خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

توصیه های شب امتحانی

سلام این مطلب رو خیلی پیش در وبلاگم منتشر کرده بودم دیدم بی مناسبت نیست براتون بذارم:

باز آمد بوی فصل امتحان...

خیلی شیک و مجلسی فصل امتحانات شده است و برای دوستان عزیزم ؛علی الخصوص قشر دانشجو سوم و چهارم دبیرستانی ها توصیه هایی بس گرانقدر دارم:

1-در وهله ی اول مهم ترین نکته ای که باید یادآوری کنم این است که علی الحساب عشق و عاشقی و منفجر کردن لاو را تعطیل نمایید.

2-لپ تاپ،کامپیوتر،تبلت و تلفن همراه هوشمند خود را در دور از دسترس ترین نقطه ی خانه قرار دهید و سپس مانند آدمیزاد درس بخوانید.

تبصره:هرگونه استفاده از تلفن همراه همانند دیکشنری یا ماشین حساب ،توجیه پذیر نیست؛دیکشنری کاغذی و ماشین حساب را برای همین روزها ساخته اند.

3-در صورتی که حتی جنبه ی در دست گرفتن نوکیا 1200 را هم هم ندارید و پیامک بازی رهایتان نمی کند؛توصیه می کنم این آلت مایه ی انحراف را به پدر تسلیم نمایید.

4-ددر،دوردور و هرگونه بیرون گذاشتن پا از خانه تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

تبصره1:تنها برای کتابخانه رفتن یا خریدن بستنی از سر کوچه مجاز به بیرون رفتن هستید.

تبصره2:درس مگه فیلم سینماییه که بستنی بخورید؟!

5-با توجه به بالا بودن نرخ مواد مقوی مانند کنجد و عسل و پسته،جهت ذخیره ی انرژی در خانه بنشینید مقرون به صرفه تر است.

6-از گوش دادن به هرگونه آهنگ حین درس خودداری کنید تا از روبرویی با خاطرات عشقی و غیر عشقی جلوگیری شود.

7-اگر دیدید که فاز درس خواندن نمی آید،به این ضرب المثل پرمعنا بیندیشید:

"بمیر و بدم"

هر جا که خواستید درس خوانید؛مکانش فرق نمی کند،فقط بخوانید.

تبصره:مکانی که قبلا با دوست جنس مخالف رفته اید برای درس خواندن مناسب نیست.

8-وبگردی ممنوع.مطمئنا" اگر یک ماه فیس بوکتان را چک نکنید نمی میرید.(مگر در بین دانشجویان ایرانی کسی عضو فیس بوک پیدا می شود؟؟)

9-با آرزوی مشروط نشدن برای شما.
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت پستتون
      ولی به نظرتون دیر نیست!؟
      فصل امتحان دانش آموزای سوم امروز تموم شد!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysAM1999 نمایش پست ها
      ممنون بابت پستتون
      ولی به نظرتون دیر نیست!؟
      فصل امتحان دانش آموزای سوم امروز تموم شد!!!

خواهش می کنم دوستم
      دوست عزیز من با توجه به دیفالت دانشجوها نوشتم ما امتحانامون از شانزدهم خرداد شروع شده
      خب بعضی چیزا هم یکیه بینمون
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis73 نمایش پست ها
      سلام این مطلب رو خیلی پیش در وبلاگم منتشر کرده بودم دیدم بی مناسبت نیست براتون بذارم:

باز آمد بوی فصل امتحان...

خیلی شیک و مجلسی فصل امتحانات شده است و برای دوستان عزیزم ؛علی الخصوص قشر دانشجو سوم و چهارم دبیرستانی ها توصیه هایی بس گرانقدر دارم:

1-در وهله ی اول مهم ترین نکته ای که باید یادآوری کنم این است که علی الحساب عشق و عاشقی و منفجر کردن لاو را تعطیل نمایید.

2-لپ تاپ،کامپیوتر،تبلت و تلفن همراه هوشمند خود را در دور از دسترس ترین نقطه ی خانه قرار دهید و سپس مانند آدمیزاد درس بخوانید.

تبصره:هرگونه استفاده از تلفن همراه همانند دیکشنری یا ماشین حساب ،توجیه پذیر نیست؛دیکشنری کاغذی و ماشین حساب را برای همین روزها ساخته اند.

3-در صورتی که حتی جنبه ی در دست گرفتن نوکیا 1200 را هم هم ندارید و پیامک بازی رهایتان نمی کند؛توصیه می کنم این آلت مایه ی انحراف را به پدر تسلیم نمایید.

4-ددر،دوردور و هرگونه بیرون گذاشتن پا از خانه تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

تبصره1:تنها برای کتابخانه رفتن یا خریدن بستنی از سر کوچه مجاز به بیرون رفتن هستید.

تبصره2:درس مگه فیلم سینماییه که بستنی بخورید؟!

5-با توجه به بالا بودن نرخ مواد مقوی مانند کنجد و عسل و پسته،جهت ذخیره ی انرژی در خانه بنشینید مقرون به صرفه تر است.

6-از گوش دادن به هرگونه آهنگ حین درس خودداری کنید تا از روبرویی با خاطرات عشقی و غیر عشقی جلوگیری شود.

7-اگر دیدید که فاز درس خواندن نمی آید،به این ضرب المثل پرمعنا بیندیشید:

"بمیر و بدم"

هر جا که خواستید درس خوانید؛مکانش فرق نمی کند،فقط بخوانید.

تبصره:مکانی که قبلا با دوست جنس مخالف رفته اید برای درس خواندن مناسب نیست.

8-وبگردی ممنوع.مطمئنا" اگر یک ماه فیس بوکتان را چک نکنید نمی میرید.(مگر در بین دانشجویان ایرانی کسی عضو فیس بوک پیدا می شود؟؟)

9-با آرزوی مشروط نشدن برای شما.
      عالی بود مخصوصا
      "بمــــــــــیر و بدم"
      [emoji3]

esy2esy

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن