خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 100
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فکرخودکشی من(2)

سلام احتمالأ خ ازبروبچه های انجمن بامن آشناهستم چون احتمالأ بااولین فکرخودکشی من آشنا هستن راستش یک ماهه ک زیادمث قبلأدرس نمیخونم دلیلشم بیشتر به خاطراینه ک ازطرفه خانواده حمایت نمیشم اونا باتوجه ب رتبه پارسال من ک شد 26000فکرمیکنن من استعداد ندارم یاشایدم چیزای دیگه من خودم چندبار گوش دادم بابام میگفت ک این پسره پارسال هیچی نشده امسالم نمیشه(منم هرکی بگم سوالا سخت بودن هیشکی باورنمیکنه همه میگن مگة میشه؟ )نمیدونم چیکا کنم ی وقتا باخودم تنها میشینم میگم بیخیال درسا بزنم ب کارآزاد از ی طرف ب یاد قولایی ک ب خودم دادم میوفتم من ب خودم قول داده بودم ک باید پزشکی قبول بشم(تواین 5سالی ک دارم براکنکورمیخونم هرچی داشتمو گذاشتم وازهرچی دوس داشتم زدم) اماامسالم نمیشم!!باورکنید بعضی سوالای شیمی وزیست کنکور94را نگا میکنم از روپاسخ نامه هم نمیفهمم چیه.چند روزه فیلمای خودکشی مختلفی دیدم چندین بار ب خودکشی فکرکردم آخرشم ب این نتیجه رسیدم من حتی ی لحظه ارامشی نداشتم تواین زندگی. خلاصه گیج گیجم چند روزا کتابارو باز میکنم یاباهاش خوابم میبره یا یاد حرفای دوروبرم میوفتم ک همش سرکوفتم میزنم . چندبارم ب فکر رفتن از استانمونا کردم باز دیدم ن پولی دارم ن کاری جایی دیگم برم خبری نیست ! چندبارم رفتم سراغ سیگار دیدم دارم خودمو مسخره میکنم این دود چند دقیقه چ فایده داره .چندبارم ب تلاشایی ک واسه درس کردمو دیدم جواب نداد فکرکردم روزا حتی ی خواب راحت ندارم شباهمش کابوس میبینم چندوقت پیش ی نفرتوشهرمون خودکشی کرد و راحت شد با این ک کلی پولدار بودن منم ی بچه پولدارم الانم ی ماشین دارم ک ب اسم خودمو اما برا برداشتن باید ازخانوادم اجازه بگیرم خسته شدم از این زندگی تکراری الان سه روزه هیچی نخوندم چون هیچ آرامشی ندارم تنهاچیزی ک آرومم میکنه فکرخودکشیه !توراه کنکور حتی عشقمو از دست دادم الانم تنها چیزی ک برام مونده ی سردرده ک نمیزاره درس بخونم . تواین هفته همش ب فکرخودکشی ام بچه ها ب کمکتون نیاز دارم کسی ک ب فکرمن نیست شما ی چیزی بگید تامن آروم بشم خیلی نا امیدم ودلم گرفتم خ چرا سوالای کنکور تو 94ایقد سخت شد آخه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلأ فراموشمو کنمو فکرکن منو نخواستی این جوری خ بهتره بگید منونخواستی برو بگو تنهایی را خ زیاد دوسش داری اگه تو تنهابمونی باکسی کاری نداری . . . ب دل نگیر ای مهربون عاشقتم اینو بدون دلم گرفته میدونی ازهم جداکردنمون . . .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خودکشی آخه ؟
      مردشور این کنکورو ببرن که باعث میشه یه سریا فکر کنن همه ی زندگیه !!!
      غولش نکنین ، هر چی هست ارزشش از جون ادم بیشتر نیست که .

اگه خیلی دوست داری درستو ادامه بدی و علاقت واقعا قبول شدن پزشکیه ، اصولی و درست درس بخون . شاید منابعت خوب نیست . شاید یه جاهایی کلاس نیاز داری تا بفهمی . شاید تمرکز کافی نداری . شاید اعتماد به نفس کافی واسه حضور سر جلسه نداری و فکر میکنی بلد نیستی !
      همش قابل حله . اگه خودت از پسش برنمیای ، یه مشاور خوب میتونه کمکت کنه .
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilovegham نمایش پست ها
      اصلأ فراموشمو کنمو فکرکن منو نخواستی این جوری خ بهتره بگید منونخواستی برو بگو تنهایی را خ زیاد دوسش داری اگه تو تنهابمونی باکسی کاری نداری . . . ب دل نگیر ای مهربون عاشقتم اینو بدون دلم گرفته میدونی ازهم جداکردنمون . . .
      شما شکست عشقی خوردی یا بخاطر کنکور میخوای خودکشی کنی بالاخره ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضیا مال یه کار نیستند حاجی ..
      شما هم مال کنکور نیستی میتونی استعدادتو کشف کنی و تو زمینه های دیگه به کار ببری ...
      کنکور همه چیز نیست ...
      در ضمن اینقد در مورد خودکشی حرف نزن ...
      هم کار خوبی نی ...
      هم ک.نشو نداری ...
      خواستی هم جلب توجه کنی راه های زیاد دیگه ای هست ...
      امیدوارم مشکلت حل بشه ..
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش تلاش کن....همه چیز تموم میشه...اون لحظه ای که تموم میشه فقط کافیه از خودت راضی باشی...و بدونی که بهترین کارو کردی....همه میتونن یه ساحل ارامش داشته باشن ولی کارایی که خودمون انجام میدیم وسعت این ساحل رو تعیین میکنه...نگران نباش...تلاشتو کن که خودت از خودت راضی باشی...اونموقع خداهم ازت راضیه و اون ساحل ارامش رو بهت نشون میده...
      موفق باشی عزیزم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh-n نمایش پست ها
      خودکشی آخه ؟ مردشور این کنکورو ببرن که باعث میشه یه سریا فکر کنن همه ی زندگیه !!! غولش نکنین ، هر چی هست ارزشش از جون ادم بیشتر نیست که . اگه خیلی دوست داری درستو ادامه بدی و علاقت واقعا قبول شدن پزشکیه ، اصولی و درست درس بخون . شاید منابعت خوب نیست . شاید یه جاهایی کلاس نیاز داری تا بفهمی . شاید تمرکز کافی نداری . شاید اعتماد به نفس کافی واسه حضور سر جلسه نداری و فکر میکنی بلد نیستی ! همش قابل حله . اگه خودت از پسش برنمیای ، یه مشاور خوب میتونه کمکت کنه .
      قبلأ یعنى تاآذر اصولم درست نبود اماالان یادم گرفتم چه جوری بخونم اماخ دورشده وما پسریم ومشکل سربازی داریم راجب کلاسم چندبار ب خانوادم گفتن کلاس ب درد تو نمیخوره وکلاسی نرفتم تاالان اما dvdوکلاسای صنعتی شریفا دیدم اما الان یکم دورشده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودکشی دردی رو درمون نمیکنه! می خوای اینطوری از کی انتقام بگیری؟
      از پدرت ؟ از مادرت؟ به قول خودت از عشقت؟!
      فوقش مادر پدرت شش ماه تا یه سال بهت فکر میکنن و بعدش فقس سالگرد مرگت!
      عشقت هم فرداش میره رل میزنه فقط خودت می مونی اون دنیا ........ استغفرالله!
      وقتی که 5 ساله کنکور میخونی نتونستی قبول شی خوب ول کن دیگه! نمیگی پول داری؟ برو لباس فروشی بزن برو کافی شاپ بزن سر 1 سال کلی پول درمیاری
      خودکشی هم کار شاقی نیست که فکر میکنی اگه انقد ترسو و ضعیف هستی که به خاطر حرف پدر یا رتبه ودکشی میکنی بهتر برو بمیر!
      ولی ترسو نباش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش فکر میکنی بمیری دیگه تمومه نه تازه شروع میشه
      ملائکه محترم میان روحتو از بدنت در میارن.خیلی هم بد برخورد میکنن چون کسی که خودکشی میکنه درواقع مرتکب قتل شده

10. Top | #10
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم قبل عید مثله تو شده بودم ولی خوب ن با این شدت . به توصیه دوستان رفتم پیش ی روانپزشک و کل زندگیمو واسش تعریف کردم (کلی خجالت کشیدم !) و راهکار های خوبی بهم داد و 1 ماه بعد اون فکرا از سرم رفت ک رفت ... از من میشنوی ی سر برو ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      شما شکست عشقی خوردی یا بخاطر کنکور میخوای خودکشی کنی بالاخره ؟
      این شعربرا کنگور بود من شکست عشقی را ازکنکورخوردم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      قبلأ یعنى تاآذر اصولم درست نبود اماالان یادم گرفتم چه جوری بخونم اماخ دورشده وما پسریم ومشکل سربازی داریم راجب کلاسم چندبار ب خانوادم گفتن کلاس ب درد تو نمیخوره وکلاسی نرفتم تاالان اما dvdوکلاسای صنعتی شریفا دیدم اما الان یکم دورشده
      من یکیو با ضریب هوشی پایییین !! خیلی پاییین !! میشناسم 7 سال پشت کنکور موند و واقعا خوند !! اخرشم پزشکی قبول شد . بگذریم که چه مشکلاتی سر جسم و روحش اورد . به جایی رسیده بود که نمیتونست بخوابه اصلا !
      اما رسید به چیزی که میخواست .
      اگه خیلی مصممی ، امسال رو نهایت سعیتو بکن خوب کنکورتو بدی و فوقش یه پیام نوری چیزی ثبت نام کنی ، که سربازی هم نخواد بری ..
      بعد با خیال راحت ، تمام تجاربتو به کار بگیر تا 96 خوب کنکور بدی .
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

ویرایش توسط sh-n : 21 اردیبهشت 1395 در ساعت 20:44

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام احتمالأ خ ازبروبچه های انجمن بامن آشناهستم چون احتمالأ بااولین فکرخودکشی من آشنا هستن راستش یک ماهه ک زیادمث قبلأدرس نمیخونم دلیلشم بیشتر به خاطراینه ک ازطرفه خانواده حمایت نمیشم اونا باتوجه ب رتبه پارسال من ک شد 26000فکرمیکنن من استعداد ندارم یاشایدم چیزای دیگه من خودم چندبار گوش دادم بابام میگفت ک این پسره پارسال هیچی نشده امسالم نمیشه(منم هرکی بگم سوالا سخت بودن هیشکی باورنمیکنه همه میگن مگة میشه؟ )نمیدونم چیکا کنم ی وقتا باخودم تنها میشینم میگم بیخیال درسا بزنم ب کارآزاد از ی طرف ب یاد قولایی ک ب خودم دادم میوفتم من ب خودم قول داده بودم ک باید پزشکی قبول بشم(تواین 5سالی ک دارم براکنکورمیخونم هرچی داشتمو گذاشتم وازهرچی دوس داشتم زدم) اماامسالم نمیشم!!باورکنید بعضی سوالای شیمی وزیست کنکور94را نگا میکنم از روپاسخ نامه هم نمیفهمم چیه.چند روزه فیلمای خودکشی مختلفی دیدم چندین بار ب خودکشی فکرکردم آخرشم ب این نتیجه رسیدم من حتی ی لحظه ارامشی نداشتم تواین زندگی. خلاصه گیج گیجم چند روزا کتابارو باز میکنم یاباهاش خوابم میبره یا یاد حرفای دوروبرم میوفتم ک همش سرکوفتم میزنم . چندبارم ب فکر رفتن از استانمونا کردم باز دیدم ن پولی دارم ن کاری جایی دیگم برم خبری نیست ! چندبارم رفتم سراغ سیگار دیدم دارم خودمو مسخره میکنم این دود چند دقیقه چ فایده داره .چندبارم ب تلاشایی ک واسه درس کردمو دیدم جواب نداد فکرکردم روزا حتی ی خواب راحت ندارم شباهمش کابوس میبینم چندوقت پیش ی نفرتوشهرمون خودکشی کرد و راحت شد با این ک کلی پولدار بودن منم ی بچه پولدارم الانم ی ماشین دارم ک ب اسم خودمو اما برا برداشتن باید ازخانوادم اجازه بگیرم خسته شدم از این زندگی تکراری الان سه روزه هیچی نخوندم چون هیچ آرامشی ندارم تنهاچیزی ک آرومم میکنه فکرخودکشیه !توراه کنکور حتی عشقمو از دست دادم الانم تنها چیزی ک برام مونده ی سردرده ک نمیزاره درس بخونم . تواین هفته همش ب فکرخودکشی ام بچه ها ب کمکتون نیاز دارم کسی ک ب فکرمن نیست شما ی چیزی بگید تامن آروم بشم خیلی نا امیدم ودلم گرفتم خ چرا سوالای کنکور تو 94ایقد سخت شد آخه

پستت نخوندم

فقط دیدم اسمت همون " علی لاو غم "سابق فرومه

اومدم تو تایپیک

=))

" http://forum.konkur.in/thread34255.html "

خدایی نه تو راسته کاره خودشی کردنی

نه ما حوصله ** ناله داریم

برو یک روانشناس : ))

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      بعضیا مال یه کار نیستند حاجی .. شما هم مال کنکور نیستی میتونی استعدادتو کشف کنی و تو زمینه های دیگه به کار ببری ...کنکور همه چیز نیست ...در ضمن اینقد در مورد خودکشی حرف نزن ... هم کار خوبی نی ...هم ک.نشو نداری ... خواستی هم جلب توجه کنی راه های زیاد دیگه ای هست ...امیدوارم مشکلت حل بشه .. موفق باشی
      من شاگرد اول مدرسه بودم وهمه معلم ها ازمن توقع پزشکیا داشتن حتی مدیر وحتی دوستام پس اینا نشون میده مال درس هستم اما به خدا کنکورتجربی سخت شد تو94تقصیرمن چیه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای بابا... این کنکور چقدر زندگیا رو تحت تاثیر قرار داده
      با خود کشی فقط خودتو از این دنیا خلاص می کنی اما به این فکر کن که روح خودکشی شده ها سرگردانن وُ آرامشی ندارن،به جای این فکرا یه کم با خدات خلوت کن ازش آرامش بخواه،تو هم تلاشتو بکن بقیه شو بسپار به خودش و به خودت بگو همه چی کنکور نیس ، راه های دیگه ای هم هست
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن