خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation "از ماست که بر ماست"...بسیار مهمه لطفا بخونین

سلام عزیزان ..میخوام که با خودمون رو راست باشیم حداقل به خودمون دروغ نگیم..همه اینا درسته که ما نمیدونستیم معدل شاید یه روز تاثیر قطعی داده بشه ولی صادقانه بگیم که خودمون اون موقعا کم کاری کردیم و به هر چیزی غیر از درس خوندن فکر کردیم و هرکاری غیر از درس خوندن انجام دادیم ولی همکلاسی های ما که خوب درس خوندن و امتحان دادن دانشگاه های خوب قبول شدن از زندگی خودشون گذشتن و فقط به درس و امتحان نهایی و کنکور چسبیدن و دنبال حواشی نرفتن..از یه طرف هم ما هی میخوایم اشتباهات گذشته بدون تاوان باشه و زیرسبیلی ردشون کنیم..به نظرمن ما که معدلمون کمه باید تاوان بدیم و تاوانش اینه که مثل همه ی دانش آموزانی که معدلشون خوبه به ترمیم معدل برای یک سال دیگه قانع باشیم... وقتی یک رییس جمهور میخواد انتخاب بشه فقط به 51 درصد آرا احتیاج داره.دیگه اون 49 درصد نمیتونن با پیامک و زنگ و فشار رییس جمهور منتخب رو بردارن..قضیه ی ما هم همینه .ما در اقلیت هستیم و از دانش آموزان دارای معدل خوب بسیار بسیار کمتریم و هرچیزی به سمون بیاد حقمونه..من خودم سال سوم یه همکلاسی داشتم که بعدن رتبش 500 شد.نزدیک امتحانات نهایی گفت "دیگه تمرکزم فقط رو امتحانات نهاییه"..ما هم بهش خندیدیم و گفتیم معدل که واسه کنکور تاثیر نداره..هیچ وقت یادم نمیره گفت"من وظیفمه کارم رو به درستی انجام بدم شاید یه روز گفتن معدل هم تاثیر داره"...حق با اون بود....همین دوستی که گفتم از دوم دبیرستان عالی کار کرد هیچ وقت دنبال حاشیه نرفت و مزد کاراشو گرفت و پزشکی قبول شد..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شمــــــــــــا قطع به یقین یکی از منطقی ترین آدمایی هستین که من تا به حال دیدم
      اینو بی هیچ تعصبی میگم.حالا ملت میریزن سرم
      البته همیشه بعد از مطرح کردن این بحث دوستانی هستن که میگن اومدیم یکی مریض بود.اومدیم و یکی یه عزیزی رو از دست داد نتونست بخونه و نهاییش خراب شد اون وقت چی.
      اما از اون طرف خیـــــــــــــلیا هم هستن که بعدش پشیمون میشن خب.آدم همیشه یه کارایی میکنه که ممکنه سالای بعد بگه ای کاش نکرده بودم صاحب تاپیک.بعدا سرش به سنگ بخوره و بخواد درس بخونه کنکورشو بترکونه...اینم هست... اما مرسی کلا.همین که آدم به اشتباهش پی ببره و اعتراف کنه و مثه دوستان جبهه گیری نکنه عـــــــــــــــالیه!
      I KEEP DANCING ON MY OWN

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا موافقم...
      من پارسال موقع امتحان نهایی فیلم کره ای نگاه میکردم فقط
      الانم اگه تاثیرش مثبت باشه ک چه بهتر...
      نباشه هم بهتر...
      چون باید چوب حماقتمو بخورم...
      پ.ن:معدلم خیلی هم بدنیس...
      از 25درصد حداقل 20درصداشو میگیرم واس هردرس..
      بعضی درساهم کامل..
      ولی من که هم شرایطشو داشتم هم توانشو باید میخوندمو 20میشدم...
      ک نشد..
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

4. Top | #4
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اینکه کسی که خربزه میخوره پای لرزشم میشینه یه چیز بدیهه!
      کم کاری و تنبلی کردیم نتیجشم داریم میبینیم!
      اما! اینکه ما در اقلیت باشیم رو فکر نکنم دست باشه...شایدم باشه!
      اما اینو میدونم! و بهش یقین دارم که در قضیه معدل هم همه کارها کاملاً صحیح و روی روال و منطقی نبوده و نیست! نسل ما اگه یاد نگیرن درست اعتراض کنند و حق قانونی خودشون دست پیدا نکنند ایران عزیز ما همیشه شاهد سلطه نفوذ سران زور و زَر و زِر و تزویر خواهد بود...
      وضعیت فعلی ما که نماینده ای جرئت میکنه همینطوری رو هوا قانون تصویب کنه ثمره نسل های گذشته ماست...
      من نمیگم مسیر ضدانقلاب پیش بگیریم یا اینکهه توجیه کنم با بهانه های رایج که چرا درس نخوندم! اما عقل سلیم و منطقی حکم میکنه هر چیزی رو که خراب میشه یه چیزی جاش ساخته بشه! قانونی که یک وری فقط حکم به تأثیر مستقیم میکنه بصورت منطقی و عقلانی (و نه عادلانه! چون در امتحانات نهایی حرف و حدیث زیاده) باید یک راهی برای جبرانش پیش بینی بشه!
      این قضایای اخیر، حتی اگه به تأثیر مثبت منجر نشه یک تجربه موفق برای نسل ماست که میشه حرف زد و فقط منتظر بقیه نموند...شاید اگه در کشورهای دیگه چنین فاجعه ای رخ میداد که دو سال تمام با سرنوشت آیندگان بازی بشه، مسئولین مربوطه حداقل به احترام افکار عمومی استعفا میکردن...ولی خب به هر حال هر کاری رو از یه جایی باید شروع کرد...
      SaM019

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همه شریطشون مث هم نیست . اونایی هم که نمره نهایی نیوردن همه مث هم مشکلشون تنبلی نبوده!
      و بدتر از این ! اونایی که نمره اوردن هم همه ادمای درسخونی نبودن ! مایشون بیشتر و وجدانشون کثیف تر بوده !
      ما اینا رو می بینیم
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      سلام عزیزان ..میخوام که با خودمون رو راست باشیم حداقل به خودمون دروغ نگیم..همه اینا درسته که ما نمیدونستیم معدل شاید یه روز تاثیر قطعی داده بشه ولی صادقانه بگیم که خودمون اون موقعا کم کاری کردیم و به هر چیزی غیر از درس خوندن فکر کردیم و هرکاری غیر از درس خوندن انجام دادیم ولی همکلاسی های ما که خوب درس خوندن و امتحان دادن دانشگاه های خوب قبول شدن از زندگی خودشون گذشتن و فقط به درس و امتحان نهایی و کنکور چسبیدن و دنبال حواشی نرفتن..از یه طرف هم ما هی میخوایم اشتباهات گذشته بدون تاوان باشه و زیرسبیلی ردشون کنیم..به نظرمن ما که معدلمون کمه باید تاوان بدیم و تاوانش اینه که مثل همه ی دانش آموزانی که معدلشون خوبه به ترمیم معدل برای یک سال دیگه قانع باشیم... وقتی یک رییس جمهور میخواد انتخاب بشه فقط به 51 درصد آرا احتیاج داره.دیگه اون 49 درصد نمیتونن با پیامک و زنگ و فشار رییس جمهور منتخب رو بردارن..قضیه ی ما هم همینه .ما در اقلیت هستیم و از دانش آموزان دارای معدل خوب بسیار بسیار کمتریم و هرچیزی به سمون بیاد حقمونه..من خودم سال سوم یه همکلاسی داشتم که بعدن رتبش 500 شد.نزدیک امتحانات نهایی گفت "دیگه تمرکزم فقط رو امتحانات نهاییه"..ما هم بهش خندیدیم و گفتیم معدل که واسه کنکور تاثیر نداره..هیچ وقت یادم نمیره گفت"من وظیفمه کارم رو به درستی انجام بدم شاید یه روز گفتن معدل هم تاثیر داره"...حق با اون بود....همین دوستی که گفتم از دوم دبیرستان عالی کار کرد هیچ وقت دنبال حاشیه نرفت و مزد کاراشو گرفت و پزشکی قبول شد..
      مطمئنی؟
      مطمئنی کم کاری بوده؟
      شاید یکی ی بیماری براش بوجود اومده
      یا یکی از اعضا خونوادش توی بیمارستان بوده
      مثل خود من دوران سومم که امتحان داشتیم خواهرمو از دست دادم
      پس دلیل نمیشه!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      مطمئنی؟
      مطمئنی کم کاری بوده؟
      شاید یکی ی بیماری براش بوجود اومده
      یا یکی از اعضا خونوادش توی بیمارستان بوده
      مثل خود من دوران سومم که امتحان داشتیم خواهرمو از دست دادم
      پس دلیل نمیشه!
      بله این هم درسته که شاید کم کاری بوده ..خب رتبه برتر کنکور هم بوده که یک هفته قبل کنکور پدرش رو از دست داده...شما هم میتونستی خرداد امتحانا رو نری بذاری واسه شهریور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      زمان بین سال های 84 تا 92 تاثیر معدل مثبت بودو اینطوری نبود که معدل تاثیری در این حد داشته باشه ...اونهایی که سال 84 تا 92 فازغ التحصیل شده اند گناهشون چیه ؟؟؟
      در مورد اقلیت بودن من کاری ندارم همیشه اکثریت حقه با اقلیت حقه ..ولی در این مورد حداقل شواهد پیرامونی نشون میده بنظرم اتفاقا اقلیت نیستیند معدل پایین ها ...نمونه ها ش نظر سنجی های مختلف در سایت های گوناگون
      فارغ از اینکه اصلا نتیجه چی بشه ..اصن فردا قطعی بشه تاثیر 100 درصد تمام !!!ولی در این وضعیت فعلی اتفاقا کنکور بهترین سیستم برای سنجش دانش دانش آموران می باشد ..اگر واقعا می خواهند که بچه ها درس بخونند باید کنکور را در 4 سال تحصیلی تقسیم کنند و 4 تا کنکور تستی توسط سنجش داشته باشیم با تاثیر هر کدوم 25 درصد که زمان برگزاری اش مثلا خرداد ماه باشه ...شیوه سنجش معدلی شکست خواهد خورد درآینده ای نزدیک..از سال دیگه ما با سیل معدل 20 ها طرف هستیم و در حقیقت بعد 5 سال که تاثیر بشه 85 درصد قطعی ..همه معدل هاشون خوبه و در حقیقت اون 15 درصد کنکور تعیین کننده است و نه معدل و سابقه تشریحی ...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه آقاجان ما کم کاری کردیم قبول خب ک چی؟؟
      طرف معتاد میشه تا مرگم میره بعد برمیگرده و درست زندگی میکنه
      ولی معدل کلا خیلی مسخرس من فقط دو نمره از بیست کم دارم بعنی معدلم 18 هست ولی معدلم رتبه کنکورمو نابود میکنه
      با این وضعیت که ترمیم معدل وضعیتش معلوم نیس تاثیر مثبت بهترین کاره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      زمان بین سال های 84 تا 92 تاثیر معدل مثبت بودو اینطوری نبود که معدل تاثیری در این حد داشته باشه ...اونهایی که سال 84 تا 92 فازغ التحصیل شده اند گناهشون چیه ؟؟؟
      در مورد اقلیت بودن من کاری ندارم همیشه اکثریت حقه با اقلیت حقه ..ولی در این مورد حداقل شواهد پیرامونی نشون میده بنظرم اتفاقا اقلیت نیستیند معدل پایین ها ...نمونه ها ش نظر سنجی های مختلف در سایت های گوناگون
      فارغ از اینکه اصلا نتیجه چی بشه ..اصن فردا قطعی بشه تاثیر 100 درصد تمام !!!ولی در این وضعیت فعلی اتفاقا کنکور بهترین سیستم برای سنجش دانش دانش آموران می باشد ..اگر واقعا می خواهند که بچه ها درس بخونند باید کنکور را در 4 سال تحصیلی تقسیم کنند و 4 تا کنکور تستی توسط سنجش داشته باشیم با تاثیر هر کدوم 25 درصد که زمان برگزاری اش مثلا خرداد ماه باشه ...شیوه سنجش معدلی شکست خواهد خورد درآینده ای نزدیک..از سال دیگه ما با سیل معدل 20 ها طرف هستیم و در حقیقت بعد 5 سال که تاثیر بشه 85 درصد قطعی ..همه معدل هاشون خوبه و در حقیقت اون 15 درصد کنکور تعیین کننده است و نه معدل و سابقه تشریحی ...
      شما که کارشناسی برق رو خوندین و بعد مدت زیادی اومدین میخواین کنکور بدین چرا نمیرین معدلتونو ترمیم کنین و سال بعد کنکور بدین؟یعنی انقدر زمان واسه شما مهمه؟اگه میگین که سال بعد دیره باید بگم که ما نمیخوایم با مردم مسابقه بدیم ..ما فقط میخوایم به علاقمون برسیم و خوشحال زندگی کنیم....قبول کنید که ما در اقلیت هستیم .نظر سنجی هایی که شماهم میگین نهایت هزار نفر یا دوهزار نفر رای بدن درحالی که فقط کنکوری های تجربی بالغ بر 500هزارنفر هستن..نظز سنجی هم پدیده ای است کاملا تصادفی که باید به طور تصادفی پرسیده بشه نه اینکه دانش آموز در به در به دنبال اخبار معدله و پهلوی همون اخبار تاثیر معدل یه نظرسنجی هم وجود داره...هیچ وقت معدل بالا ها انقدر پیگیر معدل نیستن و دارن درسشونو میخونن که باور کنید خیلی خیلی زیادن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قطعا کسی که برای نمره نهایی سوم تلاش کرده با اونی که خورده و خوابیده برابر نیست ولی
      این بخاطر برداشت ناصحیح شما از داستان تاثیر معدله...
      به فرض اگه تاثیر معدل مثبت بشه دو جور رتبه حساب میشه
      1-رتبه با اعمال سوابق تحصیلی
      2-رتبه بدون اعمال سوابق تحصیلی
      در صورت مثبت شدن تاثیر نمره هر درس سازمان سنجش نگاه می کنه با اعمال کدوم یکی رتبه فرد بهتر میشه و همونو لحاظ میکنه..
      منم معدل پیش دانشگاهیم 19 شده منطقیه که بیام داد بزنم چرا حق منو خوردین...پیش دانشگاهی رو هم تاثیر قطعی بدین...
      یه ذره منطقی باشید و به دوستاتون که دارن تلاش میکنن هم نگاه کنید...چرا انقد خودخواه هستیم...
      کی میگه موفقیت من در عدم موفقیت بقیست؟؟؟
      با کم کردن درصد دوستاتون میخواید درصد خودتو زیاد کنید؟
      اگه نمره سومتون خوبه و زحمت کشیدن خب حقش هم میشه 25 درصد تاثیر مثبت که رو درصد شما لحاظ میشه یعنی سر جلسه کنکور
      جسد کسی که معدلش 20 شده از بقیه بیشتره...بعدشم که دیگه رقابت اصلی شروع میشه
      گفتی ها رو گفتیم بیش از این هم حرف زدن جایز نیست
      موفق باشید...

A SONG OF ICE AND FIRE

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما که کارشناسی برق رو خوندین و بعد مدت زیادی اومدین میخواین کنکور بدین چرا نمیرین معدلتونو ترمیم کنین و سال بعد کنکور بدین؟یعنی انقدر زمان واسه شما مهمه؟اگه میگین که سال بعد دیره باید بگم که ما نمیخوایم با مردم مسابقه بدیم ..ما فقط میخوایم به علاقمون برسیم و خوشحال زندگی کنیم....قبول کنید که ما در اقلیت هستیم .نظر سنجی هایی که شماهم میگین نهایت هزار نفر یا دوهزار نفر رای بدن درحالی که فقط کنکوری های تجربی بالغ بر 500هزارنفر هستن..نظز سنجی هم پدیده ای است کاملا تصادفی که باید به طور تصادفی پرسیده بشه نه اینکه دانش آموز در به در به دنبال اخبار معدله و پهلوی همون اخبار تاثیر معدل یه نظرسنجی هم وجود داره...هیچ وقت معدل بالا ها انقدر پیگیر معدل نیستن و دارن درسشونو میخونن که باور کنید خیلی خیلی زیادن
      دوست عزیز من خیلی ساده تر داستان را بگم ...
      1-شما میری سال 88 یه پرونده ساختمونی میگیره که عوارضش 15 درصده ولی نمیسازی . یا نیمه سازش میکنه ..حالا سال 92 میگن کسانیکه میخواهد تو اون منطقه خونه بسازن بگن عوارش شده 45 درصد ..خب اوکی کسی که بعد از این تاریخ میدونسته باید عوازض 45 درصدی را طبق قانون پرداخت کنه ..ولی منی که سال 88 پروانه گرفتم که نباید 45 درصد بدهم..قانون عطف به ما سبق نمیشه ...
      2-اتفاقا میگید نظر سنجس تصادفی هست ...این حرف خودتونه ..منم همین را میگم ..تو همین جامع آماری تصادفی ..نمونه گیری شده ..در سایت های مختلف ..اکثریت با تاثیر مستقیم مخالف هستند...
      3- ...به چه دلیل من یکسال عقب بیفتم ...خب بین سال 84 تا 92 را بکنند مثبت ..تموم بشه ..نه اینکه به نفع من میشه ..چونکه عدالت اینو میگه ..ما پاسوز شدیم این جا...
      4-من مطلب اصلی ام این بود این طرح تاثیر مثبت منافع مافیای کنکور را تقویت میکنه ..باعث میشه کلاسهای گوناگون و رنگارنگ تشریحی به بازار بیاد ..اون هم نه یکسال 3 سال تحصیلی ..کلا س خصوصی هم اگر تا حالا منحصر به کنکور سال آخر بود الان پرروق تر میشه ...
      و مهم تر از همه من بهتون قول میدهم از سال دیگه و هر وقت تاثیر قطعی شد پر از معدل بیست های فرواوان..دهها معدل بیست زیست داریم ....ولی زیست کنکور را میتونند خوب پاسخ بدهند..سال 94 تنها 1300 نفر زیست را بین 60 تا 90 درصد زده اند ...!!!!همه میدونم زیست کنکور فوق مفهمومی ..با اینکه من این روش کنکور هم نقددارم ولی روش فعلی را به همه روش ها یدیگه ترجیح میدهم...
      این را فارغ از اینکه فردا مثبت بشه مستقیم بشه ...این شیوه جواب نمیدهد..زمان بهترین قاضی است ..همه چیز را مشخص میکند
      و مهمتر از همه قانون اساسی مهمترین میثاق ملی هر کشوری است ..الان طبق همین قانون اساسی را یدیوان باید اجرا بشه ...نمیشه که علیه رای 65 قاضی گفت اونها نیم فهمیدن ...هر وقت مجلس قانونی تصویب کردو شورای نگهبان تایید کرد ..اون وقت قانون مجلس باید اجرا بشه ...
      انشا الله هر چی خیره پیش بیاد ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم قبول دارم حرف استارتروخیلیامون اصن نهایی رو جدی نگرفتیم و باید تاوان پس بدیمهمه که عزیزشونو از دس ندادن یا مریض نبودن....
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرف شما درست اما این و هم در نظر بگیرید که چقدر تقلب میشه
      اینجوری بازم حق اونایی که خوندن و نخوندن باهم پایمال میشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها
      دوست عزیز من خیلی ساده تر داستان را بگم ...
      1-شما میری سال 88 یه پرونده ساختمونی میگیره که عوارضش 15 درصده ولی نمیسازی . یا نیمه سازش میکنه ..حالا سال 92 میگن کسانیکه میخواهد تو اون منطقه خونه بسازن بگن عوارش شده 45 درصد ..خب اوکی کسی که بعد از این تاریخ میدونسته باید عوازض 45 درصدی را طبق قانون پرداخت کنه ..ولی منی که سال 88 پروانه گرفتم که نباید 45 درصد بدهم..قانون عطف به ما سبق نمیشه ...
      2-اتفاقا میگید نظر سنجس تصادفی هست ...این حرف خودتونه ..منم همین را میگم ..تو همین جامع آماری تصادفی ..نمونه گیری شده ..در سایت های مختلف ..اکثریت با تاثیر مستقیم مخالف هستند...
      3- ...به چه دلیل من یکسال عقب بیفتم ...خب بین سال 84 تا 92 را بکنند مثبت ..تموم بشه ..نه اینکه به نفع من میشه ..چونکه عدالت اینو میگه ..ما پاسوز شدیم این جا...
      4-من مطلب اصلی ام این بود این طرح تاثیر مثبت منافع مافیای کنکور را تقویت میکنه ..باعث میشه کلاسهای گوناگون و رنگارنگ تشریحی به بازار بیاد ..اون هم نه یکسال 3 سال تحصیلی ..کلا س خصوصی هم اگر تا حالا منحصر به کنکور سال آخر بود الان پرروق تر میشه ...
      و مهم تر از همه من بهتون قول میدهم از سال دیگه و هر وقت تاثیر قطعی شد پر از معدل بیست های فرواوان..دهها معدل بیست زیست داریم ....ولی زیست کنکور را میتونند خوب پاسخ بدهند..سال 94 تنها 1300 نفر زیست را بین 60 تا 90 درصد زده اند ...!!!!همه میدونم زیست کنکور فوق مفهمومی ..با اینکه من این روش کنکور هم نقددارم ولی روش فعلی را به همه روش ها یدیگه ترجیح میدهم...
      این را فارغ از اینکه فردا مثبت بشه مستقیم بشه ...این شیوه جواب نمیدهد..زمان بهترین قاضی است ..همه چیز را مشخص میکند
      و مهمتر از همه قانون اساسی مهمترین میثاق ملی هر کشوری است ..الان طبق همین قانون اساسی را یدیوان باید اجرا بشه ...نمیشه که علیه رای 65 قاضی گفت اونها نیم فهمیدن ...هر وقت مجلس قانونی تصویب کردو شورای نگهبان تایید کرد ..اون وقت قانون مجلس باید اجرا بشه ...
      انشا الله هر چی خیره پیش بیاد ...
      دوست عزیز مگه شما نمیگی حقتو دارن میخورن؟اگه تاثیر معدل همون قطعی موند شما کنکورتو بده بعد بیا کارنامتو تو همین سایت بذار با افتخار بگو این درصدامه ولی حق منو خوردین.بعد اگه رشته مورد علاقتون رو قبول نشدین برین معدلتونو ترمیم کنین و کنکور بدین و به رشته مورد علاقتون برسین و بازم با افتخار بگین حقمو گرفتم..شاید یک سالی عقب بیفتین ولی بعد ها همین مبارزه تو زندگی به دردتون میخوره و بخدا قسم که هیچ انرژی بیخود و بیجهت از بین نمیره و یه جای زندگی به دادتون میرسه...قول میدم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)