خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 43 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 644
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره اگه راه کریمی رو ادامه بدیم

بهتره

اونوقت میگه من اعتراض کردم کسی کمکم نکرد ...

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      آره اگه راه کریمی رو ادامه بدیم

بهتره

اونوقت میگه من اعتراض کردم کسی کمکم نکرد ...

تا وقتی خان نیومده خبر گذاری هارو تعیین کنیم ...
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن به نظر من تو نامه هم ذکر کنن که اگه احیانا تاثیر همونطوری موند

حداقل ترمیم رو بذارن ...

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      الان دارم واسه بیت رهبری نامه می نویسم یه چیزایی نوشتم دیگه چیا بنویسم ، یه راهنمایی چیزی کن

بگو اقا ما گوناه داریم رهم کن .. این همه جووووووووووووون بدبخ میشن

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آقا خان مرخص شده...کس دیگه ای نمیتونه یه متن بنویسه حتما باید خان باشه؟؟
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها اسم منم بنویسین!!!

منم هستمممممم

7. Top | #157
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.l.s نمایش پست ها
      حتما ازشون تعریف کن

حتما بگو که داره حق خوری میشه و ما تنها به شما امیدواریم

خواستمون رو هم حتما باید در آخر بگیم تا بدونن چی میخوایم
      فقط اعتراض نباشه ...

بگو که حداقل میخوایم که تاثیر + باشه تا بتونم نتیجه ای که لازمه رو بگیریم
      و اینکه بیت رهبری باید به مجلس فشار بیاره

بهشون بگو طرف حسابمون مجلس و سازمان سنجش هست

متنی که نوشتی رو بزار اینجا تا ما هم بفرستیم

البته پستی بهتره ولی اینترنتی هم حتما بفرستیم ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      همه با هم باید بفرستیم ...

دوستان سعی کنید بگید یکی از اقوام فوت کرده یا خدای نکرده دستتون یا پاتون شکسته یا یه چیزی بگین دیگه عین این متن رو نفرستین ، حتماً تغییر بدین متنتون رو ، شاید من به مواردی اشاره نکرده باشم شما حتماً اشاره کنین ، در ضمن کمال احترام رو هم که میدونید دیگه خلاصه که سعی کنید جز و پر بزنید و اینا تا رسیدگی بشه

متن نامه من ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
      با عرض سلام و ادب و احترام خدمت رهبر فرازنه انقلاب ، حضرت امام خامنه ای عزیز
      خواستیم به اطلاع جنابعالی برسانیم که این قانون تاثیر مستقیم 25 درصدی نمرات امتحانات نهایی در کنکور سراسری عین ظلم هستش به طیف وسیع از داوطلبا که بخدا خیلی از دانش آموزا موقع این امتحان دچار مشکل شدن و نتونستن با نمره خوبی اون دروس رو امتحان بدن همچنین در حوزه های امتحانی به شدت تقلب میشه و این باز عین ناعدالتی هستش در حق ما که تقلب نکردیم ، خیلی ها بودن که پول دادن و واسشون نمرهاشون رو بالا دادن و خیلی مسائل دیگر که از بیان اون ها خدمت جنابعالی شرم دارم ، من خودم الا 2 سال از عمرم سر همین تاثیر معدل در کنکور هدر رفته بخاطر اینکه موقع امتحانات نهایی عموم فوت کرد و نتونستم امتحانات رو به خوبی سپری کنم ، رهبر عزیز بخدا هر روزمون شده استرس و عذاب این معدل که خیلی تاثیر داره ، شما رو به خدا قسم میدم به داد ما برسید یه لطفی به ما بیچاره ها کنید تا این تاثیر معدل رو بر دارن ، بخدا خیلی از دانش آموزا از این بابت ناراحتن و نسبت به این موضوع اعتراض دارن و حتی به دیوان عدالت اداری هم شکایت کردن و دیوان هم رای به محکومیت سازمان سنجش و ایت قانون تاثیر معدل در کنکور داده ولی آقایون سازمان سنجش و مجلس زیر بار اشتباهشون نمیرن و قانونی که به اشتباه اجرایی شده رو باز هم میخوان با ناعدالتی در حق ما جوانان اجرا کنند ، ما امیدمون به شماست که یه لطفی کنید و دستور فرمایید نسبت به موضوع « توقف تاثیر معدل در کنکور سراسری 95 » اقدام فرمایند یا حداق تاثیر این معدل رو کمتر کنند یا تاثیر معدل به صورت مثبت اعمال بشه ، در آخر از توجه و دلسوزی شما کمال تشکر رو دارم ـ با درود و تشکر بسیار زیاد ـ ارادتمند شما سجاد از مشهد مقدس

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سعی کنید بگید یکی از اقوام فوت کرده یا خدای نکرده دستتون یا پاتون شکسته یا یه چیزی بگین دیگه عین این متن رو نفرستین ، حتماً تغییر بدین متنتون رو ، شاید من به مواردی اشاره نکرده باشم شما حتماً اشاره کنین ، در ضمن کمال احترام رو هم که میدونید دیگه خلاصه که سعی کنید جز و پر بزنید و اینا تا رسیدگی بشه

متن نامه من ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
      خواستیم به اطلاع جنابعالی برسانیم که این قانون تاثیر مستقیم 25 درصدی نمرات امتحانات نهایی در کنکور سراسری عین ظلم هستش به طیف وسیع از داوطلبا که بخدا خیلی از دانش آموزا موقع این امتحان دچار مشکل شدن و نتونستن با نمره خوبی اون دروس رو امتحان بدن همچنین در حوزه های امتحانی به شدت تقلب میشه و این باز عین ناعدالتی هستش در حق ما که تقلب نکردیم ، خیلی ها بودن که پول دادن و واسشون نمرهاشون رو بالا دادن و خیلی مسائل دیگر که از بیان اون ها خدمت جنابعالی شرم دارم ، من خودم الا 2 سال از عمرم سر همین تاثیر معدل در کنکور هدر رفته بخاطر اینکه موقع امتحانات نهایی عموم فوت کرد و نتونستم امتحانات رو به خوبی سپری کنم ، رهبر عزیز بخدا هر روزمون شده استرس و عذاب این معدل که خیلی تاثیر داره ، شما رو به خدا قسم میدم به داد ما برسید یه لطفی به ما بیچاره ها کنید تا این تاثیر معدل رو بر دارن ، بخدا خیلی از دانش آموزا از این بابت ناراحتن و نسبت به این موضوع اعتراض دارن و حتی به دیوان عدالت اداری هم شکایت کردن و دیوان هم رای به محکومیت سازمان سنجش و ایت قانون تاثیر معدل در کنکور داده ولی آقایون سازمان سنجش و مجلس زیر بار اشتباهشون نمیرن و قانونی که به اشتباه اجرایی شده رو باز هم میخوان با ناعدالتی در حق ما جوانان اجرا کنند ، ما امیدمون به شماست که یه لطفی کنید و دستور فرمایید نسبت به موضوع « توقف تاثیر معدل در کنکور سراسری 95 » اقدام فرمایند یا حداق تاثیر این معدل رو کمتر کنند یا تاثیر معدل به صورت مثبت اعمال بشه ، در آخر از توجه و دلسوزی شما کمال تشکر رو دارم ـ با درود و تشکر بسیار زیاد ـ ارادتمند شما سجاد از مشهد مقدس

داو طلبانت نون نداره خخخ

9. Top | #159
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

متن نامه من ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
      خودتون زحمت ندین در نقل قول جدید رئیس دیوان عدالت گفته که اگر سنجش جرعت داره معدلی رو تاثیر بده تا به حسابش برسیم.

10. Top | #160
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar76 نمایش پست ها
      داو طلبانت نون نداره خخخ
      گیر نده دیگه
      سریع و با دست پاچگی نوشتم دیگه ، جمله بندی ها رو نیگا کن ، میفهمی که چقدر هول بودم خخخ

نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      خودتون زحمت ندین در نقل قول جدید رئیس دیوان عدالت گفته که اگر سنجش جرعت داره معدلی رو تاثیر بده تا به حسابش برسیم.
      منبع خبر؟

11. Top | #161
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      گیر نده دیگه
      سریع و با دست پاچگی نوشتم دیگه ، جمله بندی ها رو نیگا کن ، میفهمی که چقدر حول بودم خخخ

منبع خبر؟
      منبع تسنیمه اینجا هم گداشتم تو پست اول http://forum.konkur.in/thread36726-4.html#post728397

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

متن نامه من ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
      ایول داداش جمله آخرتو عوض میکنم و میفرستم
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      دلخوش نباشین. گفته اگه مجلس بیاد ابهام رو برطرف کنه، ما در مورد حکمی ک دادیم تجدید نظر میکنیم.

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      ایول داداش جمله آخرتو عوض میکنم و میفرستم
      منم اخرش رو عوض کردم فرستادم

15. Top | #165
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش واسه رهبر میخوای نامه بدی

اگه لحن نامه رو بخونه همون جا بهت میخنده

به نظر من صبر کن خان بیاد ...

صفحه 11 از 43 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

، ، mit، فقط، فواید، فکر، فارغ، فرصت، فضای، قالب، قانون، قانون حذف تاتیر معدل، قراره، قصد، قضیه، قطعی، كه، لینک، لازم، لحن، لطفا، ممنون، مناسب، منتشر، منتظری، مهم، مورد، می، میکنم، میخوایم، میخواین، میدونه، ما، ماه، مثبت، مجلس، مجازی، مختلف، مختلفی، مرکز، مستقیم، مشکل، مضرات، معدل، نمی، نمیکنه، نمیکنیم، نمرات، چنان، چندین، چه، نهایی، چهارم، چیز، چیزی، نکنیم، نامه، نایب، ناامید، نباشه، نجات، نحوی، نشانه، نظر، نظری، نظرات، هفته، هم، همچنین، همه، همین، هیچ، ها، هاي، های، هایی، هر، هرچه، هست، هستید، هستش، وقتی، ولی، واسه، یه، یک، یا، کمپین، کمتر، کنم، کنن، کنند، کنیم، کنید، کنکور، کنکور 95، کنکور سراسری، کنکوری، کند، که، کی، کامل، کار، کاری، کسی، گفتن، گام، گرفتم، گرفتن، گرفته، گروه، پیرامون، پیش، پا، پایه، پایین، پذیرش، پس، پست، پشت، پشت کنکوری، www، آموز، آموزش، آموزشی، آن، آوری، افزایش، افسردگی، اقای، اقدام، الهی، الی، الان، امیدی، امکان، امروز، امسال، انتقال، انجمن، انجمن کنکور، این، اینجا، اگه، اگر، ابطال، اجتماعی، اذیت، ارسال، از، اسم، اساس، استاد، اضافه، اعتراض، بلاخره، بچه، بندی، به، بهتر، بهترین، بهشون، بود، بوده، بین، بیان، بیشتر، بگه، با، بالا، باید، بار، باره، بازم، باشد، ببرید، بحث، بدن، بدیم، بذارید، بر، برای، بسیار، بشه، تقاضا، تلفن، تمام، تماس، تهران، تو، تون، تونست، توی، توکلی، توضیحات، تأثیر، تایپیک، تاپیک، تاثیر، تاثیر مثبت، تاثیر معدل، تحصیلی، تراز، ترتیب، تصمیم، تعداد، تغییر، جلسه، جمع، جمعیت، جهت، جا، جبران، حق، حقمون، حمایت، حاضر، حتما، حذف، حذف تاثیر معدل در کنکور، حضوری، خلاصه، خواهیم، خودکشی، خودشون، خیر، خبر، خبر مهم، خدا، خدایی، دقیقه، دچار، دنبال، دهید، دوباره، دوستان، دانش، دانشگاهی، دانشجویان، دادن، داده، دارند، داره، داریم، دارد، داشتن، دختر، در، در کنکور، دراین، درخواست، درس، درصد، دسته، رو، روابط، رئیس، راه، راحت، راضی، رشته، زندگی، زود، زیاد، زیر، سن، سنجش، سوم، سوابق، سوابق تحصیلی، سیاسی، سیستم، سال، سال سوم، سایر، ساختمان، سازمان، سازمان سنجش، سراسری، شما، شماره، شهيد، شود، شکایت، شاهد، شده، شر، صورت، صحبت، طی، طریق، طرح، عمومي، عمومی، عالی، عدالت آموزشی، عزیز، عظیم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن