خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ایا با این نمرات امتحان کتبی دیپلم میتونم رتبه زیر 500بیارم ؟

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته فیزیک ام ،اما سال اینده میخام کنکور تجربی شرکت کنم سال 96اما نمرات امتحان کتبی ایم پایینه میخام ببینم نیازه دیپلم مجدد بگیرم؟معدل پیش دانشگاهیم هم پایین هست اون افتضاحه تو سال 96تاثیر داره؟بعدمیشه یسری منابع خوب بهم معرفی کنید؟
      uploadfromtaptalk1456034963814.jpg

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      ویرایش توسط viouna : 02 اسفند 1394 در ساعت 10:43

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viouna نمایش پست ها
      سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته فیزیک ام ،اما سال اینده میخام کنکور تجربی شرکت کنم سال 96اما نمرات امتحان کتبی ایم پایینه میخام ببینم نیازه دیپلم مجدد بگیرم؟معدل پیش دانشگاهیم هم پایین هست اون افتضاحه تو سال 96تاثیر داره؟بعدمیشه یسری منابع خوب بهم معرفی کنید؟
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1456034963814.jpg
مشاهده: 138
حجم: 29.9 کیلو بایت

این شکل که پیش میره سنجش و دیوان عدالت هرروز یه چی میگن.شما ذهنتو درگیر این معدل کتبی نکن و واسه کنکور تلاش کنید.بعضی از کارنامه های کنکور بوده که معدل نهایی اونا حتی 12 بوده اما تونستن پزشکی قبول شن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 10ian نمایش پست ها
      این شکل که پیش میره سنجش و دیوان عدالت هرروز یه چی میگن.شما ذهنتو درگیر این معدل کتبی نکن و واسه کنکور تلاش کنید.بعضی از کارنامه های کنکور بوده که معدل نهایی اونا حتی 12 بوده اما تونستن پزشکی قبول شن
      تو یه تاپیک دیدم بچه ها دیپلم مجدد گرفتن.نمیدونم این کارو انجام بدم یا نه.گیج شدم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ناموساً دینی چجوری 19.75 شدی؟
      ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شما فقط یه دینی رو دید بقیه شو ببینید:-D

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منونمره هام خیلی بهتره اس شماست دوتا 20دارم بقیه 19تا19/5دوتا 18/75اونم زمین دینی به من میگن نمراهات افتضآح اس تو همین سایت تازه الان یکی تایپیک زده حتی معدل20کمه دقت کن معدل20یعنی همه20گرفته .اولا که خیلی کمه20دوما باهمین معدل از خیلیا جلو میزنه سوما رقباتش واسه25%فقط با20تاس.ضررشو فهمید بع منم بگید.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نتیجه به حرف کسی اهمیت نده به خصوص این مورد کع دیگه گذشت کم یا زیاد بس خیال

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال لیسانسمو گرفتم اما دیدم چه فایده ارشد برم واسه همین تصمیم گرفتم واسه تجربی بخونم اونم دندون ولی دیدم نمره هام پایینه دو دل شدم ریختم به هم.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چطوره ولی تاثیرش واسه تو کمتره مثلا جبرو چطور واسه تو تاثیر بدن بعد به معدل نیست نمره ات تو اون درسه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رشته ی خودت چیه؟؟پیشنهاد من اینکه فوق بخونم .اولا فوق فبول شدنش راحت تره خیلی. میتونی ی دانشگاه عالی قبول شی .دادش خودم 86کنکور ریاضی داد سر جلسه حالش بد شد شد11هزار چون سرباز بود رفت فیزیک اتمی سمنان قبول شد فوقشو 50و46شد تو رشته فیزیک شریف قبول شد و فتونیک که راجبع لیزره بهشتی .لیزرو رفت الان میگه با رتبه800همکلاس بوده که برق امیرکبیر خونده تو فوق رشته ها تو فوقزشناورن کلی پیشرفت کرد رشته خودتو ادمه بده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      رشته ی خودت چیه؟؟پیشنهاد من اینکه فوق بخونم .اولا فوق فبول شدنش راحت تره خیلی. میتونی ی دانشگاه عالی قبول شی .دادش خودم 86کنکور ریاضی داد سر جلسه حالش بد شد شد11هزار چون سرباز بود رفت فیزیک اتمی سمنان قبول شد فوقشو 50و46شد تو رشته فیزیک شریف قبول شد و فتونیک که راجبع لیزره بهشتی .لیزرو رفت الان میگه با رتبه800همکلاس بوده که برق امیرکبیر خونده تو فوق رشته ها تو فوقزشناورن کلی پیشرفت کرد رشته خودتو ادمه بده
      من کارشناسی فیزیک هسته ای تموم کردم امسال.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم کلا قاطی کردم و تصمیم گیری واسم سخت شده.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رشته خودتو ی دانشگاه خوب دادمه بده

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله میتونی درصدات باید یکم بالا باشه ولی کاملا شدنی هستش

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viouna نمایش پست ها
      من کارشناسی فیزیک هسته ای تموم کردم امسال.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم کلا قاطی کردم و تصمیم گیری واسم سخت شده.

درود
      بله کاملا ممکنه ، اما اگه کارشناسیتون روزانه بوده ، فقط میتونید در دانشگاه ازاد یا پردیس خودگردان دندون بخونید که نیاز به زیر 500 نداره الزاما

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن