خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

با اين وضعيت ميتونم پزشكي تهران بيارم؟

سلام بچه ها
      يه مدت نبودم تو انجمن نبودنم يه چند ماهي ميشه ولي خب اين ديگه آخرين باريه كه ميام و اومدم از شما يه كمك بگيرم و برم
      ببينين من تونستم تو قلمچي ترازم رو به 5800 برسونم هر چند سخت بود ولي تونستم

الان از آخرين آزمون كانون درصدام ميانگين بصورت زير هست
      ادبيات: 60
      معارف:50
      زبان :20
      عربي:50

زيست:40

فيزيك:80
      رياضي:60
      شيمي:40
      معدل نهاييم هم 17/68 شد
      منابع هم اينارو دارم: زيست: كل الگو ها با كل خيلي سبز ها با چند تا منبع فرعي_ شيمي:خيلي سبز و گاج_فيزيك: گاج_ رياضي: آبي كانون _ادبيات: الگو ها رو دارم_ عربي: مبتكران با گاج_ معارف :‌گاج_زبان: مبتكران
      ببينين من تحت هر شرايط بايد امسال پزشكي دانشگاه تهران بيارم خواستم ببينيم تو اين فرصت باقي مونده ميتونم يا نه؟

بايد تو اين فرصت چي كار بكنم تا به هدفم برسم و اينم بگم كه از پايه تقريبا هيچي حاليم نيست يعني اونجور كه بايد و شايد خوب نخوندم و تست نزدم ولي رياضي و فيزيكم خيلي خوبه ولي زبانم ضعيفه
      كلا خواستم واسه آخرين بار دست منو بگيرين و كمكم كنين چون خيلي سردرگمم
      مرسي بچه ها خيلي دوستون دارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام شما دولتی میخاین قبول شین یا ازاد ؟؟
      ببینین شما الان درصد فیزیک و ریاضی بالایی دارین که این خودش امتیاز و مطمینا با تمرین حتی بیشتر از این هم میشه
      درصد شیمی وزیستتون هم خیلی خوبه این نشون میده پایه یادگیریتون قوی ودرکل نیاز به یکم خوندن بیشتر دارین
      برای درس های عمومی فقط کافیه منابع خوبی داشته باشی ومرتبا تست بزنی و مرور کنی یکی از استادام میگفت کسایی که عمومی رو میزارن بعد عیدزموفق نمیشن
      این نظر من بود به نظرمن با تلاش میتونی به هدفت برسی چون قوی هستی
      ویه چیزه الان هرکی میاد یه نظری میده یه راهنمایی میکنه ودستشون درد نکنه
      اما این بقیه نیستن که تعیین میکنن تو میتونی قبول شی یا نه این بستگی به خودت داره!!!
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      ببینین شما الان درصد فیزیک و ریاضی بالایی دارین که این خودش امتیاز و مطمینا با تمرین حتی بیشتر از این هم میشه
      درصد شیمی وزیستتون هم خیلی خوبه این نشون میده پایه یادگیریتون قوی ودرکل نیاز به یکم خوندن بیشتر دارین
      برای درس های عمومی فقط کافیه منابع خوبی داشته باشی ومرتبا تست بزنی و مرور کنی یکی از استادام میگفت کسایی که عمومی رو میزارن بعد عیدزموفق نمیشن
      اما این بقیه نیستن که تعیین میکنن تو میتونی قبول شی یا نه این بستگی به خودت داره!!!
      نه دولتي
      عموميام لازمه منابع رو تغيير بدم
      واسه پايم چيكار كنم؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی رک بگم بهتون که به هیچ وجه نمیتونید...رقابت بسیار شدیده توی دانشگاه تهران..از فکر تهران در بیاید..هر چند کار نشد نداره ولی خیلی خیلی خیلی سخته و لااقلش اینه که پایتون باید قوی باشه که بتونین یکم امیدوار باشین!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      استادتون راس میگف برای عمومی باید قبل عید خوند ؛ مخصوصا مباحثی که به تمرین نیاز داره مثل زبان فارسی ؛ آرایه ؛ املا ؛ قرابت ؛ زبان انگلیسی ؛ عربی درک مطلب و .....

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      يه مدت نبودم تو انجمن نبودنم يه چند ماهي ميشه ولي خب اين ديگه آخرين باريه كه ميام و اومدم از شما يه كمك بگيرم و برم
      ببينين من تونستم تو قلمچي ترازم رو به 5800 برسونم هر چند سخت بود ولي تونستم

الان از آخرين آزمون كانون درصدام ميانگين بصورت زير هست
      ادبيات: 60
      معارف:50
      زبان :20
      عربي:50

زيست:40

فيزيك:80
      رياضي:60
      شيمي:40
      معدل نهاييم هم 17/68 شد
      منابع هم اينارو دارم: زيست: كل الگو ها با كل خيلي سبز ها با چند تا منبع فرعي_ شيمي:خيلي سبز و گاج_فيزيك: گاج_ رياضي: آبي كانون _ادبيات: الگو ها رو دارم_ عربي: مبتكران با گاج_ معارف :‌گاج_زبان: مبتكران
      ببينين من تحت هر شرايط بايد امسال پزشكي دانشگاه تهران بيارم خواستم ببينيم تو اين فرصت باقي مونده ميتونم يا نه؟

بايد تو اين فرصت چي كار بكنم تا به هدفم برسم و اينم بگم كه از پايه تقريبا هيچي حاليم نيست يعني اونجور كه بايد و شايد خوب نخوندم و تست نزدم ولي رياضي و فيزيكم خيلي خوبه ولي زبانم ضعيفه
      كلا خواستم واسه آخرين بار دست منو بگيرين و كمكم كنين چون خيلي سردرگمم
      مرسي بچه ها خيلي دوستون دارم
      اصلا کانون ملاک نیست
      ولی اگه ترازت تو کانون 8000 باشه امیدی میتونی داشته باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      خیلی رک بگم بهتون که به هیچ وجه نمیتونید...رقابت بسیار شدیده توی دانشگاه تهران..از فکر تهران در بیاید..هر چند کار نشد نداره ولی خیلی خیلی خیلی سخته و لااقلش اینه که پایتون باید قوی باشه که بتونین یکم امیدوار باشین!!
      البته با تلاش زیاد میشه به موفقیت رسید ؛ به قول معروف یا به اندازه ی تلاشت هدف داشته باش یا به اندازه ی هدفت تلاش ؛ انشاالله هر کی به هر چی حقشه برسه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش

اول واقعا بهت تبریک میگم که انقدر جرات داشتی و تو خودت دیدی که پزشکی تهران رو بیاری

در مورد منابع به نظر من هیچ تغییری نده . منابعت خوبه و کامله فقط ریاضی و شیمی از نظر من علاوه قلم چی و خیلی سبز گاج پایه ریاضی و مبتکران شیمی هم بگیری کامل میشه .

در مورد امکان قبولی هم هیچ چیز در مقابل اراده انسان محال نیست . از همین امشب شروع کن به برنامه ریزی دوست خوبمون @Saeed735 مطالب خوبی در رابطه با برنامه ریزی کنکور و ... داره میتونی استفاده کنی . پله پله ساعت مطالعت رو بالا ببر حتما موفق میشی . مطالب سعید هم فوق العاده است ... یک جوری این چند ماه زندگی کن که چند سال از زندگیت رو بسازی ... خیلی دوست دارم بعد اعلام نتایج بیا بگی قبول شدم ... موفق باشی
      ویرایش توسط alireza424 : 14 دی 1394 در ساعت 21:15 دلیل: اشکال نگارشی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhesam7 نمایش پست ها
      البته با تلاش زیاد میشه به موفقیت رسید ؛ به قول معروف یا به اندازه ی تلاشت هدف داشته باش یا به اندازه ی هدفت تلاش ؛ انشاالله هر کی به هر چی حقشه برسه
      برای پزشکی تهران نمیشه دیگه....ادم باید لقمه به اندازه ی دهنش برداره!!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای پزشکی تهران نمیشه دیگه....ادم باید لقمه به اندازه ی دهنش برداره!!!
      شاید ایشون دهنشون بزرگ باشه...شما اطلاعی ازاندازش دارین؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      شاید ایشون دهنشون بزرگ باشه...شما اطلاعی ازاندازش دارین؟
      خب چرا بیخودی به چیزی که نمیتونه بهش برسه امیدوارش کنیم...حالا پزشکی شیراز رو من میگم میتونه برسونه ولی تهران یک هزارم درصد هم امکان نداره..شوخی بازی که نیست!!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب چرا بیخودی به چیزی که نمیتونه بهش برسه امیدوارش کنیم...حالا پزشکی شیراز رو من میگم میتونه برسونه ولی تهران یک هزارم درصد هم امکان نداره..شوخی بازی که نیست!!
      هیچ وقت تو زندگیت امکان نداره رو به کار نبر ؛ کلی میگم ؛ کاری با این دوستمون ندارم که البته امیدوارم ایشون بتونن و واقعا اگه خیلی خیلی تلاش کنه میشه گف کار نشد نداره اما کلا نگو امکان نداره .

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نفر داشتم سه ماهه رتبه 300 شد...تازه اونم تغییر رشته داده بود....

من میگم چرا الکی ناامیدش میکنی؟

اینطور نیست دوست عزیز شما بخون....ان شالله بعد کنکور کسایی که میگن نمیشه قشنگ میفهمن چی به چیه....فقط یه برنامه خوب داشته باش....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سعی کن به نتیجه فکر نکنی و حداکثر تلاشت رو داشته باشی و بعد از کنکور نگی که اگر بیشتر تلاش میکردم بهتر میشد

من کسایی رو میشناسم سال کنکور خوندن یعنی از تابستون سوم به چهارم تا کنکور و به تهران و ایران و بهشتی قبول شدن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)