خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 106
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

طرح دکتر توکلی .تاثیر سوابق بصورت مثبت .تاثیر مثبت و قطعی برای همه خطاست

این متن ویرایش اساسی شده است .بنده با آقای دکتر توکلی صحبت کردم ایشون فرمودند که یکشنبه تبصره ای مبنی بر تاثیر سوابق بصورت مثبت مطرح خواهد شد ...و به را آوری این تبصره امیدوار بودند ....
      این متن را بنده اصلاح کردم و حقیقت امر بعد از تحقیقات فراوان و کنکاش زیاد ، به این نتایج رسیدم..
      بنظر من بهترین راه حل اینه
      بنظر من تاثیر مثبت برا یهمه داوطلبین و تاثیر قطعی برای همه داوطلبین خطا است ..به این دلایل ...
      1- تاثیر قطعی برای همه خطاست چونکه افراد فارغ التحصیل بین سال های 84 تا 92 که روحشون هم از این طرح خبر دار نبوده است که قرار است تاثیر قطعی لحاظ شود و تاثیر قطعی ظلم به این افراد است ...و محق هستند که اصلا چرا باید این بند تاثیر قطعی برا یاونها لحاظ بشه ...
      2- تاثیر مثبت برا ی همه خطا هستش چون فارغ التحصیل های سال 93 و 94 با علم بر اینکه تاثیر قطعی اعمال میشه امتحانات نهایی سوم را انجام داده اند و افرادی که معدل نهایی شون خوب شده حق دارند محق باشند که چرا ؟؟بازی کنکور با توجه به قوانین از سال سوم و 25 درصد تاثیر قطعی شروع شده است.
      بنظرم بهترین راه حل برای این کار این است که
      الف)برای افراد قبل 84 معدل حساب نشود
      ب) برای افراد سال 84 تا 92 مثبت اعمال بشود
      ج) برای افراد 92 به بعد قطعی اعلام بشود ولی فرصت ترمیم می گذاشتیم مثلا برایشان...البته با اعلام قبلی 2-3 ماه قبل نه 2 روز قبل امتحان نهایی!!!
      د)حفاظت آزمون نهایی را دقیق تر می گرفتم

ولی متاسفانه برا ی اینکه زمان از دست رفته است بند ج که ترمیم باشه شاید اجرایش سخت باشه و الان خیلی تصمیم گیری سخت شده است ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با اجازه استارتر محترم

درخواست این دوست عزیز ؛

ویرایش توسط saj8jad : 17 اردیبهشت 1395 در ساعت 20:30 دلیل: اضافه کردن درخواست یکی از دوستان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یک قدم دیگه انشا الله تا نتیجه نهایی مونده فقط ..نا امیدی ممنوع

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرق تاثیر مثبت و قطعی چیه؟
      بالاخره تاثیر داره...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      بالاخره تاثیر داره...
      مثبت یعنی اگه تو درسی نمرت کم شده و این باعث بشه روی رتبه و نتیجه کنکورت تاثیر منفی بزاره ...اونوقت معدلت رو تاثیر نمیدن...

اما قطعی یعنی اگه به ضررت هم باشه معدلت رو تاثیر میدن...

حالا اگه مثبت بشه اونی که نمره بالا داره اگه به نفعش باشه براش تاثیر میدن اگرم نباشه که هیچ...

تاثیر مثبت بهتره
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست من تاثیر مثبت تقریبن مثل این میمونه تاثیر نداره برا ی معدل پایین ها ..یعنی یه بار معدل می سنجن اگه رتبه بهتر شد که اعمال می کنند اگر بدتر شد همون نمره کنکور مد نظر قرا گرفته میشه ...خیل فرق داره این 2 تا ....................خیلی خیلی خیلی خیلی فرق داره دوست من

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بالاخره تاثیر داره...
      تاثیر مثبت فقط به درد کسایی میخوره که بیست کامل گرفتن .. تعدادشونم کمه نسبتا . دیگه مجبور نیستی با معدل ده با کسی که معدلش 19 شده رقابت تنگاتنگ داشته باشی و با درصد مشابه 10 هزار تا رتبت بدتر از اون باشه !! فرقش اینه !!
      تاثیر مثبت بیشتر مث اینه که تاثیری نباشه .
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما واقعا با توکلی صحبت کردین؟

ایشون که طرفدار تاثیر معدل بودن!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بالاخره تاثیر داره...
      هنوز فرقشو نمیدونی رفیق
      ببین رستگار رحمانی رتبه 1 کنکور با تاثیر مثبت با معدل 13 شد 1 تجربی اگه همین فرد با تاثیر قطعی بود میشد 700 ..800 تجربی
      ببین چقدر فرق داره
      و اینکه شما رتبه یک که نمیخای مثلا فوقش رتبه 200 بخای که میتونه حتی چند هزار رتبه تو رو جابجا کنه
      بستگی به معدل داره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها

نه توکلی رای منفی داد .
      دوستان ، خوبی که حلال کردن نمی خواد
      بدی هم که ندیدین از ما .
      پس حرفی نمی مونه .
      حس کردم این انجمن داره وقتمو زیادی هدر میده .

طی یه عملیات متفکرانه ، دست ها را بی وقفه روی دکمه های کیبورد لغزاندیم و چرت پرتی همچون "ختذسحگختبسثثذحذ" تایپ کردیم . آن را کپی کرده ، و رمز اکانت خویش را عوض نمودیم . بعد از عوض شدن امضایی که میخونید می زنیم "خروج" و بای فور اور سی یو افتر کنکور !!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها

دوست عزیز !!!!!ایشون در مخالف تا با کلیات صحبت کردن ..خواهشا این حرف را نزنید ..اتفاقا ایشون خیلی مستدل با کلیات طرح مخالفت کردندو در ریز همه مسائل هستند ..من زنگ زده بودم از ایشون تشکر کنم این را فرمودند..چه نیازی دارم دروغ بگم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      هنوز فرقشو نمیدونی رفیق
      ببین رستگار رحمانی رتبه 1 کنکور با تاثیر مثبت با معدل 13 شد 1 تجربی اگه همین فرد با تاثیر قطعی بود میشد 700 ..800 تجربی
      ببین چقدر فرق داره
      و اینکه شما رتبه یک که نمیخای مثلا فوقش رتبه 200 بخای که میتونه حتی چند هزار رتبه تو رو جابجا کنه
      بستگی به معدل داره
      قربونت وقتی یکی براش تاثیر مثبت داشته باشه اما برای تو تاثیری نداشته باشه اون میزنه جلوی تو.
      به همین سادگی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هنوز فرقشو نمیدونی رفیق
      ببین چقدر فرق داره
      بستگی به معدل داره
      دقیقا ..فقط باید تلاش کنیم که با تماس با نمایندگان فرق این 2 تا را بهشون بگیم..دوستان وقتی خود دانش ـآموز ها نمیدونند فرق این 2 تا ..توقع داردی نماینده ها بدوننند ...باور کنید با آگاه سازی این کار همه مون به نتیجه دلخواه می رسیم ...یک یا علی دیگه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنوز فرقشو نمیدونی رفیق
      ببین چقدر فرق داره
      بستگی به معدل داره
      داداش اصلا قصد توهین ندارم ،

ولی خوب شد خدا رستگار رحمانی رو آفرید ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قربونت وقتی یکی براش تاثیر مثبت داشته باشه اما برای تو تاثیری نداشته باشه اون میزنه جلوی تو.
      به همین سادگی
      دوست من الان فرصت نیست فرق این 2 تا کامل بگم ..برای این کار اگه به صفحه نشر دریافت برید کاملا متوجه فرق این 2 تا میشید..اصلا قابل مقایسه نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اصلا......عرض کردم رستگار رحکانی با معدل 13 شد رتبه یک ..یقینا اون سال چند هزار معدل بیست داستیم از ایشون کمتر شده بودند...ولی اگر در همون سال تاثیر قطعی بود ایشون رتبشون بین 600 تا 1000 می شد ...دوست عزیز فرق داره خیلی فرق داره ..................

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها
      دقیقا ..فقط باید تلاش کنیم که با تماس با نمایندگان فرق این 2 تا را بهشون بگیم..دوستان وقتی خود دانش ـآموز ها نمیدونند فرق این 2 تا ..توقع داردی نماینده ها بدوننند ...باور کنید با آگاه سازی این کار همه مون به نتیجه دلخواه می رسیم ...یک یا علی دیگه
      آره خیلی از دانش آموزان فرق تاثیر قطعی و مثبت رو نمیدونن ،

من واسه هرکسی که توضیح میدم ، یه جوری نگام میکنه انگار عربی واسش توضیح دادم ...

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن