فیلم و ... میتونن از فیلم های آلاء استفاده کنن هم رایگان هم دبیرای خوبی داره مخصوصا شیمی عربی فیزیک زیستم میگن خوبه من ندیدم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      من رشته ام ریاضی بوده درسم هم خوب بود به نظرم ریاضی هیچ نیازی به این چیزها نداره فقط باید دوستش داشته باشی همین
      اگه من بهتون نگم مجموع زوایای داخلی مثلث 180 درجه هست شما از کجا میخوای اینو بفهمین؟ اصلا میتونین بهم بگین چرا مجموع زوایای داخلی مثلث 180 درجه هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این مربوط به هندسه هستش و قضیه اش رو توی امتحان ثابت کردم .

منم قبول دارم که درسنامه ی کتاب خیلی ضعیف هستش ولی جزوه ی دبیر میتونه اونو جبران کنه ...

Mehdi Is Back

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه امسال نشد ، باید باید یاید بمونیو یه باردیگه کنکور بدی تا اونی که میخوای قبول شی وگرنه کل عمرتو حسرت میخوری چون فقط میتونی یه بار زندگی کنیو باید اون زندگی که دلت میخواد بسازی
      گاهی میخوای به دیگران محبت کنی دوستشون داری میخوای هدایت کنی اما ....
      خیلی راحت همه چیز خراب میشه دل طرف میشکنه چون ....

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      عمر چیه
      من خیلیا رو دیدم ک سال سوم چهارم قبول شدن
      الان مد شده دیگه همه سال سوم قبول شن

من سه چهار نفر دیدم سال چهارم قبول شدن
      sick and tired of virtual world!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین عمرت به هیچ وجه هدر نمی ره چون واسه هدفت داری تلاش می کنی به قول دوستان اگه الان واسه هدفت تلاش نکنی یه عمر حسرت می خوری این حرف شعاری نیست ها واقعیته اگه تو 21 سالگی قبول بشی بعد از اینکه 7 یا8سال بگذره به خودت می گی من چقدر ....... بودم که تو 21 سالگی می گفتم سنم زیاده و عمرم به هدر می ره از این حرفا خلاصه مطمئن باش فرصت واسه خوش گذرانی زیاده و لذت این خوش گذرانی زمانی چند صد برابر میشه که به هدفت رسیده باشی پس بجنگ واسه96

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام!اینو اول بدون اگه کسی بهت میگه بمون واسه سال بعد خودشم پشت کنکوری هستش و میدونه قبول نمیشه.چرا نا امیدی تو؟بخون بخون و بازم بخون بخدا میشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezA 1522 نمایش پست ها
      ببین عمرت به هیچ وجه هدر نمی ره چون واسه هدفت داری تلاش می کنی به قول دوستان اگه الان واسه هدفت تلاش نکنی یه عمر حسرت می خوری این حرف شعاری نیست ها واقعیته اگه تو 21 سالگی قبول بشی بعد از اینکه 7 یا8سال بگذره به خودت می گی من چقدر ....... بودم که تو 21 سالگی می گفتم سنم زیاده و عمرم به هدر می ره از این حرفا خلاصه مطمئن باش فرصت واسه خوش گذرانی زیاده و لذت این خوش گذرانی زمانی چند صد برابر میشه که به هدفت رسیده باشی پس بجنگ واسه96
      ای جونم.همه حرفات صحیحن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مث شما همیشه منتظر شرایط خوب و آرامش برا خوندن بودم اما دیدم به قول شما همیشه بالاخره یه نوع درگیری مانع میشه بخاطر این به این باور رسیدم شاید هیچ وقت اون شرایط آروم مد نظرم ایجاد نشه و باید با هر شرایطی بخونم...شک نکنید که کار خوبی میکنید برا سال 96 از الان خودتونو اماده کنید...من یکیو میشناسم که تقریبا ده سال دوازده سال پیش یه انتخاب رشته اشتباه باعث شد با رتبه خوب و موقعیتایی که میتونست تو رشته های پیراپزشکی خوب قبول بشه اما نشد الان یه مهندس کشاورزی هس با اینکه کار میکنه و خیلی هم باسواده و سطح تحصیلات بالا داره اما کارش با یه کارگر معمولی تقریبا تفاوتی نداره...الان به شدت پشیمونه و داره بعد از 12سال فاصله با درس و کتاب دبیرستانی ، درس میخونه برا سال 96 و میگه کاش همون سال اول که قبول شدم فقط یه سال میموندم و...یکی دیگه رو هم میشناسم که اونم هدفش پزشکی بود و 12نمیدونم10سال پشت کنکور موند شما که همش سه ساله انقد ناراحت نباش اگه واقعا هدفتو بخوای این مردی که گفتم خیلی مورد تمسخر قرار گرف ولی باوجود زن و بچه و..میخوند تا اینکه پزشکی روزانه جای خوبی قبول شد و الان هزار ما شا الله زندگیشون از این رو به اون رو شد هیچ وقت تسلیم نشد از من به شما نصیحت اگه اهل تلاشی از همین امروز بگو یا علی و حرف هیچکس برات مهم نباشه....از الان شروع کن و کار به عوامل مزاحم نداشته باش
      ویرایش توسط ferferiiiii1997 : 17 خرداد 1395 در ساعت 21:59

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن