خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 77
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عجیب بود

باکمک دوستان همچی عوض شد انشاالله پزشکی
      ویرایش توسط alilovegham : 07 آذر 1394 در ساعت 13:33

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خوب ؟؟ ادامه ش ؟؟؟
      تازه داشت جالب میشد

رفیق اینا چیه مینویسی ؟!!!
      نکن عزیزم ...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قبول شدن تو کنکور یه بخشی از زندگی ما ادماست.... حرف من به معنی کم دیدن یا ندیدن هدفت توزندگیت نیستا.. ولی کلا ادمی خاصیتش اینه تو ی هزماین فکر میکنه فقط یه چیز براش اهمیت داره ولی در واقعیت ای ن نیست...
      منم عین خودت سال کنکورم فکر میکردم کنکور همه چیزمه و ...
      الان با مدرک لیسانس و فوق لیسانس از بهترین دانشگاهها حسرت روزایی رو یمخورم که تو تب درس از دست دادم..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      خوب ؟؟ ادامه ش ؟؟؟ تازه داشت جالب میشد رفیق اینا چیه مینویسی ؟!!! نکن عزیزم ...
      والا از زندگی سخته شدم و هدفی جز کنکورو خودکشی ندارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا شفاتون بده...الهی آمین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saharsahar نمایش پست ها
      قبول شدن تو کنکور یه بخشی از زندگی ما ادماست.... حرف من به معنی کم دیدن یا ندیدن هدفت توزندگیت نیستا.. ولی کلا ادمی خاصیتش اینه تو ی هزماین فکر میکنه فقط یه چیز براش اهمیت داره ولی در واقعیت ای ن نیست...منم عین خودت سال کنکورم فکر میکردم کنکور همه چیزمه و ...الان با مدرک لیسانس و فوق لیسانس از بهترین دانشگاهها حسرت روزایی رو یمخورم که تو تب درس از دست دادم..
      نمیگم من وشما باهم فرق داریم اما من برا کنکور خیلی چیزا را از دست دادم ک دیگة هيچ وقت برنمیگرده من دیگه مث سه سال پیشم نیستم خ چیزارو پای کنکور دادم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      خدا شفاتون بده...الهی آمین
      خودکشی کردن شفا میخواد ؟ هرکسی برا هدفی ب دنیا امده من دنیارو جز کنکور چیز دیگه ای نمیبینم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداوند انشاالله همه ی ما را آدم کند .....

الهی آمین .....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببین برادر این فکر ها رو نکن. به هر چیزی که فکر کنی به همون سمتم کشیده میشی و همه شرایط بر همون منوال میشه ! چه مثبت و چه منفی
      فکر نکن که وضعیت بقیه بهتره از تو . خیلی از ما ها هم درک نمیشیم. اطرافیان شرایط فعلی بچه ها رو درک نمیکنن و خیلی چیز های دیگه که نمیشه همه رو اینجا بیان کرد
      اما به هر صورت شما اگر میخواید توی کنکور پیش رو موفق بشین باید با یک روحیه خوب و مناسب تلاشتون رو بکنید
      نظریه ای هست که انسان در شرایط روحی مناسب و با مثبت اندیشی در هر زمینه ای موفق تر خواهد بود . یعنی توی زندگی حالا درس که دیگه یک جزء کوچکه
      بعد هم کنکور رو عشق و هدف و غایت نهایی قرار ندهید ! چون مطمئنا سختی های بیشتری در زندگی غیر از کنکور وجود داره
      کنکور که اصلا 3 . 4 سال دیگه کلا برداشته میشه ! تلاش اصلی جاهای دیگه زندگی رخ میده نه کنکور
      ما که از آینده خبر نداریم. گاهی وقتا ممکنه آدم به جایی برسه فکر کنه آخر خطه . ولی ممکنه همون روز بعد یک اتفاق رخ بده همه چی دگرگون بشه براش . اما اگر صبر نداشته باشه هیچ وقت نمیتونه اون روز رو ببینه که !!
      یک چیزی که توی زندگی به من کاملا ثابت شده حرف های دیگران خیلی هاش به قصد صدمه زدن به آدمه ! زیاد جدی نگیرید.
      آدم باید بلند پرواز باشه و نزاره هیچ کسی حتی نزدیک ترین افراد جلوی بلند پروازیش رو بگیره. اما این در حد حرف نباشه ها. آدم تلاش کاملش رو انجام بده که فردا روز که به هدفش رسید که حتما میرسه ، همون آدما آب رو بریزن جایی که میسوزه !!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احیانا چند تا تاپیک دیگه درباره ی خودکشی میخواد تواین انجمن زده شه؟؟؟

http://forum.konkur.in/thread34251.html
      http://forum.konkur.in/thread34244.html

واقعا از عمق وجودم متاسفم برای تمام کسایی که به جای رو به رو شدن با واقعیات زندگی،دست به اقدام بچه گانه و احمقانه ای به نام خودکشی میزنن.

آهای شماییکه میگی رنج کشیدی زندگی برات معنی نداره...به من بگو آیا رنجهاییکه در زندگی کشیدی از رنجهای حضرت زینب در صحرای کربلا بیشتر بود که یه صبح تا ظهر کل خانواده و عزیزانشو از دست داد؟؟؟کسیکه سر برادشو بریدن؟؟؟
      میدونی چه حس بدی داره یه نامحرم ادمو سیلی بزنه؟؟؟حضرت زینب بدتر از اینا رو تجربه کرده بود حتی کنده شدن گوشواره هاشون

متاسفم برای همشون و همه ی اوناییکه عقلشون زایل شده...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya.Mo نمایش پست ها
      ببین برادر این فکر ها رو نکن. به هر چیزی که فکر کنی به همون سمتم کشیده میشی و همه شرایط بر همون منوال میشه ! چه مثبت و چه منفیفکر نکن که وضعیت بقیه بهتره از تو . خیلی از ما ها هم درک نمیشیم. اطرافیان شرایط فعلی بچه ها رو درک نمیکنن و خیلی چیز های دیگه که نمیشه همه رو اینجا بیان کرداما به هر صورت شما اگر میخواید توی کنکور پیش رو موفق بشین باید با یک روحیه خوب و مناسب تلاشتون رو بکنیدنظریه ای هست که انسان در شرایط روحی مناسب و با مثبت اندیشی در هر زمینه ای موفق تر خواهد بود . یعنی توی زندگی حالا درس که دیگه یک جزء کوچکهبعد هم کنکور رو عشق و هدف و غایت نهایی قرار ندهید ! چون مطمئنا سختی های بیشتری در زندگی غیر از کنکور وجود دارهکنکور که اصلا 3 . 4 سال دیگه کلا برداشته میشه ! تلاش اصلی جاهای دیگه زندگی رخ میده نه کنکورما که از آینده خبر نداریم. گاهی وقتا ممکنه آدم به جایی برسه فکر کنه آخر خطه . ولی ممکنه همون روز بعد یک اتفاق رخ بده همه چی دگرگون بشه براش . اما اگر صبر نداشته باشه هیچ وقت نمیتونه اون روز رو ببینه که !!یک چیزی که توی زندگی به من کاملا ثابت شده حرف های دیگران خیلی هاش به قصد صدمه زدن به آدمه ! زیاد جدی نگیرید.آدم باید بلند پرواز باشه و نزاره هیچ کسی حتی نزدیک ترین افراد جلوی بلند پروازیش رو بگیره. اما این در حد حرف نباشه ها. آدم تلاش کاملش رو انجام بده که فردا روز که به هدفش رسید که حتما میرسه ، همون آدما آب رو بریزن جایی که میسوزه !!!
      مرسی دوست عزیز

12. Top | #12
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

داداش عزيزم يه چيزي ميگم
      شما كه كنكور رو دوست داري و تموم هدفته وقتي يه سوال ميبيني كه نميتوني حلش كني ميري صورت سوال رو پاك ميكني ؟ يا ميري و به تلاشت ادامه ميدي تا به اون هدفت برسي ؟
      خود كشي كردن يعني پاك كردن صورت مسئله و مطمئن باش هيچ وقت به اون ارامشه نميرسي

اينم بگم ميخواي يه ادم موفقي باشي مثل يه ادم موفق رفتار كن
      خود كشي و دعوا و جنگ روان مخصوص ادماي سست بنيانه
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      e64dd43436991882f9d6a7989f6f916a.jpg

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همین چند شب پیش میگفت امار خودکشی تو دنیا تو هر صد هزار نفر میانگین 16 نفره

تو ایران هر صدهزار نفر میانگین 72 نفر

بهرحال بهتون تبریک میگم چون تو صد هزار نفر شما بین اون 72 نفر برگزیده ای

ساده ترین راهشم اینه برو تو اتاقت درتو ببند لوله بخاری رو دربیار راحت بحواب

صبح که بیدار میشی یا با حوری های بهشتی محشور شدی یا با شیخ الشیوخ قزوین

این دیگه بستگی به اعمالت داره که البته با توجه به گناهی که شما مرتکب شدی ( خودکشی ) انتظار میره چند روزی رو با شیخ سپری کنید و بعد از اون هم با توجه به گناه بزرگتون ( خودکشی ) احتمالا با حوری های اتیوپی / تیمور شرقی / زیمبابوه / گینه نو / محشور میشین نه بهتر از اون

دیگه بهرحال مزایا و معایب بزرگش همینا هستن و در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شمایی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      احیانا چند تا تاپیک دیگه درباره ی خودکشی میخواد تواین انجمن زده شه؟؟؟http://forum.konkur.in/thread34251.htmlhttp://forum.konkur.in/thread34244.htmlواقعا از عمق وجودم متاسفم برای تمام کسایی که به جای رو به رو شدن با واقعیات زندگی،دست به اقدام بچه گانه و احمقانه ای به نام خودکشی میزنن.آهای شماییکه میگی رنج کشیدی زندگی برات معنی نداره...به من بگو آیا رنجهاییکه در زندگی کشیدی از رنجهای حضرت زینب در صحرای کربلا بیشتر بود که یه صبح تا ظهر کل خانواده و عزیزانشو از دست داد؟؟؟کسیکه سر برادشو بریدن؟؟؟میدونی چه حس بدی داره یه نامحرم ادمو سیلی بزنه؟؟؟حضرت زینب بدتر از اینا رو تجربه کرده بود حتی کنده شدن گوشواره هاشونمتاسفم برای همشون و همه ی اوناییکه عقلشون زایل شده...
      نمیگم دردام بیشتره اما اینا مسائل شخصیه ى وقت آدم هست تو سخت ترین شرایط زندگی و فقر بهترین زندگی را دارة یکی ام مث من ک تو پول غرقم از خودشو زندگیش متنفره و روح و وجدانش آروم نیس و زجر میکشه . اگرم آدم فکرشو کنه میبینه بلأخره چه تو سن 19سالگی چ سن 70سالگی خلاصه همه رفتنى هستن

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن