خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه زبان را 100 و عربی را بالای 50زد

سلام خسته نباشین رفقای محکمو سرسخت خودم..دوتا سوال داشتم خواهش میکنم هرکی میخونه و اطلاع داره ج بده نتنها من دیدم این سوالذخیلی هاست ولی همونطور ک قبلا گفتم هیییییییچ سایتی بجز این سایت پاسخ گو نیس همشون ب فمر پول جیبشونن آخرسرم کلاه میذارن سر مردم خواهش میکنم سراغ سایتایی مث مکتبستان و کنکور آسان است نرین بچه ها فقط فایلای صوتی دکترکاوبانی مکتبستان بدرد میخورن نه جزوات و نه هیچیشون اشتباه منو نکنین اضافه پول خرج نکنین.
      و اممممممما سوال!
      1.تو تلوزیون و رادیو تبلیغ میکنن ک زبان انگلیسی سریع اومده! فامیلمون خریده ازش راضیه قشنگم انگلیسی میحرفه حتی.سوالم اینکه میشه این پکیجو تهیه کنمو بخونمو تست بزنم و زبان کنکور 95 100بزنم؟ خودمم سطحم درحد 60%هستش.
      2.بهترین منبع برای عربی کنکور 95کدومه؟ ک هم تست خوبی داشته باشه هم درسنامه خوبی.سطحم تو عربی افتضاحه.آیا dvdهای استاد احمدی کنکور آسان است بدرد میخوره؟
      داداشم خواهرم توروخدا ج بدین مرسی منتظرتونم
      اونایی ک اطلاع دارن میدونن من متولد73هستم بعد دوری از درس ب این نتیجه رسیدم ک فقط موفقیتم تو این راهه خوشال میشم کمکم کنین ایشالا ب هدفم ینی دندون زنجان برسم تا عمر دارم براتون و برا مردمم خدمت کنم مرسی از مرامو معرفتی ک دارین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان باید ریدینپ و کلوز کار کنی
      عربی گاج نقره ای
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونم دوست من.منظورم اینکه این پکیجی ک اسمش ((زبان انگلیسی سریع))هستش و تو رادیو جوان و شبکه دو سیما قبل سریال کیمیا تبلیغ میشه میتونم بعنوان منبع آموزشی ازش استفاده کنم؟
      عربی سفید کاج خوبه یا عربی کامل کاج؟
      (دیگه کتابی ب اسم عربی کاج نقره ای نیستش)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد پکیج اطلاعی ندارم اخهتی وی ندارم
      گاج کامل
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب تستای زبانو بذار جلو فامیلت ببین میتونه حل کنه ... ؟ واسه عربیم همون گاج خوبه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من 3سال اول دبیرستان هیچی از عربی نه میدونستم نه میفهمیدم...امتحان نهایی هم با کمک تقلب کردن 8نمره و با هزار بد بختی 15/5شدم تو آزمون های مختلف هم صفر میزدم.....ولی امسال از مهر شروع کردم عربی رو روی ""عربی جامع خیلی سبز تالیف غزال موسوی"" کلا متحول شدم .تو آزمون ها هم بالای 70همیشه میزنم و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه تا 90میرسونمش.
      .
      .البته اینم بگم واسه عربی اینطوره که اول سطحت 1هست بعد 2بعد3بعد5بعد20بعد80و به همین صورت
      .
      .ولی تو درسی مثل دینی سطحت اول 70بعد71بعد72بعد73بعد74
      ...
      .
      .
      کتاب واژگان لقمه مهر و ماه رو رو هم داشته باشی خوبه ولی در کل اگه لقت نخونی مشکل خاصی پیش نمیاد.چون خودم واسه آزمون های آزمایشی فقط با دونستن قواعد ترجمه تقریبا همه سوالای ترجمه رو میزنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برام جالب اومد همه میگن کاج عربی کامل تو میگی خیلی سبز..تازه ازشم نتیجه گرفتی..مرسی واقعا ک نظرتو دادی استفاده کردم پس حتما میرم یه نگا ب خیلی سبز میندازم حتما مرسی بازم.کسی در مورد زبان نظری نداااااره؟توروخدا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پکیج مکیج ها رو بیخیال...
      زبان مبتکران شهاب اناری...
      عربی هم گاج کامل هم خیلی سبز...فرقی نمیکنه...
      اینا رو کار کن حله

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راست میگه دیگه ، نمیدونم دی وی دی و پکیج و اینا رو ول کن

برو یه کتاب خوب بگیر تا آخرش بخون اگه 100 نزدی بیا هرچی خواستی به من بگو ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanpzshk نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین رفقای محکمو سرسخت خودم..دوتا سوال داشتم خواهش میکنم هرکی میخونه و اطلاع داره ج بده نتنها من دیدم این سوالذخیلی هاست ولی همونطور ک قبلا گفتم هیییییییچ سایتی بجز این سایت پاسخ گو نیس همشون ب فمر پول جیبشونن آخرسرم کلاه میذارن سر مردم خواهش میکنم سراغ سایتایی مث مکتبستان و کنکور آسان است نرین بچه ها فقط فایلای صوتی دکترکاوبانی مکتبستان بدرد میخورن نه جزوات و نه هیچیشون اشتباه منو نکنین اضافه پول خرج نکنین.
      و اممممممما سوال!
      1.تو تلوزیون و رادیو تبلیغ میکنن ک زبان انگلیسی سریع اومده! فامیلمون خریده ازش راضیه قشنگم انگلیسی میحرفه حتی.سوالم اینکه میشه این پکیجو تهیه کنمو بخونمو تست بزنم و زبان کنکور 95 100بزنم؟ خودمم سطحم درحد 60%هستش.
      2.بهترین منبع برای عربی کنکور 95کدومه؟ ک هم تست خوبی داشته باشه هم درسنامه خوبی.سطحم تو عربی افتضاحه.آیا dvdهای استاد احمدی کنکور آسان است بدرد میخوره؟
      اونایی ک اطلاع دارن میدونن من متولد73هستم بعد دوری از درس ب این نتیجه رسیدم ک فقط موفقیتم تو این راهه خوشال میشم کمکم کنین ایشالا ب هدفم ینی دندون زنجان برسم تا عمر دارم براتون و برا مردمم خدمت کنم مرسی از مرامو معرفتی ک دارین
      سلام

برای عربی هر دوکتاب گاج کامل و عربی جامع خیلی سبز (با فوت وفن فرق داره) کتابای بسیار عالی هستن . البته کتاب جامع خیلی سبز لحن گفتاری و روونتری داره که حوصله ی ادم سر

نمیره و از خوندنش بیشتر لذت میبری .

برای زبان همه کتابای بازار خوبن سعی کن بیشتر لغت حفظ کنی و ریدینگ کار کن . سراغ این پکیجای تبلیغاتی نرو .

موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanpzshk نمایش پست ها
      و اممممممما سوال!
      دوست عزیز زبانت در حد intermediate باشه میتونی 100 بزنی ، در مورد عربیم .. خودم بشخصه عربیم ضعیف بود .. با عربی ناصح زاده میتونی بالایه 70 بزنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      می خوای زبانت پیشرفت گنه فیلم هوی خارجی رو ببین ترجیحا با زیرنویس انگلیسی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا وجدانا راهنمایی مفید بدید! والا فیلم دیدن برای کسی که میخواد کنکور شرکت کنه هیچ فایده ای(البته برای کنکور)نداره.
      بشین لغتتو قوی کن؛درک و کلوز هم که ضروریه.
      خلاص

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرررررسی
      فدای تک تکتون خدایی خیرتون ب آدم میرسه.
      ایشالا هممون موفق شیم تو همین سایت کمک کنیم ب دوستامون
      جوابمو گرفتم مرسی
      ارادتمند همه داداشا و آبجیای گلم
      با آرزوی موفقیتتون....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جو کنکور با جو پکیج های آموزش مکالمه و ... فرق میکنه

برای کسب درصد بالا در هر درس کنکور عوامل زیر کافیه : معلم خوب + کتاب تست خوب + تلاش خود فرد با چاشنی هوش و استعداد

برای عربی در سطح اول خیلی سبز و گاج کامل پیشنهاد میشه ( با اینکه خودم گاج کامل دارم زیاد از پاسخ هاش راضی نیستم و اینکه تست تالیفی هم نداره شاید از هر 50 تا 5 تا تالیفی باشه ) و برای کسب درصد خیلی بالا زدن فوت و فن عربی خیلی سبز خیلی مهمه

زبانم کتابای بازار اکثرشون خوبن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن