خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 64
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید دوست عزیز مثل شما هزار و یک نفر اومدن تاپیک گذاشتن تو
      این دوسالی که من اینجام ! و باید بگم اینارو ما بلدیم و در جریانیم
      ولی شرایط همه مثل هم نبوده و شرایط امتحان ها هم همیشه عادلانه
      و برابر نبوده ! من خودم معدلم متوسطه و دارم درسم رو هم میخونم
      ولی خواهشا هرکی اینجا عضو میشه سریع تز نده که چرا همه ی معدل
      های پایین تنبلن ! و خودشو سبک نکنه
      ^______________________^

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها تحت تاثیر این تایپیک ها قرار نگیرین...اینا همونایی هستن که با تقلب و داشتن سوالای امتحانی نمره آوردند...به تلاشتون برای لغو تاثیر معدل ادامه بدین...ضمنا معدل دیپلم من 19.60 هست...ولی با تاثیر سوابق مخالفم...چون این رقابت رو ناعادلانه میدونم...موفقیت من در گرو عدم موفقیت دیگران نیست...میخوام توو یه رقابت سالم و عادلانه وارد دانشگاه بشوم...والسلام...
      ویرایش توسط lover sick : 19 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:44

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز یعنی نهایی خوندن اینقدر راحت بوده که دوست داری قطعی بشه؟

الان بهت بگن تاثیر سال سوم میشه 50 درصد مستقیم چقدر کیف می کنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ismail1373 نمایش پست ها
      دوست عزیز مگه شما نمیگی حقتو دارن میخورن؟اگه تاثیر معدل همون قطعی موند شما کنکورتو بده بعد بیا کارنامتو تو همین سایت بذار با افتخار بگو این درصدامه ولی حق منو خوردین.بعد اگه رشته مورد علاقتون رو قبول نشدین برین معدلتونو ترمیم کنین و کنکور بدین و به رشته مورد علاقتون برسین و بازم با افتخار بگین حقمو گرفتم..شاید یک سالی عقب بیفتین ولی بعد ها همین مبارزه تو زندگی به دردتون میخوره و بخدا قسم که هیچ انرژی بیخود و بیجهت از بین نمیره و یه جای زندگی به دادتون میرسه...قول میدم
      دوست عزیز من ..شما استدلال هایی مطرح کردید منم استدلال هایی گفتم ..الان شمادر پاسخ به اونا خیلی احساسی صحبت میکنید و حرف از افتخار آمیز بودن رتبه میزنید..دوست عزیز من در سنی هستم که این آرمان گرایی ها مشکل منو حل نمیکنیه ..
      من از شما استدعا دارم هر جای صحبت من بی منطقه بگید ..منم واقعااگه ببینم حق با شماست قبول می کنم ..
      من توقع دارم از شما که با استدلال و منطق پاسخ من را بدهید و نه احساسی..دوست من بحث یک عمره ..زندگیه ..احساسی که نیست ...
      اگر اینطور بود بجای قوانین ..احساس حاکم بشه ..سنگ روی سنگ بند نمی شد...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از داییم که سال 92نهایی داشته ( ) شنیدم که میگفت سر کوچه مدرسه شون یکی از دوستاش وایمیساده به پیکی که سوالا رو می اورده پول میداده سوال میخریده گویا اخرش هم معدلش 20 میشه
      همین نهایی خود ما تو تضحیح اوراقش خیلی حاشیه داشته
      جدا از دانش اموز خوب و بد این چیز ها هم باید لحاظ شه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدل من 17.49 شد کتبیم ... میدونم کمه ...

اما من هم نظر خودمو میگم ... ببینم دوستان چه جوابی دارن ...

من سوم که بودم 6 نفر از اعضای خانواده مادرم تو تصادف فوت شدن ...

من از تو هفته از چهارشنبه به بعد دیگه تو شهر خودم هم نبودم ... چه برسه به مدرسه ...

آخه اون شهر 4 ساعت با شهر ما فاصله داره ...

من باید تاوان چی رو بدم؟

کم کاریم رو؟؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انسان باید واقع بین باشه من خودم شخصا کم کاری کردم و معدلم خیلی کم شد تقصیر کسی هم نیست شاید هم تقلب بشه اما این هم دلیل بر کم کاری من نیست من خودم باید می خواندم نمره خودم رو میاوردم دیگران به من ربطی نداشت الان خیال راحت درس کنکور رو می خوندم به نظرم باید قبول کنیم افرادی زحمت کشیدن درست نیست که بگیم همه تقلب کردن یا سوال خریدن یا اگه خیلی زرنگ هستن کنکور خوب بدن ..خیلی از همین افراد که 24 ساعته زنگ میزنن به نماینده ها شک ندارم از بی خیالی نمره نیاوردن حالا دارن هیاهو میکنند. به نظر من کسی که خبر داشته تاثیر مستقیم هست و نمره خوبی نداره الان هم باید این قدر از معدل بالا ها طلبکار نباشه .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi91 نمایش پست ها
      انسان باید واقع بین باشه من خودم شخصا کم کاری کردم و معدلم خیلی کم شد تقصیر کسی هم نیست شاید هم تقلب بشه اما این هم دلیل بر کم کاری من نیست من خودم باید می خواندم نمره خودم رو میاوردم دیگران به من ربطی نداشت الان خیال راحت درس کنکور رو می خوندم به نظرم باید قبول کنیم افرادی زحمت کشیدن درست نیست که بگیم همه تقلب کردن یا سوال خریدن یا اگه خیلی زرنگ هستن کنکور خوب بدن ..خیلی از همین افراد که 24 ساعته زنگ میزنن به نماینده ها شک ندارم از بی خیالی نمره نیاوردن حالا دارن هیاهو میکنند. به نظر من کسی که خبر داشته تاثیر مستقیم هست و نمره خوبی نداره الان هم باید این قدر از معدل بالا ها طلبکار نباشه .
      دوست من افراد بین 84 تا 92 چه گناهی کردند..چرا یکی به این اشاره نمیکنه ..در زمانما اصلا تاثیرمستقیم نبود ..فقط تاثیر مثبت بود..قانون نباید عطف بهما سبق شود..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مشخصا هرکی پافشاری بیش از حد میکنه واسه تاءثیر قطعی،دیگه هیچی جز معدلش نداره واسه کنکور....
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها
      دوست من افراد بین 84 تا 92 چه گناهی کردند..چرا یکی به این اشاره نمیکنه ..در زمانما اصلا تاثیرمستقیم نبود ..فقط تاثیر مثبت بود..قانون نباید عطف بهما سبق شود..

من خودم همین سال ها دیپلم گرفتم ولی خب بازم دلیل نمیشه .

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زمانی که من و امثال من دیپلم میگرفتیم اصلا قرار نبود تاثیر قطعی شه...
      ولی شد...
      گفتیم باشه...اشتباه کردیم...نخوندیم...تنبلی کردیم...مشکلات زیاد برامون پیش اومد...عیبی نداره...الان میایم جبرانش میکنیم و تاوانشو میدیم...

نشستم وسط سال 2ماه(شایدم بیشتر)وقت گذاشتم و دیپلم مجدد انسانی گرفتم که به لطف مسیولین وقتی دفترچه ها چند ماه بعدش اومد مشخص شد فقط وقتمو تلف کردم و نمیتونم ازش استفاده ای کنم...

اینجوری نمیشه...نمیشه که همه ی راه هارو ببندن برای کسی که یه زمانی اشتباه کرده و میخواد الان جبران کنه...ولی متاسفانه همینه که میبینید...هیچ کاریم از هیچ کسی بر نمیاد...اگه قرار باشه کاری رو بکنن اونو انجام میدن...بدون فکر کردن به هیچ چیز و هیچکس دیکه ای...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi91 نمایش پست ها
      من خودم همین سال ها دیپلم گرفتم ولی خب بازم دلیل نمیشه .

شما میری سال 88 یه پرونده ساختمونی میگیره که عوارضش 15 درصده ولی نمیسازی . یا نیمه سازش میکنه ..حالا سال 92 میگن کسانیکه میخواهد تو اون منطقه خونه بسازن بگن عوارش شده 45 درصد ..خب اوکی کسی که بعد از این تاریخ میدونسته باید عوازض 45 درصدی را طبق قانون پرداخت کنه ..ولی منی که سال 88 پروانه گرفتم که نباید 45 درصد بدهم..قانون عطف به ما سبق نمیشه ...
      2-اتفاقا میگید نظر سنجس تصادفی هست ...این حرف خودتونه ..منم همین را میگم ..تو همین جامع آماری تصادفی ..نمونه گیری شده ..در سایت های مختلف ..اکثریت با تاثیر مستقیم مخالف هستند...
      طبق قانون قوانین عطف به ما سبق نباید بشوند

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوابق تحصیلی فقط سال سوم ..... این چه سنجشی میشه؟؟؟ یک کم منطقی باشید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      سوابق تحصیلی فقط سال سوم ..... این چه سنجشی میشه؟؟؟ یک کم منطقی باشید

قانون بد باید اصلاح بشه ..این که زیر سوال رفتن مجلس نیست ..اتفاقا پویایی مجلس را میرسونه ..ولی مثل اینکه اصلا اهمیت نداره نظرات دیگران...
      من میگم اوکی سنجش بیاد یه جلسه بذاره موافقا مخالفا را دعوت کنه ..حرفشون را بزنند ..رتبه های برتر کنکور و....خرد جمعی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      واقعا خرد جمعی کجاست؟؟؟؟
      یعنی سنجش پدر معنوی وفکری همه است و از بقیه بیشتر می فهمه ...این همه کارشناس و نخبه نخودی هستند...
      شما دیدی سنجش یکبار به کسی اهمیت نظر کارشناسی بده که حداقل بشنوه حرف مخالفانش را ..
      این که جامعه پویا نیست که بگه فقط من درست میگم و لا غیر ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      معدل من 17.49 شد کتبیم ... میدونم کمه ...

اما من هم نظر خودمو میگم ... ببینم دوستان چه جوابی دارن ...

من سوم که بودم 6 نفر از اعضای خانواده مادرم تو تصادف فوت شدن ...

من از تو هفته از چهارشنبه به بعد دیگه تو شهر خودم هم نبودم ... چه برسه به مدرسه ...

آخه اون شهر 4 ساعت با شهر ما فاصله داره ...

من باید تاوان چی رو بدم؟

کم کاریم رو؟؟؟؟

واقعا !
      من یادمه که سر امتحان نهایی سرفه میکردم
      خون میومد تو دستمال !
      دردی که من داشتم هر کدوم از شماها رو که تز
      میدید و گلواژه ول میدید از پا در میاورد !
      ^______________________^

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)