خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دکتر افشار در کار مشاوره ای خود صادقانه و شفاف عمل م

رأی دهندگان
    36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آری

16 44.44%
    • خیر

20 55.56%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه اینها یه روزی مث این گلی یه سایت زدن یا یه دفتر گرفتن چارتا کتاب مشاوره هم ریختن تو کتابخونشون بعد شدن مشاور

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جدا از همه این بحثا
      شما ها درس ندارید همش دنبال مدرک ایشونید .
      شده روزی یه تایپک
      نمیخواید استفاده کنید خب نکنید برید سر درس و مشقتون

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      همه اینها یه روزی مث این گلی یه سایت زدن یا یه دفتر گرفتن چارتا کتاب مشاوره هم ریختن تو کتابخونشون بعد شدن مشاور
      داداش گلی نه.*********!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

چقدر شماها قدر نشناس هستید

من از وقتی از ایشون مشاوره میگرفتم ، تقریبا دو سالی میگذره و الانم گهگاهی میرم سایتش و از مطالبش انرژی میگیرم

برید از فرصت هاتون استفاده کنید ، اونقدری حاشیه هست که بشه وقت رو باهاش پر کرد .

نقل نگیرید .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا اسپم ندید تا بهونه ای برای پاک کردن این تاپیک نباشه و حقیقت معلوم بشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من اصلا نمی شناسمش

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عمر این تاپیک کوتاهه استارتر عزیز.قبل از شما هم چندین تاپیک مشابه بوده:/

جدای همه ی این صحبتا..شما چیکارِ این حرفا دارین؟؟
      من که ویساشونو گوش میدم خیلی خوشم اومده..چندتا از دوستامم با ایشون در ارتباط بودن و نتایج خوبی رو گرفتن^__^
      من که دوسش دارم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بعنوان یک دوست ایناروازمن پذیراباشید وبعدش هم التماس دعا:

1.کدوم یکی ازنفرات برترکنکوراصن زیرهزار یاهرکسی که یک رشته خوب قبول شده،حتی ازهمین انجمن،

دنبال این جوربحثابوده؟

همش دنبال حاشیه ایدتادرس نخونید....

الان بااین بهانه ها درس رو نمیخونید،دوروزدیگه رتبه ی ان رقمی میارید،بعدش میایدتاپیک میزنید لعنت برسازمان سنجش ،لعنت بر تاثیرمعدل، لعنت برسهمیه ی شاهد و.... ومطمئن باشیداین بحث تمومی نخواهدداشت
      اینافقط برای اینن که ازدرس فرارکنید
      من خودم کاملن بامشاوره تلفنی این اقامخالفم . . . امادلیلی نیشه درسموولش کنم بیام دنبال سندومدرک باشم

بزارتراز7500هم بیادبااین اقامشاوره بگیره،چرانمیگیره؟چون عقل داره...این اقا پیامبرنیست که اعجاز

داشته باشه .

یک عده توانایی اینوندارن که بخونن و بایدزوری بالاسرشون باشه میرن با اختیارخودشون اینومیکنن مشاور

خودشون.

بیشترتون فارغ التحصیلید..بشینیدفکرکنیدچر اموندیدپشت کنکور؟ایادلیلش جز حاشیه رفتن بوده؟

دیریازودبه حرف من خواهید رسید عزیزان.

انجمن بی دروپیکرشده.یکی میادشروع طوفانی میکنه اخراج میشه هزارنفر میان تاثیرمعدلونقمیکنن و...
      ============================================
      @Arazانجمنت به فنارفته رفیق.

ماکه رفتیم........

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها

1.کدوم یکی ازنفرات برترکنکوراصن زیرهزار یاهرکسی که یک رشته خوب قبول شده،حتی ازهمین انجمن،

دنبال این جوربحثابوده؟

الان بااین بهانه ها درس رو نمیخونید،دوروزدیگه رتبه ی ان رقمی میارید،بعدش میایدتاپیک میزنید لعنت برسازمان سنجش ،لعنت بر تاثیرمعدل، لعنت برسهمیه ی شاهد و.... ومطمئن باشیداین بحث تمومی نخواهدداشت
      من خودم کاملن بامشاوره تلفنی این اقامخالفم . . . امادلیلی نیشه درسموولش کنم بیام دنبال سندومدرک باشم

بزارتراز7500هم بیادبااین اقامشاوره بگیره،چرانمیگیره؟چون عقل داره...این اقا پیامبرنیست که اعجاز

داشته باشه .

یک عده توانایی اینوندارن که بخونن و بایدزوری بالاسرشون باشه میرن با اختیارخودشون اینومیکنن مشاور

خودشون.

بیشترتون فارغ التحصیلید..بشینیدفکرکنیدچر اموندیدپشت کنکور؟ایادلیلش جز حاشیه رفتن بوده؟

انجمن بی دروپیکرشده.یکی میادشروع طوفانی میکنه اخراج میشه هزارنفر میان تاثیرمعدلونقمیکنن و...

ماکه رفتیم........
      میدونید محتوای انجمن اصلا چی هست؟
      انجمن یعنی جای که سر یک موضوع بحث میشه , شما تاپیک رو به ف ن ا نبرید انجمن به ف ن ا نمیره.
      کجا توهین شده؟
      میخوایید یه تاپیک بزنیم برای این اقا دست و هورا بکشیم؟
      وقتی کسی میاد خودش رو جوری معرفی میکنه که اکثر افراد جذبش بشن باید برای گفته خودش مدرکی داشته باشه یا نه؟
      چرا وقتی از کسی انتقاد میشه اینطور برخورد میکنین؟
      چرا یه نفر نمیاد کارنامه ای از خودش قرار بده بگه من با ایشون مشاوره داشتم نتایجم به این خوبی شده؟
      زدن پست یا تاپیک انگیزشی دیگه سواد دکترا نمیخواد که ,کافی یه کم سخنور خوبی باشی همین.
      به لطف ادمایی مثل امثال شما همچین ادمایی حق این رو دارن از این انجمن برای سود و منفعت کاسبی خودشون استفاده کنن .

10. Top | #25
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      عمر این تاپیک کوتاهه استارتر عزیز.قبل از شما هم چندین تاپیک مشابه بوده:/

جدای همه ی این صحبتا..شما چیکارِ این حرفا دارین؟؟
      من که ویساشونو گوش میدم خیلی خوشم اومده..چندتا از دوستامم با ایشون در ارتباط بودن و نتایج خوبی رو گرفتن^__^
      من که دوسش دارم
      اتفاقا شما تو خط اول صحبتتون جواب سوالتون رو دادید چرا باید عمر این تاپیک کوتاه باشه ؟ مگه الان کسی میاد نظر شما رو که از دکتر افشار راضی هستید حذف کنه ؟

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منکه کنکور دادم تموم ولی افشار بنظر من فایلای صوتیش خوبه و مفیده

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبلیغات نیازه واسه یه سایت چرا؟؟؟ چون این بندگان خدا آراز و فراز زحمت میکشن کلی برنامه نویسی داره باید از یه جا درآمد داشته باشن

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor reza نمایش پست ها

دنبال این جوربحثابوده؟

داشته باشه .

خودشون.

ماکه رفتیم........

دوست عزیز سلام.جناب افشار بااستفاده از همین انجمن و سایت خودشون و حرف های خوش آب و رنگ و همچنین تحریک احساسات کنکوریا با گفتن حرف هایی مثل بیماری خودشون و یا سختی هایی که کشیدن و یا عضو هیئت علمی شهید بهشتی بودن؛ کنکوریای ناامید ازهمه جارو جذب میکنن و ازاین راه کسب درآمد میکنن و اگر حرف هاشون دروغ باشه کارشون رسما کلاهبرداریه البته به شیوه ای نوین و امروزی.این وسط انسانیت چی میگه؟آیا شما میپسندی که دانش آموزی که از پدر کارگر و کم بضاعت خودش,با هزار امید وآرزو و به امید حرف های این آقا پول میگیره تا بتونه به موفقیت نزدیک بشه سرش کلاه بره؟؟

اگر حرف ها و گفته های آقای افشاردرست باشه کافیه صداقت خودشونو با مدارکی نشون بدن و تایید صلاحیت بشن.آنکه حساب پاک است ازمحاسبه چه باک است؟
      چرا ایشون از محاسبه و دلیل و مدرک آوردن میترسن و فراری هستن؟فکر نمیکنی دلیلش اینه که مدرکی ندارن؟//
      اگر صادق هستند و مدارکشونو نشون دادند باز هم یه سری انتقاد در مئورد بی توجهی به شاگردان خصوصیشون میمونه که بهتره برای بالا بردن کیفیت کارشون ،بهش اهمیت بدن.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کاش من میفهمیدم چه هیزم تری استاد افشار به شماها فروخته که چنان دشمن شدید باهاشو کاش باورم میشد دلیل قیل و قالاتون دلسوزیه نه مشکل شخصی
      [CENTER][/CENTER]

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titi_1226 نمایش پست ها
      کاش من میفهمیدم چه هیزم تری استاد افشار به شماها فروخته که چنان دشمن شدید باهاشو کاش باورم میشد دلیل قیل و قالاتون دلسوزیه نه مشکل شخصی
      مشکلی با ایشون کسی نداره
      فقط میخایم صداقت حرفاشون رو با اوردن مدرک مطمئن بشیم. همین. ن تنها خواسته ی زیادی نیس، خیلی هم منطقیه!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن