خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 96
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      با این حرف های مسخره شما
      یعنی کسی که معدلش 20 نباشه باید با درس خداحافظی کنه
      با این فهم اندک شما اگه 20 هم گرفته باشی به جایی نمیرسی.
      معدل 20 خیلی کمه. ضمن اینکه دروس عمومی تاثیرشون کمه. مهم گرفتن نمره بالای 19.25 در درس های تخصصی هست. شما برای تک رقمی رقابت نمیکنی که برای قبولی رقابت میکنی. از بین رقبای واقعیت هیچکس معدل 20 نداره.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      میشه لطفا تگ نکنی ؟
      من که تو رو تگ نکردم که

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      دیپلم ریاضی داشتم ولی کنکور تجربی داده بودم.
      تطبیق یعنی اینکه همون نمره ای که در دیپلم قبلی برای دروس عمومی و شیمی گرفتی در دیپلم جدیدت نوشته بشه و امتحان این دروس رو ندی. دوتا حسن داره اولیش این که درگیریت با امتحان نهایی تشریحی کاهش پیدا میکنه و دومی اینکه خیلی مفیده این کار چون تراز کنکورت در این دروس کاملا از روی 100% پاسخنامه کنکور حساب میشه در حالی که اگه امتحان نهایی نمره ای زیر 19.25 بگیری ترازش انقدر پایین هست که قطعا متضرر میشی.
      به نظر من اگه شهریور بود و میخواستین برای دی ماه ثبت نام کنین عیبی نداشت که انسانی ثبت نام کنین ولی الان دیگه وقتش نیست که درس و تست رو ول کنین برین دنبال روانشناسی و اقتصاد و عربی تخصصی و تاریخ ادبیات و آرایه های ادبیو فلسفه و ... بهتره صبر کنین برای ترمیم معدل. اگه مطمعن هستین که ترمیم به امسال نمیرسه برین دیپلم ریاضی بگیرین. ضمن اینکه شهریور و دی ماه برای دیپلم مجدد بهتر هستن چون امکان 20 گرفتن درشون زیاده ولی خرداد سوالاتش مفهومی و سخت هستن.
      پاس کردن هندسه و جبر کاری نداره چون فقط دوم سوم کتاب درسی رو بخونین و تمریناتش رو حل کنین کافیه. فیزیک هم که همون فیزیک خودمونه فقط ترمودینامیک بهش اضافه شده و حسابان هم درسته با ریاضی 3 خیلی فرق داره ولی نمره گرفتن توش سخت تر از نمره گرفتن در ریاضی3 تجربی نیست.
      من درست نفهمیدم ای شیخ..تو دیپلم ریاضی داشتی دوباره رفتی دیپلم ریاضی گرفتی؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      با این فهم اندک شما اگه 20 هم گرفته باشی به جایی نمیرسی.
      معدل 20 خیلی کمه. ضمن اینکه دروس عمومی تاثیرشون کمه. مهم گرفتن نمره بالای 19.25 در درس های تخصصی هست. شما برای تک رقمی رقابت نمیکنی که برای قبولی رقابت میکنی. از بین رقبای واقعیت هیچکس معدل 20 نداره.
      شما در حدی نیستی که درباره من نظر بدی حد خودتو بدون

خوبه خودت جواب خودتو دادی
      ما برای تک رقمی رقابت نمیکنیم
      برای قبولی رقابت میکنیم
      پس

خیلی متضرر نمیشیم اگر نمره زیر 19 داشته باشیم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      شما در حدی نیستی که درباره من نظر بدی حد خودتو بدون

خوبه خودت جواب خودتو دادی
      ما برای تک رقمی رقابت نمیکنیم
      برای قبولی رقابت میکنیم
      پس

خیلی متضرر نمیشیم اگر نمره زیر 19 داشته باشیم
      پس زبونت رو غلاف کن و بشین سرجات و درمورد من نظر نده. من اصلا به حساب نمیارم تورو خودت نقل قول زدی کوچولو. منم در موردت نظر ندادم پسرم. کلا در اندازه ویروس هم نیستی برای من که هفته ای 6 روز روزه میگیرم. یه سری افکار گند و مسموم رو کردن در ذهنت و از همه جهات منحرف شدی.

=========

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      من درست نفهمیدم ای شیخ..تو دیپلم ریاضی داشتی دوباره رفتی دیپلم ریاضی گرفتی؟
      علی جونم من دیپلم ریاضی داشتم و الان دارم دیپلم مجدد تجربی میگیرم. چهارشنبه هم امتحان شیمی3 دارم. البته الان پشیمونم که شیمی 3 رو چرا تطبیق نزدم...

6. Top | #21
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      متاسفانه ما پیش دانشگاهی هستیم باید فارغ التحصیل میشیم که امسال نمیتونیم دیپلم مجدد بگیریم
      @khaan
      ویرایش توسط mahdi100 : 13 دی 1394 در ساعت 23:10

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=522

این فایل رو دانلود کن و نمرات سال 1392 در امتحان نهایی و ترازهاشون رو ببین.

ادبیات فارسی نمره 20 ترازش شده 10380 ولی نمره 19.25 شده فقط 8524
      در دین و زندگی کسی که 16 گرفته به اندازه نصف کسی که 20 گرفته هم تراز کسب نکرده ! تازه این در حالی هست که این افراد امتحان نهایی رو جدی نگرفته بودن. شما فرض کن خرداد امسال این افراد بیان و نمراتشون رو ترمیم کنن. در این صورت کسی که 16 گرفته باشه شاید به اندازه یک چهارم کسی که 20 گرفته هم تراز نصیبش نشه.
      اولا دروس عمومی به دلیل میانگین نمرات بالا با کاهش نمره افت تراز بیشتر میشه
      دوما سال های مختلف تراز بندیشون متفاوته و نمیشه نسخه یکسال رو برای همه ی سال ها پیچید

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      پس زبونت رو غلاف کن و بشین سرجات و درمورد من نظر نده. من اصلا به حساب نمیارم تورو خودت نقل قول زدی کوچولو. منم در موردت نظر ندادم پسرم. کلا در اندازه ویروس هم نیستی برای من که هفته ای 6 روز روزه میگیرم. یه سری افکار گند و مسموم رو کردن در ذهنت و از همه جهات منحرف شدی.

=========

علی جونم من دیپلم ریاضی داشتم و الان دارم دیپلم مجدد تجربی میگیرم. چهارشنبه هم امتحان شیمی3 دارم. البته الان پشیمونم که شیمی 3 رو چرا تطبیق نزدم...
      ای بابا خوب داشی تو که دیپلم ریاضی داشتی اصلا نیاز نبود بری دیپلم تجربی بگیری که...این جوری اگه مثلا زیست رو کم بگیری میدونی چه بلایی سرت میاد!!!خوب با همون دیپلم ریاضی میومدی تو کنکور تجربی شرکت میکردی اصلا زیست هم برات اثر نمیدادنتازه من که تجربیم اونقدر رقابت سخت شده که به خودم میگم بیام کنکور ریاضی شرکت کنم!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      اولا دروس عمومی به دلیل میانگین نمرات بالا با کاهش نمره افت تراز بیشتر میشه
      دوما سال های مختلف تراز بندیشون متفاوته و نمیشه نسخه یکسال رو برای همه ی سال ها پیچید

گل پسر قند عسل ترازها رو مشاهده کردی؟ کسی که در شیمی 19 گرفته بود 1900 تا با نمره 20 فاصله تراز داشت.
      از وقتی هم که امتحانات نهایی تاثیرشون مستقیم شده اهمیتش افزایش پیدا کرده و نمرات پایین خیلی کمتر شدن. یعنی این فاصله ترازها نه تنها کاهش پیدا نکرده قطعا هم افزایش پیدا کرده. و با توجه به ترمیم معدل و از بین رفتن بخش عمده ای از نمرات پایین، این فاصله چندین برابر خواهد شد.
      البته برای کسی که نخواد حقیقت رو بفهمه مساله ای وجود نداره.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا خوب داشی تو که دیپلم ریاضی داشتی اصلا نیاز نبود بری دیپلم تجربی بگیری که...این جوری اگه مثلا زیست رو کم بگیری میدونی چه بلایی سرت میاد!!!خوب با همون دیپلم ریاضی میومدی تو کنکور تجربی شرکت میکردی اصلا زیست هم برات اثر نمیدادنتازه من که تجربیم اونقدر رقابت سخت شده که به خودم میگم بیام کنکور ریاضی شرکت کنم!
      نمرات نهایی دیپلم ریاضیم بسیار پایین هستن مخصوصا ادبیات و حسابان و شیمی که همشون رو زیر8 گرفتم. فقط به لطف 20 های دینی و زبان و نمرات خوب جبر و هندسه تونستم دیپلمم رو بگیرم. همینجوریش از 18.2 درصد تاصیر سوابق در تجربی، راحت 15%ش رو از دست داده بودم.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi100 نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه ما پیش دانشگاهی هستیم باید فارغ التحصیل میشیم که امسال نمیتونیم دیپلم مجدد بگیریم
      احتمالا ترمیم معدل به خرداد برسه نگران نباش.

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      احتمالا ترمیم معدل به خرداد برسه نگران نباش.
      ممنون داش.
      هیچ راهی دیگه نداره که من دیپلم مجدد بگیریم اگر ترمیم معدل هم نباشه که با این احتساب میره سال بعد واسه ما؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نمرات نهایی دیپلم ریاضیم بسیار پایین هستن مخصوصا ادبیات و حسابان و شیمی که همشون رو زیر8 گرفتم. فقط به لطف 20 های دینی و زبان و نمرات خوب جبر و هندسه تونستم دیپلمم رو بگیرم. همینجوریش از 18.2 درصد تاصیر سوابق در تجربی، راحت 15%ش رو از دست داده بودم.
      خوب زیستو چیکار کردی؟؟؟تونستی نمره ی خوبی بگیری!!!میگم توی ریاضی که خیلی راحت میشه رتبه اورد؟؟هدفت از این که اومدی تجربی چی بوده؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوب زیستو چیکار کردی؟؟؟تونستی نمره ی خوبی بگیری!!!میگم توی ریاضی که خیلی راحت میشه رتبه اورد؟؟هدفت از این که اومدی تجربی چی بوده؟
      من زیست رو در کنکور امسال حدود 60 زدم اصلا زیستم ضعیف نیست. امسال هم پزشکی آزاد و تکمیل ظرفیت دندانپزشکی قبول شدم ولی به دلیل مشکل مالی نتونستم برم آزاد موندم برای سراسری.
      من از اولشم هدفم تجربی بود ولی وقتی سختی کار خواهرم که پزشک هست رو میدیدم یکمی میترسیدم و جا میخوردم ولی الان از چیزی نمیترسم. از بین مهندسی ها هم فقط به معماری علاقه دارم که متاسفانه جو دانشکده ها و کلاس های معماری اصلا خوب نیست ارتباطات نامشروع بینشون بسیار زیاد هست. ترجیح میدم پزشکی بخونم که همه بر اساس احترام و متانت باهم تعامل دارن.

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi100 نمایش پست ها
      سلام
      @khaan
      دادا من متوجه نشدم اخر شما فارغ التحصیلی یا پیش دانشگاهی داری میخونی؟!!

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)