خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 113 از 127 نخستنخست ... 13103112113114123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,681 به 1,695 از 1893
    1. Top | #1681
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گِیم آو ترونزو دیدم تازگیا
      احتمالا همتون دیدین ولی خب به نظرم سریال عجیبو خوبی بود
      توقع اینکه خوبی همیشه ببره و بدی یه جا دخلش بیادو کاملا از بین برد
      و خب تا من قسمت ۴ فصل ۸شو دوس داشتم فقط نمیدونم تهشو چرا انقد بد خراب کردن
      تا همون قسمتش 9/10
      Lost in DayDream

2. Top | #1682
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کم پیش میاد با فیلمی گریه کنم ولی این فیلم با پایان غم انگیزش خیلی ناراحتم کرد هر وقت قیافه دختره و اون لالایی یادم میاد گریم میگیره بنظرم میشه این فیلم رو ضد جنگ دونست(هر چند فانتزی عالی ای هم داره) جنگی که فقط انسان های بیگناه ازش آسیب میبنن تف به این دنیای کثیف . بعضی آثار هستن که نیاز ندارن توسط کسی دیده بشن بلکه شما نیاز دارید اون ها رو ببینید این فیلم از همون آثاره ترکیب محشر تخیل و واقعیت
      هزار توی پن محصول سال ۲۰۰۶ اسپانیا
      1461535630.jpg
      htzo7xlkkmse.jpeg.jpg
      ویرایش توسط Ali54333 : 02 آبان 1401 در ساعت 22:00

3. Top | #1683
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت
      mv5bntg3njcxyzgtyjljnc00y2i2lwe3ymmtotliztkwyte1mmzixkeyxkfqcgdeqxvynty4ndc5mde%40._v1_fmjpg_ux%E2%80%AD.jpg
      سال انتشار: ۲۰۲۲
      ژ
      انر: اکشن، درام، ماجراجویی
      خیلی سریال قشنگیه، میشه گفت اونقدر تاریخی و زیباست که آدم تا نگاش میکنه و تموم میشه، بازم دلش می خواد دوباره از اوّل ببینه.
      در هر حال ۱۰/۱۰
      پیشنهاد می کنم حتماً این سریال رو ببینید.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

4. Top | #1684
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Something the Lord Made
      داستان درباره یک پزشک و دستیارش هست که دنبال کشف یک راه جدیدن
      امیدوارکننده و جالب بود
      ببینید

5. Top | #1685
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این فیلم در مورد ژان دارک هست یکی از بهترین فیلم های که دیدم شخصیت اصلی داستان به شدت به نظرم زیبا و جذاب بازی کرد و خب عالی بود کلا ژانرش هم فکر کنم بشه گفت بیوگرافی هم هست تاریخی هم هست انگیزشی هم هست چون داستان براساس واقعیته کاملا و خب اگه اسمشو بزنین در مورد ژان دارک خیلی فیلم ساختن ولی این به نظرم بهتر بود
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B4_%DB%B1%DB%B5%DB%B2%DB%B5%DB%B2%DB%B0.jpg  
      ویرایش توسط Sepideh2004 : 02 آبان 1401 در ساعت 16:35

6. Top | #1686
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      The Texas Chainsaw Massacre قسمت اولش خوب بود و جزو برترین فیلم های ترسناکه اما قسمت دوم فاجعه بود حیف وقتی براش گذاشتم
      texas_chainsaw_massacre_2_poster.jpg

7. Top | #1687
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20221024_212243_168.jpg
      House of the Dragon
      آخرین قسمت فصل اول سریال جذاب خاندان اژدها هم اومد، قسمت به قسمت سریال جذابتر شد تا اینکه امروز پرونده فصل اول بسته شد و ما باید حداقل یک سال منتظر باشیم تا فصل بعدی بیاد

داستان سریال حدود 200سال قبل از گات و حدود 170سال قبل از تولد دنریس تارگرین اتفاق میوفته پس لازم نیست حتما قبل از دیدنش، گات رو دیده باشین
      ویرایش توسط Dillon : 03 آبان 1401 در ساعت 14:18

8. Top | #1688
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بازی تقلید ۸از ۱۰
      جالب بود برام مخصوصا بر اساس واقعیت بودنش
      14441498-2201-.jpg

9. Top | #1689
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام.

Gifted Hands: The Ben Carson Story(2009)

من خیلی اهل فیلم نبودم تا به حال؛ به خاطر همین چندان توجهی به جذابیت‌های تصویری فیلم‌ها از قبیل نورپردازی و ... ندارم معمولا. اما از نظر داستانی، به نظرم واقعا فیلم قشنگی بود. خیلی چیز‌ها رو دوباره به یادم آورد. مثلا اینکه پدر و مادر، چقدر دلسوز بچه‌هاشون هستن و همیشه خیر و صلاحشون رو میخوان. اینکه اگه بخوایم و تلاش "هدفمند و مثبت" انجام بدیم؛ میرسیم. اینکه اگه تا حالا نرسیدیم، یعنی یا "واقعا" نخواستیم و یا تلاشمون، تلاش"هدفمند و مثبت" نبوده. بعضی جاها هم باعث شد که فکر کنم که ببینم که چرا من اینیم که الآن هستم؟! چرا اونجوری که باید و شاید با پدر و مادر و برادرم، خوب نبودم؟ چرا خیلی جاهای زندگیم رو هدر دادم؟

در کل، حداقل برای من، خیلی فیلم خوبی بود. باعث شد درباره خیلی چیزا دوباره فکر کنم.

10. Top | #1690
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل اول دارکُ دیدم خیلی خوب بود
      منظمه منظم پیش رفت
      خدا کنه فصلای بعدیشم همینطور خوب باشه .

ازاین پیشولی (کوشولوییای هانا ) هم خیلی خوشم اومد .گذاشتم شماهم ببینید (واقعا هم شبیهِ پیشیِ)

9.5 از ده

lve.jpg
      .......................................بی تو عذابیست
      خنده هایی که بروی صورتم همچون نقابیست

11. Top | #1691
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      il_570xn.407607366_fm54.jpg
      یه خوبی سینما اینه که میشه چیزهایی رو تجربه کرد که توی دنیای واقعی محاله کلا فیلم های خشن و عجیب رو دوست دارم. سالو نمایش سقوط انسانیت هست و نشون میده قدرت مطلق به چه فاجعه ای میرسه ارزش دیدن داره تا بفهمیم هیولای واقعی خود ما هستیم فقط آب نیست تا شنا کنیم و اینکه غریزه جنسی منشا بسیاری از حزکات انسانه از همین جا میشه به بزرگی جناب فروید پی برد که در زمانی که تمام جهان در جهل و خرافات مذهبی بودن ایشون این نظریه رو مطرح کردن قهرمانان واقعی این افراد هستن
      ویرایش توسط Ali54333 : 10 آبان 1401 در ساعت 19:41

12. Top | #1692
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سریال scrubs
      دنبال یه سریال بودم که مدت زمان هر قسمت کوتاه باشه تا به عنوان یه استراحت کوتاه نگاه کنم.
      که این سریال جذاب کمدی که در مورد رشته پزشکی هست و در عین بامزه بودن، سختیهای پزشکی و چالشهاش رو به نمایش میذاره پیدا کردم.
      خلاصه عاشقش شدم😊
      جالبه یه جا نوشته بود جزو سریالای پزشکی هست که به واقعیت نزدیکه
      از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ توی ۱۰ فصل ساخته شده
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست scrubs-1-768x768-1.jpg  

13. Top | #1693
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل جدید see رو دیدم
      به نظرم فصل یک با اختلاف بهترین بود
      فصل ۳ رو دوست نداشتم

14. Top | #1694
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آگه آمریکایی بودیم میتونستیم از کودکی فرندز ببینیم نه چرندیات صدا و سیما ننک بر این کشور. روزگار یه زندگی به ایرانیا بدهکاره

15. Top | #1695
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      img_20221230_145212.jpg
      خبببب بالاخره سریالمو تمومش کردم، بغضی‌ام
      وقتشه سگ سیاه افسردگی بیاد منو بغل کنه.
      ۶ فصل بود و ۱۲۳ فاکینگ قسمت.
      از فیلمای تخیلی و معمایی و راز آلود و ماوراءطبیعی خوشم نمیادا، عاشقشونممممم.
      گریم رو چندسال پیش چند قسمتش رو دیده بودم، خیلی قشنگه، دقیقا همون سبک ژانرو داره که من میخوام.
      حالا وقتشه یه دور دیگه بشینم مرلین و هری پاتر رو هم نگاه کنم.
      خلاصه‌ی داستان این سریال اینه که یه پلیس به اسم نیک برکات، توانایی اینو داره یه آدمایی با شکل و روی عجیب و غریبی رو ببینه که بهشون میگن وِسِن!
      اصن خلاصه‌ش یه جوریه نمیشه بگیش، باید ببینیش تا بفهمیش.
      امتیاز این سریال رو ۹/۵ از ۱۰ میدم،
      معتقدم هیچ سریالی اونقدی کامل و بی‌نقص نیست که بخواد ۱۰ امتیازو کامل بگیره.

mrgiuntoli-20221230-0002.jpg
      mrgiuntoli-20221230-0001.jpg
      نظرم عوض شد، به عشق آقای دیوید گیونتولی امتیاز ۱۰ از ۱۰ رو میدم
      + باز من احساسی برخورد کردم
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

صفحه 113 از 127 نخستنخست ... 13103112113114123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن