خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      بله این هم درسته که شاید کم کاری بوده ..خب رتبه برتر کنکور هم بوده که یک هفته قبل کنکور پدرش رو از دست داده...شما هم میتونستی خرداد امتحانا رو نری بذاری واسه شهریور
      من روحیه نفر برتر کنکور نداشتم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قانون اصلاح معدل باشه و سوابق تحصیلی برای 3 سال باشه شرط معدل منطقی میشه!

من موندم اینا 96 می خواستن سال سوم رو 30 درصدش کنند چقدر حماقت بود

ویرایش توسط After4Ever : 19 اردیبهشت 1395 در ساعت 22:17

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز مگه شما نمیگی حقتو دارن میخورن؟اگه تاثیر معدل همون قطعی موند شما کنکورتو بده بعد بیا کارنامتو تو همین سایت بذار با افتخار بگو این درصدامه ولی حق منو خوردین.بعد اگه رشته مورد علاقتون رو قبول نشدین برین معدلتونو ترمیم کنین و کنکور بدین و به رشته مورد علاقتون برسین و بازم با افتخار بگین حقمو گرفتم..شاید یک سالی عقب بیفتین ولی بعد ها همین مبارزه تو زندگی به دردتون میخوره و بخدا قسم که هیچ انرژی بیخود و بیجهت از بین نمیره و یه جای زندگی به دادتون میرسه...قول میدم
      این حرف مثل اینکه بنده بزنم تو پر شما ، بعد شما بگین این حق من نبود !

نصیحت های کلیشه ای و کرسی شعرانه ی شما را شخصا برنمیتابم !

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

نصیحت های کلیشه ای و کرسی شعرانه ی شما را شخصا برنمیتابم !

نمیدونم دقیقا چه اجباریه که ما به جای گرفتن حقمون
      قهرمان بازی در بیاریم و منعطف باشیم
      هر چند الانم هستیم و داریم میخونیم
      ^______________________^

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      • ایناییکه میگن عادلانه نیس لطفا به این سوال پاسخ بدن ...
      • گفته شده که سوابق تحصیلی برا کمک به دانش اموزه..کسی که رتبش تو کنکور خوب نمیشه و نهاییش خوبه میگن حتما سر جلسه کنکور مشکل داشتن ولی چرا به کسی که کنکورش خوب شده و نهاییش پایینه نمیگین سر امتحانان نهایی مشکل داشته؟؟تاثیر معدل به صورت قطعی به زبان ساده اینه:
      • دو نفر رو فرض میکنیم اولی با درصد کنکور پایین و نهایی خوب دومی با با درصد کنکور خوب و نهایی پایین...در مورد نفر اول اینطور برخورد میشه که چون نهااییش خوبه حتما سر جلسه کنکور مشکل داشته حالا ما از نهاییش کمک میگیریم و درصدشو بهتر میکنیم اما در مورد نفر دوم اینطور برخورد میشه که اها این چطور با نهایی پایین درصداش خوب شده؟؟حتما یا تقلب کرده یا درس رو خوب نفهمیده...یا درس رو حفظ کرده...یا راه میانبر رفته...
      • حالا ما بخاطر نمره نهاییش از درصد کنکورش کم میکنیم تا دیگه از این کارا نکنه...
      • عایا فرد دوم مجرم است؟؟؟عایا کسیکه نهایی خوبی نهایی نداشته و تلاش کرده در کنکور رتبه بهتری کسب کنه جرمی مرتکب شده ؟؟؟
      • نه فقط تلاش کرده گذشته رو جبران کنه.چرا این حقو ازش میگیرین؟؟
      • عایا رستگارر رحمانی که با معدل 13 در کنکور رتبه ی اول شدمجرم بود؟؟
      • مثل این میمونه که یه زندانی بعد از ازاد شدن و اصلاح شدن حق زندگی ندیم؟با چ منطقی؟؟
      • افرادی که میگن ترمیم شرکت کنین اینو در نظر داشته باشن که اکثر افراد مثه خوذم پشت کنکورین و سال بعد از لحاظ سربازی مشکل پیدا میکنن .علاوه بر این کساییکه سال اولشونه باید همزمان هم برا سال سوم امتحان بدن هم پیش...اوناییم که میگن امسال ترمیم نشد سال بعد ترمیم شرکت کنین اینو بدونن که هر نفر فقط یه بار حق شرکت تو ترمیم داره.در ضمن اصلا این ترمیم هنوز مشخص نیس تاثیر داشته باشه یا نه .پس یکم منطقی حرف بزنید.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم از اول همینو گفتم ولی با توهین روبرو شدم که ترجیح دادم بیخیال بشم و در این مورد صحبت نکنم
      من ک معدلم خوب شد برای نهاییها ؛ الانم برای کنکور میخونم و تا الانم خوب خوندم ؛ ب هر حال یه زحمتی بود که من و امثال من (با دونستنِ اینکه معدل توی کنکور موثره) کشیدیم و خیلیای دیگه نکشیدن و با مسیج دادن جبرانش کردن
      با اس ام اس و تماس معلوم بود ذهنای نماینده ها تحت تاثیر قرار گرفته و اصن یادشون نبود یه سریا درس خوندن
      ولی برام مهم نیست میخواد قطعی بمونه میخواد مثبت شه میخواد کلا باطل شه چون برای کنکور سعیمو کردم و توکلم به خداست
      قرار بود 25 درصد کار نهایی باشه و 75 درصد کنکور ؛ اما فاصله یکساله بین نهایی و کنکور باعث شد خیلیا فکر کنن اگه برای کنکور بخونیم پس باید کم کاری نهاییمون دیده نشه!با اینکه بازم کنکور 3 برابر مهمتر بود
      خیلیا هم میگن مشکل پیش اومد برامون ؛ خب اجتناب ناپذیره ؛ خیلیا عزیزی رو از دست دادن که انشاالله خدا همه رفتگانو بیامرزه ؛ اما از این مشکلات برای کنکورم ممکنه پیش بیاد فقط نهایی نیست!تصور کنید خدای نکرده (برای مثال) سر جلسه خون دماغ بشید!تموم!
      موفق باشید
      ویرایش توسط Namkarbari : 19 اردیبهشت 1395 در ساعت 22:41

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Namkarbari نمایش پست ها
      منم از اول همینو گفتم ولی با توهین روبرو شدم که ترجیح دادم بیخیال بشم و در این مورد صحبت نکنم
      من ک معدلم خوب شد برای نهاییها ؛ الانم برای کنکور میخونم و تا الانم خوب خوندم ؛ ب هر حال یه زحمتی بود که من و امثال من (با دونستنِ اینکه معدل توی کنکور موثره) کشیدیم و خیلیای دیگه نکشیدن و با مسیج دادن جبرانش کردن
      با اس ام اس و تماس معلوم بود ذهنای نماینده ها تحت تاثیر قرار گرفته و اصن یادشون نبود یه سریا درس خوندن
      ولی برام مهم نیست میخواد قطعی بمونه میخواد مثبت شه میخواد کلا باطل شه چون برای کنکور سعیمو کردم و توکلم به خداست
      قرار بود 25 درصد کار نهایی باشه و 75 درصد کنکور ؛ اما فاصله یکساله بین نهایی و کنکور باعث شد خیلیا فکر کنن اگه برای کنکور بخونیم پس باید کم کاری نهاییمون دیده نشه!با اینکه بازم کنکور 3 برابر مهمتر بود
      خیلیا هم میگن مشکل پیش اومد برامون ؛ خب اجتناب ناپذیره ؛ خیلیا عزیزی رو از دست دادن که انشاالله خدا همه رفتگانو بیامرزه ؛ اما از این مشکلات برای کنکورم ممکنه پیش بیاد فقط نهایی نیست!تصور کنید خدای نکرده (برای مثال) سر جلسه خون دماغ بشید!تموم!
      موفق باشید
      حرف منطقی را باید گوش داد و شنید ..
      منم قبول دارم وقتی گفته بودند سوم 25 درصد تاثیر مستقیم داره باید ثبات قوانین باشه ...ولی چند تامشکل داره
      1-فارغ التحصیل های 84 تا 92 چه گناهی کرده بودند..اونا که نمیدونستند...
      2- همونطور که کسی کنکورش را خوب نده میشه سال دیگه میخونه چرا برای ترمی این کار را نکردند ..ترمی ممیذاشتن از وقتی که قانون را تصویب میکردند...و براش یه فرصت 6 ماه میدادند و ه 6 روزه ...اونم تو تایم خارج از خرداد که دوران جمع بندی هستش
      3- ولی از لحاظ قانونی تا الان خب دیوان عدالت را ی را باطل کرده ..ربطی یه زنگ بچه ها و اس ام اس اشون نداره ..حالا بعضی نظرشون اینه که اصلا این قانون اشتباه بوده و عدالت آموزشی درش رعایت نشده
      4-منم قبول دارم قوانین ابتدا بابد تدریجا و پایلوت اجرا بشه ..هیشکی مث سنجش نمیدونست تاثیر مستقیم چقدر تاثیر داره ..باید همون اول مخالفت می کرد ..شاید بفرمایید اینطوری کنکور که میمونه برا ی سال چهارم..ولی میشد کنکور را 4 قسمت کنه برای سال اول دوم سوم و پیش و هرکدوم کنکور جداگانه استاندارد تستی و میانگین تراز 4 سال بشه نمره کل ...
      انشا الله که عدالت رعایت بشه ...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      نمیدونم دقیقا چه اجباریه که ما به جای گرفتن حقمون
      قهرمان بازی در بیاریم و منعطف باشیم
      هر چند الانم هستیم و داریم میخونیم
      ایشون فرمودن اگه حقتو خوردن بیا کارنامتو بزار ، بگو حقمو خوردن !
      کجای این جمله با گرفتن حق برابری میکنه ؟
      اینکه من برم ترمیم انجام بدم میشه گرفتن حق ؟

حق اونه که 1 سال از عمر من واسه ترمیم بره ؟ یا وقتی قانون عوض میشه اونایی که تاثیر معدل دوران تحصیلیشون مثبت بوده با عوض شدن یه قانون وضعشون بدتر بشه ؟
      یا اینکه من بیام بخاطر عوض شدن قانون هزینه کنم ؟

هزینه و عمر و وضعیت رتبه من جزو حق من نبود ؟

این حرفی که ایشون زدن مثل اینکه من بیام ازشون 1000 تومن بگیرم . بعد ایشون بره کار کنه و جون بکّنه بگه من اون 1000 تومن که حقم بود رو پس گرفتم !
      ویرایش توسط Hossein.A : 19 اردیبهشت 1395 در ساعت 23:00

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزان ..میخوام که با خودمون رو راست باشیم حداقل به خودمون دروغ نگیم..همه اینا درسته که ما نمیدونستیم معدل شاید یه روز تاثیر قطعی داده بشه ولی صادقانه بگیم که خودمون اون موقعا کم کاری کردیم و به هر چیزی غیر از درس خوندن فکر کردیم و هرکاری غیر از درس خوندن انجام دادیم ولی همکلاسی های ما که خوب درس خوندن و امتحان دادن دانشگاه های خوب قبول شدن از زندگی خودشون گذشتن و فقط به درس و امتحان نهایی و کنکور چسبیدن و دنبال حواشی نرفتن..از یه طرف هم ما هی میخوایم اشتباهات گذشته بدون تاوان باشه و زیرسبیلی ردشون کنیم..به نظرمن ما که معدلمون کمه باید تاوان بدیم و تاوانش اینه که مثل همه ی دانش آموزانی که معدلشون خوبه به ترمیم معدل برای یک سال دیگه قانع باشیم... وقتی یک رییس جمهور میخواد انتخاب بشه فقط به 51 درصد آرا احتیاج داره.دیگه اون 49 درصد نمیتونن با پیامک و زنگ و فشار رییس جمهور منتخب رو بردارن..قضیه ی ما هم همینه .ما در اقلیت هستیم و از دانش آموزان دارای معدل خوب بسیار بسیار کمتریم و هرچیزی به سمون بیاد حقمونه..من خودم سال سوم یه همکلاسی داشتم که بعدن رتبش 500 شد.نزدیک امتحانات نهایی گفت "دیگه تمرکزم فقط رو امتحانات نهاییه"..ما هم بهش خندیدیم و گفتیم معدل که واسه کنکور تاثیر نداره..هیچ وقت یادم نمیره گفت"من وظیفمه کارم رو به درستی انجام بدم شاید یه روز گفتن معدل هم تاثیر داره"...حق با اون بود....همین دوستی که گفتم از دوم دبیرستان عالی کار کرد هیچ وقت دنبال حاشیه نرفت و مزد کاراشو گرفت و پزشکی قبول شد..
      سبک تفکرت خوبه ولی بدرد ایران نمی خوره راستی با اونجا که گفتی دانش آموزان معدل پایین در اقلیت اند موافق نیستم ، تو کنکور معدل بالا کم داریم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا سالی که من دانشگاه اومدم هم کلاسی هام دو تا معدل 17 دارسازی قبول شدن....

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

ایشون فرمودن اگه حقتو خوردن بیا کارنامتو بزار ، بگو حقمو خوردن !
      کجای این جمله با گرفتن حق برابری میکنه ؟
      اینکه من برم ترمیم انجام بدم میشه گرفتن حق ؟

حق اونه که 1 سال از عمر من واسه ترمیم بره ؟ یا وقتی قانون عوض میشه اونایی که تاثیر معدل دوران تحصیلیشون مثبت بوده با عوض شدن یه قانون وضعشون بدتر بشه ؟
      یا اینکه من بیام بخاطر عوض شدن قانون هزینه کنم ؟

هزینه و عمر و وضعیت رتبه من جزو حق من نبود ؟

این حرفی که ایشون زدن مثل اینکه من بیام ازشون 1000 تومن بگیرم . بعد ایشون بره کار کنه بگه من اون 1000 تومن که حقم بود رو پس گرفتم !
      منم دوس داشتم به جای آقای روحانی یه اصلاح طلب رییس جمهور بشه ولی وقتی بیشتر از 51 درصد گفتن ما همینو میخوایم خب معلومه که باید به این 51 درصد احترام گذاشت..ما معدل پایینا بسیار بسیار بسیار اقلیت هستیم ...یعنی از این افرادی که دارن پیامک میدن به نماینده ها همه فقط به خاطر معدل قبول نمیشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه توجه کنین درسته که در کل معدل میانگین سیزده هستش ولی از بین کسانی که واقعا درس میخونن توکنکور و خواهان رشته های تاپ هستن و به جز پزشکی و دندان دارو قانع نمیشن اکثریت 95 درصد یا شاید هم بیشتر معدلشون خیلی خوبه ...اگه دقت کرده باشین کسانی که به تاثیر قطعی معدل اعتراض دارن هم اکثرهم رشته های حیطه ی پزشکی رو میخوان وگر نه با معدل پایین هم میشه پرستاری و آزمایگاه... قبول شد...پشس در بین کسانی که خواهان رشته های خوب هستند ما معدل پایینا بسیار بسیار بسیار کمیم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      سبک تفکرت خوبه ولی بدرد ایران نمی خوره راستی با اونجا که گفتی دانش آموزان معدل پایین در اقلیت اند موافق نیستم ، تو کنکور معدل بالا کم داریم

اتفاقا کاملا برعکس.دکتربابایی که معرف حضورتون هست،پارسال سرکلاس خیـــــــــــــلی رک (کلا صراحت کلام دارن ) فرمودن انــــــــــــقد به معدلای بالای نوزده تون ننازید .بچسبین به کنکور.میگفت ما چند هزار تا معدل بیست داریم فقط.دیگه بالای نوزده پیش کش.
      اینکه تو این انجمن اکثریت مخالف تاثیر مستقیم هستن دلیل بر کم بودن معدل خیل عظیم کنکوریا نیس.اگرم اعتراضی مبنی بر مثبت شدن صورت نمیگیره به خاطر اینه که حتی اگه تاثیر مثبت شه،منفی شه،هر بلایی نازل شه این عده سرشون رو انداختن پایین کار خودشون رو میکنن.
      ما هم پارسال خیلی شاخ بازی درمیوردیم " " که ما 25 درصد رو داریم که آقای بابایی شاخ ما رو شکوند.چهارصد نفر سرکلاس بودیم هشتاد درصد معدل بالای نوزده.مشت نمونه خروار
      تازه دوستان تهمت هم زدن که معدل بالا ها مایه دار بودن یا تقلب کردن.اینو نمیشه به همه نسبت داد.تو هر چیــــزی تاکید میکنم هرچیـــــــــــزی تو ایران امکان تقلب هست.نهایی قلمچی.کنکور حتی
      تمام
      I KEEP DANCING ON MY OWN

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متنفرم از اون ادمي ك روز قبل امتحان نهايي اول-ديني-بود اون خبر رو بهم داد....
      هيچوقت نميبخشمش...
      هيچوقت خودم روهم نميبخشم....

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه چیزی تو پرانتز میگم خر کیف شید
      آذر پارسال برای ما مشاور سازمان سنجش و اورده بودن آقای فراهانی
      یارو میگفت دختر کدخدایی هم امسال کنکوریه
      و معدل نهایی اش 18.5 عسد

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      بچه ها یه چیزی تو پرانتز میگم خر کیف شید
      آذر پارسال برای ما مشاور سازمان سنجش و اورده بودن آقای فراهانی
      یارو میگفت دختر کدخدایی هم امسال کنکوریه
      و معدل نهایی اش 18.5 عسد
      خب پس حله تاثیر کلاً لغو میشه!

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)