خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      والا بخدا هروقت دیدم گفتن از کتاب یکی نیس بگه د اخه لا مصب تو بهترین دبیرستان های کشور درس خوندی 4 سال پایت قوی شده خب مگه خری بری دی وی دی بخری کتاب میخری تست میزنی ...یه کسیم پایه ش متوسطه میاد حرف رتبه یک رو گوش میده میخواد سخت ترین مباحث رو از کتاب بخونه خب اگه معلم نیاز نبود چرا 12 سال رفتیم مدرسه؟میگفتن خودتون بخونید بیاید امتحان بدید...
      این که میگی اونایی که میگن فقط کتاب خوندیم و دیگه هیچی نخوندیم و رتبه ی خوبی شدن رو قبول دارم که چرت میگن چون فقط با کتاب ادم هیچ نتیجه ای نمیگره یا لااقل نتیجه ی خوبی مثل اینا نمیگیره!ولی این که میگی همشون دی وی دی داشتن یا معلم خوب داشتن و....رو قبول ندارم...خیلیا بودن معلم نداشتن مثلا برای شیمی خودشون اومدن مبتکران رو خیلی خوب خوندن و الان هم میبینم که کامل شیمی رو بلدن..چرا راه دور بریم یکی از دوستای خودم پارسال پرستاری اورد یه کلاس کنکور هم نرفت معلم دبیرستانشون هم افتضاح بود درس نامه های مبتکرانو میخوند تستاشو میزد اخرم درصد کنکورش 47 شد تو شیمی!یا امار رو از رو گاج نقره ای بدون معلم میخوند!!من میگم حالا کسی که امکانات نداره دلیل نمیشه الان کتابای خیلی خوبی اومدن تو بازار که جور 100 تا معلم رو میکشه!درسته هیچی مثل تدریس معلم نمیشه ولی این دلیل نمیشه که کسی معلم خوب نداره باید مثلا بره بمیره و به هیچ جا نرسه..همچین فردی با درس نامه های کتابا میره جلو و نتیجه هم میگیره!میگم اینو به عینه به چشم دیدم اگر کسی خودشو باور داشته باشه و تلاش زیاد کنه محاله که موفق نشه حتی اگه هیچ معلمی نداشته باشه الان اینقدر کتاب کمک درسی خوب اومده که دیگه معلم توشون گمه!حتی بعضی از نکات رو تو کتابای کمک اموزشی من میبینم که چقدر خوب توضیح داده حتی از معلم هم بهتر!خلاصه که کسی که معلم نداره یکم کارش سخت تر میشه وی میتونه با کتابای کمک درسی خودشو جلو بندازه!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atena.kh نمایش پست ها
      هرگز!!!!ترازی که یه تست زیست میده راباهیچی نمیشه مقایسه کرد
      من نگفتم زیست رو کمتر بزنه
      گفتم بجای اینکه وقتش رو با فاگوزیست هدر بده میتونست کتاب + تست کار منه و همین درصد رو بیاره و وقت باقیمونده رو عمومی کار کنه ... درسای عمومی هم اونقدری راحت هستن که میشه با وقت کم خیلی درصدشون رو بالا برد
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

اتفاقا بجز مقطع ابتدایی الکی رفتیم مدرسه..........بقیش بجز وقت تلف کردن و ...هیچ سودی نداره........
      دقیقا...موافقم...من کامل تو مدرسه وقتمو تلف کردم بخصوص پیش دانشگاهی
      <br>

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اتفاقا بجز مقطع ابتدایی الکی رفتیم مدرسه..........بقیش بجز وقت تلف کردن و ...هیچ سودی نداره........
      باهات موافقم

من الآن سال سومم

خیلی دوست دارم سال بعد رو غیر حضوری بخونم ...
      مدرسمون هم دولتیه معلم خوب داره اما کم!!!

به نظرت کار درستیه سال بعد نرم؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      باهات موافقم

من الآن سال سومم

خیلی دوست دارم سال بعد رو غیر حضوری بخونم ...
      مدرسمون هم دولتیه معلم خوب داره اما کم!!!

به نظرت کار درستیه سال بعد نرم؟
      اگه مدرسه مشکلی نداشت نرو....درست ترین کار اینه که بخونی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگه مدرسه مشکلی نداشت نرو....درست ترین کار اینه که بخونی
      خودمم تو همین فکرم

فک نکنم مدرسه مشکلی داشته باشه....

ببینیم چی میشع...

متچکرم!!

موفق و پیروز باشید.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها دعوا نکنید.این یه موضمع شخصی هستش حدودا.یعنی یکی تو خودش میبینه که با خودخوانی موفق شه.یکی دیگه نیاز داره کلاس بره.درسته که اکثر بچه برترا انواع کلاسها و امکانات تاپ آموزشی رو در اختیار دارن,اما کم نیستند کسانی مثل رستگار رحمانی آزاد که از یکی از روستاهای کرمانشاه چندسال پیش تو کنکور تجربی و زبان باهم رتبه یک شد ,بطوریکه سازمان سنجش قبول نکرد و دوباره ازش کنکور گرفتن که صحتش مشخص بشه و شد البته.
      اگه فکر میکنید باید از امکانات استفاده کنید ,خوب استفاده کنید.اگرم فکر میکنید که با خودخوانی میتونید,خوب همونکارو کنید.در کل هرکارمیخاید انجام بدید,اما خروجی قابل قبولی داشته باشید.مهم رسیدن به هدفه.حالا هرکسی یه جور به هدف میرسه.در کل باید آفرین گفت به اون بچه هایی که باکمترین امکانات باغیرت درس میخونن تا هرجور شده خودشونو بکشن بالا و به منو شمایی که تو دریای امکانات هستیم پوزخند بزنن.خداقوت🙋🙋🙋🙋

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن