خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو فعلن برو کتاب ابتدایی بخون درمورد مهندس بزرگ نمیخواد نظر بدی...پارسال مسعودی اندازه یه خواننده پرطرفدار تن تن همایشای جمع بندی داشت...سی دی های مشابهت هاشو با تستای کنکور 94 بهت بدم شب بخوابت نمیبره...انرژی قدرت بیان توانایی مسعودی با هیچکس قابل قیاس نیست...درضمن مهندس زتدگیش فیزیک ریاضیه...وهمینطور امار فروش منابع مسعودی 100 برابر افباست هم فیزیک هم ریاضی...ودراخر اینم بدون اگه پکیجشو نگا کنی توهر دی وی دی 2ساعت فقط مفهوم میگن پس این یعنی تو روهوا حرف زدی وندیدی...پکیج جدیدیشم داره میاد ...خوش بحال ما96 ها....

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنو بچه ایید...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تو فعلن برو کتاب ابتدایی بخون درمورد مهندس بزرگ نمیخواد نظر بدی...پارسال مسعودی اندازه یه خواننده پرطرفدار تن تن همایشای جمع بندی داشت...سی دی های مشابهت هاشو با تستای کنکور 94 بهت بدم شب بخوابت نمیبره...انرژی قدرت بیان توانایی مسعودی با هیچکس قابل قیاس نیست...درضمن مهندس زتدگیش فیزیک ریاضیه...وهمینطور امار فروش منابع مسعودی 100 برابر افباست هم فیزیک هم ریاضی...ودراخر اینم بدون اگه پکیجشو نگا کنی توهر دی وی دی 2ساعت فقط مفهوم میگن پس این یعنی تو روهوا حرف زدی وندیدی...پکیج جدیدیشم داره میاد ...خوش بحال ما96 ها....
      منم موافقم مسعـــــــــودی مفهوم رو تا جانندازه واس دانش آموز ول نمیکنه - ختم کلام هرکسی از هر چیزی استفاده میکنه ایشالا موفق باشه- درست نیست بیاییم یکی رو تخریب شخصیت کنیم یکی رو ارزشمندش کنیم . هر دوشون زحمت کشیدن ایشالا در امر آموزش کشور همیشه پایدار باشند

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​این شد نظر درست دمت گرم...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_76 نمایش پست ها
      ســــــــــــلام
      من فیزیک رو کم خوندم
      با پکیج جمع بندی امیر مسعودی الان میخونم
      خودشم اون تکنیک هایی که میگه مسعودی مهندس سادات آفبا هم میگه اونارو
      الان سوالم اینه که جمع بندی مسعودی+کتاب گاج ==نتیجه خوب میده؟؟؟
      و کدوم فصول رو بیشتر اهمیت بدم
      و برای کسب درصد بین 50-60 چیارو بخونم ؟
      تــــــــــــــــــــــــ شکر دوستان
      اینم تکنیک های مشترک :
      فایل پیوست 53387

اسم اون سمت چپی حروم خورو نیار ...

من باهاش تو کنکور :

ریاضی : 4% -

فیزیک : 3% -

زدم .

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون مشکل توعه

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_76 نمایش پست ها
      ســــــــــــلام
      من فیزیک رو کم خوندم
      با پکیج جمع بندی امیر مسعودی الان میخونم
      خودشم اون تکنیک هایی که میگه مسعودی مهندس سادات آفبا هم میگه اونارو
      الان سوالم اینه که جمع بندی مسعودی+کتاب گاج ==نتیجه خوب میده؟؟؟
      و کدوم فصول رو بیشتر اهمیت بدم
      و برای کسب درصد بین 50-60 چیارو بخونم ؟
      تــــــــــــــــــــــــ شکر دوستان
      اینم تکنیک های مشترک :
      فایل پیوست 53387

سلام
      زیاد روی دی وی دی ها حساب باز نکنین بهتره از همون گاج استفاده کنین و یک قدم تا صد رو بزنین یا حداقل سطح استانداردش رو بزنین.
      خیلی ها از دی وی دی جواب نمیگیرن و یا اینکه سر جلسه کنکور واقعا نمیتونن از گفته ها استفاده کنن و نتیجه مطلوب رو بدست بیارن.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان که نظر دادند مرررررررررررررررسی

9. Top | #39
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دی وی دی های کنکور آسان است بدرد نمیخوره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مسعوودی ک اینقدد بدیهیاااتو توضیح میده حوصلتوو سر میبره ولی درر کل هیچ دی وی دی از هیچکسی ب درد نمی خوره اددم وقتی خاک گچ بخوره بهتره یاد میگیره
      فک کنمم خیلی قدیمیم دگ فسیل شدم
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لطفا از هر منابعی واسه جمع بندی استفاده می کنی،دور اون مسعودی رو خط قرررررررررمز بکش قول میدم به نفعت میشه...کسایی هم که ازش حمایت می کنن احتمال زیاد هنوز پی نبردن اون سی دیا چقدررررر مزخرفه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سادات همه ی تیپ هارو میگن واااقعا عااالیه واقعاااا سادات عالیه.مسعودی تو قانون گارها همه ی تیپ هارو بررسی نکردت.من پشت کنکوری هستم پارسال مسعئدی میهوندم درصدام اصلل خوب نبود ولی امسال با سادات خدا شاهده چندبار صد در صد درصدام زیر ۷۵ نیست.مسعودی مزخرفه مزخرف..رونویسی شده جزوه محسن توانا و فرید شهریاری همشو خفظی دزس میده نه تحلیلی.استاد سادات مدرسه ی علامه حلی تهران درس میده ۲۰ سال اونجا درس میدت..تکنیک هتت تو اینه هارو ایشون اولین بار اورد تو کتاب ها.اولین بار سال ۸۵ اورد تو کتابش.خیلیی بهتر راحت تر و تکنیکی تر هست.قدرت تحلیلت تو درس فیزیکو بالا مییره.اقای سادات هیچ اموزشگاهی نرفته قابل توجه کسایی ک میگن امئزشگاه کلاسش رفتن.ایشون فقط علامه حلی درس میدن.موسسه ی کلاه بردار احمدی.اون مسعودی همش کپیه همشششششش...
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط و فقط تیپای خاص که واسه کنکورا قدیمه حل میکنه مسعودی.
      ولی سادات همههه ی تیپ هارو بررسی میکنه...پنجره ها و دیدگاهیی ک ممکنه ازش طرح سوال بشه میده.
      الکی نیست دو دهه داره علامه حلی درس میده.
      همه شاگرداش دقت کن همه ی شاگرداش بالای هشتاد میزنن واقعا میگم.
      مم خودم باهاشون در تماسم
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا دی وی دی دیدن برا جمع بندی به نظرم خوب نیست

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اون مشکل توعه
      داداش شما جوری از مهندس مسعودی داری طرفداری میکنی که انگار نسبت فامیلی باهاشون داری یا انگار شاگرد خصوصیش هستی .از این تبلیغات و کوفتن ها و تعریفات نه پولی به جیب شما میره و نه به جیب سایرین . پس بهتره که حقیقت رو بگیم . شاید یه بنده خدایی با پول کارگری و... و با هزار امید و ارزو دنبال خریدن این جور cd ها باشه . باجو سازی که شما دارید میکنید به هیچ نتیجه ای نمیشه رسید. شما اگه طرفدار ایشون هستی و با ایشون به درصد هایی بالای 60-70 رسیدید ،با مدرک و دلیل صحبت کن . از نقاط قوت ایشون بگو تا سایرین هم هزاران هزار نقطه ی ضعف فیزیک و ریاضی اقای مسعودی رو بگن.
      این همه ادم اومدن میگن سادات نسبت به مسعودی حداقل در چند سال اخیر بهتر کار کرده . کسی هم به اقای مسعودی توهین نکرد . شما بعد اینطوری داری یه تنه طرفداری میکنی اونم با پرخاش!!!!!
      من به عنوان کسی که هم فیلم ها اقای مسعودی رو دیدم و هم اقای سادات رو ،میگم قطعا سطح تدریس مهندس سادات خیلی بالاتره اما شیوایی کلام اقای مسعودی به مراتب بهتره . درصد منم در فیزیک یه سطح معمول(میانگین65)هست . بچه های دیگه که خیلی درصداشون از من بالاتره هم رو ی سطح تدریس و مفهوم اقای سادات تکیه میکنند و نه روی تکنیک های به قول خودشون خودساخته و بدون هیچ اثبات ریاضیاتی اقای مسعودی (که البته مهندس سادات با اثبات ریاضیاتی و فیزیکی از روی مفاهیم همون قلق هارو درمیاره درفیلم) .
      در تاپیک های مختلف درباره این موضوعات به مراتب صحبت شده که باز کردنشون به هیچ نتیجه ای ختم نمیشه .
      اخر این بحث ها هم معمولا این میشه که باید قبول کرد که صرفا با دیدن فیلم حالا چه افبا باشه و چه کنکوراسان است و چه..... نمیشه درصد بالایی در کنکور زد. شاید دیدن این فیلم ها میتونه ساعت ها از زمانی که باید برای تسلط روی یه مبحث گذاشت ،کم میکنه اما این زدن تست معقول هست که ابهامات و مشکلات رو مشخص میکنه و چابکی در حل سوالات میده.
      ببخشید که طولانی شد اما امیدوارم حداقل یه کمکی برای بچه های کنکور 96 و حتی 95ی ها بشه که از همون اول منابع شون رو درست و با توجه به سطحشون اتخاب کنند و درگیر این جو سازی ها نشند.
      منتظر نظرات قانع کننده ی شما و دیگران هم هستم که اگر خلاف این واقع رو قبول دارید ، با دلیل و مدرک ارائه کنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن