خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم ؟

رأی دهندگان
    68. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خـــطِ ویـــــژه ( اگه اومد )

22 32.35%
    • جمع بندی خیلی سبز

14 20.59%
    • موج ازمون الگو

15 22.06%
    • زیپِ مهر فائق

10 14.71%
    • فیلِ مبتکران

4 5.88%
    • جمع بندی خوشخوان

1 1.47%
    • چکیده تخته سیاه

2 2.94%
    • فیزیکِ ژرف اندیشان

2 2.94%
    • آبی قلم چی

7 10.29%
    • توی پست میگم.

8 11.76%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 181
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb بهترین منبع جمع بندی فیزیک

سلام کدوم کتاب برای جمع بندی فیزیک خوبه؟ چکیده تخته سیاه مهر ماه خیلی سبز

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه گف همشون تو یه سطحن...ولی این مای اپینین خیلی سبز بهتره...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهرماه (کتاب آخــر) ؛ حامد نادریان
      خوب کتابیه ، البته تخته سیاه و خیلی سبز رو ندیدم ... اونو دارم ، راضی هستم
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بررسي تخصصي روش هاي جمع بندي فيزيك!!!

شما باتوجه به منابع مطالعاتي اعم از كتب مختلف تستي و اموزشي و جزوات كلاس مدرسه و خصوصي و محصولات چندرسانه اي چه جوري جمع بندي ميكنيد؟لطفا منابعتون رو هم ذكر كنيد كه قطعا تو روش جمع بندي موثر خواهدبود.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      از بین کتب جمع بندی فیزیک موجود در بازار ازبین

چکیده پایه و پیش تخته سیاه
      7چیز خیلی سبز
      سیب جمع بندی مهروماه
      پوستر جمع بندی فار

من به شخصه مهروماه و فار رو از بقیه بهتر میدونم...
      البته فار تمرکزش بیشتر رو تست های کنکورهستش و تالیفی نداره ولی مهروماه تالیفی هم داره!!!

فعلن ...!!!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

7چیز خیلی سبز
      سیب جمع بندی مهروماه
      پوستر جمع بندی فار

البته فار تمرکزش بیشتر رو تست های کنکورهستش و تالیفی نداره ولی مهروماه تالیفی هم داره!!!

كلا فار انتشارات منحصر به فرديه من مهروماه رو ديدم و بررسي كردم و برخلاف شما ميكم زياد جالب نبود بخاطر اينكه همش فرمولارو طرفين وسطين كرده از خودش دراورده يه جورايي ادم احساس ميكنه داره تاريخ ادبيات ميخونه تا فيزيك!!!😵

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      [quote=ارين٩٣;137235]كلا فار انتشارات منحصر به فرديه من مهروماه رو ديدم و بررسي كردم و برخلاف شما ميكم زياد جالب نبود بخاطر اينكه همش فرمولارو طرفين وسطين كرده از خودش دراورده يه جورايي ادم احساس ميكنه داره تاريخ ادبيات ميخونه تا فيزيك!!!������[/q
      اوووهوووم دقیقا این همون جاییه که میگم انتخاب منبع کاملا سلیقه ایهه منم ب خاطر همین گفتم ((من به شخصه)))___هرکسی با یه کتابی راحت تره و باهاش یش میره یکی با مهروماه یکی با تخته سیاه و.... کلا نظرات مختلفه و همه هم محترم...!!!

فعلن ...!!!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

7چیز خیلی سبز
      سیب جمع بندی مهروماه
      پوستر جمع بندی فار

[quote=پاپا پوریا;137239]
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      كلا فار انتشارات منحصر به فرديه من مهروماه رو ديدم و بررسي كردم و برخلاف شما ميكم زياد جالب نبود بخاطر اينكه همش فرمولارو طرفين وسطين كرده از خودش دراورده يه جورايي ادم احساس ميكنه داره تاريخ ادبيات ميخونه تا فيزيك!!!������[/q
      اوووهوووم دقیقا این همون جاییه که میگم انتخاب منبع کاملا سلیقه ایهه منم ب خاطر همین گفتم ((من به شخصه)))___هرکسی با یه کتابی راحت تره و باهاش یش میره یکی با مهروماه یکی با تخته سیاه و.... کلا نظرات مختلفه و همه هم محترم...!!!
      بابا من قصد جسارت نداشتم!!! بخوام بكم من ١٠٪ شماهم درمورد منابع مختلف اطلاعات ندارم،غقط در مورد افارديون ها كل فيزيكشو من بخرم؟ يا همشون خوب نيستند؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      [quote=ارين٩٣;137249]

بابا من قصد جسارت نداشتم!!! بخوام بكم من ١٠٪ شماهم درمورد منابع مختلف اطلاعات ندارم،غقط در مورد افارديون ها كل فيزيكشو من بخرم؟ يا همشون خوب نيستند؟
      نه بابا خواهش میکنم....کلا واسه آفاردئونا 1.2 تاشون رو بگیر ببین باهاشون راحتی و میتونن بهت کمک کنن یا نه ولی چون ساختارشون خیلی شبیه هم هستن و بیشتر تمرکزشون رو کنکوره کتاب های خوبی ان

تو چاپ اولشون هم که خرداد ماه اومده بودن یه سری غلط هم تو مبحث آینه ها و گرما داشتن که من واسه انتشارات فرستادم و همشون هم ب جا بودن که تو چاپ جدید اصلاحشون کردن کلا چون چاپ های اولشون هست ممکنه یکم غلط هم توشون باشه

از مباحثشون هم به نظرم مغناطیس و القا و منشور رو زیاد جالب توضیح ندادنه

فعلن ...!!!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

7چیز خیلی سبز
      سیب جمع بندی مهروماه
      پوستر جمع بندی فار

كلا فار انتشارات منحصر به فرديه من مهروماه رو ديدم و بررسي كردم و برخلاف شما ميكم زياد جالب نبود بخاطر اينكه همش فرمولارو طرفين وسطين كرده از خودش دراورده يه جورايي ادم احساس ميكنه داره تاريخ ادبيات ميخونه تا فيزيك!!!������[/q
      [quote=پاپا پوریا;137256]

نه بابا خواهش میکنم....کلا واسه آفاردئونا 1.2 تاشون رو بگیر ببین باهاشون راحتی و میتونن بهت کمک کنن یا نه ولی چون ساختارشون خیلی شبیه هم هستن و بیشتر تمرکزشون رو کنکوره کتاب های خوبی ان

تو چاپ اولشون هم که خرداد ماه اومده بودن یه سری غلط هم تو مبحث آینه ها و گرما داشتن که من واسه انتشارات فرستادم و همشون هم ب جا بودن که تو چاپ جدید اصلاحشون کردن کلا چون چاپ های اولشون هست ممکنه یکم غلط هم توشون باشه

خدارو شكر مغناطيس و القا رو راحت ميشه خود ادم جمع كنه.اين منشور كدومه؟ درضمن بنظرتون نور و فصلاي بيش درجه حد هستن؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ارين٩٣;137257][quote=پاپا پوریا;137239]

خدارو شكر مغناطيس و القا رو راحت ميشه خود ادم جمع كنه.اين منشور كدومه؟ درضمن بنظرتون نور و فصلاي بيش درجه حد هستن؟

منشور یکی از مباحث اولین پوستر آفاردئونه ((جلد1)) تو همون پوستر نورشه
      قسمت دوم سوالتم نگرفتم؟؟

فعلن ...!!!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

7چیز خیلی سبز
      سیب جمع بندی مهروماه
      پوستر جمع بندی فار

[quote=پاپا پوریا;137259][quote=ارين٩٣;137257]

منشور یکی از مباحث اولین پوستر آفاردئونه ((جلد1)) تو همون پوستر نورشه
      قسمت دوم سوالتم نگرفتم؟؟
      منظور اينه كه كلا حركت شناسي ديناميك نوسان صوت امواج الكترومغناطيس و موج و بيش٢ كلا خوبن؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      آفاردئون چی هستش ؟ اسم کتابه؟ کدوم انتشارات؟
      ببخشیدا تا حالا نشنیده بودم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ارين٩٣;137260][quote=پاپا پوریا;137239]

[quote=پاپا پوریا;137259]

منظور اينه كه كلا حركت شناسي ديناميك نوسان صوت امواج الكترومغناطيس و موج و بيش٢ كلا خوبن؟

واسه حرکت شناسی و دینامیک و نوسان که ارزش تستی خیلی خوبی دارن باید قبلا خیلی خوب تست کار کرده باشی و کلا روشون مسلط باشی ولی اگه هم کار نکردی به نظرم همون کتاب های جمع بندی رو یه نگاهی بنداز لا اقا اگه تست آسون ازشون تو کنکور اوومد از دستشون ندی((البته آفاردئونشون هنوز چاپ نشده که اونم تا قبل از عید میان))

واسه پیش 2 هم وقت بزاری ضرر نمیکنی چون تست های خوبی واسه زدن تو کنکور میدن و میتونی از پسشون بر بیای

در ضمن میتونی از مدیران بخش فیزیک هم راهنمایی بخوای که مسلما کمکت می کنن!!!

فعلن ...!!!

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن