خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      من ارایه الگو رو دارم
      کتابی رو برای ارایه توصیه نمیکنین ؟
      کتاب لقمه مهروماه و هفت خوان خیی سبز خیلی عالین

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

بدون درسنامه تا چند میشه زد ؟ فقط تست یعنی ؟؟؟؟؟؟
      قرابت معنایی به درک ادبی بستگی داره که اینم فقط با حل تست به دست میاد یعنی هر چقدر تست بیشتر ببینید و توی تست ها تک تک ابیات رو بررسی کنید مهارتتون افزایش پیدا میکنه

من الان موضوعی نشرالگو دارم و روزی حدودا 5 تا تست ازش میزنم خیلی مفید تر از خوندن کتاب آموزشی هست چون با مفهوم بیت صورت تست توی کتاب آشنا هستیم

مولف نشرالگو هم گفته درسنامه برای قرابت نیاز نیست به مفهوم ابیات کتاب مسلط باشید و تست بزنید تا مهارتتون افزایش پیدا کنه
      با این حالا موضوعی گاج رو ترجیح میدم خودم از سال بعد موضوعی گاج میخوام کار کنم الان دست گرمی هست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      قرابت لازم بخوندن نیست..کتاب موضوعی گاجو بگیر شبی 15تا 20تا تست بزن ..داخل کتاب گاج برا هر درس مفهوم اورده همونجا هم مفهوم میخونی هم تستشو میزنی

کتاب سبطی من نمیدونم چرا انقدر طرفدار داره یکی از اون کتابایی که از خریدش پشیمون شده بودم .. حجمش ب کنار مثالایی اورده که انگار قراره ازمون دکترای ادبیات بدی بیخیال بابا...قرابت کنکور از 9تا 6تاش اب خوردنه 3تاش یکم گیره که اونم چارش فقط تست زیاده
      منم به این نتیجه رسیدم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان قرابت نشر الگو چطوره ؟؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان تصمیم گرفتم هر شب چندتا تست از گاج بزنم بهتره تا اینکه بخوام فقط توضیحای هامون سبطی رو بخونم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میدونم 5 ماه مونده ولی منم یکم کم کاری کردم واسش کسی میتونه برنامه چیزی یا راهنمایی کنه منو که چطور کار کنم که مسلط بشم؟ خیلی ممنون اگر وقت بزارید

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      میدونم 5 ماه مونده ولی منم یکم کم کاری کردم واسش کسی میتونه برنامه چیزی یا راهنمایی کنه منو که چطور کار کنم که مسلط بشم؟ خیلی ممنون اگر وقت بزارید
      D. قرابت معنایی

بخش آموزش
      اول 7 روز میدین و از صفحه 9 تا 72 کتاب خط ویژه بحث قرابتش رو کامل مطالعه می کنید. (روزی تقریبا 10 صفحه پیش ببرید تایمی هم نمیگیره) تمام که شد شش روز هم میدین و فصل "مفاهیم پرتکرار" از الگو مبحثی قرابت عبدالمحمدی روزی 10 تا مفهوم ازش مطالعه می کنید. = این میشه بحث درسنامه شما

بخش تست زنی
      بعد از درسنامه ورود می کنید به بحث تست زنی. اول 206 تست بخش قرابت خط ویژه رو آموزشی می زنید و کامل تحلیل می کنید. روزی 10 تا کافیه بیشتر نیازی نیست. 20 روز بعد کامل تست های خط ویژه تمام میشه. شروع می کنید روزی 10 تا تست تالیفی از فایل 650 تست قرابت که گذاشتم میزنید و تحلیل می کنید ولی این بار تایم می گیرید و سعی می کنید هر 10 تا تست بیشتر از 7 دقیقه زمان نگیره ازتون. باید سرعت تون رو کم کم بالا ببرید که اینم فقط با تست زنی زیاد حل میشه پس اشکال نداره که مثلا روزی 20 تست بزنید و تحلیل کنید در تایم کمتر.
      » فایل 650 تست جامع قرابت از سال دهم تا دوازدهم

نکات لازم بخش D:
      1- قرابت حفظ کردنی نیست! وقتی درسنامه میخونید از تکرار جملات و شعر ها در ذهن تون جلوگیری کنید، چون این کار رفته رفته ذهن رو عادت میده به حفظ کردن مفاهیم و شما در بحث تست زنی به مشکل میخورید چون ذهن توان فهمیدن مضمون اصلی شعر رو از دست میده.
      2- در بحث تست زنی بیشتر روی رد گزینه تسلط پیدا کنید تا پیدا کردن گزینه درست.
      3- تسلط بر این مبحث برخلاف اونچه که اساتید عزیز میگن بی ربط به تعداد تست شما نیست. کسی که 1000 تست قرابت زده هم از نظر سرعت و هم از نظر دانش به نسبت قوی تر از کسی هست که 900 تست زده. ولی هر دو در برابر کسی که 500 تست زده ولی همون 500 تست رو فهمیده کم میارن. پس هم روی تعداد تست و سرعت و هم روی تحلیل دقیق مفهوم تک تک گزینه های سوال مانور بدین تا از این بخش بیشترین نتیجه رو دریافت کنید.

منبع=
      http://forum.konkur.in/thread75858.html
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر شب 5 تا تست بزن

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

D. قرابت معنایی

بخش آموزش
      اول 7 روز میدین و از صفحه 9 تا 72 کتاب خط ویژه بحث قرابتش رو کامل مطالعه می کنید. (روزی تقریبا 10 صفحه پیش ببرید تایمی هم نمیگیره) تمام که شد شش روز هم میدین و فصل "مفاهیم پرتکرار" از الگو مبحثی قرابت عبدالمحمدی روزی 10 تا مفهوم ازش مطالعه می کنید. = این میشه بحث درسنامه شما

بخش تست زنی
      بعد از درسنامه ورود می کنید به بحث تست زنی. اول 206 تست بخش قرابت خط ویژه رو آموزشی می زنید و کامل تحلیل می کنید. روزی 10 تا کافیه بیشتر نیازی نیست. 20 روز بعد کامل تست های خط ویژه تمام میشه. شروع می کنید روزی 10 تا تست تالیفی از فایل 650 تست قرابت که گذاشتم میزنید و تحلیل می کنید ولی این بار تایم می گیرید و سعی می کنید هر 10 تا تست بیشتر از 7 دقیقه زمان نگیره ازتون. باید سرعت تون رو کم کم بالا ببرید که اینم فقط با تست زنی زیاد حل میشه پس اشکال نداره که مثلا روزی 20 تست بزنید و تحلیل کنید در تایم کمتر.

نکات لازم بخش D:
      1- قرابت حفظ کردنی نیست! وقتی درسنامه میخونید از تکرار جملات و شعر ها در ذهن تون جلوگیری کنید، چون این کار رفته رفته ذهن رو عادت میده به حفظ کردن مفاهیم و شما در بحث تست زنی به مشکل میخورید چون ذهن توان فهمیدن مضمون اصلی شعر رو از دست میده.
      3- تسلط بر این مبحث برخلاف اونچه که اساتید عزیز میگن بی ربط به تعداد تست شما نیست. کسی که 1000 تست قرابت زده هم از نظر سرعت و هم از نظر دانش به نسبت قوی تر از کسی هست که 900 تست زده. ولی هر دو در برابر کسی که 500 تست زده ولی همون 500 تست رو فهمیده کم میارن. پس هم روی تعداد تست و سرعت و هم روی تحلیل دقیق مفهوم تک تک گزینه های سوال مانور بدین تا از این بخش بیشترین نتیجه رو دریافت کنید.

منبع=
      خیلی ممنون فقط یه سوال بعد از پایان بخش اموزش نیازه نون شب های نشر الگو هم کار کنم در کنار بانک تستی که قرار دادید یا فقط همین تستای شما رو کار کنم؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      خیلی ممنون فقط یه سوال بعد از پایان بخش اموزش نیازه نون شب های نشر الگو هم کار کنم در کنار بانک تستی که قرار دادید یا فقط همین تستای شما رو کار کنم؟
      اول این بانک تست بعدا اگه وقت شد نون شب ها (که فکر نمی کنم فرصت کنی)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #26
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

D. قرابت معنایی

بخش آموزش

بخش تست زنی

نکات لازم بخش D:

منبع=
      سلام
      مفاهیم صفحه نه تا هفتادو دو بایدکامل یاد بگیریم ؟!؟
      یا فقط در حد روخوانی ؟!؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      سلام
      مفاهیم صفحه نه تا هفتادو دو بایدکامل یاد بگیریم ؟!؟
      یا فقط در حد روخوانی ؟!؟
      سلام
      اگه منظورت از کامل یاد گرفتن "حفظ شدن بیت ها" هست، نه نیازی نیست بشینی یکی یکی بیت با مفهوم حفظ کنی. یاد گرفتن باید در حدی باشه که اگر بیت مشابه یا همان بیت ها رو دیدی این توانایی رو داشته باشی که یه خلاصه (در حد چند کلمه یا نهایتا یک جمله کوتاه) از مفهوم بیت داده شده بیان کنی.
      روخوانی به این دیدگاه نزدیک تره، البته روخوانی همراه با درک مفاهیم اصلی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

13. Top | #28
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سلام
      اگه منظورت از کامل یاد گرفتن "حفظ شدن بیت ها" هست، نه نیازی نیست بشینی یکی یکی بیت با مفهوم حفظ کنی. یاد گرفتن باید در حدی باشه که اگر بیت مشابه یا همان بیت ها رو دیدی این توانایی رو داشته باشی که یه خلاصه (در حد چند کلمه یا نهایتا یک جمله کوتاه) از مفهوم بیت داده شده بیان کنی.
      روخوانی به این دیدگاه نزدیک تره، البته روخوانی همراه با درک مفاهیم اصلی.
      خط ویژه آخرین چاپش برا کنکور ۹۹عه
      میتونیم استفاده کنیم ینی ؟!؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      خط ویژه آخرین چاپش برا کنکور ۹۹عه
      میتونیم استفاده کنیم ینی ؟!؟
      img_20220205_140040_989.jpg
      آخرین چاپی که داخل سایت گاج مارکت قرار داره مربوط میشه به همین امسال یعنی 1400 ولی اگه منظورت pdf آخرین چاپ کتاب هست که کانال های کتاب آپلود کردند و برای کنکور 99 بوده به نظرم تفاوت آنچنانی نداره و میتونید استفاده کنید از همون چاپ قبلی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #30
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20220205_140040_989.jpg
مشاهده: 43
حجم: 42.2 کیلو بایت
      آخرین چاپی که داخل سایت گاج مارکت قرار داره مربوط میشه به همین امسال یعنی 1400 ولی اگه منظورت pdf آخرین چاپ کتاب هست که کانال های کتاب آپلود کردند و برای کنکور 99 بوده به نظرم تفاوت آنچنانی نداره و میتونید استفاده کنید از همون چاپ قبلی.
      مرسییی

اره همون پی دی افش منظورم بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)