خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دکتر افشار در کار مشاوره ای خود صادقانه و شفاف عمل م

رأی دهندگان
    36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آری

16 44.44%
    • خیر

20 55.56%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشخص شدن صلاحیت مشاوره سایت

سلام دوستان از اونجایی که در این سایت هر کس حق داره بیاد نظرش رو درباره تمام موسسات کتاب ها اساتید و مشاوران کنکور بده حتی در موارد افراطی شاهد این بودیم که اساتید بنام و کتاب های معروف و موسساتی که در زمینه کنکور مورد انتقاد و تمسخر و توهین اعضای سایت قرار گرفتن نمونش هم گند زدن به مشاوری مثل آقای سرور پور سر ماجرای یونیسف یا مسخره کردن کتاب دکتر فردین جوادی یا فحاشی به یکی از اعضای سایت به نام حامد دلیجه و یا کلاه بردار و دزد خواندن موسساتی مثل کنکور آسان است ( که صد البته من هم با نظر شما موافق بودم اما با لحنی بهتر) اما این مسئله برای من جای سواله که چرا وقتی از مشاور این سایت یعنی دکتر افشار درخواست احراز هویت میشه بلافاصله پست های انتقادی ایشون بسته و حذف میشه و پستی با عنوان اسپم برای شما فرستاده میشه تا به امروز تمام پست های من درباره دکتر افشار !!! حذف شده در صورتیکه حتی خود ایشون هم دائما در حال انتقاد از موسسات و مشاوران و کتاب های آموزشی دیگران هستن این هم نمونش که مشتی از خروار هست

2.jpg

1.jpg

و جالب اینجاست که ایشون هر بار که داخل سایت میان زیر اکثر تاپیک ها تبلیغات و فایل های خودشون رو میذارن که یک دفعه میبینید تمام تاپیک ها برای آخرین نظر ارسالی به رنگ نارنجی افشار در میاد حالا من برای اتمام حجت با مدیریت سایت اینجام و این آخرین پست من هست . یک تاپیک جداگانه هم گذاشتم که بعنوان اسپم حذف و قفل نشه .

آقایون اگر جناب دکتر افشار طبق ادعاهای خودشون دکترای روانشناسی از دانشگاه فرانکفورت دارن و اگر ایشون عضو هیئت علمی دانشگاه بهشتی هستن و اگر مشاور رتبه های برتر بودن قاعدتا مدارک مکتوب و مستندی هم دارن وحداقل آدرسی هم از محل کارمشخصی دارن درست مثل مراکز مشاوره دکتر نکویی پوردستمالچی دیبازر و غیره که شما میتونید آدرس محل کار اونهارو تو سایت هاشون ببینید نه اینکه تنها راه ارتباطی با ایشون یک شماره ایرانسل و یک سایت اینترنتی باشه . اگر ایشون کاملا رایگان در این سایت فعالیت میکردن مثل خیلی از دوستان که در این سایت مشاوره میدادن حتی اگر یک فرد عامی و بیسواد هم بودن گوش دادن به تجربیات ایشون عیبی نداشت و پذیرفتن یا نپذیرفتن حرف های ایشون رو میسپردیم به عقل شنونده اما وقتی ایشون با این تبلیغات از این سایت جذب شاگرد پولی میکنن پس اگر مدارکی دال بر حقانیت ادعا هاشون ارائه ندن پس مدیریت سایت هم در این تقلب سهیم است . در نتیجه در هیمن تاپیک منتظره پاسخ جناب دکتر افشار و مدیران محترم سایت هستیم اگر هم جوابی داده نشد یا تاپیک طبق معمول بسته شد که قضاوت با اعضای محترم سایت . با تشکر

از خوانندگان محترم این تاپیک هم درخواست میکنم لطفا هیچ گونه بی احترامی به جناب دکتر افشار نشه که شاهد بسته شدن تاپیک به بهانه های واهی نباشیم
      ویرایش توسط 500 : 30 بهمن 1394 در ساعت 11:15

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آغا چرا امکان رای دادن واسه من وجود نداره؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرف حق
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

4. Top | #4
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezafaraj نمایش پست ها
      آغا چرا امکان رای دادن واسه من وجود نداره؟؟؟؟
      چون شما همین الان اولین پستت هست به تعداد نوشته هات نگاه کن حتما آری رو انتخاب خواهی کرد

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      افشار رو یاد کردم بیاد جواب بده شدم اسپمر؟ واقعا تعریفتون از اسپم چیه شما؟ پست همه پسته، پسته ما اسپم؟
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 30 بهمن 1394 در ساعت 11:32

6. Top | #6
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      افشار رو یاد کردم بیاد جواب بده شدم اسپمر؟ واقعا تعریفتون از اسپم چیه شما؟
      دقیقا اسپم اینه که شما یه دفعه بیای زیر 20 تا تاپیک فایل مشاوره ای اضافه کنی دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این یه واقعیته که اگه این انجمن نبود ایشون زیاد شناخته شده نبودن ...

فایل های مشاوره ای هم من چند تاش رو گوش دادم ( و البته خیلی وقت گرفت!! ) ولی همه ی چیزایی که میگفتن رو قبول نداشتم

مثال نقض هم داشت

شاید اگه بیان اینجا و رفع ابهام کنن خیلی بهتر باشه تا اینکه اعتنا نکنن به منتقدینشون ...
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      سلام دوستان از اونجایی که در این سایت هر کس حق داره بیاد نظرش رو درباره تمام موسسات کتاب ها اساتید و مشاوران کنکور بده حتی در موارد افراطی شاهد این بودیم که اساتید بنام و کتاب های معروف و موسساتی که در زمینه کنکور مورد انتقاد و تمسخر و توهین اعضای سایت قرار گرفتن نمونش هم گند زدن به مشاوری مثل آقای سرور پور سر ماجرای یونیسف یا مسخره کردن کتاب دکتر فردین جوادی یا فحاشی به یکی از اعضای سایت به نام حامد دلیجه و یا کلاه بردار و دزد خواندن موسساتی مثل کنکور آسان است ( که صد البته من هم با نظر شما موافق بودم اما با لحنی بهتر) اما این مسئله برای من جای سواله که چرا وقتی از مشاور این سایت یعنی دکتر افشار درخواست احراز هویت میشه بلافاصله پست های انتقادی ایشون بسته و حذف میشه و پستی با عنوان اسپم برای شما فرستاده میشه تا به امروز تمام پست های من درباره دکتر افشار !!! حذف شده در صورتیکه حتی خود ایشون هم دائما در حال انتقاد از موسسات و مشاوران و کتاب های آموزشی دیگران هستن این هم نمونش که مشتی از خروار هست

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 232
حجم: 102.9 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 221
حجم: 44.1 کیلو بایت

و جالب اینجاست که ایشون هر بار که داخل سایت میان زیر اکثر تاپیک ها تبلیغات و فایل های خودشون رو میذارن که یک دفعه میبینید تمام تاپیک ها برای آخرین نظر ارسالی به رنگ نارنجی افشار در میاد حالا من برای اتمام حجت با مدیریت سایت اینجام و این آخرین پست من هست . یک تاپیک جداگانه هم گذاشتم که بعنوان اسپم حذف و قفل نشه .

آقایون اگر جناب دکتر افشار طبق ادعاهای خودشون دکترای روانشناسی از دانشگاه فرانکفورت دارن و اگر ایشون عضو هیئت علمی دانشگاه بهشتی هستن و اگر مشاور رتبه های برتر بودن قاعدتا مدارک مکتوب و مستندی هم دارن وحداقل آدرسی هم از محل کارمشخصی دارن درست مثل مراکز مشاوره دکتر نکویی پوردستمالچی دیبازر و غیره که شما میتونید آدرس محل کار اونهارو تو سایت هاشون ببینید نه اینکه تنها راه ارتباطی با ایشون یک شماره ایرانسل و یک سایت اینترنتی باشه . اگر ایشون کاملا رایگان در این سایت فعالیت میکردن مثل خیلی از دوستان که در این سایت مشاوره میدادن حتی اگر یک فرد عامی و بیسواد هم بودن گوش دادن به تجربیات ایشون عیبی نداشت و پذیرفتن یا نپذیرفتن حرف های ایشون رو میسپردیم به عقل شنونده اما وقتی ایشون با این تبلیغات از این سایت جذب شاگرد پولی میکنن پس اگر مدارکی دال بر حقانیت ادعا هاشون ارائه ندن پس مدیریت سایت هم در این تقلب سهیم است . در نتیجه در هیمن تاپیک منتظره پاسخ جناب دکتر افشار و مدیران محترم سایت هستیم اگر هم جوابی داده نشد یا تاپیک طبق معمول بسته شد که قضاوت با اعضای محترم سایت . با تشکر

از خوانندگان محترم این تاپیک هم درخواست میکنم لطفا هیچ گونه بی احترامی به جناب دکتر افشار نشه که شاهد بسته شدن تاپیک به بهانه های واهی نباشیم

طبق گفته خودشون به علت بیماری مجبور به ترک رشته مکاترونیک میشن و به آلمان میرن

بعد از توقف بیماری بهشون دکترای افتخاری میدن ...
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

9. Top | #9
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1.jpg

2.jpg

لطف کنید در نظر سنجی از امداد غیبی استفاده نکنید چرا همه یه دفعه برای اولین پست اومدن از دکتر دفاع کنن همه هم مرداد به فاصله چند روز ثبت نام کردن ؟ این کارا نتیجه رو بیشتر مشخص میکنه در نهایت این یه نظر سنجیه اصل کار مدارک مستند مثل فیلم مصاحبه با رتبه های برتر و عکس مدارک تحصیلی و علمی و غیره هست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از مرداد عضو بودم
      چون بیشتر بحث ها چرت و پرت هستن نظر نمیدم
      در ضمن تو به هر اکنتی که اولین پستش باشه میگی به آری رای خواهی داد
      از کجا معلوم که تو خودت اکانت جدید باز کنی و خیر رو انتخاب کنی
      کی گفته هر کی اولین کامنتش رو گذاشته حتما به آری رای میده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از شانس منه!!!!
      باید می رفتم زیر ه پست چرت و پرتی یه up می نوشتم اونوخت درست میشد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تاریخ ثبت نام رو نگاه کن لطفا

13. Top | #13
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.l.s نمایش پست ها
      طبق گفته خودشون به علت بیماری مجبور به ترک رشته مکاترونیک میشن و به آلمان میرن

بعد از توقف بیماری بهشون دکترای افتخاری میدن ...
      دانشگاه شهید بهشتی با دکترای افتخاری هیئت علمی میگیره بهشتی دکترای خودشم قبول نداره از این افتخاریا زیاد دیدیم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا حقیقت نباید برای ما روشن بشه؟
      حداقل ایشون بیاد بگه ک ب یه دلایلی نمیخاد یه چیزایی رو بگه
      این سکوت و بی تفاوتی چه معنی میده
      منم رای نمیتونم بدم چون نمیتونم با بی اطلاعی قضاوت کنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از دوستان حرف جالبی زد که مضمونش این بود :
      ایشون که ادعای این رو داره عضو هئیت علمی شهید بهشتی هست حالا جدای بحث اینکه اسم ایشون اصلا توی اون لیست نیست, سوال مهمتر اینه که یعنی یک عضو هئیت علمی انقدر بیکار شده که اومده برای کنکوری ها مشاوره میده؟
      متاسفانه جوابی در یافت نخواهید کرد چون ایشون جوابی ندارن
      این تاپیک هم مشابه تاپیک ذیل بسته خواهد شد
      http://forum.konkur.in/thread37274-5.html#post739713

ویرایش توسط yaghma : 30 بهمن 1394 در ساعت 12:46

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن