خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

عشق عاشقی و کنکور !!!!

حالم بده بد بد بد مغزم ب من میده بعد رد کتابم میشه پرت اه چیکار می شه کرد !!
      خوب ن من عاشق نیستم بودم ترک کردم (خدایا ببخش بخاطر دروغم )

خوب میخام یکم حرف بزنم براتون هرچند داره وقت میره وللی میگم چون کمک رو دوست دارم
      می دونم الان خیلی هاتون عاشقین خیلیا تون یکیو دوست دارین ولی می خام بگم بزار فک کنم چی بگم
      اها ببین ما کنکوریا الان تو بد ترین و یا بهترین روزگار زندگیمونیم ب ما رحم کنین (قابل توجعه یه نفر ) چرا گفتم اون یه نفر کیه هاان
      خوب بریم سر اصل ماجرا می دونم سخته بشینی تو خونه نری نبینیش تلگرام نری چت نکنی ک چی دکتر شی اوووه یعنی می تونی اره بابا مگه دکترا از مریخ اومدن من خودم یه دوست دارم از من انقد خنگ تر بود همیشیه از من کمک میخاست برا درساش مخصوصا زبان 100 زد من زدم 30 الان پزشکی می خونه ولی من !!!! بگم ن هویتم باید مخفی باشه
      اره من موقع کنکور عاشق شدم و همش تو فکرو قرار اینا بودم خوب بعدم سربازی ااا داره حسب حال میشه بریم خط بعدی ولش

خوب مخام یه چیزیو بگم امشب بهش فکر کنین میدونم چیو دوست دارین ولی باور کنین اینا عشقا 18 سالگی یا الکی یه وقت نیگین باید رویای خیس بازی کنیم ن از این خبرا نیس
      دوستای گلم می دونم فکر می کنید خلم ولی ن من پرم از گله شکایت از خودم جلو اینه می رم ب خودم فحش میدم دوست ندارم کسی شرایط منو داشته باشه
      این چند ماه دیگه رو دندون رو کتاب بزارین بخونین بخونین بعدش من خودم همتونو می برم سر خونه خونه چی باوااو کارا براتون پیداشه خودش حلله

ولی راه حل : اهنگ پاپ لاو دیس لاو ب کل حذفففف (ولی اهنگا من خوبه گوش بدین اسمو نمیگم تو کف بمونین )
      ولی اگه یه دوست قابل اعتماد دارین می تونین ارتباططون حفظ کنین طوری ک بهتون انگیزه بده ن جنگیزه نگو بده
      خوب لوپ کلام اگه یه نفرو دوست داری می خای عین من خاک بر سر درسو ول کنی بری سر بازی بعد بگی عاشقی ببینی یارو نامزاد کرده ن ببین باید درس بخونی برا خودت یه کسی بشی اووف چه کسی بشی فتا نگیره منو بسم الله خوب می گفتم اره داداشا و خواهرا منکه خواهر ندارم خوب بیخیال اره اینجوری داستان اگه کسیو دوست داری دوست داری بتونی باهاش باشی ب این نیست ک بگی دوست دارم از همه بیشتر بابا دیگه نمیشه خررر والا بخدا راس می گم ن تو جاش باشی قبول می کنی ن خونه داری ن ماشین پول تو جیبتم بابات میده یعنی دیگه برو بمیر ن واستا کی گفت خود کشی برو کتابتو وردار بخون تا پول داری شی و عشقتو از دس ندی مطمعینم می دونی

(گذشته از شوخی حالم بده دوخترا قرص چی بخورم )
      137

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایا هیچ وقت تو خلقت کیفیت رو فدای کمیت نکن...
      کم خلق کن ولی با کیفیت
      حالا میل خودته ... فردا نگی تو کارم دخالت نکن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من که نفهمیدم کلا چی گفتی ....هر چی تو این چند ماه هم خوندم به فن.ا رفت.
      .
      .
      .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان تو راه حل میخوای یا راه حل میخوای بدی : |
      فک نکنم با این طرز فکر به جایی برسی
      من اگه داستان این 4 سالمو برات تعریف کنم پودر میشی
      درد هر کی قدر جنبشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میزاریم به حساب فشار کنکور:/

6. Top | #6

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.t.e نمایش پست ها
      حالم بده بد بد بد مغزم ب من میده بعد رد کتابم میشه پرت اه چیکار می شه کرد !!
      خوب ن من عاشق نیستم بودم ترک کردم (خدایا ببخش بخاطر دروغم )

خوب میخام یکم حرف بزنم براتون هرچند داره وقت میره وللی میگم چون کمک رو دوست دارم
      می دونم الان خیلی هاتون عاشقین خیلیا تون یکیو دوست دارین ولی می خام بگم بزار فک کنم چی بگم
      اها ببین ما کنکوریا الان تو بد ترین و یا بهترین روزگار زندگیمونیم ب ما رحم کنین (قابل توجعه یه نفر ) چرا گفتم اون یه نفر کیه هاان
      خوب بریم سر اصل ماجرا می دونم سخته بشینی تو خونه نری نبینیش تلگرام نری چت نکنی ک چی دکتر شی اوووه یعنی می تونی اره بابا مگه دکترا از مریخ اومدن من خودم یه دوست دارم از من انقد خنگ تر بود همیشیه از من کمک میخاست برا درساش مخصوصا زبان 100 زد من زدم 30 الان پزشکی می خونه ولی من !!!! بگم ن هویتم باید مخفی باشه
      اره من موقع کنکور عاشق شدم و همش تو فکرو قرار اینا بودم خوب بعدم سربازی ااا داره حسب حال میشه بریم خط بعدی ولش

خوب مخام یه چیزیو بگم امشب بهش فکر کنین میدونم چیو دوست دارین ولی باور کنین اینا عشقا 18 سالگی یا الکی یه وقت نیگین باید رویای خیس بازی کنیم ن از این خبرا نیس
      دوستای گلم می دونم فکر می کنید خلم ولی ن من پرم از گله شکایت از خودم جلو اینه می رم ب خودم فحش میدم دوست ندارم کسی شرایط منو داشته باشه
      این چند ماه دیگه رو دندون رو کتاب بزارین بخونین بخونین بعدش من خودم همتونو می برم سر خونه خونه چی باوااو کارا براتون پیداشه خودش حلله

ولی راه حل : اهنگ پاپ لاو دیس لاو ب کل حذفففف (ولی اهنگا من خوبه گوش بدین اسمو نمیگم تو کف بمونین )
      ولی اگه یه دوست قابل اعتماد دارین می تونین ارتباططون حفظ کنین طوری ک بهتون انگیزه بده ن جنگیزه نگو بده
      خوب لوپ کلام اگه یه نفرو دوست داری می خای عین من خاک بر سر درسو ول کنی بری سر بازی بعد بگی عاشقی ببینی یارو نامزاد کرده ن ببین باید درس بخونی برا خودت یه کسی بشی اووف چه کسی بشی فتا نگیره منو بسم الله خوب می گفتم اره داداشا و خواهرا منکه خواهر ندارم خوب بیخیال اره اینجوری داستان اگه کسیو دوست داری دوست داری بتونی باهاش باشی ب این نیست ک بگی دوست دارم از همه بیشتر بابا دیگه نمیشه خررر والا بخدا راس می گم ن تو جاش باشی قبول می کنی ن خونه داری ن ماشین پول تو جیبتم بابات میده یعنی دیگه برو بمیر ن واستا کی گفت خود کشی برو کتابتو وردار بخون تا پول داری شی و عشقتو از دس ندی مطمعینم می دونی

(گذشته از شوخی حالم بده دوخترا قرص چی بخورم )
      137
      عالی بود
      دوستان عبرت بگیرین!!!
      اینم یکی که داره از زبون خوش نصیحت می کنه
      مرسی از شما متنتون جالب بود(البته یکم خلی خخخخخخخخخ)
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      احتمالا از همون چیزایی که lili96666زده تو هم زدی........البته از نوع سوپرش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      احتمالا از همون چیزایی که lili96666زده تو هم زدی........البته از نوع سوپرش
      لطفا شان و شخصیت هیچ فردی رو اینطور پایین نیارید ، این لحن صحبت کردنتون خیلی زشته
      هر دوی این عزیزان کار خلافی که نکردن ، اومدن یه تاپیک با موضوع متفرقه زدن
      این لودگی ها برای چیه؟ برای لایک؟
      بسه دیگه این بچه بازیا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      خدایا هیچ وقت تو خلقت کیفیت رو فدای کمیت نکن...
      کم خلق کن ولی با کیفیت
      حالا میل خودته ... فردا نگی تو کارم دخالت نکن
      thumb_hm-20139415817297769061404879365.613.jpg
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش ما که نفهمیدیم چی میگی،یه چنتا تست از حرفات بذار خوب جا بیفته برامون
      ولی کلا عشقو عاشقی چی چی هس تحالا؟؟؟حالا من کاری به کنکورو ایناشم ندارما،ولی نمیدونم ملت چطور عاشق کسی میشن که شبو روز تو فکرشن
      من عاشق پلی استیشنم البته

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      37041898817179806334.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن