خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

جمع بندی فیزیک و شیمی آفبا

سلام .
      نظرتون راجع dvd جمع بندی شیمی و فیزیک آفبا چیه ؟
      من درس رو تموم کردم و میخوام یک مرور کلی بشه که مطمئن بشم . توی فیزیک حدود درصدم 30 هست و شیمی حدودا 50

بخرم به نظرتون ؟
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قیمتشون چقدره ؟

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نه ...این به نوعی یه تله برای پول های شماست
      الان بهترین منبع خلاصه های خودتونه....اگه خلاصه هم ندارید اشکالی نداره از همین الان خلاصه بنویسید برا خودتون تا تیر ماه کامل بشه
      خود شیمی 3 افبا 7 دی وی دیه که حدود 2 تاش تسته...5 تا دی وی دی و کل شیمی 3....خلاصه تر از واقعا مزخرف به نظر میاد
      شیمی نیاز به خلاصه نداری و از الان فقط تست....درسی حفظی-محاسباتی مثل شیمی تشت بیشتر به کارت میاد
      ر مورد فیزیک هم هنوز تا اخر اردیبهشت حداقل وقت داری که درصدت رو ببری بالا و به هیچ عنوان از الان به فکر جمع بندی نباش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظر من نگیر
      کاری به بدی های dvd به خصوص از نوع جمع بندیش ندارم ولی جمع بندی های آفبا سوالات کنکور چند سال اخیر رو بررسی میکنن که کاملا به ضرر شماست
      شما باید این کنکور ها رو به صورت آزمون جامع کار کنید یعنی دقیقا مثل شرایط کنکور و اینکه خودتون سوالات رو بخونید و حل کنید یعنی یه آزمون کامل 270 سواله بعدشم بررسی کنید نه معلم بیاد تک تک سوالا رو بخونه و شما حل کنید و بلافاصله اون سوال رو بررسی کنه بعد بره سراغ سوال بعد
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بچه ها من یه دی وی دی میخوام که تست های ریاضی ( رشته ریاضی ) مثلا از سال 90 تا 94 حل کرده باشه ! بدون درسنامه فقط حل تست ! ایا همچین دی وی دی وجود داره که تهیه کنم ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      بچه ها من یه دی وی دی میخوام که تست های ریاضی ( رشته ریاضی ) مثلا از سال 90 تا 94 حل کرده باشه ! بدون درسنامه فقط حل تست ! ایا همچین دی وی دی وجود داره که تهیه کنم ؟
      خب آفبا هم فک کنم فقط حل تسته

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر چی میگیری فیزیکشو نگیر . طرف جمله بندی بلد نیس چپ و راس داره میاد تو تلویزیون . البته من کلا با دی وی دی مخالفم . برا جمع بندی بهترین کار اینه خودتون ببندین درسا رو .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی فک کنم جمع بندی ریاضی اش خوب باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      جمع بندی مهربان تا اردبیهشت میاد هم قیمتش خوبه هم بهترین مولف ( ریاضی ) ایرانه !

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی آفبا رو فکرشو نکن به نظرم ، البته اگه بابایی باشه بد نیست
      فیزیک آفبا آقای سادات خیلی مفهومی درس میدن اما خیلی تپق میزنن موقع تدریس ، تست ها رو هم اشتباه میکنن (درست حل میکنن اما به یکایی که سوال خواسته دقت نمیکنن و گزینه غلط رو میزنن) یا مثلا اگه تستی تصویرش توی اسلاید درج نشده باشه به راحتی ردش میکنن میرن بعدی :/
      من دی وی دی زیاد برای ازمایش دیدم اما از نظر کیفی هیچی به دیفرانسیل اقای مهربان نرسید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیکش رو دیدم تند تند فرمولا رو میگه + نکات مهم رو توضیح تشریحی خاصی نمیده اخرش کنکورای 2/3 سال اخیر رو میزنه ،سطحش بالاست.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک افبا خیلی خوبه واقعا عالیه ولی من شیمیشو زیاد نمیپسندم بجز بابایی البته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پارسال که فیزیکش خریده بودم واقعا ارزش داشت . ولی ی کوچولو باید خودت پایه خوبی داشته باشی البته ی کوچولو

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جم بندی فیزیک و زیست و شیمیش خوبه ولی ریاضیش متوسطه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ریاضی جمع بندی چی بگیرم ؟
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن