خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 83
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      شما که از زندگی بنده خبر ندارید و نمیدونید که تفریحاتم چی بوده لطفا قضاوت نفرمایید......خواهش میکنم چون چیزی نمیدونید.......................
      من قضاوت نکردم
      گفتم در فکر ازدواج باشه
      اتفاقا از حالا در فکر ازدواج باشه خیلی خوبه یه دختر خوبی برا خودش پیدا میکنه بالاخره
      اونم انقدر دختر خوب هست که با هر شرایطی که ایشون داشته باشه میسازه
      همه که پر افاده نیستن

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظور؟
      منظور نداشتم
      ولی کلا توقعات رو اگه بیاریم پایین خیلی راحت میشه زندگی تشکیل داد
      خیلی ها با یه شرایطی زندگی تشکیل دادن
      چرا جای دوری بریم همین داداش من هیچی نداشت با 500 هزار تومن ازدواج کرد حالا به جایی رسیده که فکرش هم نمیکرد کافیه عاشق بشی بقیه حله
      خدا کریمه

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برادرم من به زور که نمیشه عاشق شد آخه ..............
      فکر تشکیل زندگی باشه
      عاشق هم میشه کافیه فکرش باشه
      اونو من تضمین میکنم
      مشکل اینه که فکرش درگیر چیزای دیگه است

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      فکر تشکیل زندگی باشه
      عاشق هم میشه کافیه فکرش باشه
      اونو من تضمین میکنم
      مشکل اینه که فکرش درگیر چیزای دیگه است
      دقت کردید بنده خدا آف شد؟

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان فکر نکید ازدواج کنید دیگه درس نمیشه خوند
      اونی مرده اونی خانومه که همه چیز رو به جا انجام بده و به موقع
      یه کار رو به بهانه دیگری انجام نده زندیگیشو باخته
      شاید تحصیلات تا 50 سالگی واسه یکی ادامه داشته باشه پس نباید ازدواج کنه
      من خیلی ها میشناسم دیپلم داشتن ازدواج کردن الان دکترا دارن
      بچه دارن /خوشحال هستن /شاد هستن /نسل خودشون رو ادامه دادن /اموخته های خودشون رو به بچه هاشون انتقال دادن /باعث افتخار شدن /و لذت دنیا و اخرت میبرن/تازه در هنگام پیری به هیچ عنوان افسرده نمیشن /دورشون شلوغه همیشه/بچه هایی دارن که با افکار خودشون پرورش دادن /و قطعا در هنگام سختی کمکشون میکنن
      ولی بر عکسش هم سراغ دارم که به بهانه یه چیزی دیگری رو ول کردن میتونم بگم همهشون افسرده هستن
      ویرایش توسط drmoslem : 08 فروردین 1395 در ساعت 21:44

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنا بر پیشنهاد تعدادی از دوستان و حسب فرمایش حجت الاسلام داستانپور، از این به بعد سعی بر این است که به منظور دسترسی راحت تر مخاطبان به موضوعات و سوالات شایع و مبتلا به، متن سوال وجواب ها و پاسخ به شبهات در قسمت مقالات نیز درج شوند.

سلام حاج آقا من مبطلا به گناه استمنا هستم، حاج آقا من نمیخوام از خدا دور بشم.من نمیخوام گناه کنم اما ارادم خیلی سست شده تورو خدا به دادم برسید

همین که نسبت به حلال و حرام الهی دغدغه مند هستید، لطفی است از جانب خدای متعال. ولی این دغدغه باید تبدیل به یک موتور حرکت شود برای ترک این مسئله، نه این که فقط در حد یک سوهان روح باقی بماند و دائم خودتان را سرزنش کنید که وای چرا من چنین و چنان هستم. پس با توکل به خدا و توسل به ائمه و استمداد از این بزرگواران عزم خود را جزم کرده و با اراده ای جدی تصمیم بگیرید که به طور کلی آنرا ترک کنید. شما گفته اید که گاهی دو یا سه هفته انجام نمی دهید، پس همانطور هم می توانید کلا ترک کنید. به شرط اینکه واقعا بخواهید و بعضی لوازم این کار را فراهم کنید، که عبارتند از :

1 _ سعی کنید ارتباطتان را با جلسات هفتگی به هیچ عنوان قطع نکنید.

2 _ دوستان مومن و معتقدی برای خودتان انتخاب کرده و با آنها رفت و آمد داشته باشید.

3 _ در صورت امکان در فعالیت های هیئت شرکت کرده و در این راستا تلاش کنید.

4 _ حداقل روزی یک مرتبه نماز تان را در مسجد و به جماعت بخوانید و مابقی نمازها را سعی کنید اول وقت باشد.

5 _ در مورد آسیب ها و ضرر های این کار بیشتر مطالعه نمایید.

6 _ دائم به خودتان یادآوری کنید که همانطور که یک هفته می توانید این کار را ترک کنید، پس یک هفته یک هفته هم می توانید.

7 _ گوشی موبایل ، کامپیوتر و ... را از عکس ها، فیلم ها و صحنه های تحریک آمیز کاملا پاک نمایید.

8 _ با یک برنامه ریزی، ساعات روز خود را پر کرده و از بیکار بودن به شدت بپرهیزید.

9 _ به هیچ وجه خلوت های طولانی نداشته باشید، حتی اگر در منزل و داخل اتاق خودتان هستید. سعی کنید درب اتاق را باز گذاشته و یا مطالعه و فعالیت خودتان را در سالن عمومی انجام دهید. باز هم تاکید می کنم از خلوت و تنهایی بپرهیزید.

10 _ به محض اینکه احساس می کنید دارید وسوسه می شوید، فضای خودتان را تغییر دهید و به یک مکان عمومی بروید. در شروع وسوسه، خیلی راحت میتوان مقابله کرد، ولی اگر به مراحل نهایی رسید کمی سخت تر می شود. اگر چه باز هم میتوان تن به چنین کاری نداد.به طور مثال اگر شما مشغول به انجام این کار باشید و ناگهان صدای پای پدرتان را بشنوید که دارد وارد اتاقتان می شود، آیا ادامه می دهید یا ترک می کنید و سریع خودتان را جمع و جور می کنید؟ بنده از ده ها نفر که مبتلا به این عمل بودند پرسیدم، همگی گفتند که سریع دست از این کار میکشیم. هیچ کدام نگفتند که ما که توان ترک آن را نداریم. پس می نشینیم تا پدرمان بیاید و ما را در آن وضعیت ببیند. این قضیه نشان می دهد که طرف اگر اراده کند می تواند که با این وسوسه ها مقابله کرده و حتی در بالاترین سطح آن، دست از این کار بکشد.

11 _ برای حمام رفتن خودتان زمان محدودی مشخص کرده و مقید باشید در آن چند دقیقه حتما استحمام خودتان را انجام دهید و داخل حمام هم به هیچ وجه برهنه برهنه نشوید.

12 _ از ارتباط با افرادی که شما را تشویق به این کار کرده و یا این رفتار خودشان را تعریف و تحسین می کنند به شدت پرهیز کنید.

13 _ از قرار گرفتن در موقعیت های تحریک آمیز، مثل دیدن بعضی فیلم ها، شنیدن بعضی حرف ها، خواندن بعضی کتاب ها یا پیامک ها و ... اجتناب کنید.

14 _ دائم به خودتان یادآوری کنید که در مسیر پاک شدن از این اعتیاد هستید و هر روز به خودتان تلقین کنید که می توانید، چون انسانید. یک انسان هر چه اراده کند انجام می دهد. هر روز هم که موفق بودید و پاک ماندید، سجده شکر کرده و از خدا تشکر کنید و در عین حال خودتان را هم تشویق کنید. این تشویق می تواند زبانی باشد، می تواند با خرید یک خوراکی مورد علاقه خودتان برای خودتان و ... .

15 _ دائم به خودتان تذکر دهید که ترک این کار مساوی است با آثار مثبتش مثل احساس آرامش و معنویت، سلامت جسمی و روانی، جلب رضایت خدا و امام زمان و ... . و عدم ترک آن و ادامه این رفتار مساوی است با اضطراب و تشویش، احساس گناه، مشکلات جسمی و روانی، آسیب ها یی که بعد از ازدواج افراد مبتلا و معتاد با آن مواجه شده و چه بسا باعث به هم خوردن زندگی مشترکشان می شود، دور شدن از خدا و اهل بیت و ... . دائم شیرینی روزی که کاملا ترک کرده اید و یک فرد پاک پاک هستید را تصور کنید که چقدر احساس زیبا و دلچسبی دارید، چقدر سبک و نورانی شده اید. و همواره خودتان را در آن موقعیت ببینید که به طور کامل ترک کرده اید و در محضر خدای متعال نشسته اید و می گویید خدایا متشکرم که کمکم کردی تا پاک شوم. و این لحظه غرور آفرین و زیبا را درک کنم. و بدانید که تا آن نقطه فاصله زیادی ندارید.

16 _ اگر خدای نکرده جایی دچار لغزش شدید، سریعا توبه کرده و جبران کنید. نمازهایتان را بهتر بخوانید، به پدر و مادرتان احترام بیشتری بگذارید، به خلق خدا احسان و محبت بیشتر ی نشان دهید. مواظب باشید شیطان به شما نگوید حالا که دچار لغزش شدم پس دیگر امیدی به من نیست و با این توجیه تن به انجام این کار بدهید. بدانید شما هیچ راهی ندارید مگر ترک این عادت، پس هرچه زودتر بهتر.

17 _ سوره ناس و فلق را زیاد بخوانید و ذکر لا اله الا الله را هم زیاد بگویید و سعی کنید دائم الوضو باشید.

18 _ از پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان و خوردن غذاهای مقوی قوه جنسی مثل پیاز، موز،شیرینی ها و ... خودداری کنید. موهای زیر شکمتان را هم زود به زود ازاله و کوتاه نکنید، اشکالی ندارد در این سن موهای زیر شکمتان بلند باشد.

19 _ یاد مرگ، آخرت، حساب و کتاب و لحظات تنهایی بعد از مرگ، شهوت ها را در دل می میراند. پس گاهی اوقات به آنها بیندیشید.

20 _ بنده راهکارهای فوق را در همین چند ماه اخیر به ده ها نفر ارائه کردم و اکثر آنها بعد از دو یا سه ماه پافشاری و عمل به موارد فوق، درمان شدند. پس بدانید که می توانید و حتما موفق خواهید شد. با توکل به خدا از همین حالا شروع کنید.

منبع:حجه الاسلام داستانپور - یادداشت ویژه
      ویرایش توسط -Morteza- : 08 فروردین 1395 در ساعت 21:47

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان فکر نکید ازدواج کنید دیگه درس نمیشه خوند
      اونی مرده اونی خانومه که همه چیز رو به جا انجام بده و به موقع
      یه کار رو به بهانه دیگری انجام نده زندیگیشو باخته
      شاید تحصیلات تا 50 سالگی واسه یکی ادامه داشته باشه پس نباید ازدواج کنه
      من خیلی ها میشناسم دیپلم داشتن ازدواج کردن الان دکترا دارن
      بچه دارن /خوشحال هستن /شاد هستن /نسل خودشون رو ادامه دادن /اموخته های خودشون رو به بچه هاشون انتقال دادن /باعث افتخار شدن /و لذت دنیا و اخرت میبرن/تازه در هنگام پیری به هیچ عنوان افسرده نمیشن /دورشون شلوغه همیشه/بچه هایی دارن که با افکار خودشون پرورش دادن /و قطعا در هنگام سختی کمکشون میکنن
      ولی بر عکسش هم سراغ دارم که به بهانه یه چیزی دیگری رو ول کردن میتونم بگم همهشون افسرده هستن
      برادر گرامی . با احترام خدمت شما عرض کنم که
      استارتر تاپیک کلاس نهم هستن

به نظرم ازدواج یه ذره ، یه کوچولو زود باشه دیگه تو این سن فکر نکنم دختری هم تو این سن و سال گیرشون بیاد

http://forum.konkur.in/thread38638.html#post762409
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      برادر گرامی . با احترام خدمت شما عرض کنم که
      استارتر تاپیک کلاس نهم هستن

به نظرم ازدواج یه ذره ، یه کوچولو زود باشه دیگه تو این سن فکر نکنم دختری هم تو این سن و سال گیرشون بیاد

http://forum.konkur.in/thread38638.html#post762409
      خوب اول ما گفتیم در فکرش بشه قرا نیست همین حالا ازدواج کنه
      بعد مگه ازدواج در سن 18 سال زوده اصلا زود هم نیست ایشون کنکوری هست پس کلاس نهم هم گمون نکنم باشه حداقل 18 سال داره پس فکر ازدواج بودن خیلی هم خوبه
      تازه بزرگان ما در سن کم ازدواج کردن و اونها الگوی ما هستن نه فرهنگ جامعه محدودیت ها افکار ما هستن وگرنه محدودیتی وجود نداره
      اصلا همون کلاس نهم سن 15 سال هم از حالا به فکرش باشه بعدا دچار مشکلات بعدی نمیشه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد مگه ازدواج در سن 18 سال زوده اصلا زود هم نیست ایشون کنکوری هست پس کلاس نهم هم گمون نکنم باشه حداقل 18 سال داره پس فکر ازدواج بودن خیلی هم خوبه
      تازه بزرگان ما در سن کم ازدواج کردن و اونها الگوی ما هستن نه فرهنگ جامعه محدودیت ها افکار ما هستن وگرنه محدودیتی وجود نداره
      اصلا همون کلاس نهم سن 15 سال هم از حالا به فکرش باشه بعدا دچار مشکلات بعدی نمیشه
      حاجی اینجور که شما داری نسخه میپیچی
      بچه تا به دنیا اومد اذان تو گوشش گفتن میگی بره ازدواج کنه و بفکرش باشه

الان فکر اینچیزا نباید باشه
      الان فکر درس باشه
      این مسائلم که پیش اومده کمی تا قسمتی با وضعیت جامعه طبیعیه...
      ماهواره.... نت .... فیلم ... سایت

دیگه مثل نقل و نبات ریخته

طرف سر کلاس میشینه فیلم میبینه ...

مشکل ما از آموزشه
      مشکل از خانواده هاست که با بچه هاشون رودروایسی دارن و راحت نمیتونن مشکلشون رو بیان کنن

بله...
      وگرنه ازدواج برای این که از شر خودارضایی راحت شی رو من 2ریال براش ارزش قائل نیستم
      عشق هم چیزی نیست که برای این چیزا پا پیش بزاری بعد عاشق بشی

این عشق نیس

عشق برای این چیزا نیس...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 52078

برادر گرامی

الان افراد 18 ساله دغدغه های دیگه ای دارن واقعا نمیشه به این چیزا فکر کرد به نظرتون بعد از کنکور در موردش فکر کردن بهتر نیست ؟؟

حداقل کنکورش تموم شده میتونه عاشق بشه دیگه فقطم به عشقش فکر کنه

یا حداقل کنکورشو بده بره دانشگاه ازدواج کنه آخه یه چیزی هم به نام عُرف جامعه هست که اجازه نمیده یه فرد 15 ساله حتی در صورت وجود شرایط ازدواج کنه

در هر صورت خیلی محترمانه من باهاتون مخالفم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      حاجی اینجور که شما داری نسخه میپیچی
      بچه تا به دنیا اومد اذان تو گوشش گفتن میگی بره ازدواج کنه و بفکرش باشه

الان فکر اینچیزا نباید باشه
      الان فکر درس باشه
      این مسائلم که پیش اومده کمی تا قسمتی با وضعیت جامعه طبیعیه...
      ماهواره.... نت .... فیلم ... سایت

دیگه مثل نقل و نبات ریخته

طرف سر کلاس میشینه فیلم میبینه ...

مشکل ما از آموزشه
      مشکل از خانواده هاست که با بچه هاشون رودروایسی دارن و راحت نمیتونن مشکلشون رو بیان کنن

بله...
      وگرنه ازدواج برای این که از شر خودارضایی راحت شی رو من 2ریال براش ارزش قائل نیستم
      عشق هم چیزی نیست که برای این چیزا پا پیش بزاری بعد عاشق بشی

این عشق نیس

عشق برای این چیزا نیس...
      شما کنکوری هستی
      دین و زندگی هم خوندی یا خواهی خوند اولین کشش مرد و زن برای ازدواج نیاز جنسی
      اینو من نگفتم تجبربه ثابت کرده و این طوره
      اصلا مگه میشه نیاز جنسی نباشه
      نباشه نسل ما از بین میره
      تو نمیتونی جلوشو بگیری باید براش راه حل بدی
      هرچی شما بگو این کار رو نکن این جز طبیعت ماست
      در ضمن ازدواج برا بر طرف کردنش هم هست

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایشون نیاز به بلوغ عقلی داره
      که با فکر تشکیل زندگی و زندگی با سعادتی داشتن بهش میرسه
      در ضمن دوستان ازدواج میکنن چیکار کنن ؟
      شما اول این رو مشخص کنید
      دلایلش رو من تو تایپک های قبلی گفتم پس باید از سنین کم به فکرش بود چه بهتر از همین زمان بلوغ جنسی

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امید رکن اصلی زندگیه اگه نبود ینی نیستی قبول کن که نیستی..وقتی هستی پس امید داری
      امید آخرین چیزیه که میمیره...

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما کنکوری هستی
      دین و زندگی هم خوندی یا خواهی خوند اولین کشش مرد و زن برای ازدواج نیاز جنسی
      اینو من نگفتم تجبربه ثابت کرده و این طوره
      اصلا مگه میشه نیاز جنسی نباشه
      نباشه نسل ما از بین میره
      تو نمیتونی جلوشو بگیری باید براش راه حل بدی
      هرچی شما بگو این کار رو نکن این جز طبیعت ماست
      در ضمن ازدواج برا بر طرف کردنش هم هست
      مگه میشه مهم نباشه
      مهم هست
      اما من به عنوان عامل جذب نمیدونمش

حالا دین و زندگی هرچی میخاد بگه.وحی منزل نیس از نظر من...

فقط میخونمش برای کنکور...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود
      خود ارضایی(ارضای جنسی) 1-2 بار در هفته کاملاً طبیعی است و هیچ اشکالی ندارد در واقع نیاز بدن فرد بالغ می باشد
      این مشکلاتی که براتون به وجود اومده به خاطر خود ارضایی نیست بلکه به خاطر دیدتون به خود ارضایی هست، اینکه فکر می کنید گناه است، کثیف است، نجس است، کمبود است و ...
      الان علم ثابت کرده که ارضای جنسی برای تنظیم عوامل بیوشیمیایی بدن ضروری است
      دخترانی که از سن بلوغ ارضا نمی شوند اغلب در بزگسالی دچار سرد مزاجی می شوند
      فروید ثابت کرد که سرکوب امیال جنسی باعث بیماری های روانی می شود
      تاکنون هیچ گونه ضرری به طور مستقیم برای خود ارضایی ثابت نشده است ( این چیز هایی که شما مشاهده می کنید همه در اثر دیدتان به خود ارضایی است، فقط باید دیدتون رو عوض کنید)
      شما 18 سالتون هست ، نه اصلا 23 سالتون هست به نظر خودتون، با عقلتون بسنجید درسته که الان برید ازدواج کنید؟ تعداد زیادی از این ازدواج های کم سن و سالی دیدم که عاقبتی جز جدایی نداشته، یک روز برید دم در دادگاه تا خودتون ببینید وضعیت رو !
      یک میمون، یک گراز ، یک الاغ، یک ... وقتی به سن بلوغ می رسد به سرعت به دنبال جنس مخالفی می گردد تا جفت گیری کند اما شما چطور این حق را از خودتان می گیرید؟! این جسم بیچاره هم حق دارد چرا آن را آزار می دهید؟
      نگویید فلان حجت الاسلام فرموده خوود ارضایی گناه کبیره است، این حجت الاسلام ها که چندین قرن است که خوابشان برده است آخرین بار کی حرفشان درست از آب در آمد که این دومین بارش باشد؟!
      من برای خودتان می گویم، خودتان را عذاب ندهید، تفکرتان را درست کنید، ارضا جنسی حق شماست چه از طریق جنس مخالف چه از طریق خود ارضایی.
      مقداری خودتان فکر کنید ، یک طرفه حرف کسی را قبول نکنید خداوند عقل را به ما داده که از آن استفاده کنیم نه که بذاریم توی بالاخونه برای قشنگی ...!
      90 درصد مردم خود ارضایی می کنند اما در جوامع عقب افتاده دینی انسان ها در حالی که خود ارضایی می کنند گمان می کنند که دارند بدبخت می شوند اما در جوامع اروپایی خود ارضایی یک چیز طبیعی شمرده می شود و یک نوجوان وقتی خود ارضایی می کند احساس غرور می کند و می تواند بدون فکر های مزاحم درس بخواند، و این است که آنها هر روز پیشرفت می کنند و جوانان ما در بدبختی و ذلت نفس فرو می روند(دلیل: تفاوت در طرز تفکر)
      دو راه دارید : یکی ارتباط با جنس مخالف و دیگری خود ارضایی که به گمان من در این بازه زمانی راه دوم برای شما بهتر است، حال تصمیم با خودتان است.
      شاید تفاوتی به حال من نکند که شما چه تصمیمی می گیرید اما واقعا برایم مهم است که زندگی یکی از هم نوعانم را نجات دهم.
      خود ارضایی حق شماست، ارضای جنسی حق شماست، آن را ترک نکنید، کنترل کنید( به اندازه باشد، افراطی نشود)
      پ ن: گمان می کنم تاکنون هیچ کدام از راه هایی که ارائه شده کمکی به دوستمان نکرده، از مدیران انجمن درخواست دارم اگر به فکر بچه های ایرانی هستند این پست را حذف نکنند، یک بار بگذارید ، خواهید دید که نتیجه خواهند گرفت.
      ویرایش توسط golbargsima : 30 اردیبهشت 1395 در ساعت 20:16

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن