خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من معافیت گرفتم اینم عکسش ایا 96هم میتونم معاف شم وکنکور بدم...اخه نوشته تا مرداد 96 معافی...درضمن 94هم کنکور دادم متولد نیمه اول 76 هستمفایل پیوست 46499

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان من معافیت گرفتم اینم عکسش ایا 96هم میتونم معاف شم وکنکور بدم...اخه نوشته تا مرداد 96 معافی...درضمن 94هم کنکور دادم متولد نیمه اول 76 هستمفایل پیوست 46499

دوست عزیز بهترین راه برای مطمعن شدن از اینکه مشکلی داری یا نه اینه ک ب پلیس+10 یا سازمان نظام وظیفه شهرتون مراجعه کنی
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام دوست عزیز شما متولد چه ماهی هستین؟؟ من متولد 10 شهریور 76 هستم معافیتم رو نگرفتم و درسی هم نذاشتم فقط مونده که پیام نور ثبت نام کنم فقط کی باید از پیام نور انصراف بدم؟ واینکه اگه انصراف بدم دیگه کلا نمیشه انصراف داد در طول تحصیل؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه در نگه میداشتی متونستی معافیت بگیری...من متولد مرداد76هستم..برو پلیس +10 اگه ندادن برو پیام نور نهایت

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      هیچ مشکلی برات درست نمیکنه اصلا نگران نباش

ترم دوم هم از 30 دی تا 6 بهمن انتخاب واحد و ایناش هس همون موقع اینترنتی درخواست مرخصی برای یک ترم بده و شهریه ثابت رو واریز کن ایشالا ک موافقت میشه
      آره دیگه باید مرخصی بگیرم.این جور ک خودم پرسیدم پیام نور مشروطی اخراج نمیکنه و خوبه واسه ما ک همین یک سالو میخوایم.بعد باید بعد اعلام نتایج انصراف بدیم و بریم واسه ثبت نام جدید.اینم شنیدم ک 5سال معافیت جدید بهمون میدن یعنی تقریباتا سال1400.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این معافیت ک گرفتی فقط تا زمانی اعتبار داره ک دانش آموز باشی.یعنی یا درس افتاده از پیش داشته باشی یا این ک قبول بشی پیش رو و یک سال تابعد پیش دانشگاهی وقت داری.
      ک این واسه همه هست چون همه ی پسرها یک سال وقت دارن.
      اما اگه تو یک سال رو تموم کردی یعنی 95 کنکور سومت باشه باید مثل ما بری یه دانشگاه پولی ثبت نام کنی ک بعد نتایج کنکور انصراف بدی
      اگر هم 95 کنکور دومت هست بدون هیچ ناراحتی بشین درستو بخون
      موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب اینم فکر کنید ک این یک سال باید تلاشمون رو انجام بدیم و دیگه مثل سال های قبل نشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      95کنکور دوممه...دو درسم از پیش نگهداشتم گفتن باید شهریور95 پاس کنی تا یه سال بعد اون معاف بشی..یعنی تا 96 مجازی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      75 چه ماهی؟بعد من شنیدم ک باید بعد جواب انتخاب رشته انصراف بدی.ترم دو میخوای چ کار کنی؟بازم مرخصی یا انتخاب رشته؟
      شهریور 75 امسال سومین کنکورمو میدم ، ترم بعدو بازم مرخصی میگیرم.مرخصی بدیش اینه که بعدا که رفتی سراسری احتمالا دیگه نمیشه مرخصی گرفت خوبیشم اینه که دغدغه امتحان ودانشگاه و مشروطی و اینا نداری البته همونطور که دوستمون گف منم شنیدم که به خاطر مشروطی اخراج نمیکنن!
      من ساله اول 12000 تجربی آوردم سال دوم 6000 شما رتبه چطور بود؟
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      95کنکور دوممه...دو درسم از پیش نگهداشتم گفتن باید شهریور95 پاس کنی تا یه سال بعد اون معاف بشی..یعنی تا 96 مجازی
      اگه نگه نمیداشتی هم برا 95 مشکلی پیش نمیومد داداش
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      شهریور 75 امسال سومین کنکورمو میدم ، ترم بعدو بازم مرخصی میگیرم.مرخصی بدیش اینه که بعدا که رفتی سراسری احتمالا دیگه نمیشه مرخصی گرفت خوبیشم اینه که دغدغه امتحان ودانشگاه و مشروطی و اینا نداری البته همونطور که دوستمون گف منم شنیدم که به خاطر مشروطی اخراج نمیکنن!
      من ساله اول 12000 تجربی آوردم سال دوم 6000 شما رتبه چطور بود؟
      این ک میگی مرخصی واسه دانشگاه جدید بهت نمیدن اشتباه
      چون من سوال کردم و بهم گفتن اگه دانشگاه جدید قبول بشم وانصراف بدم از پیام نور معافیت جدید بهم میدن یعنی قبلی ک همینه و یک سالشو دارم استفاده میکنم از بین میره و 5سال جدید بهم میدن.دیگه بعدش حق انصراف ندارم یا باید برم خدمت یا دانشگاه رو تا آخر برم(دانشگاه جدید رو میگم)
      من رشته ام ریاضی هستش سال اول کشوری شدم 11هزار و به قول معروف جو گرفتم گفتم سال بعد
      سال بعدشم رفتم فوتبال و تا به خودم اومدم دیدم اردیبهشت رسیده و من هیچی!شدم 25هزار.حالا ک تمام امیدم کنکور 95 ک تهران قبول شم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من جای تو باشم همین امسال میرم یعنی درس میخونم دانشگاه خوب رشته خوب میرم.اصلا بیخیال 96شو.
      ولی کلی بخوام بگم اگه تو چ خرداد چ شهریور مدرک پیشو بگیری تا شهریور سال بعد وقت داری
      متولد چندی؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      76

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس این قانون هیچ مشکلی نداره؟
      طبق دفترچه کنکور هم بخوایم بریم بازم نوشته ک پیام نور آزاد و...ب جز سراسری میتونن صبر کنن تا نتایج بیاد و بعد انصراف بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن