خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

روش حل سرع آرایه های ترکیبی

سلام دوستان من تو آرایه ها مشکل دارم آیا کسی با تکنیک خاصی دارین برای حل کردن آرایه های ترکیبی ...اگه کسی تکنیک خوبی داره بگه ممنون بچه ها

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم اصن تکنیک باشه یا نه، و به شخصه بلد نیستم...
      ولی تا جایی که میدونم بشین فقط تستا ارایه رو بزن ، همش حله... قلق کار میاد دستت و بلدشون میشی...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای آرایه تکنیک سریع وجود نداره به جز زدن تست های معقول نه زیاد.اول مفهوم هر آرایه بعد زدن تست.به نظر من اگر 100-120 تست در کل برای آرایه کار کنی ،نکات دستت میاد و از این تعداد بیشتر تست باعث افزایش سرعتت میشه.من خودم کتاب همایش جلد اول که مربوط به زبان فارسی و آرایه میشه هامون سبطی رو توصیه میکنم چون روش پاسخگویی به هر آرایه رو توضیح داده.اگرم حوصله نداری و نیاز به تدریس یک معلم داری میتونی دی وی دی ادبیات جامع رهپویان دانش که 40 هزار تومنه رو بخری که من دارم.مدرسشم حسن نورانی که طراح قلمچی هست کل ادبیات و زبان فارسی رو تدریس کرده تهیه کنی.این روش منه تو ادبیات که درصد 20 خودمو به 60 رسوندم.در ضمن در مدت باقی مونده هم میرسی کل دی وی دی رو ببینی.امیدوارم برات مفید باشه.دنبال تکنیک نباش و از مطالب درسی نترس و با اون ها مواجه شو میبینی از اون چیزی که تصورشون میکردی خیلی آسونترن.
      با خداوند همه چیز ممکن است...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط تمرین تمرین تمرین

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      توی تست هایی که چندتا آرایه هست از آرایه ای که بهتر تشخیص میدی شروع کن.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تو آرایه ها مشکل دارم آیا کسی با تکنیک خاصی دارین برای حل کردن آرایه های ترکیبی ...اگه کسی تکنیک خوبی داره بگه ممنون بچه ها
      سلام
      گوش بده: اگر خود آرایه ها و تعاریفشون رو بلد باشی و بتونی تشخیص بدی روش هایی هست که میشه سریعتر و بهتر جواب داد میتونی اینا رو از طریق کانال تلگرام ادبیات نشر الگو فیلم کلاس های آنلاین استاد عبدالمحمدی در این مورد رو ببینی که به نظرم فوق العاده است.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taha19 نمایش پست ها
      داداش اول تعریف همه آرایه هارو باید بلد باشی...تو این موضوع باید ذهنتم خلاق باشه...مخصوصا واسه ایهام تناسب پبدا کردن و استعاره...تست آرایه مخلوط بیشتر بزن
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فهمیدم ممنون از دوستان

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به شخصه تو عمرم هیچ وقت معنی و مفهوم
      استعاره و مجاز و ایهام رو نفهمیدم
      اما تست آرایه ای نبوده که نتونم حلش کنم !
      با یه سری آرایه های ساده مثل حسن تعلیل و اسلوب معادله و کنایه و تضاد و تشبیه و مراعات النظیر میشه همه تستا رو حل کرد ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن