خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 112 از 127 نخستنخست ... 12102111112113122 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,666 به 1,680 از 1894
    1. Top | #1666
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سریالایی که من توی این مدت دیدم :
      1-آخر دنیای لعنتی؛ تینیجریه در نگاه اول و دوم و سوم
      . ولی نیست!
      خوب بود. شخصیتا فریکی و عجیب غریب بودن و من خیلی خوشم اومد از همه چیز فیلم. فکر نمیکنم همه پسند باشه.
      2_ سریال ارباب حلقه ها: اینم من تا اپیزود 5 که دیدم دوست داشتم. اما بازم هیچی خود سه گانه نمیشه بنظر من.
      3_سریال زیاد ذوق زده نشو که لری دیوید بازی کرده و یه کمدی عجیب غریبیه. اینو بهش نمره 9.3 از 10 میدم. بی نظیره لری دیوید
      4_سریال هیولا داستان جفری دامر: ایوان پترز در نقش جفری دامر برگریزان ظاهر شده. داستان واقعیه و در مورد قاتل زنجیره ای آدمخوار امریکایی جفری دامره که 17 نفرو کشت و بعضیاشونم خورد. من مصاحبه های واقعی ش و مستنداش رو هم از یوتوب دیدم. خیلی شخصیت خاص و غریبی داشته این بشر. سریالش بنظر من بی نظیر ساخته شده. بی نظیر. اگه تو رده های دکستر و هانیبال دوست دارید اینم خیلی خوبه. اوان پترز لعنتی. کراشم

​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #1667
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      screenshot-2022-10-04-102146.jpg

v for vendetta
      10/10
      سال ساخت:2005
      حتما این فیلمو ببینین. مناسب ترین فیلم برای این روزهاست.
      موضوعش مربوط به انقلابه و شباهت هایی با ایران داره.

ما چیزی بیشتر از بخشی از تاریخ نیستیم...

3. Top | #1668
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20221006_225708_711.jpg

Darkest hour

راستش بازی محرکه ی آقای گری اولدمن کاملا راضیتون میکنه تا به این فیلم نمره 10بدید

پ.ن:همیشه آقای چرچیلو ستایش میکردم که چطور تونسته بحرانی به بزرگی جنگ جهانی رو مدیریت کنه و مثل یک رهبر واقعی عمل کنه و ن تنها کشورش بلکه کل اروپارو از شر نازی ها نجات بده سعی می‌کردم همیشه درموردشون بخونم و این فیلم عملا یه تصویر واضح از ایشون به من داد

4. Top | #1669
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Blue thermal 2022
      j%5B.jpg.jpg

7/10
      ویرایش توسط Blueberry_ : 21 مهر 1401 در ساعت 23:13

5. Top | #1670
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      squid game ارزش اونهمه هیاهویی که براش ایجاد شده بود نداشت بنظرم. 5/10

6. Top | #1671
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1987: When the Day Comes داستان انقلاب کره در سال ۱۹۸۷ که با مرگ یک جوان دانشجو آغاز شد به نام پارک جونگ چئول

7. Top | #1672
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دو تا فیلم شاهکار که وحشی گری های آلمان نازی به یهودی ها رو نشون میدن تا زیر خاک نرفتین این دو شاهکار رو نگاه کنید
      life is beautiful 1997
      The Pianist 2002
      0-6.jpg
      33014_front.2d42c6.jpg
      ویرایش توسط Ali54333 : 25 مهر 1401 در ساعت 17:12

8. Top | #1673
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      رفته بودم سایت دانلود فیلم که فیلم ببینم چی اومده جدیدا و ببینم . و شم خورد به پوستر فیلم زیر : دختری در زیرزمین
      این فیلم رو پارسال زمستون دیدمش فک کنم اسفند بود و نزدیکای عید .
      من تو عمرم خیلی فیلم دیدم . همه جور فیلمی رو دیدم و یکی از طرفدارای پر و پا قرص سینما ام و خب حتی خسته کننده ترین فیلمها برای عموم مردم میتونه من رو میخکوب خودشون کنه چون با علاقه ای دو چندان دنبال میکنم خط داستانی رو
      اعتراف میکنم تو کل عمر فیلم دیدنم . فیلم زیر من رو سه بار از جام بلند کرده و رفتم یه دوری زدم و یکم خودم رو آروم کردم و برگشتم سرش . اتمسفر فیلم و داستان فیلم یک کثا .فت و ل.ج.ن خالصه . یعنی جوری فیلم سنگین بود برای من . جوری د عقایدم بود و ضد باور ها و ضد ارزشها که غیر قابل تصوری من رو چند روز درگیر کرد و فقط در حال پردازش اتفاقی بودم که اتفاق افتاده
      عجیب تر اینکه این فیلم کاملا بر اساس داستان واقعی ساخته شده . و حتی وقتی داستان واقعی رو رفتم خوندم فهمیدم در واقعیت حتی شنیع تر و کثی.ف تر و ل.ج.ن تر از چیزی هست که تو فیلم نشون داده اند.
      به طور کلی وقتی امروز پوسترش رو دوباره دیدم و دوباره به یادش افتادم اعصابم خورد شد رسما.
      هشدار:این فیلم را نبینید.
      امتیاز : غیر قابل تصور میتونه شما رو به هم بزنه افکارتون رو . نه اینکه فیلمنامه و ... بد باشه هاا نه بالاخره فیلم بیوگرافی هستش و بازسازی چیزی که در واقعیت اتفاق افتاده . اما هضم اش حقیقتا خیلی خیلی دشوار هستش و من هنوز نتوانسته ام باورش کنم چنین چیزی اتفاق افتاده

فایل پیوست 101949
      فیلم کره ای Silenced خیلی شوکه کننده تر و اعصاب خرد کن تر ازین فیلم هست چون بازی ها هم خیلی قوی و واقعی هست فیلمی بر اساس داستان واقعی که باعث تغییر قانون تو کره جنوبی شد 1616084922-silenced.jpg
      ویرایش توسط mohammad1397 : 26 مهر 1401 در ساعت 13:06

9. Top | #1674
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      فیلم کره ای Silenced خیلی شوکه کننده تر و اعصاب خرد کن تر ازین فیلم هست چون بازی ها هم خیلی قوی و واقعی هست فیلمی بر اساس داستان واقعی که باعث تغییر قانون تو کره جنوبی شد برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1616084922-silenced.jpg
مشاهده: 88
حجم: 10.4 کیلو بایت
      فیلم اعصاب خوردکن فقط شهدا محصول ۲۰۰۸ فرانسه

10. Top | #1675
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali54333 نمایش پست ها
      فیلم اعصاب خوردکن فقط شهدا محصول ۲۰۰۸ فرانسه
      خب داستان اون واقعی نیست وگرنه فیلم هایی مثل سالو و... هم هست ولی فیلم های خشن فرانسه مثل همین شهدا و چند تا دیگه هم جالبن
      ویرایش توسط mohammad1397 : 26 مهر 1401 در ساعت 16:07

11. Top | #1676
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیلم In Time
      سه از ده
      داستان یه ایده داره که میاد آینده ای و به تصویر میکشونه که پول نقد نیس و پول زمانه
      هر کی رو بازوش یه قسمتی ظاهر میشه از پولی (در واقع زمانی) که براش مونده
      هر کی ام زمانش تموم بشه میمیره هر موقع ام کسی بمیره دیگه کسی ناراحت نمیشه و کاملن عادیه
      بعد یه پسر از جامعه فقیر که همش کاراشونو عجله ای انجام میدن میره به طریقی وارد قشر ثروتمندا میشه و با دختری فرار میکنه خب ادامشو نمیگم
      بنظرم ایده میتونس بهتر پرورش داده بشه و یکم فیلم بی محتوا بود ماشینا هم بیشتر از ماشینای آینده شبیه ماشینای قدیمی بود
      در کل دوس نداشتم پیشنهاد هم نمیکنم بنظرم صرفن بخاطر بازیگرای خوشگلش معروف شده

12. Top | #1677
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها
      فیلم In Time
      سه از ده
      داستان یه ایده داره که میاد آینده ای و به تصویر میکشونه که پول نقد نیس و پول زمانه
      هر کی رو بازوش یه قسمتی ظاهر میشه از پولی (در واقع زمانی) که براش مونده
      هر کی ام زمانش تموم بشه میمیره هر موقع ام کسی بمیره دیگه کسی ناراحت نمیشه و کاملن عادیه
      بعد یه پسر از جامعه فقیر که همش کاراشونو عجله ای انجام میدن میره به طریقی وارد قشر ثروتمندا میشه و با دختری فرار میکنه خب ادامشو نمیگم
      بنظرم ایده میتونس بهتر پرورش داده بشه و یکم فیلم بی محتوا بود ماشینا هم بیشتر از ماشینای آینده شبیه ماشینای قدیمی بود
      در کل دوس نداشتم پیشنهاد هم نمیکنم بنظرم صرفن بخاطر بازیگرای خوشگلش معروف شده
      3 ؟؟؟؟
      یکم بی انصافی خدایی ایده ش جذاب بود دیه

13. Top | #1678
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      3 ؟؟؟؟
      یکم بی انصافی خدایی ایده ش جذاب بود دیه
      منم تابستون دیدم. خوشم اومد. در حد 6 بود دیه.....
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

14. Top | #1679
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      منم تابستون دیدم. خوشم اومد. در حد 6 بود دیه.....
      هوم.. من یازدهم بودم اولین بار دیدمش
      ایده شو دوس هنوزم

پ. ن :تو این فیلم فق اونجا ک باباعه برگشت گف این دخترمه این زنمه اینم مادرمه
      همه مث هم بودن

15. Top | #1680
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چند قسمت spy x family دیدم هفته پیش

خوب بود انصافا

9/10
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

صفحه 112 از 127 نخستنخست ... 12102111112113122 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور