خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      بزرگترین مشکل ما اینه که ی مشت مشاور گیج و گرگوری رو میزارن تو مدارس که هیچی حالشون نیست.منو اگه اون موقع آگاه میکردن که اقا این معدل اینطوری تاثیر داره بخونید ،میخوندم.اما خاک تو سر هر چی نظام اموزشیه تو این کشور.از همون اولش تبعیض رو راه انداختن.فقط به بچه هایی که دوست دارن میگن که امتحان ورودی نمونه و تیزهوشان هست بیا تو ثبت نام کن.بهترین معلما و مشاورا رو میزارن تو نمونه و تیزهوشان و مدارس بزرگ و مشهور که هر کسی نمیتونه بره اونجا مگه با پارتی....ی سری مدارسم که انگار همه توش هویج هستن و فقط معلمو دانش اموزا میان و میرن .
      همین بهترین مشاورایی که میگی رو والا من که ندیدم تو تیزهوشان و نمونه اونها هم گیج میزنن

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      کاملا باهاتون موافقم.منم دبیرستان نمونه مثلا دولتی بودم.به معنای واقعی کلمـــــــــه بیخود بود.کادراجرایی.مدیریت همه چی.مخصوصا سال آخر که گند زدن
      قبولی هم نداشتیم.
      درنتیجه امکانات و بهترین دبیرا و مدارس همیشه واسه تهرانیاس. (ربطی نداشت البته با تقدیم احترامات خدمت پایتخت نشین ها )
      اره والا بخدا....
      بهترين مدرسه هاي مشهد ك شده فرزانگان ها -سمپاد- و خب غير انتفاعي فرهيختگان...
      ك اونم قبولياش همه پزشكي و دندون و دارو پرديس ها يا ازادان....

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      در درجه ی اول بهتون تسلیت میگم و ایشالله غم آخرتون باشه ...
      ول حرفتون منطقی نیست چرا اینو به کنکور تعمیم نمیدید ...
      خیلیا هم هستن شب کنکور یا تو هفته ی کنکور یه اتفاق بدی واسشون پیش میاد و شاید اگه خیلی با روحیه نباشن کنکورشونم از دست بدن پس اونام باید بیان بگن دوباره کنکور بگیرن چون اینجوری شده و حق تلاش خیلیا هم ضایع بشه ...
      نهایی هم اینجوریه طرف اومده تلاش کرده خونده زحمت کشیده مزدشم گرفته ... هرکیم به اندازه تلاشش مزدشو و گرفته و اونیم با تقلب میاد بالا روز کنکور دامن گیر میشه ...
      همه چسبیدن به این 25 درصد کسی نمیاد واسه بقیه 75 درصد حساب باز کنه ...
      مشکل اینجاس که 25 درصدتو که از دست بدی نباید امید چندانی به رشته های تاپ داشته باشی
      ثانیا من از اونجایی که ادم فوق احساساتیم روحیه ای نداشتم و نمیشه هر کسی رو برای هر کسی مثال زد
      مچکرم خدارفتگان شمام بیامرزه

4. Top | #64
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرفتونو زیاد قبول ندارم من همیشه جز دانش اموزای تاپ بودم تو دوران مدرسه ولی سوم دبیرستان خیلی شرایط بدی داشتم خیلی اصلا نمی تونستم برای درس خوندن تمرکز کنم و معدلم کم شد

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)