خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 100
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh-n نمایش پست ها
      من یکیو با ضریب هوشی پایییین !! خیلی پاییین !! میشناسم 7 سال پشت کنکور موند و واقعا خوند !! اخرشم پزشکی قبول شد . بگذریم که چه مشکلاتی سر جسم و روحش اورد . به جایی رسیده بود که نمیتونست بخوابه اصلا !اما رسید به چیزی که میخواست .اگه خیلی مصممی ، امسال رو نهایت سعیتو بکن خوب کنکورتو بدی و فوقش یه پیام نوری چیزی ثبت نام کنی ، که سربازی هم نخواد بری ..بعد با خیال راحت ، تمام تجاربتو به کار بگیر تا 96 خوب کنکور بدی .
      مشکل اینجاس ک من خیال راحتشو ندارم .وازطرف خانواده حمایت نمیشم همین امسال ک موندم پشت کنکور کلی سرکوفت خوردم وشکسته شدم وحالام ک فکرای خودکشی خانوادم گفتن وقتی استعداد ندارى نباید بخونی!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilovegham نمایش پست ها
      سلام احتمالأ خ ازبروبچه های انجمن بامن آشناهستم چون احتمالأ بااولین فکرخودکشی من آشنا هستن راستش یک ماهه ک زیادمث قبلأدرس نمیخونم دلیلشم بیشتر به خاطراینه ک ازطرفه خانواده حمایت نمیشم اونا باتوجه ب رتبه پارسال من ک شد 26000فکرمیکنن من استعداد ندارم یاشایدم چیزای دیگه من خودم چندبار گوش دادم بابام میگفت ک این پسره پارسال هیچی نشده امسالم نمیشه(منم هرکی بگم سوالا سخت بودن هیشکی باورنمیکنه همه میگن مگة میشه؟ )نمیدونم چیکا کنم ی وقتا باخودم تنها میشینم میگم بیخیال درسا بزنم ب کارآزاد از ی طرف ب یاد قولایی ک ب خودم دادم میوفتم من ب خودم قول داده بودم ک باید پزشکی قبول بشم(تواین 5سالی ک دارم براکنکورمیخونم هرچی داشتمو گذاشتم وازهرچی دوس داشتم زدم) اماامسالم نمیشم!!باورکنید بعضی سوالای شیمی وزیست کنکور94را نگا میکنم از روپاسخ نامه هم نمیفهمم چیه.چند روزه فیلمای خودکشی مختلفی دیدم چندین بار ب خودکشی فکرکردم آخرشم ب این نتیجه رسیدم من حتی ی لحظه ارامشی نداشتم تواین زندگی. خلاصه گیج گیجم چند روزا کتابارو باز میکنم یاباهاش خوابم میبره یا یاد حرفای دوروبرم میوفتم ک همش سرکوفتم میزنم . چندبارم ب فکر رفتن از استانمونا کردم باز دیدم ن پولی دارم ن کاری جایی دیگم برم خبری نیست ! چندبارم رفتم سراغ سیگار دیدم دارم خودمو مسخره میکنم این دود چند دقیقه چ فایده داره .چندبارم ب تلاشایی ک واسه درس کردمو دیدم جواب نداد فکرکردم روزا حتی ی خواب راحت ندارم شباهمش کابوس میبینم چندوقت پیش ی نفرتوشهرمون خودکشی کرد و راحت شد با این ک کلی پولدار بودن منم ی بچه پولدارم الانم ی ماشین دارم ک ب اسم خودمو اما برا برداشتن باید ازخانوادم اجازه بگیرم خسته شدم از این زندگی تکراری الان سه روزه هیچی نخوندم چون هیچ آرامشی ندارم تنهاچیزی ک آرومم میکنه فکرخودکشیه !توراه کنکور حتی عشقمو از دست دادم الانم تنها چیزی ک برام مونده ی سردرده ک نمیزاره درس بخونم . تواین هفته همش ب فکرخودکشی ام بچه ها ب کمکتون نیاز دارم کسی ک ب فکرمن نیست شما ی چیزی بگید تامن آروم بشم خیلی نا امیدم ودلم گرفتم خ چرا سوالای کنکور تو 94ایقد سخت شد آخه
      من پارسال 162هزار کشوری ... معدل 10.82 اما امسال احتمالا رتبه کشوریم زیر 12000میشه
      شما که میگی از طرف خانواده حمایت نمیشم اگه به فکر خود کشی و اینا باشی از ارزشت کاسته میشه و بازم نیامند به خانواده !اما شما که 18 19 ساله هستید اگه درستون خوب نیس میتونی بری سربازی ... دو سال بعد کنکور بدی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مشکل اینجاس ک من خیال راحتشو ندارم .وازطرف خانواده حمایت نمیشم همین امسال ک موندم پشت کنکور کلی سرکوفت خوردم وشکسته شدم وحالام ک فکرای خودکشی خانوادم گفتن وقتی استعداد ندارى نباید بخونی!
      کسی که واقعا چیزیو بخواد ، کار نداره بقیه چی میگن .. اگه میخوای واسه حرف اونا پا پس بکشی ، چرا خودتو بکشی ؟ بزن تو کار آزاد .
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      پستت نخوندمفقط دیدم اسمت همون " علی لاو غم "سابق فرومه اومدم تو تایپیک=))" http://forum.konkur.in/thread34255.html "خدایی نه تو راسته کاره خودشی کردنینه ما حوصله ** ناله داریمبرو یک روانشناس : ))
      دوست عزیز من ننوشتم قراره صب خودکشی کنم نوشتم فکرخودکشی من/ یعنی هنوز فکره یا انجام میشه یا نمیشه واین بستگی داره ب نتایج کنکور وشرایط عصبی وروانی من .

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام احتمالأ خ ازبروبچه های انجمن بامن آشناهستم چون احتمالأ بااولین فکرخودکشی من آشنا هستن راستش یک ماهه ک زیادمث قبلأدرس نمیخونم دلیلشم بیشتر به خاطراینه ک ازطرفه خانواده حمایت نمیشم اونا باتوجه ب رتبه پارسال من ک شد 26000فکرمیکنن من استعداد ندارم یاشایدم چیزای دیگه من خودم چندبار گوش دادم بابام میگفت ک این پسره پارسال هیچی نشده امسالم نمیشه(منم هرکی بگم سوالا سخت بودن هیشکی باورنمیکنه همه میگن مگة میشه؟ )نمیدونم چیکا کنم ی وقتا باخودم تنها میشینم میگم بیخیال درسا بزنم ب کارآزاد از ی طرف ب یاد قولایی ک ب خودم دادم میوفتم من ب خودم قول داده بودم ک باید پزشکی قبول بشم(تواین 5سالی ک دارم براکنکورمیخونم هرچی داشتمو گذاشتم وازهرچی دوس داشتم زدم) اماامسالم نمیشم!!باورکنید بعضی سوالای شیمی وزیست کنکور94را نگا میکنم از روپاسخ نامه هم نمیفهمم چیه.چند روزه فیلمای خودکشی مختلفی دیدم چندین بار ب خودکشی فکرکردم آخرشم ب این نتیجه رسیدم من حتی ی لحظه ارامشی نداشتم تواین زندگی. خلاصه گیج گیجم چند روزا کتابارو باز میکنم یاباهاش خوابم میبره یا یاد حرفای دوروبرم میوفتم ک همش سرکوفتم میزنم . چندبارم ب فکر رفتن از استانمونا کردم باز دیدم ن پولی دارم ن کاری جایی دیگم برم خبری نیست ! چندبارم رفتم سراغ سیگار دیدم دارم خودمو مسخره میکنم این دود چند دقیقه چ فایده داره .چندبارم ب تلاشایی ک واسه درس کردمو دیدم جواب نداد فکرکردم روزا حتی ی خواب راحت ندارم شباهمش کابوس میبینم چندوقت پیش ی نفرتوشهرمون خودکشی کرد و راحت شد با این ک کلی پولدار بودن منم ی بچه پولدارم الانم ی ماشین دارم ک ب اسم خودمو اما برا برداشتن باید ازخانوادم اجازه بگیرم خسته شدم از این زندگی تکراری الان سه روزه هیچی نخوندم چون هیچ آرامشی ندارم تنهاچیزی ک آرومم میکنه فکرخودکشیه !توراه کنکور حتی عشقمو از دست دادم الانم تنها چیزی ک برام مونده ی سردرده ک نمیزاره درس بخونم . تواین هفته همش ب فکرخودکشی ام بچه ها ب کمکتون نیاز دارم کسی ک ب فکرمن نیست شما ی چیزی بگید تامن آروم بشم خیلی نا امیدم ودلم گرفتم خ چرا سوالای کنکور تو 94ایقد سخت شد آخه
      سلام أخوی

قبل از شروع خودت و افکارت عرضا تو حلق بعضیا! این از این

خب ، یه اصلی هست برای کسب موفقیت تو هر زمینه اونم اینکه نباید به حرفای اطرافیانت توجه کنی و حرف های اونا روت تاثیر بذاره و تبدیل به باور بشه که آره دیگه چون فرضا فلانی گفت من نمیتونم پس دیگه من نمیتونم و از این حرفا اگه حرفای دور و برایت روت تاثیر گذاشت اون وقت هستش که باید بری تو افق محو بشی ...

به هر حال خدا به هر کسی یه توانایی هایی داده که اگه انسان ها از اون توانایی ها به درستی بهره ببرن در زندگیشون موفق میشن ، فرضا یکی تو یه زمینه خاصی مهارت داره خب عقل حکم میکنه که بهتره بره دنبال همون زمینه ای که درش مهارت داره ، حالا میخواد شغل و حرفه خاصی باشه یا ...

مورد بعدی که باید عرض کنم اینکه کنکور هم یه قسمتی از زندگیه پس ارزش این حرفا رو نداره ، نه اینکه زندگی یه قسمتی از کنکور! گرفتی چی شد الان

فیلم خودکشی میبینی که چی بشه پسر جان! بجا این مسخره بازیا برو بشین پی درست امسال قبول بشی و این افکار مسخره رو از ذهنت بنداز بیرون و به حرفای اطرافیانت هم توجه نکن ، این روزها به سرعت نور میگذره ، با موفقیتت در کنکور به همون اطرافیانت ثابت کن که اشتباه میکردن در موردت

خب الان 99 درصد افراد واسه پول درس میخونن اون وقت جنابعالی از نظر مالی ردیفی بعد اون وقت به خودکشی هم فکر میکنی؟! خدا توبه

اگر کنکور سخته واسه همه سخته نه صرفا واسه شما ، الان تایم حساسی هستش که دو ماه به کنکور مونده ، اکثرا تو همین یکی دو ماه آخر پیشرفت های آنچنانی میکنن و رتبه های تاپ رو کسب میکنن و ...

داش حرف آخرم اینکه خودت یه روز به این افکارت خواهی خندید و با خودت میگی ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخـــــــــه پسر خوب اونی که از همه چی و همه جا بریده دیگه اصلا لفظ خودکشی رو به زبون نمیاره،امروز تو فکرشه فردا انجامش میده.اینی که تو رفتی تحقیق کردی حتی راجع بهش،حالا هم داری از بچه های فروم کمک میخوای یعنی هنو امید داری به زندگیت.
      ماها هم علمش رو نداریم.به نظرم حتما حتما به روانپزشک مراجعه کن.شاید نیاز به دارو درمانی باشه اصلا.
      شعار نمیدم،آدم مذهبی ای هم نیستم،اما رابطه ت رو با خدا قوی کن.حالا نه اینکه بیای وضو بگیری نماز جعفرطیار بخونی.قلبت رو صاف کن.
      خیـــــــــــلی از خانواده ها حمایت نمیکنن.بچه نیستی که حمایت بخوای پدر منم پارسال بعد از نتایج سنجش به مامانم گفت این عمرا امسال کنکورشو خوب بده با این اوضاع.تو روم نگفت بنده خدا اما من شنیدم حقم داشت خب.یعنی میفهمم شنیدن این حرف از خانواده سنگینه اما شاید حقیقت باشه.
      در آخر از این پیله ای که پیچیدی دور خودت بزن بیرون.امسال کنکور خراب شد باز؟به درررررررررررررررررررررررک .دختر که نیستی.هزار و یک کار میتونی بکنی.بری تو کار آزاد.وضع مالیتونم که روشنه.
      به نظرم هدفت رو پیدا کن تو زندگیت.خدا بیخودی خلقت نکرده قطعا.توهم یه ماموریتی داری...پیداش کن
      I KEEP DANCING ON MY OWN

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh-n نمایش پست ها
      کسی که واقعا چیزیو بخواد ، کار نداره بقیه چی میگن .. اگه میخوای واسه حرف اونا پا پس بکشی ، چرا خودتو بکشی ؟ بزن تو کار آزاد .
      مسئلة اینه ک الان کارآزادی هم نیست فقط ی وانت وکارگری هست ک من نمیتونم بعدشم من این همه درس خوندن سرنوشت من بعد این همه درس خوندن کار آزاده ؟؟پس همون خودکشی برام بهتره واین ک ما خانواده ی بزرگی هستیم ابروم میره بخوام کار آزاد کنم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنی خود کشی تنها راهه خودتو بکش راحت شو

...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من ننوشتم قراره صب خودکشی کنم نوشتم فکرخودکشی من/ یعنی هنوز فکره یا انجام میشه یا نمیشه واین بستگی داره ب نتایج کنکور وشرایط عصبی وروانی من .
      ببین رفیق از نحوه پست دادن و نوشتنت مشخصه خوشی زده زیره دلت

دقعه قبل تایپیک زدی 50-60نفر اومدن قربون صدقت رفتن که نکن و فلان

توم ذوق کردی که بهت توجه شده !

الان باز تایپیک زدی که فکر خودکشی کردنی !

پست اولت الان خوندم ؛

چندبارم ب فکر رفتن از استانمونا کردم باز دیدم ن پولی دارم ن کاری جایی دیگم برم خبری نیست !
      مشخصه بچه ای !

چندبارم رفتم سراغ سیگار دیدم دارم خودمو مسخره میکنم این دود چند دقیقه چ فایده داره
      بی هدفی

چندوقت پیش ی نفرتوشهرمون خودکشی کرد و راحت شد
      ریــدم تو طرز فکرت

با این ک کلی پولدار بودن منم ی بچه پولدارم الانم ی ماشین دارم ک ب اسم خودمو اما برا برداشتن باید ازخانوادم اجازه بگیرم
      ملت نون شب ندارن بخورن

تو خوشی زیره دلت عمو

تنهاچیزی ک آرومم میکنه فکرخودکشیه !

توراه کنکور حتی عشقمو از دست دادم

چند سالته ؟! به بلوغ عقلی رسیدی؟

=-=-=-=-=-=

بزار ته این تایپیک پیشبینی کنم: دی

چند تا دختر میان میگن واااای عزیزم نکنیا

توم نمیکنی باز 2ماه دیگه تایپیک میزنی . امثال شما فقط دنبال جلب توجه هستین : ))

برو یکم با خودت خلوت کن فک کن دلیل زندگیت چیه

هدفت چیه

برنامت چیه

یکم بزرگ شو !

اگر بازم به این نتیجه رسیدی که تنها راه خودکشیه ، انصافا انجامش بده
      ویرایش توسط Egotist : 21 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:01

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      ببین رفیق از نحوه پست دادن و نوشتنت مشخصه خوشی زده زیره دلتدقعه قبل تایپیک زدی 50-60نفر اومدن قربون صدقت رفتن که نکن و فلانتوم ذوق کردی که بهت توجه شده !الان باز تایپیک زدی که فکر خودکشی کردنی !پست اولت الان خوندم ؛مشخصه بچه ای !بی هدفیریــدم تو طرز فکرتملت نون شب ندارن بخورنتو خوشی زیره دلت عموچند سالته ؟! به بلوغ عقلی رسیدی؟=-=-=-=-=-=بزار ته این تایپیک پیشبینی کنم: دیچند تا دختر میان میگن واااای عزیزم نکنیا توم نمیکنی باز 2ماه دیگه تایپیک میزنی . امثال شما فقط دنبال جلت توجه هستین : ))برو یکم با خودت خلوت کن فک کن دلیل زندگیت چیههدفت چیهبرنامت چیهیکم بزرگ شو !اگر بازم به این نتیجه رسیدی که تنها راه خودکشیه ، انصافا انجامش بده
      شاید حرفای تودقیقأ درست باشه اما بزار ی چیزای بگم درسته من ازلحاظ مالی کم نداشتم اماتو زندگیم ی چیزا کم داشتم اونم حمایت از خانواده و اطرافه پس شاید حمایتو ازشمادوستای مجازی بشنوم و اون آرامشی را ک میخوام ب دست بیارم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لباس فروشی بزن
      یا سومر مارکت
      یا کافی شاپ
      فقط اینا بدرد میخورن
      برو سربازی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید درست دارن میگن وانتقادات شما همش درسته ولی من من من میگم آیا من تاالان ب جزپای سیگار(اونم دوسه بار) آرامشی داشتم تا الان ؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه مشکلت سرکوفت خوردنه من بدتر خوردم ... جلو کل فامیل خوردم ... چندین بار هم خوردم ، نه فقط تو جمع خانواده از پدر و مادر ... از پدر و مادر جلو جمع فامیل سرکوفت خوردم ! 
      به عنوان مثال داداشم جلو جمع پسر خاله و دختر خاله و پسر دایی و پسرعمه و دختر عمه و....... در مقایسه من با  برادر دوستش !! گفت " خاک تو سرت " که رتبه فلانی از تو بهتر شد ... خودتو بذار جای من ... چه حسی بهت دست میداد ؟!!!؟؟!
      خیلی از این بدتر ها هم بوده اما جاش اینجا نیس بگم ... 
      این حرفا به جای اینکه عقده بشه انگیزه شد برادر ... در واقع هر کسی که با این موضوع مواجه شده و بعد ها موفق شده و به هدفش رسیده ، به جای اینکه کینه جمع کنه از حرف بقیه ، انگیزه گرفته از حرفاشون ... نمونش خود من که به جای اینکه دست از کار بکشم تلاشمو بیشتر کردم ... خیلی بیشتر .... بعضی شبا از شدت خستگی نمی تونستم خودکار تو دستم بگیرم اما باز ادامه میدادم ... و نتیجه شو تو آزمون هایی که دارم میدم همه میبینن و شاخ در آوردن ...اونقد هدف من مقدس بود که با 4 تا حرف کمرنگ نمیشد ... هدف شما مقدس نیست ... هدف نباید با 4 تا سرکوفت و کنایه و طعنه سرکوب بشه ...
       شما خودت داری میگی مدتیه درس نخوندم ... ینی حرف بقیه از هدفت با ارزش تر بوده ...
      این حرفا شعار نیس عین حقیقته ... تنها دلیل این حرفایی که شما میزنی اینه که بی هدفی ... یا هدفت واست با ارزش نیست ... 

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ومن تواین زندگی تا الان هیچ لحظه ای آرامشی نداشتم تا الان

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش خواستی خود کشی کنی برو جلو مجلس یا سازمان سنجش هدفدار خودکشی کن
      شوخی بود
      خودکشی نکن
      همین